4,4



Na základe 9 hodnotení
Bacardi Anejo 4 Anos Puerto Rico | 40 % obj. | 0,7 l
28,09 €
40,13 € / 1l
Produkt vyžaduje
overenie veku
Pred platbou vás presmerujeme na overenie veku.
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Rum a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Don Papa Rum Rye Aged Rum 45,0 % 0,70 l.1 136,46 €/1l
930,13 €
-134,61 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
795,52 €
Doprava zdarma
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Rum Cubay Carta Blanca Extra Viejo311,43 €/1l
218,00 €
Predajca: Cubata

Ďalšie informácie o reklame
Ron Vigia Gran Reserva 18 Años85,70 €/1l
59,99 €
Predajca: Cubata

Ďalšie informácie o reklame
Don Papa Small Batch Rum 7 rokov | 40 % obj. | 0,7 l174,61 €/1l
134,45 €
-12,22 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
122,23 €
Predajca: AllYouNeed

Bacardi Reserva Ocho 8 Jahre Rare Gold Rum Puerto Rico | 40 % obj. | 0,7 l
60,73 €/1l
42,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
30,93 €/1l
21,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Oro 37,5 % obj.
30,93 €/1l
21,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Havana Club Añejo 3 Años | 40 % obj. | 0,7 l
29,87 €/1l
23,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,91 €
Predajca: AllYouNeed

Botucal Reserva Exclusiva Rum Venezuela | 40 % obj. | 0,7 l
82,59 €/1l
57,81 €
Predajca: AllYouNeed

Ron Barceló Imperial Dominicano Aged Rum v darčekovom balení Dominikánska republika | 38 % obj. | 0,7 l
61,07 €/1l
42,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Havana Club Añejo 7 Años | 40 % obj. | 0,7 l
70,09 €/1l
52,44 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,06 €
Predajca: AllYouNeed

Bacardi Razz Rum a prírodná malinová príchuť Flasche 700ml
27,93 €/1l
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Negra 1,0L (40% obj.) + 24 DOSEN RED BULL WHITE Edition (24x250ml) vrátane 6 EUR Einwegpfand
37,90 €/1l
41,69 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,90 €
Predajca: AllYouNeed

Ron Barcelo Gran Anejo | 37,5 % obj. | 0,7 litra
40,27 €/1l
28,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Santa Teresa 1796 Old Solera Rum 700ml
70,21 €/1l
54,06 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,15 €
Predajca: AllYouNeed

Havana Club Selección de Maestros Rum, tmavý rum, alkohol, alkohol, fľaša, 45 %, 700 ml, 70558200
132,96 €/1l
93,07 €
Predajca: Ambiente-3000

Don Papa Baroko Rum tmavý jemná ovocná chuť 40 obj.
77,30 €/1l
54,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi 4 Añejo Cuatro Gold Rum, 40,0 % alkoholu, 0,70 litra
69,06 €/1l
48,34 €
Predajca: italia-genuss

Bacardi Ron Carta Blanca Superior, biela rum, 37,50 %, 1,50 litra
38,87 €/1l
58,30 €
Predajca: italia-genuss

Bacardi Ron Carta Blanca Superior 37,5% obj. 1l
59,96 €/1l
59,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Hlasitosť:
- 0,7 L
- Trieda rumu:
- Zlatý rum
- Krajina pôvodu:
- Karibský
- Množstvo:
- 1
- Starnutie:
- 4 rok / roky
- Obsah alkoholu (ABV):
- 40%
Bacardi GmbH Hindenburgstraße 49, 22297 Hamburg 18 - Predáva sa len osobám od 18 rokov 18 - Predáva sa len osobám od 18 rokov 18 - Predáva sa len osobám od 18 rokov Rum 1-pack
Bacardi Anejo Cuatro: zmes rôznych rumov - jedinečná chuť.
- Obsah: 0,7 l
- Obsah alkoholu: 40 % obj.
Informácie o skladovaní: Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste a chráňte pred slnečným žiarením.
Dôležité je zodpovedné zaobchádzanie s alkoholom.
Preto predávame alkoholické výrobky len osobám starším ako 18 rokov. Svojím nákupom potvrdzujete, že ste plnoletí.
Pozor! Neodporúča sa pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy.
Prosím, neukazujte ani nezdieľajte tento obsah alebo video a jeho obsah s osobami mladšími ako 18 rokov.
Výrobca / Vyrobené pre:
Bacardi GmbH, Hindenburgstrasse 49, D-22297 Hamburg, Nemecko
Rum Bacardi z Portorika s obsahom alkoholu 40.
Popis: .
Viac informácií o rume Bacardi Anejo Cuatro 0,7l z kategórie Rum získate prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonicky počas otváracích hodín. Váš špecializovaný predajca liehovín.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 0.7 l
- Alergény
- ŽiadneŽiadne
- Hmotnosť
- 1200 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinársky podnik
- Bacardi GmbHHindenburgstraße 49, 22297 Hamburg
- Obchodný názov
- Rum
- Výrobca
- Pôvod
- Kuba
- Číslo od výrobcu
- 4397006559
- EAN kód
- 7610113001417
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 0.7 l
- Alergény
- ŽiadneŽiadne
- Hmotnosť
- 1200 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinársky podnik
- Bacardi GmbHHindenburgstraße 49, 22297 Hamburg
- Obchodný názov
- Rum
- Výrobca
- Pôvod
- Kuba
- Číslo od výrobcu
- 4397006559
- EAN kód
- 7610113001417
Hodí sa k tomu

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
30,93 €/1l
21,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Reserva Ocho 8 Jahre Rare Gold Rum Puerto Rico | 40 % obj. | 0,7 l
60,73 €/1l
42,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
21,69 €/1l
15,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

Ron Barcelo Gran Anejo | 37,5 % obj. | 0,7 litra
40,27 €/1l
28,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Malibu Original, 21%, Španielsko
30,54 €/1l
21,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Negra Superior Black Rum Puerto Rico | 38 % obj. | 0,7 l
30,93 €/1l
21,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cointreau 40% 350ml
52,74 €/1l
18,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Don Papa Small Batch Rum 7 rokov | 40 % obj. | 0,7 l
174,61 €/1l
134,45 €
-12,22 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
122,23 €
Predajca: AllYouNeed

Santa Teresa 1796 Old Solera Rum 700ml
70,21 €/1l
54,06 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,15 €
Predajca: AllYouNeed

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
47,36 €/1l
33,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Oro 37,5 % obj.
30,93 €/1l
21,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jim Beam Bourbon Whiskey 40 % 700ml
31,70 €/1l
22,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Spiced 35 % obj.
29,51 €/1l
44,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi SPICED Premium Spirit Drink 35% obj. 0,7l
44,04 €/1l
30,83 €
Predajca: PitnemiodyPL

Bacardi Carta Blanca 37,5%
30,77 €/1l
30,77 €
Predajca: Ambiente-3000

Bacardi Spiced, Rum a korenie, Spirituose, Alkohol, 35%, 1 L
30,37 €/1l
30,37 €
Predajca: Ambiente-3000

Bacardi Razz, aromatizovaný rum, Himbeere, Spirituose, Alkohol, 37,5%, 1 l
30,77 €/1l
30,77 €
Predajca: Ambiente-3000

Don Papa Baroko Rum tmavý jemná ovocná chuť 40 obj.
77,30 €/1l
54,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Botucal Reserva Exclusiva Rum Venezuela | 40 % obj. | 0,7 l
82,59 €/1l
57,81 €
Predajca: AllYouNeed

Havana Club Añejo 3 Años | 40 % obj. | 0,7 l
29,87 €/1l
23,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,91 €
Predajca: AllYouNeed

Jack Daniel's Old No.7 Tennessee Whiskey 40 % obj. alkoholu 10 x 0,05 l
83,96 €/1l
41,98 €
Predajca: Store-Germany

Bacardi tropický rum a prírodné arómy likér Flache 700ml
25,81 €/1l
18,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Havana Club Añejo 7 Años | 40 % obj. | 0,7 l
70,09 €/1l
52,44 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,06 €
Predajca: AllYouNeed

Kraken Black Spiced Rum má veľmi jemnú chuť 700 ml
40,20 €/1l
30,95 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,14 €
Predajca: AllYouNeed

Bacardi Razz Rum a prírodná malinová príchuť Flasche 700ml
27,93 €/1l
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ron Barceló Imperial Dominicano Aged Rum v darčekovom balení Dominikánska republika | 38 % obj. | 0,7 l
61,07 €/1l
42,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Captain Morgan Spiced Gold Rum 35% 700ml
28,17 €/1l
19,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Grey Goose Vodka destilovaná a plnená do fliaš vo Francúzsku | 40 % obj. | 0,7 l
61,74 €/1l
47,54 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,22 €
Predajca: AllYouNeed

Bombay Sapphire London Dry Gin | 40 % obj. | 0,7 l
44,91 €/1l
31,44 €
Predajca: Store-Germany
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%22% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
22%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. novembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lahodné potešenie
Skvelý kompromis k 8 rokov starému Barcardi. Okrúhla chuť - ideálna pre Cuba Libre
Hodnotenie z 20. októbra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Chutí nám!
Hodnotenie z 23. apríla 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bacardi Coconut Rum
skvelý článok ....
Hodnotenie z 28. decembra 2018 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bacardi Carta Blanca Rum
veľmi dobrý
Hodnotenie z 5. januára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
nie je môj
bohužiaľ príliš silný pre mňa. nie je môj
Hodnotenie z 12. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Dictador BEST OF 1972 EXTREMO Kolumbijský rum Limitovaná edícia 44 % 0,70 l.
2 058,22 €
-297,88 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 760,34 €
Predajca: AllYouNeed
2 514,77 €/1l

Dictador 2 MASTERS 1978 39-ročný kolumbijský rum Leclerc Briant Finish 2. vydanie 41,2 % 0,70 l.
2 063,82 €
-298,69 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 765,13 €
Predajca: AllYouNeed
2 521,61 €/1l

Facundo PARAÍSO XA Rum 40,00 % 0,70 litra
1 121,82 €
-162,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
959,46 €
Predajca: AllYouNeed
1 370,66 €/1l

Don Papa Rum Rye Aged Rum 45,0 % 0,70 l.
930,13 €
-134,61 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
795,52 €
Predajca: AllYouNeed
1 136,46 €/1l

Rum Treasure Island Extra Añejo
429,99 €
Predajca: Cubata
614,27 €/1l

Rum Cubay Carta Blanca Extra Viejo



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
218,00 €
Predajca: Cubata
311,43 €/1l

Ron Zacapa Centenario 23 Sistema Solera, 2s, rum, Guatemala, alkohol, alkoholický nápoj, fľaša, 40%, 700 ml, 703159
327,41 €
-47,38 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
280,03 €
Predajca: AllYouNeed
200,02 €/1l

Facundo EXIMO X rokov Rum 40,00 % 0,70 litra
250,69 €
-36,28 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
214,41 €
Predajca: AllYouNeed
306,30 €/1l

Don Papa 7 Years Old Single Island Rum 40% obj. 0,7 l v darčekovej krabici



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
245,16 €
-35,48 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
209,68 €
Predajca: AllYouNeed
299 542,87 €/1l

Rum Mulata Añejo 7 Years SIX PACK



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(17)Počet hodnotení: 17
97,14 €
Predajca: Cubata
23,13 €/1l

Rum Don Papa 7 rokov 40,00 % 0,70 litra



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
200,72 €
-29,04 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
171,68 €
Predajca: AllYouNeed
245,26 €/1l

Bacardi 10 rokov Gran Reserva Diez Extra Rare Gold Rum 40 % 1,00 l.
185,93 €
-26,91 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
159,02 €
Predajca: AllYouNeed
159,02 €/1l

Ron Mulata Añejo 3 Años SIX PACK



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(55)Počet hodnotení: 55
70,15 €
Predajca: Cubata
16,70 €/1l

Ron Perla del Norte Carta Blanca SIX PACK
67,50 €
Predajca: Cubata
16,07 €/1l

Ron Vigia Gran Reserva 18 Años



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
59,99 €
Predajca: Cubata
85,70 €/1l

Don Papa Small Batch Rum 7 rokov | 40 % obj. | 0,7 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(39)Počet hodnotení: 39
134,45 €
-12,22 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
122,23 €
Predajca: AllYouNeed
174,61 €/1l

Botucal (Diplomático) RESERVA EXCLUSIVA Ron Antiguo 40% obj. 0,7l v škatuli



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
105,65 €
Predajca: AllYouNeed
150 928,58 €/1l
![Obrázok produktu pre Botucal Reserva Exclusiva Rum 0,70 l (40 % obj.) Ron z Venezuely – [Obsahuje sírniky]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/66eb7577eff3d3117225380b88165dd4.webp)
Botucal Reserva Exclusiva Rum 0,70 l (40 % obj.) Ron z Venezuely – [Obsahuje sírniky]



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
98,58 €
Predajca: AllYouNeed
140,83 €/1l

Ron Santiago de Cuba Extra Añejo 12 Años 40% obj. 0,7l v darčekovej krabici



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
Predajca: Cubata
57,13 €/1l

Stroh 80º 1L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
93,97 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,37 €
Predajca: AllYouNeed
80,37 €/1l