5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Yankee Candle Home Inspiration Cherry Vanilla 538 g57,60 €/1kg
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Rituály Ayurveda Vonná sviečka97,52 €/1kg
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
AURA vonná sviečka LEBKUCHEN 100h snd99-3467,99 €
Predajca: PAKOGROUP

Ďalšie informácie o reklame
Świeca zapachowa Ciasteczka z Kremem35,62 €/1kg
3,99 €
Predajca: Dolmoshop

GALA 96910 FLAVOUR by Gala Duft-Teelichter "Sandalwood-Vanilla"
10,09 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: M_plus_L

Sviečky do vázy "Bakery Selection" od spoločnosti HS Candle, balenie 12 kusov, doba horenia až 18 hodín na sviečku, priemer 6x6 cm, sladká a korenistá vôňa, darčeková sada na Vianoce a zimu
13,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Bestlivings

Vonné sviečky s motívom v skle, dlhá doba horenia a príjemná vôňa ( Coconut )
1,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: Bestlivings

GALA 96886 FLAVOUR by Gala Duftkerze im Glas "Cherry"
13,15 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: NetworkTechnologies

Bispol Aura Podgrzewacze zapachowe Wanilia, 18 sztuk
31 823,53 €/1kg
5,41 €
Predajca: VISO

Klasické vonné sviečky v balení 12 ks v skle, dlhá doba horenia a príjemná vôňa ( vanilka )
13,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: Bestlivings

Bolsius - Rozmarín - Maxi vonné čajové sviečky - 8 kusov - Doba horenia 8 hodín - Prírodné výťažky - Obsahuje vegánsky vosk - Bez palmového oleja
24,99 €
-64%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,82 €
Predajca: VISO

Náladová sviečka Air Wick s vôňou pečeného jablka a škorice, 185 g
34,95 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Sviečka V Stakane Sandalwood Bartek
62,67 €/1kg
9,40 €
Predajca: VISO

Bispol Świeca zapachowa w szkle Lawenda, 500g
1 068,00 €/1l
10,68 €
Predajca: VISO

Vonná svíčka Letizia velká
39,36 €
Predajca: Arthome

ARÔME Pomaranč a škorica
0,79 €
Predajca: TradeConcept

ARÔME Vonná sviečka 120 g Pomaranč a grep
3,28 €
Predajca: TradeConcept

GLADE Berry 129 g
193,72 €/1kg
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE

Vonná svíčka Equilibrio velká
39,36 €
Predajca: Arthome

Desired By Night Vellutier 225 G
23,19 €
Predajca: Apollo_store
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Utierka z mikrovlákna Shiny-Stretch, 40x40 cm
Utierka z mikrovlákna Shiny-Stretch je dokonalým partnerom na účinné a šetrné čistenie.
Popis
Utierka z mikrovlákna Shiny-Stretch, 40x40 cm, ponúka vynikajúci čistiaci výkon, ktorý poteší profesionálov aj domácnosti. Vďaka inovatívnej strečovej technológii sa dokonale prispôsobí každému povrchu a bez námahy odstráni aj odolné nečistoty. Jej mimoriadne mäkké vlákna zabezpečujú, že sa jemné povrchy nepoškriabu, a zároveň poskytujú vysokú savosť. Je ideálny na každodenné čistenie, nezanecháva chuchvalce ani šmuhy a zaručuje bez výsledok.
Kľúčové vlastnosti
- Materiál: Vysokokvalitné mikrovlákna
- Farba: K dispozícii v rôznych farbách
- Rozmer: 40 × 40 cm
- Strečová technológia pre dokonalé prispôsobenie
- Vysoká savosť a šetrné čistenie
Oblasti použitia
- Čistenie povrchov v domácnosti
- Starostlivosť o auto a leštenie
- Čistenie okien a zrkadiel
- Vonné čajové sviečky s vôňou čerešní
- vyrobené z parafínu s obsahom tuku
- Priemer: 37,5 mm
- Výška 16,6 mm
- Balenie obsahuje 18 kusov
| Farba | bordó |
| Balenie | 18 kusov |
| Priemer | 37,5 mm |
| Výška | 16,6 mm |
| Hmotnosť | 13,6 |
| Vôňa | Cherry |
| Materiál | Parafín s palmovým olejom |
| Materiál | Hliník |
| Balenie | Sviečky |
| y výrobku | EUH208 |
aus Paraffin, Durchmesser: 37,5 mm,mit Kirsch-Duftbeinhaltet: 18 Stück
- Výška
- 1.66 cm
- Šírka
- 3.7 cm
- Dĺžka
- 3.7 cm
- Priemer
- 3.75 cm
- Hmotnosť
- 13.6 g
- Farba
- Červená
- Materiál
- Hliník
- Výrobca
- Počet žiaroviek
- 18
- Počet kusov
- 18
- Druh vône
- Cherry
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 4008495319146
- Číslo od výrobcu
- 10448899-0-0
- Výška
- 1.66 cm
- Šírka
- 3.7 cm
- Dĺžka
- 3.7 cm
- Priemer
- 3.75 cm
- Hmotnosť
- 13.6 g
- Farba
- Červená
- Materiál
- Hliník
- Výrobca
- Počet žiaroviek
- 18
- Počet kusov
- 18
- Druh vône
- Cherry
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 4008495319146
- Číslo od výrobcu
- 10448899-0-0
Hodí sa k tomu

GALA 96915 FLAVOUR by Gala Duft-Teelichter "Raspberry"
9,65 €
Predajca: M_plus_L

GALA 96913 FLAVOUR by Gala Duft-Teelichter "Orange"
10,43 €
Predajca: M_plus_L

Nočné svetielka 50 kusov v priehľadnom obale Čas horenia 8 hodín biela
4,57 €/1kg
9,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GALA 96912 FLAVOUR by Gala Duft-Teelichter "Vanilla"
8,72 €
Predajca: M_plus_L

GALA 96911 FLAVOUR by Gala Duft-Teelichter "Lavender"
9,54 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: M_plus_L

1000 semien levandule úzkolistej (Lavandula angustifolia) - Voňavý magnet pre záhradu a včely | Trvalka, mrazuvzdorná a aromatická
1 200,00 €/1kg
2,40 €
Predajca: EdelmannHandel

Balenie 24 papierových darčekových tašiek Farebné papierové tašky Kraftové papierové tašky na cukrovinky Párty tašky 22 x 8 x 16 cm s uchom Ideálne pre detské narodeniny, deti, svadby, Vianoce (A)
20,84 €
Predajca: odsellingaaa

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

SodaStream 1741190490, Fľaša na sýtenie CO2, Nerezová oceľ, Priehľadná, Polyetyléntereftalát (PET), Nerezová oceľ, 1000 ml
15,99 €
Predajca: esiteo

Klarstein, blok na nože s nožmi, 7 -dielna súprava, inšpirované Japonskom
37,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein

HERMA 6387, Papája, Červená, Strieborná, Permanentný, Chlapec / dievča, Love, Deň sv. Valentína
4,70 €
Predajca: M_plus_L

Idena 10426 - Krúžkový viazač DIN A4, sada 12 kusov, 2-krúžkový mechanizmus s priemerom 16 mm, šírka chrbta 2 cm, 12 rôznych farieb, vhodný pre cca 30 listov s gramážou 80 g/m²
31,30 €
Predajca: M_plus_L

Sviečky do vázy "Bakery Selection" od spoločnosti HS Candle, balenie 12 kusov, doba horenia až 18 hodín na sviečku, priemer 6x6 cm, sladká a korenistá vôňa, darčeková sada na Vianoce a zimu
13,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Bestlivings

GALA 96910 FLAVOUR by Gala Duft-Teelichter "Sandalwood-Vanilla"
10,09 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: M_plus_L

Aura, Ohrievače vôní, jahoda, 18 kusov
150 750,00 €/1kg
6,03 €
Predajca: VISO

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Klasické vonné sviečky v balení 12 ks v skle, dlhá doba horenia a príjemná vôňa ( Wild Rose )
13,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: Bestlivings

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Milka Friends Vianočná tabuľka zmes rôznych čokolád 198g
62,81 €/1kg
15,20 €
Predajca: somnia24

Bolsius 103630308800, Kolo, Biela, 4 h, 100 kusov
37,33 €
Doprava zdarma
Predajca: MDC-NOLIMIT

LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Umelá palma 90 cm Umelá palma Houseplant s kvetináčom Umelá rastlina Dekoratívna rastlina
16,50 €/1kg
32,99 €
Predajca: Arnusa-Shop

Závesná tyč strieborná 115–200 cm, teleskopická, súprava vrátane príslušenstva, 3 držiaky, nerezová oceľ, závesná tyč s koncovkami
8,99 €
Predajca: Bestlivings

Philips Norelco OneBlade QP230/50, Holiaca čepeľ, 3 hlava/hlavy, Čierna, Limetka, Nerezová oceľ, Philips, OneBlade (QP25xx), OneBlade Pro (QP65xx), 22 mm
31,49 €
Predajca: esiteo

Niederegger marcipán klasický obalený v horkej čokoláde 71 % 200 g
51,50 €/1kg
10,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
4,50 €
Predajca: Katomix

Dyon Smart 43 VX, 109,2 cm (43"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
464,63 €
Doprava zdarma
BestsellerTrieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NovaMBSmart

Osram LUMILUX, 13 W, G5, T5, 10000 h, 950 lm, Studená biela
5,30 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: esol

Sada 2 vankúšov 80x80 cm Náplň: 1500 gramov peria, husacie perie 100% prírodné Obliečka na vankúš: 100% bavlna Vankúš z peria 80 x 80 cm
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba FialováVýška 0,017 mPočet kusov 18
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kartón 5 kg - 1750 ks Žlté kláštorné sviečky N140 z včelieho vosku
181,61 €
Predajca: Diveevo
36,32 €/1kg

Kartón 5 kg - 750 ks Žlté kláštorné sviečky N60 z včelieho vosku
175,93 €
Predajca: Diveevo
35,19 €/1kg

XXL sada na výrobu sviečok DIY s 1,36 kg vonných olejových knôtov sójový vosk farbivá vyrobte si vlastné sviečky sada na výrobu sviečok vonné sviečky urobte si sami
105,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
77,93 €/1kg

Čierne sviečky z včelieho vosku №80 200 ks - 1 kg



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
53,94 €
Predajca: Diveevo

Vonná sviečka v nádobe sójová sviečka pačuli 550g 110h čas horenia sviečka darček
70,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
129,07 €/1kg

Vianočná Sviečka V Skle 13 Cm Vianoce Dekorácie Wild White Tea



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,73 €
Predajca: EDANTI

Vonná sviečka káva 2 prútiky 550g - 110h horenia - Organická sviečka zo sójového vosku
70,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
129,07 €/1kg

Sviečka Sójová Dekoratívne Zelený Čaj S Citrónovou Trávou 250 Ml
24,33 €
Predajca: EDANTI
97,32 €/1l

Dekoratívna vianočná sklenená sviečka 10X5 CM farba Mocca
9,64 €
Predajca: EDANTI
64,27 €/1kg

Vonná sviečka eukalyptus mäta 330g, doba horenia 70h, veľké sviečky, 2 ks, dekoratívne, sójový vosk, aromaterapia
62,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
190,88 €/1kg

Luxusná darčeková sada pre ženy - wellness spa zážitok k 30. narodeninám a Vianociam
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
65,21 €/1kg

Citronella sviečka Vonkajšia veľká 2x 15oz sójový vosk Citronella vôňa Záhrada Kempovanie 180h
61,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Prírodná aromatická sviečka LEMONGRASS MANDARIN
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Rozprašovač Vody A Parfumu Oranžový
13,99 €
Predajca: homerci

M&SENSE sviečka s vôňou kávy v nádobe 330 g, 70 hodín horenia, prírodný sójový vosk
54,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
166,64 €/1kg

Čierne sviečky z včelieho vosku №40 50 ks



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
29,19 €
Predajca: Diveevo

WoodWick - Blooming Orchard Trilogy Ship ( Blooming Orchard ) 453.6g
44,99 €
Predajca: SuperMerchant

Vonná sviečka Citronella Ø 19 cm - vonkajšia sviečka proti komárom s vôňou citróna - sklenená nádoba s 3 knôtmi - Zitronen Soleil
29,50 €
Predajca: 1915SHOP

Acqua di Parma Buongiorno, Valec, Žltá, 70 h, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
110,09 €
Predajca: PerfumTraders
220,18 €/1kg

Atmosphera 187618, 1 kusov
27,50 €
Predajca: 1915SHOP