4,7



Na základe 27 hodnotení
Objem:
1 l- 1 l
- 2 lZobraziť dostupné možnosti
- 3 lZobraziť dostupné možnosti
- 4 lZobraziť dostupné možnosti
- 5 lZobraziť dostupné možnosti
- 10 lZobraziť dostupné možnosti
- 15 lZobraziť dostupné možnosti
- 20 lZobraziť dostupné možnosti
Hmotnosť:
1.3 kg- 1.3 kg
- 2.6 kgZobraziť dostupné možnosti
- 3.9 kgZobraziť dostupné možnosti
- 5.2 kgZobraziť dostupné možnosti
- 6.5 kgZobraziť dostupné možnosti
- 7 kgZobraziť dostupné možnosti
- 13 kgZobraziť dostupné možnosti
- 19.5 kgZobraziť dostupné možnosti
- 26 kgZobraziť dostupné možnosti
- 28 kgZobraziť dostupné možnosti
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tungový olej na drevo 100% prírodný 1L Flexol32,00 €/1l
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Ďalšie informácie o reklame
Remmers Kiesol MB Grundierung 5 Liter16,59 €/1l
82,95 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
Univerzálny lak v spreji 400 ml matný čierny 900522,47 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Draselné sklo na vodu Kaliwasserglas Rein 2L Čisté sklo 100% koncentrát HALBAU HB28-30
4,36 €/1l
8,72 €
Predajca: Izosklep

Betonkontakt Základný náter na betón 25KG Základný náter na drevo a OSB dosky LEVEL+06
1,96 €/1l
39,22 €
Predajca: Izosklep

Základný náter Univerzálny základný náter 5L Bezrozpúšťadlový základný náter Pod farby Tapety Cementové malty Lepidlá na obklady LEVEL+04
0,91 €/1l
4,55 €
Predajca: Izosklep

Hĺbkový akrylový základný náter 5L Univerzálny základný náter Bezfarebný Bez rozpúšťadiel pod farby a tapety LEVEL + 02
0,91 €/1l
4,53 €
Predajca: Izosklep

Základný náter na obklady 20 kg OSB FLIESENGRUND Level+17
2,94 €/1l
44,14 €
Predajca: Izosklep

Základný náter na obklady 1,5 kg OSB FLIESENGRUND Level+17
5,09 €/1l
5,09 €
Predajca: Izosklep

Hĺbkovo penetračný náter 25L Silikátový náter Level+05
1,63 €/1l
40,70 €
Predajca: Izosklep

Hĺbkový penetračný náter 1L Profesionálny základný náter Rýchloschnúci 1:1 HALBAU G01
3,23 €/1l
3,23 €
Predajca: Izosklep

Sada maliarskych valčekov 10cm + draselná voda na sklo 100% 5L Glass Clean Concentrate HALBAU HB28-30
3,73 €/1l
18,67 €
Predajca: Izosklep

Quartz primer biely 7 kg Základný náter na štepenie Level+07
2,59 €/1l
12,95 €
Predajca: Izosklep

Hlboko penetrujúci základný náter 1L Profesionálny základný náter Rýchloschnúci Riedenie 1:1 LEVEL+03
3,47 €/1l
3,47 €
Predajca: Izosklep

Sikkens Si Cetol Filter 7 Plus 085 2,475L
25,23 €/1kg
68,88 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,60 €
Predajca: ARO

Súprava maliarsky valček 25 cm + základný náter na betón Betonkontakt 25 kg Základný náter na OSB dosky L+06
2,17 €/1l
43,30 €
Predajca: Izosklep

HALBAU G02 Hlboko penetrujúci reaktívny základný náter 5L Silicifikačný rýchloschnúci základný náter
1,46 €/1l
7,30 €
Predajca: Izosklep

Hlboko penetrujúci základný náter 2L Profesionálny základný náter Rýchloschnúci Riedenie 1:1 LEVEL+03
3,00 €/1l
6,00 €
Predajca: Izosklep

Súprava maliarsky valček 25 cm + základný náter na obkladačky 20 kg obkladačky na OSB doskách FLIESENGRUND L+17
3,23 €/1l
48,44 €
Predajca: Izosklep

Hlboko penetrujúci základný náter 5L Základný náter s jemnými časticami HALBAU G03
0,84 €/1l
4,20 €
Predajca: Izosklep
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Roztok kremičitanu draselného nezriedený vodou
VLASTNOSTI VÝROBKU
- SPEVŇUJE A UTESŇUJE BETÓN
- ABSORPCIU BETÓNU
- ZVYŠUJE ODOLNOSŤ VOČI NÍZKYM TEPLOTÁM
- POŽIARNU ODOLNOSŤ DREVENÝCH POVRCHOV
- ZVYŠUJE PRIĽNAVOSŤ
- NA POUŽITIE V INTERIÉRI A EXTERIÉRI
APLIKÁCIA
POTASSIUM WATER GLASS L+01 je čistá 100 % zliatina kremičitanu draselného neriedená vodou. Okrem iného sa môže použiť ako tesniaca prísada do betónu a cementovej malty. Použitie draselného vodného skla urýchľuje počiatočné tvrdnutie betónu a cementových mált. Draselné vodné sklo sa používa aj ako impregnačný prostriedok na zníženie a obmedzenie nasiakavosti betónových prvkov. Použitie draselného vodného skla ako impregnačného prostriedku vedie k spevneniu betónových povrchov a zvyšuje ich odolnosť voči poveternostným vplyvom, vlhkosti a nízkym teplotám. Impregnácia betónových a drevených povrchov proces požiarnej údržby. Impregnácia betónu a cementových omietok sa odporúča pred maľovaním silikátovými farbami, kladením parkiet, podlahových a stenových panelov, kobercov a pred tapetovaním a použitím cementových lepidiel a mált. Výrobok je možné aplikovať na vlhké podklady. Môže sa aplikovať na zvislé a vodorovné povrchy, v interiéri aj exteriéri. Výrobok neobsahuje rozpúšťadlá, po zaschnutí nevytvára film, spôsobuje silicifikáciu podkladu. Paropriepustný výrobok. NEAPLIKOVAŤ NA SKLO, GLAZOVANÉ A SLINUTÉ POVRCHY A PRÍRODNÝ KAMEŇ. NEAPLIKOVAŤ NA KLINKEROVÉ TEHLY A KERAMIKU. NEAPLIKOVAŤ NA DEKORATÍVNE DREVO AKO FINÁLNU POVRCHOVÚ ÚPRAVU. NEPOUŽÍVAJTE NA DEKORATÍVNE DREVO AKO KONEČNÚ POVRCHOVÚ ÚPRAVU. PRI PRÁCI ZAKRYTE VŠETKY SKLENENÉ POVRCHY, NAPR. OKENNÉ TABULE, VITRÍNY ATĎ.PRÍPRAVA PODKLADU
Podklad by mal byť suchý, čistý, zbavený prachu, mastnoty, starých náterov a drobných prvkov, ktoré môžu zhoršiť penetráciu a priľnavosť prípravku. Nečistoty a vrstvy so slabou priľnavosťou by sa mali odstrániť a doplniť vhodným materiálom.PRÍPRAVA VÝROBKU
Draselné vodné sklo by sa malo pred aplikáciou premiešať v nádobe. Výrobok sa môže riediť vodou v závislosti od spôsobu použitia.APLIKÁCIA
Výrobok by sa mal aplikovať štetcom, valčekom alebo striekaním. Impregnujte podklad pri teplote podkladu a okolia od +5 °C do +25 °C. Čas schnutia jednej vrstvy od 2 do 12 hodín. Pri obzvlášť savých podkladoch sa môže základný náter vykonať dvakrát. Nedovoľte stagnáciu draselného vodného skla na impregnovanom povrchu, prebytok je potrebné okamžite odstrániť. Vzhľadom na rôzne druhy cementu a betónu a vzhľadom na stav podkladu je potrebné pred aplikáciou vždy vykonať technologickú skúšku na overenie očakávaného účinku. V prípade prác vo vonkajšom prostredí chráňte impregnovaný povrch pred slnečným žiarením, zrážkami a mrazom. Spotreba závisí od nasiakavosti podkladu a mala by sa stanoviť na základe individuálnych skúšok pre danú aplikáciu. Ďalšie stavebné práce by sa mali vykonávať po zaschnutí nanesených vrstiev.ČISTENIE NÁRADIA
Náradie a nežiaduce nečistoty počas práce a bezprostredne po nej umyte vodou.TECHNICKÉ ÚDAJE
FARBA - bezfarebná KONZISTENCIA - veľmi hustá kvapalina pH - 11,0 - 13,0 HUSTOTA - 1,25 - 1,26 g/cm³ POČET VRSTIEV - 1-2 SPOTREBA - od 0,05 l/m² do 0,20 l/m² TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU V ČASE APLIKÁCIE - od +5 °C do +25 °C ČAS SUŠENIA - 2 až 12 hodín METÓDA APLIKÁCIE - štetcom, valčekom, striekaním skladovateľnosť - 24 mesiacov od dátumu výroby Dátum spotreby výrobku nájdete na obaleSKLADOVANIE A PREPRAVA
Výrobok by mal byť chránený pred priamym slnečným žiarením, mimo zdrojov tepla a otvoreného ohňa. Výrobok je citlivý na teploty pod bodom mrazu. Prepravujte a skladujte v originálnych uzavretých obaloch, v suchých podmienkach pri teplotách nad +5 °C.POZNÁMKY
Práce vykonávajte v súlade s technickými podmienkami, pokynmi výrobcu, normami a príslušnými predpismi o bezpečnosti práce. Technické údaje a informácie o použití sú uvedené pre teplotu 25 °C ± 2 °C a relatívnu vlhkosť 55-60 %. Za iných podmienok sa môže čas schnutia alebo tuhnutia zmeniť. Trvanlivosť výrobku minimálne 24 mesiacov od dátumu výroby. Chráňte výrobok pred deťmi. V prípade kontaminácie očí ich okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekára. Výrobca nezodpovedá za škody vzniknuté v dôsledku nesprávneho alebo nevhodného použitia výrobku. Pred použitím si prečítajte podrobné podmienky používania výrobku. Kód odpadu: 060299, 150102 Plastový obal. UPOZORNENIE: Na recykláciu sú vhodné len úplne vyprázdnené a vyčistené obaly! V prípade akýchkoľvek pochybností sa poraďte s výrobcom.- Rozmery
- 1 L
- Hmotnosť
- 1.3 kg
- Objem
- 1 l
- Model
- RM01
- EAN kód
- 4251659200006
- Číslo od výrobcu
- RM01_1
- Výrobca
- Hangato GmbH
- Rozmery
- 1 L
- Hmotnosť
- 1.3 kg
- Objem
- 1 l
- Model
- RM01
- EAN kód
- 4251659200006
- Číslo od výrobcu
- RM01_1
- Výrobca
- Hangato GmbH
Bez signálneho slova
P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
P302 + P361 + P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Všetky kontaminované časti odevu okamžite vyzlečte. Umyte veľkým množstvom vody/…
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
Dodatočné informácie
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
EUH210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.
Hodí sa k tomu

Draselné vodné sklo Neriedené 100% 5L Hydroizolácia Tesnenie Ochrana dreva LEVEL+01
3,10 €/1l
15,50 €
Predajca: Izosklep

Alabaster Modellgips 1x 1,5kg
1,32 €/1kg
3,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Aqua Shield – Impregnačný prísadok 1 kg pre sadru a živicu | Porcelánový lesk, bezpečný a odolný (1 kg)
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Reschimica

Makita DHP482Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
91,30 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

Draselné vodné sklo Neriedené 100% 10L Hydroizolácia Tesnenie Ochrana dreva LEVEL+01
2,97 €/1l
29,71 €
Predajca: Izosklep

Draselné vodné sklo Neriedené 100% 4L Hydroizolácia Tesnenie Ochrana dreva LEVEL+01
4,01 €/1l
16,05 €
Predajca: Izosklep

Draselné sklo na vodu Kaliwasserglas Rein 2L Čisté sklo 100% koncentrát HALBAU HB28-30
4,36 €/1l
8,72 €
Predajca: Izosklep

Draselné vodné sklo Neriedené 100% 20L Hydroizolácia Tesnenie Ochrana dreva LEVEL+01
2,89 €/1l
57,88 €
Predajca: Izosklep

Tekutá fólia 4 kg Balkónová hydroizolácia na drevo na dlaždice vysoko elastická izolácia Level+19
4,65 €/1l
13,94 €
Predajca: Izosklep

Draselné sklo na vodu Kaliwasserglas Rein 4L Čisté sklo 100% koncentrát HALBAU HB28-30
4,01 €/1l
16,05 €
Predajca: Izosklep

Draselné sklo na vodu Kaliwasserglas Rein 5L Čisté sklo 100% koncentrát HALBAU HB28-30
3,15 €/1l
15,76 €
Predajca: Izosklep

Draselné sklo na vodu Kaliwasserglas Rein 20L Čisté sklo 100% koncentrát HALBAU HB28-30
3,14 €/1l
62,79 €
Predajca: Izosklep

Draselné sklo na vodu Kaliwasserglas Rein 1L Čisté sklo 100% koncentrát HALBAU HB28-30
4,70 €/1l
4,70 €
Predajca: Izosklep

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Hĺbkový akrylový základný náter 5L Univerzálny základný náter Bezfarebný Bez rozpúšťadiel pod farby a tapety LEVEL + 02
0,91 €/1l
4,53 €
Predajca: Izosklep

Základný náter Univerzálny základný náter 5L Bezrozpúšťadlový základný náter Pod farby Tapety Cementové malty Lepidlá na obklady LEVEL+04
0,91 €/1l
4,55 €
Predajca: Izosklep

Draselné sklo na vodu Kaliwasserglas Rein 15L Čisté sklo 100% koncentrát HALBAU HB28-30
3,15 €/1l
47,28 €
Predajca: Izosklep

Plastifikátor betónu 5 l plastifikuje a skvapalňuje Level+38
1,56 €/1l
7,80 €
Predajca: Izosklep

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Sieť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým zatváraním Sieť proti hmyzu 90 x 210 cm
12,95 €
Predajca: HaWaKo

SONNI sprchový kút 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO sklenený sprchový kút vrátane 120 cm stabilizátora
458,99 €
-41,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
417,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sonni24

Hĺbkový akrylový základný náter 10L Univerzálny základný náter Bezfarebný Bez rozpúšťadiel pod farby a tapety LEVEL + 02
0,91 €/1l
9,05 €
Predajca: Izosklep

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

7dreams® Matracový chránič z mikrovlákna – 140 x 200 x 3,5 cm
79,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

SWAREY S500 Pro Prenosná elektráreň Napájacia stanica Powerstation 518Wh/144000mAh Solárny generátor Nabíjačka batérií Generátor energie Solárne úložisko so 100W solárnymi panelmi Solárne systémy Solárna nabíjačka Solárny článok Solárny box Powerbank
389,99 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
369,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

EEK A Kuchynský sporák Sporák na drevo Prity 1P34 - 10 kw
539,00 €
-19,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
520,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A++ do GPredajca: KAMINKO

Sada 4 ovocných stromov – 1 jablko, 1 hruška, 1 čerešňa, 1 slivka – výška 70/100 cm – črepník 11 cm – Mix A
47,23 €
Predajca: Schramas
![Obrázok produktu pre Plid® valčeková omietka na vnútorné a vonkajšie použitie, jemná, biela, matná [20 kg] – priedušná, vysoká krycia schopnosť, pripravená na použitie – valčeková a štetcová omietka, hrubá a jemná – vnútorná omietka](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cf0b560282b8cf2fc8cbef1a3add6f39.webp)
Plid® valčeková omietka na vnútorné a vonkajšie použitie, jemná, biela, matná [20 kg] – priedušná, vysoká krycia schopnosť, pripravená na použitie – valčeková a štetcová omietka, hrubá a jemná – vnútorná omietka
3,49 €/1kg
87,25 €
Predajca: Plid

Baldachýn na vchodové dvere baldachýn na vchodové dvere baldachýn na vchodové dvere baldachýn na dvere hliníkový priehľadný (100x300cm)
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Hydroizolačná súprava Tekutá fólia 7 kg Tesniaca páska 5mb Základný náter Sprcha v kúpeľni - LEVEL+ SET302
32,20 €/1l
32,20 €
Predajca: Izosklep
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
78% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
78%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%11% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
11%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super produkt
Objem 1 lHmotnosť 1,3 kg
Použil som ho na utesnenie betónových figúr a vtáčieho kúpeľa. Použil som ho aj na náhrobný kameň mojich rodičov, aby som zabránil jeho rýchlemu zarastaniu machom.
Hodnotenie z 24. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dá sa s ním dobre pracovať.
Objem 5 lHmotnosť 6,5 kg
Som veľmi spokojný. Použil som ho na utesnenie betónových dosiek na murovaných stĺpoch oplotenia.
Hodnotenie z 17. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Poter Terasa
Objem 20 lHmotnosť 26 kg
Prísada do lepidla na obklady a dlažby Očakávajte lepšiu mrazuvzdornosť poteru a obkladov.
Hodnotenie z 11. septembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Stena sa naplní raz a voda zostane vonku
Objem 5 lHmotnosť 6,5 kg
Rýchla a trvalá silikatizačná reakcia po 1 dni. Úplne super tvrdé a odolné.
Hodnotenie z 21. februára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku
Objem 5 lHmotnosť 6,5 kg
Výrobok je podľa očakávania. Bola doručená rýchlo. Ďakujem
Hodnotenie z 20. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Objem 20 lHmotnosť 26 kg
Jednoduché spracovanie
Hodnotenie z 6. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pohár na vodu
Objem 5 lHmotnosť 6,5 kg
SUPER
Hodnotenie z 31. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Stena konečne vodotesná
Objem 10 lHmotnosť 13 kg
Jednoduché používanie. Lacné.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kremičitý piesok ako základný formovací materiál na odlievanie kovov, hmotnosť: 25 kg, kombinácia: kompletná súprava pre metódu vodného skla
248,81 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
9,95 €/1kg

Flexol 100% čistý tungový olej, na impregnáciu dreva v interiéri a exteriéri, bezfarebný hodvábne matný z Bindulinu-5 l



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
63,00 €
Predajca: FonderhillSp
12,60 €/1l

Kremičitý piesok ako základný formovací materiál na odlievanie kovov, hmotnosť: 25 kg
179,45 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
7,18 €/1kg

Tungový olej na drevo 100% prírodný 1L Flexol



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
32,00 €
Predajca: FonderhillSp
32,00 €/1l

Kremičitý piesok ako základný formovací materiál na odlievanie kovov, hmotnosť: 5 kg
52,97 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
10,59 €/1kg

Remmers Kiesol MB Grundierung 5 Liter



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
82,95 €
Predajca: bauschnell
16,59 €/1l

Kremičitý piesok ako základný formovací materiál na odlievanie kovov, hmotnosť: 1 kg
19,31 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
19,31 €/1kg