4,7



Na základe 6 hodnotení
Kapacita:
5 l- 5 l
- 10 l
Kanister Dunlop 5 l na vodu a benzín - s certifikátom UN na nebezpečné kvapaliny - s výlevkou - čierny
5%zľava
Poukaz je aktivovaný
Len do 13. októbra
Poukaz je aktivovanýLen do 13. októbra
Zľavu poskytuje Enero
Zľavu poskytuje Enero
7,59 €
Cena bez poukazu: 7,59 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,21 €-5%
1,52 € / 1l
plus 5,90 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Kanistre na benzín a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
20-litrová kovová kanistra na benzín, čierna, s výlevkou, UN, určená na skladovanie palív229,00 €
Doprava zdarma
Predajca: misterkanister

Ďalšie informácie o reklame
Čierny držiak kanistra Držiak kanistra na kovový kanister na benzín 20 litrov GELG89,70 €
Predajca: misterkanister

Ďalšie informácie o reklame
Čierny držiak kanistra Držiak kanistra na kovový kanister na benzín 20 litrov GELG49,00 €
Predajca: misterkanister

Ďalšie informácie o reklame
KOTARBAU® Plastový kanister na benzín s výlevkou na všetky druhy paliva 10 l15,28 €
Predajca: KOTARBAU

HP Autozubehör 802000, 20 L, Plast, Zelená, 1,3 kg
1,36 €/1l
27,14 €
Predajca: somnia24

IWH 87694 Kanister na palivo IWH, plastový, 5 l, červený
17,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

BORG HICO Kanister na benzín plastový 20L
0,63 €/1l
12,67 €
Predajca: Vapol

Kanister Na Benzín Benzín 5L + Lievik Plastový Certifikát
7,91 €
Predajca: AllSafe

Kanister na benzín Carpoint 5 litrov čierny Schválený OSN
6,38 €/1l
38,85 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Rexxon 5L Kanister S Lievikom Kanister Na Benzín Kanister Na Benzín Kanister Na Benzín Certifikovaný
5,82 €
Predajca: www_EWIMAX_pl

Kanister na palivo 2 litrový kanister na benzín, kanister na naftu čierny
21,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BRIXIAMOTO

Kanister na benzín Benson Kanister na naftu s lievikom 20 litrov
1,74 €/1l
34,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kanister na benzín Carpoint 10 litrov čierny Schválený OSN
3,69 €/1l
39,70 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Kanister 5L kovová čierna UN- &
8,50 €/1l
42,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

kanister pre PHM 5l PH
5,00 €
Predajca: MAT-Group

AMiO Kanister na benzín plastový 5L
2,20 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Benzinkanister Phe 5L
2,88 €/1l
25,20 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,40 €
Predajca: MAGIQeu

Záložný kanister na palivo 10 litrov so schválením OSN lievik benzín nafta
16,87 €
Predajca: Katomix

Oxid7 Držiak na lievik pre kanister na palivo, kovový, 5 l – čierny
38,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
S týmto kompaktným kanistrom na benzín od spoločnosti Dunlop môžete ľahko natankovať ďalší benzín do svojho vozidla. Kanister má maximálny objem najmenej 5 litrov a dodáva sa s praktickým lievikom. Vďaka tomu môžete ľahko prelievať kvapaliny bez toho, aby ste niečo vyliali. Okrem tohto lievika má kanister na benzín aj rukoväť a váži len 300 gramov. Môžete ho teda ľahko prenášať alebo vziať so sebou do auta. Kanister s objemom 5 litrov OSN, takže môžete prepravovať overiteľne nebezpečné kvapaliny, ako je benzín.
OSN pre nebezpečné látky
Nie každý kanister je povolený na prepravu nebezpečných látok, ako je napríklad benzín, pretože ide o horľavú látku. Preto musí mať kanister na benzín špeciálnu značku kvality. Tento kanister na benzín značky Dunlop má typové schválenie OSN. Táto značka potvrdzuje, že nádoba bola podrobená rôznym testom a nezávislý skúšobný orgán ju uznal za vhodnú na prepravu nebezpečných látok.
Maximálny objem 5 litrov
Kompaktný kanister Dunlop má maximálnu kapacitu 5 litrov kvapaliny. Môže to byť benzín, ktorý ste si kúpili na blízkej čerpacej stanici, alebo voda, ktorou ste niečo umyli v kempe. Nádržka na vodu váži 300 gramov, je široká 7,5 cm a vysoká 12 cm.
S výtokom
Kanister Dunlop má praktickú rukoväť, ktorá uľahčuje jeho prenášanie od auta k najbližšej čerpacej stanici alebo vodnému bodu. Na bezpečné prečerpanie benzínu z kanistra do vášho auta je vybavený praktickým výtokovým hrdlom alebo benzínovou hadicou. Takto sa vyhnete plytvaniu benzínom z kanistra.
Technické údaje Kanister na benzín Dunlop s objemom 5 litrov
- Značka: Dunlop
- Materiál: plast
- Farba: čierna/žltá
- Vrátane výlevky/plynovej hadice
- Hmotnosť: 300 g
- Rozmery: 7,5 x 12 cm< UN pre nebezpečné kvapaliny
Kanister Dunlop
Praktický kanister s objemom 5 litrov a flexibilnou plniacou hadicou, ktorá zabraňuje rozliatiu.
Špecifikácie:
Farba: čierna
Materiál: plast
Rozmery: 26 x 25 x 13 cm (D x Š x H)
Obsah: 5 litrov
Obsah:
obsahuje: 1 kanister
1 flexibilná plniaca hadica
Kanister na palivo do auta DUNLOP s objemom 5 litrov je nevyhnutným doplnkom pre každého majiteľa vozidla. Je vyrobený z vysokokvalitného plastu a ponúka robustné a odolné riešenie na uskladnenie až 5 litrov paliva. Kanister vyniká atraktívnou farebnou kombináciou čiernej a žltej farby, ktorá je štýlová a zároveň funkčná. Je vhodný na používanie mužmi aj ženami a spĺňa vysoké bezpečnostné požiadavky. Vďaka rozmerom 26 cm na šírku, 13,5 cm do hĺbky a 24 cm na výšku sa kanister ľahko zmestí do batožinového priestoru alebo iných úložných priestorov vášho vozidla. Jeho nízka hmotnosť len 0,356 kg uľahčuje prepravu a manipuláciu. Vďaka kompaktným rozmerom je ideálny pre núdzové situácie alebo dlhšie cesty, pri ktorých môže byť potrebné dodatočné palivo. Tento kanister na palivo do auta je nielen funkčný, ale aj cenovo výhodný. Dôverujte kvalite a spoľahlivosti spoločnosti DUNLOP a buďte pripravení na všetky prípady na cestách.
Plastový kanister na benzín, naftu atď. S tryskou na jednoduché plnenie a vhodným držiakom. So schválením OSN: 3H1/Y1.0/200 B/2135-210041 Plastový kanister na benzín, naftu atď. S hubicou na jednoduché plnenie a vhodným držiakom. So schválením OSN: 3H1/Y1.0/200 B/2135-210041
- Model
- MEDUJE239/005
- Výrobca
- Kapacita
- 5 l
- Objem
- 5 l
- Rozmery
- 0.356
- Hmotnosť
- 1.2 kg
- Farba
- Čierna
- Materiál
- Plast
- Materiálové zloženie
- 100% Kunststoff
- EAN kód
- 8711252068800
- Model
- MEDUJE239/005
- Výrobca
- Kapacita
- 5 l
- Objem
- 5 l
- Rozmery
- 0.356
- Hmotnosť
- 1.2 kg
- Farba
- Čierna
- Materiál
- Plast
- Materiálové zloženie
- 100% Kunststoff
- EAN kód
- 8711252068800
Hodí sa k tomu

Kanister Dunlop Jerry 20 l - Kanister na vodu a benzín - certifikovaný OSN na nebezpečné kvapaliny - s výlevkou - čierny/žltý
16,82 €
Predajca: Enero

Kanister Dunlop 10 l na vodu a benzín s certifikátom UN na nebezpečné kvapaliny s výtokom čierna/žltá
2,05 €/1l
20,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

HP Autozubehör 802000, 20 L, Plast, Zelená, 1,3 kg
1,36 €/1l
27,14 €
Predajca: somnia24

IWH 87694 Kanister na palivo IWH, plastový, 5 l, červený
17,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

KOTARBAU® Plastový kanister na benzín s výlevkou na všetky druhy paliva 10 l
15,28 €
Predajca: KOTARBAU

BORG HICO Kanister na benzín plastový 20L
0,63 €/1l
12,67 €
Predajca: Vapol

Najlepší kanister na svete (10 litrov, ČIERNY)
0,72 €/1l
11,16 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,16 €
Predajca: AutoHotarek

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Elektrické ručné vodné čerpadlo Palivové čerpadlo Kanistrové čerpadlo Sacie čerpadlo na rôzne kvapaliny Prečerpávacie čerpadlo Naftový olej Voda Retoo
10,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

IWH 87695 Kanister na palivo IWH, plastový, 10 l, červený
21,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Čierna
1 099,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Bezdrôtové slúchadlá Grundig Bluetooth - slúchadlá cez uši s 5 hodinami prehrávania - bezdrôtové s mikrofónom - vrátane 3,5 mm audio kábla a nabíjacieho kábla USB-C
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Terasové kachle BBQ Collection s komínom - sud na oheň s ochranou proti iskrám na terasu a záhradu - kôš na oheň z uhlíkovej ocele, sud na oheň a vonkajšie ohnisko
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Motorový kultivátor Demon 1,4kW 30cm 73915
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mabert

Nožnicový zdvihák Dunlop - automobilový zdvihák - mechanický - nosnosť 1,5 tony - výška zdvihu 26-38 cm
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

kanister pre PHM 20l PH
10,07 €
Predajca: Eoshop

CO2 fľaša, oxid uhličitý, kysličník uhličitý ,co2 flasa na pivo, 2,0 kg
10,41 €/1kg
70,78 €
Predajca: ichzapfe

Záložný kanister na palivo 10 litrov so schválením OSN lievik benzín nafta
16,87 €
Predajca: Katomix

Alpina - 6-dielna súprava nožov vrátane lúpačky | 5 veľkostí | nôž na príbory - nôž na mäso - nôž na chlieb - nôž santoku | prémiové čepele s nepriľnavým povrchom | ergonomická rukoväť
27,39 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

VEVOR, dieselový parkovací ohrievač, 12-24V, 5-8kW, rýchly ohrev, s diaľkovým ovládaním a modrým LCD spínačom, nízka hlučnosť, funkcia predhrievania, vhodný pre obytné prívesy, nákladné vozidlá, dodávky, lode a prívesy
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

HP Autozubehör 801000, 10 L, Plast, Zelená, 800 g
20,92 €
Predajca: somnia24

Alpina Elektrický stolný gril Bbq 1250W 30 cm Zwart
28,69 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

IWH 87696 Kanister na palivo IWH, plastový, 20 l, červený
28,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

2.05 LED osvetľovací systém "Rentier" s posuvnou doskou, 192 LED (malá verzia)
49,16 €
Predajca: Special-trends

Bomann KH 3077, Radiátor, Podlaha, Biela, 2000 W, 750 W, 230 V
39,02 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Zvlhčovač vzduchu s aromaterapiou Ruhhy 22739
30,10 €
Predajca: Eoshop

HcaloryHC2-H 5KW-8KW Dieselové parkovacie kúrenie všetko v jednom 5L, automatický štart/stop, režim plateau 2500/5000m, bluetooth/diaľkové ovládanie/LCD, 12V/24V/220-240V
139,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Satisfymall

Plynový ohrievač Einhell GS 4400
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%17% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
17%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. mája 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spĺňa očakávania
Kanister spĺňa moje očakávania. Po doplnení paliva je rozmerovo stabilný a odolný voči úniku.
Hodnotenie z 22. júna 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku za cenu
Jednoduché, ale dobré kanistre
Hodnotenie z 22. júna 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko skvelé
Veľmi sa mi to páči
Hodnotenie z 21. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 30. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 30. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Držiak na kanistre 2x20 litrov + 2x20 l kanistre + výtok, čierny RAL 9005



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
229,00 €
Predajca: misterkanister

Držiak na kanistre 2x20 l + 2x20 l kanistre + výtok zelená RAL 6003



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
229,00 €
Predajca: misterkanister

20-litrová kovová kanistra na benzín, čierna, s výlevkou, UN, určená na skladovanie palív



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28
229,00 €
Predajca: misterkanister

5 ks kovových kanistrov na benzín a naftu, objem 20 litrov, ZELENÁ farba RAL 6003



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
229,00 €
Predajca: misterkanister

5 ks kovových kanistrov na benzín a naftu, objem 20 litrov, červená farba RAL 3020



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
229,00 €
Predajca: misterkanister

GELG 20-litrový kanister na benzín, kanister na palivo, kanister s držiakom, držiak na kanister, kanister z plechu vrátane výlevky… RAL6003



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
129,00 €
Predajca: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanister na benzín 10 l na skladovanie kvapalín



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
55,89 €
Predajca: KOTARBAU

Držiak na kanister GELG pre kovový kanister na benzín s objemom 20 litrov, zelený (RAL 6003)



3,1Priemerné hodnotenie: 3,1 z 5(11)Počet hodnotení: 11
89,00 €
Predajca: misterkanister

Čierny držiak kanistra Držiak kanistra na kovový kanister na benzín 20 litrov GELG



3,1Priemerné hodnotenie: 3,1 z 5(11)Počet hodnotení: 11
89,70 €
Predajca: misterkanister

Pressol Kraftstoff Kanister 20 Liter, flexibles Auslaufrohr, rot, Ersatz Tank



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
20,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
1,97 €/1l

Kanister na benzín Kanister na palivo kovový 20-litrový kanister na benzín a naftu Zelený ral 6003



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(28)Počet hodnotení: 28
52,00 €
Predajca: misterkanister
2,60 €/1l

Kanystr na benzín, kovový kanystr na palivo, 20 litrov, na benzín a naftu, čierny (RAL 9005)



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
52,00 €
Predajca: misterkanister

Kanister na benzín, kovový kanister na palivo, 20 litrov, kanister na benzín a naftu, červená farba RAL 3020



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
52,00 €
Predajca: misterkanister

Kovový kanister na palivo Hünersdorff CLASSIC 20 l olivovo zelený, práškovo lakovaný



2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
146,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
7,32 €/1l

Čierny držiak kanistra Držiak kanistra na kovový kanister na benzín 20 litrov GELG



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
49,00 €
Predajca: misterkanister

GELG Držiak kanistra pre kovový kanister na benzín 20 l - Kovový kanister červený (ral 3020)
49,00 €
Predajca: misterkanister

KANISTER Držiak na kovovú kanistru na benzín s objemom 20 litrov Držiak na kovovú kanistru s upínacím popruhom



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
46,00 €
Predajca: misterkanister

ARNOLD 6011-X1-2002, 20 L, Kov, Čierna, 345 mm, 165 mm, 470 mm



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
115,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

GELG kanister na benzín kovový 5l červený, kanister náhradný kanister kanister na naftu kanister na olej
42,00 €
Predajca: misterkanister

Držiak na kanister GELG pre kovový kanister na benzín KANISTER 10 litrov, kovový kanister v pieskovej farbe (RAL 1001)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,00 €
Predajca: misterkanister