4,9



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Atmosphera 157759, 1 kusov12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Ruženec 479-5 zeleno ružový375,00 €/1kg
7,50 €
Predajca: CABshop

Ďalšie informácie o reklame
ARÔME vonná zmes13,26 €
Predajca: TradeConcept

Ďalšie informácie o reklame
ARÔME Vonná sviečka 120 g, Kanabis3,28 €
Predajca: TradeConcept

Wake Me Up Sojaker 150 g
61,20 €/1kg
12,14 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,18 €
Predajca: NutraBestBG

Portrét
Použité
19,95 €
Predajca: KowaMusicStore

Narguile - sviečka 190 g
395,63 €/1kg
75,17 €
Predajca: somnia24

ARÔME Ružový kvet
24,37 €/1kg
12,43 €
Predajca: TradeConcept

Winter Sea
26,76 €
Predajca: LBD

The Olphactory Ďalšia sviečka s vôňou verbeny 135 g
150,74 €/1kg
20,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Atmosphera 161646M, 1 kusov
31,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Rosa Tönende Perly Ultra, 28 g
680,00 €/1kg
19,04 €
Predajca: somnia24

& Ríbezle – Kaars Tin
57,95 €
Predajca: oCreon

Slow Bloom
142,97 €/1kg
11,74 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,29 €
Predajca: LBD

Sviečka Citronella 9 x 5 cm 130 g
85,14 €/1kg
5,96 €
Predajca: VISO

Cliffside Sunrise
12,27 €
Predajca: LBD

Vôňové sviečky, sviečky, vôňové sviečky
46,95 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,95 €
Predajca: oCreon

Démonizovaný život
3,97 €
Predajca: M_plus_L

Soria Natusor 18 Malvasen 20 Filtros
9,40 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,63 €
Predajca: Scentist

Kokosové sójové sviečky
15,54 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
[producent]
Skladacia cestovná misa ProPlus 370303, silikónová, 9 l
Skladacia cestovná misa 370303 od ProPlus s objemom 9 litrov je vyrobená z kombinácie odolného plastu a flexibilného silikónu. Jej harmonikový dizajn umožňuje rýchle zloženie takmer do plochého stavu, čo značne uľahčuje prepravu a skladovanie. V rozloženom stave poskytuje misa praktický objem na umývanie riadu, malých predmetov, príslušenstva alebo každodenné upratovanie.
Kľúčové vlastnosti a parametre:
- skladacia konštrukcia: flexibilné steny umožňujú rýchle zloženie misky takmer do roviny - jej výška sa potom zníži zo 16 cm na iba 4,5 cm, čo umožňuje jej jednoduché vloženie do úzkych medzier alebo úložných priestorov;
- optimálna kapacita 9 litrov: univerzálna veľkosť zaisťuje pohodlné použitie pri umývaní riadu, príprave jedál alebo vykonávaní malých domácich prác;
- odolné a bezpečné materiály: vyrobené z kombinácie odolného plastu a flexibilného, praskaniu odolného silikónu v estetickej modrošedej farbe;
- stabilita a tuhosť: tvrdá hrana a vystužené dno poskytujú konštrukcii dostatočnú stabilitu a zabraňujú náhodnému rozliatiu vody počas prepravy.
Technické špecifikácie:
- Objem: 9 litrov
- Celkové rozmery (rozložené): 38,5 x 28,5 x 16 cm
- Výška v zloženom stave: cca 4,5 cm
- Výška v rozloženom stave: cca 16 cm
- Farba: modrosivá
Ide o praktický kus vybavenia na kempovanie, bivakovanie, záhradky a výlety s obytným autom alebo karavanom . Jeho kompaktný dizajn umožňuje jednoduché uskladnenie v skrini, kufri alebo priehradke v palubnej doske, zatiaľ čo stabilná základňa a pevný okraj zvyšujú pohodlie. Tento produkt je ideálny pre každú situáciu, kde je dôležitá úspora miesta, mobilita a pohodlný prístup k vode počas cestovania.
- Rozmery: 38,5 x 28,5 x 16 cm
- Výška v zloženom stave: cca. 4,5 cm
- Výška v rozloženom stave: cca. 16 cm
- Farba: modrá a šedá
- 38,5x28x16cm
- Výška v zloženom stave: približne 4,5 cm
- Výška v rozloženom stave: približne 16 cm
Zodpovedajúce podmienky: Skladacia misa, Skladacia misa, Skladacia misa, Skladacia misa na umývanie, Skladacie silikónové vedro, Skladacie silikónové vedro, Skladacie silikónové vedro, Skladacie silikónové vedro
- Rozmery
- 0.52
- Výška
- 3391 cm
- Hmotnosť
- 560 g
- Farba
- Modrá
- Výrobca
- ProPlus
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8719946003892
- Číslo od výrobcu
- 370303
- Rozmery
- 0.52
- Výška
- 3391 cm
- Hmotnosť
- 560 g
- Farba
- Modrá
- Výrobca
- ProPlus
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8719946003892
- Číslo od výrobcu
- 370303
Hodí sa k tomu

CampFeuer Kempingová skrinka, Kempingová skrinka do stanu, Ochrana proti striekajúcej vode, Umyvadlo, 117 cm x 50 cm x 109,5 cm
99,95 €
-15,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,95 €
Predajca: CS-Trading

Kempingová podložka, kompaktná samonafukovacia podložka na spanie s nízkou hmotnosťou, ultraľahká podložka Meteor 180 × 50 × 2,5 cm námornícka modrá
20,00 €
Predajca: MeteorSport

Kempingový melamínový riad Moritz pre 4 osoby 16-dielny dizajn kovadliny
71,98 €
Predajca: MC-Sell-GmbH

Wiltec kempingový nábytok set 5 ks kempingový stôl so stoličkami výškovo nastaviteľný stôl plus 4 kempingové stoličky hliníková sedacia súprava kempingový stôl skladací skladací stôl kempingový set skladací
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

SONGMICS kempingová skladacia stolička, sada 2 ks, nosnosť do 150 kg
34,80 €
Predajca: Jurhan

WENKO Stojan na odkvapkávanie riadu Kôš na sušičku Mriežka kuchynská polica Drez sivý
37,35 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

VASAGLE nástenný vešiak Nástenná polica s 5 odnímateľnými háčikmi, závesná polica so závesnou tyčou
21,80 €
Predajca: Jurhan

Umývacia misa so sitkom sklopná
31,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bestway 58224, 20 L, Gravitačný systém prívodu, 466 g
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

MyBasics 4303391298404, Modrá, Šedá
20,81 €
Predajca: NeuertsShop

CHILITEC LED petrolejová lampa “CT-CL Copper”, stmievateľná, na batérie, medená
54,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
89 600,00 €/1kg
8,96 €
Predajca: M_plus_L

Hliníkový kempingový stôl CampFeuer pre 4 osoby | 140 x 70 x 70 cm | skladací
69,95 €
Predajca: CS-Trading

Uterák z mikrovlákna - červený - 40x80cm
5,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Kempingový varič na bután
49,36 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Wolf Garten 3827045 Osivo na trávnik pre robotickú kosačku RO-S 100 (3827045)
22,32 €/1kg
152,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Melitta 1025-18, Kávovar, 1,375 L, 1000 W, Čierna, Strieborná
146,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Turistický spací vak 2v1 Trizand 21084
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Memfis

XXL stan s baldachýnom pre 3 osoby - 240 x 210 x 105 cm - Farba: modrá
64,14 €
Predajca: Special-trends

Univerzálny hliníkový stôl s nastaviteľnou výškou - 100 x 60 cm - skladací stôl na kempovanie
34,18 €
Predajca: Special-trends

BLACK CREVICE - Kempingová súprava na varenie | Outdoorový riad z hliníka - 5 kusov
44,99 €
Predajca: almanusport

Sony DualSense charging station, PlayStation 5, Nabíjací stojan, Čierna, Biela, Sony, 1 kusov, 195 mm
35,04 €
Doprava zdarma
Predajca: UO-Company

Alpina - 6-dielna súprava nožov vrátane lúpačky | 5 veľkostí | nôž na príbory - nôž na mäso - nôž na chlieb - nôž santoku | prémiové čepele s nepriľnavým povrchom | ergonomická rukoväť
27,39 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

ONVAYA® Nákupný košík skladací s funkciou chladenia | čierny | Skladací košík s vekom | Izolovaný košík | Nákupná taška | Skladací košík | Termokošík skladací
21,99 €
Predajca: heimundbuero

Bestway 58233, Povrchový zberač, Modrá, Šedá, Biela, Plast, 4,57 m, 1,77 kg, 1 kusov
34,95 €
Predajca: Spielgeist

Držiak na riad Wamovo – držiak na taniere a príbory | 8 tanierov | čierny | špeciálna pena
87,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

FCH Skladací altánok 3 x 3 m Pop Up altánok Skladací vodotesný záhradný stan, UV ochrana 50+ altánky a párty stany Stan so 4 stranami na kempovanie / záhradu / svadbu / pláž, sivý
97,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Balkónová elektráreň 1000 W Dvojité sklo/sklo solárny systém Pripravené na zapojenie WIFI Mini PV fotovoltaický systém Možnosť rozšírenia 800 W bez licencie, čierna farba
449,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

VASAGLE Toaletný stolík so zrkadlom 2 zásuvky 3 otvorené priehradky biely Moderné
64,80 €
Predajca: Jurhan
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
91% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
91%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. augusta 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Umývacia miska Skladacia
Veľmi kompaktný skladací s nízkou hmotnosťou. Dodanie bolo vykonané v stanovenom čase. Nekomplikované vybavenie nákupu.
Hodnotenie z 10. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skladacia miska
Vzhľad je geniálny, ale bohužiaľ veľkosť nie je pre naše potreby ideálna.
Hodnotenie z 26. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jeden
Veľmi praktické!
Hodnotenie z 24. júna 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
misa na umývanie riadu
univerzálna oplachovacia miska
Hodnotenie z 4. júla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Položka podľa opisu
Veľmi dobrá kvalita
Hodnotenie z 3. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
dobre sa používa
Super časť
Hodnotenie z 17. augusta 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Misa Abeasch
Na kempovanie
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kartón 5 kg - 1750 ks Žlté kláštorné sviečky N140 z včelieho vosku
181,61 €
Predajca: Diveevo
36,32 €/1kg

Kartón 5 kg - 750 ks Žlté kláštorné sviečky N60 z včelieho vosku
175,93 €
Predajca: Diveevo
35,19 €/1kg

XXL sada na výrobu sviečok DIY s 1,36 kg vonných olejových knôtov sójový vosk farbivá vyrobte si vlastné sviečky sada na výrobu sviečok vonné sviečky urobte si sami
105,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
77,93 €/1kg

Čierne sviečky z včelieho vosku №80 200 ks - 1 kg



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
53,94 €
Predajca: Diveevo

Vonná sviečka v nádobe sójová sviečka pačuli 550g 110h čas horenia sviečka darček
70,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
129,07 €/1kg

Vianočná Sviečka V Skle 13 Cm Vianoce Dekorácie Wild White Tea



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,73 €
Predajca: EDANTI

Vonná sviečka káva 2 prútiky 550g - 110h horenia - Organická sviečka zo sójového vosku
70,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
129,07 €/1kg

Sviečka Sójová Dekoratívne Zelený Čaj S Citrónovou Trávou 250 Ml
24,33 €
Predajca: EDANTI
97,32 €/1l

Dekoratívna vianočná sklenená sviečka 10X5 CM farba Mocca
9,64 €
Predajca: EDANTI
64,27 €/1kg

Vonná sviečka eukalyptus mäta 330g, doba horenia 70h, veľké sviečky, 2 ks, dekoratívne, sójový vosk, aromaterapia
62,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
190,88 €/1kg

Luxusná darčeková sada pre ženy - wellness spa zážitok k 30. narodeninám a Vianociam
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
65,21 €/1kg

Citronella sviečka Vonkajšia veľká 2x 15oz sójový vosk Citronella vôňa Záhrada Kempovanie 180h
61,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Prírodná aromatická sviečka LEMONGRASS MANDARIN
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Rozprašovač Vody A Parfumu Oranžový
13,99 €
Predajca: homerci

M&SENSE sviečka s vôňou kávy v nádobe 330 g, 70 hodín horenia, prírodný sójový vosk
54,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
166,64 €/1kg

Čierne sviečky z včelieho vosku №40 50 ks



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
29,19 €
Predajca: Diveevo

WoodWick - Blooming Orchard Trilogy Ship ( Blooming Orchard ) 453.6g
44,99 €
Predajca: SuperMerchant

Vonná sviečka Citronella Ø 19 cm - vonkajšia sviečka proti komárom s vôňou citróna - sklenená nádoba s 3 knôtmi - Zitronen Soleil
29,50 €
Predajca: 1915SHOP

Acqua di Parma Buongiorno, Valec, Žltá, 70 h, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
110,09 €
Predajca: PerfumTraders
220,18 €/1kg

Atmosphera 187618, 1 kusov
27,50 €
Predajca: 1915SHOP