5,0



Na základe 4 hodnotení
BRUBAKER Sada 3 ružových olejov - ženskosť, zmyselnosť a boj proti starnutiu - darčeková sada esenciálnych olejov 3 x 10 ml ružového oleja Natural & Vegan
6,99 €
233,00 € / 1l
plus 6,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Zostávajúci čas na objednávku:
13h 13m 09s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Naše najlepšieponuky
Vonné oleje a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Zmes esenciálnych olejov kardamóm s ružou - CARDAMOM ROSE1 750,00 €/1l
35,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Sada esenciálnych olejov, 6 x 10 ml Aromaterapeutický vonný olej 100% čisté esenciálne oleje Darčeková sada Aromaterapeutický terapeutický olej Vhodný do difuzérov/centrálnych lámp/osviežovačov vzduchu2 156,00 €/1l
21,56 €
Predajca: odsellingaaa

Ďalšie informácie o reklame
Sada esenciálnych olejov, 6 x 10 ml Aromaterapeutický vonný olej 100% čisté esenciálne oleje Darčeková sada Aromaterapeutický terapeutický olej Vhodný do difuzérov/centrálnych lámp/osviežovačov vzduchu1 689,00 €/1l
17,73 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,89 €
Predajca: odsellingaaa

Ďalšie informácie o reklame
Sada esenciálnych olejov, 100% čistý aromaterapeutický vonný olej do difuzérov a na aromaterapiu, 6 x 10 ml - levanduľa, eukalyptus, tea tree, mäta pieporná, pomaranč, citrónová tráva382,17 €/1l
22,93 €
Predajca: odsellingaaa

BRUBAKER Sada 6 esenciálnych olejov Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml Prírodné - levanduľa ruža rozmarín harmanček citrón céder - vonný olej do difúzora zvlhčovača vzduchu masáž aromaterapia starostlivosť o telo
216,50 €/1l
12,99 €
Predajca: BRUBAKER

BAMER | Prírodný esenciálny olej z kvetov bazy čiernej 7 ml - vôňa na aromaterapiu, sviečky a do sauny - ideálny na katar a kašeľ
427,14 €/1l
2,99 €
Predajca: Lemonbite

Goloka Aroma Oils California White Sage 10ml
409,00 €/1l
4,09 €
Predajca: MATFEL

LEMA - 10 ampuliek parfumovej esencie s ružovým olejom 2,1 ml
2 857,14 €/1l
6,00 €
Predajca: Inaris_International

BRUBAKER Sada 3 rozmarínových olejov - koncentrácia, kreativita a zlepšenie ovzdušia - darčeková sada esenciálnych olejov 3 x 10 ml rozmarínového oleja Natural & Vegan
233,00 €/1l
6,99 €
Predajca: BRUBAKER

BRUBAKER Sada 3 arganových olejov - zdravé vlasy, dlhé riasy a skvelá pleť - darčeková sada esenciálnych olejov 3 x 10 ml arganového oleja Natural & Vegan
233,00 €/1l
6,99 €
Predajca: BRUBAKER

Organická aróma - Rose organic 5ml
2 430,00 €/1l
12,15 €
Predajca: taleoo

Vilde | Sada vonných olejov - 6ks v sade - Intenzívne - Sklo - Esenciálne oleje pre aromaterapiu
416,50 €/1l
24,99 €
Predajca: Netsilla

Ružová trstina BIO BULg 2%, 10 ml éterický olej
250,00 €/1kg
10,75 €
Predajca: AbisZ-Markt

Atmosphera 123099A, 1 kusov
21,98 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sada esenciálnych olejov, 6 x 10 ml esenciálnych olejov, čistý vonný olej, aromaterapia, relaxácia tela a mysle, prírodný aromatický olej do difuzéra, darčeky
183,17 €/1l
14,99 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Magictop

Prírodné ä esenciálne Ö l mäta pieporná BIO 5 ml
1 096,00 €/1l
5,48 €
Predajca: taleoo

Organický olej z ružového geránia 5 ml
1 536,00 €/1l
7,68 €
Predajca: AbisZ-Markt

Esenciálny olej z tymiánu, prírodný, 30 ml
328,00 €/1l
9,84 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

100% prírodný esenciálny olej na aromaterapiu 10 ml, Čajovník
687,00 €/1l
6,87 €
Predajca: NutraBestBG

Esenciálny olej Ruža z Bulharska 10% Bio 5 ml
3 972,00 €/1l
19,86 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Esenciálne oleje z ruže v súprave 3
Botanický názov: Rosa Rugosa
Kvalita: 100% čistý prírodný esenciálny olej, vegánsky, bez krutosti
Pôvod rastlín: Čína
Časť rastliny, z ktorej bol esenciálny olej získaný: Kvet
Vôňa: zmyselná, kvetinová, sladká a zvodná.
Použitie: Pre ženskosť, zmyselnosť a ako prostriedok proti starnutiu.
Účinky: Ružový olej dokáže stimulovať krvný obeh, hydratovať a obnovovať bunky, redukovať začervenanie a zdokonaľovať vzhľad pleti. Vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín je ružový olej prameňom mladosti najmä pre suchú, citlivú a zrelú pleť. Olej má tiež náladu zlepšujúci a uvoľňujúci účinok.
Zlepšite kvalitu svojho života pomocou aromaterapie
Aromaterapia - ideálna pre všetkých, ktorí prisahajú na jemnú liečebnú metódu na samoliečbu. Vône a pachy môžu ovplyvňovať našu náladu a vplývať na našu pohodu. Oleje, ktoré majú veľmi odlišný spôsob pôsobenia, môžu pomôcť pri drobných zdravotných ťažkostiach a sú veľmi obľúbené napríklad na relaxáciu v oblasti wellness.
Príklady použitia
- Zlepšenie vône v miestnosti: Pridajte 1-2 kvapky aromatického oleja do vonnej lampy s trochou vody. Prípadne môžete jednoducho použiť aj difuzér.
- V plnom kúpeli pôsobia oleje nielen prostredníctvom čuchu, ale aj prostredníctvom tela. Na plný kúpeľ stačí 5 až 10 kvapiek oleja.
- Masážny olej: V tomto prípade sa nosné oleje (napr. telový olej) zmiešajú s niekoľkými kvapkami esenciálneho oleja. Éterický olej nikdy neaplikujte čisto na pokožku.
Rozsah dodávky
V darčekovej krabičke dostanete 3 sklenené fľaštičky s 10 ml oleja v každej. Všetky fľaštičky chránia oleje pred UV žiarením a sú odolné voči vytečeniu.
Rozmery darčekovej škatuľky: 10 x 4 x 9 cm (š x v x h)
- Výška
- 0.09 m
- Materiálové zloženie
- 100% Rosen
- Výrobca
- Brubaker
- Objem
- 0.03 l
- Druh vône
- Ruže
- EAN kód
- 4251219628516
- Číslo od výrobcu
- DuftoelSet_10EO54_Rose
- Výška
- 0.09 m
- Materiálové zloženie
- 100% Rosen
- Výrobca
- Brubaker
- Objem
- 0.03 l
- Druh vône
- Ruže
- EAN kód
- 4251219628516
- Číslo od výrobcu
- DuftoelSet_10EO54_Rose
Hodí sa k tomu

BRUBAKER Sada 6 esenciálnych olejov Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml Prírodné - levanduľa ruža rozmarín harmanček citrón céder - vonný olej do difúzora zvlhčovača vzduchu masáž aromaterapia starostlivosť o telo
216,50 €/1l
12,99 €
Predajca: BRUBAKER

Zvlhčovač vzduchu Difuzér Aroma Ultrazvukový LED olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapia miestnosti Kancelária Joga Pure Aroma svetlé drevo Retoo
9,79 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Sada esenciálnych olejov, 100% čistý aromaterapeutický vonný olej do difuzérov a na aromaterapiu, 6 x 10 ml - levanduľa, eukalyptus, tea tree, mäta pieporná, pomaranč, citrónová tráva
382,17 €/1l
22,93 €
Predajca: odsellingaaa

ICY BOX IB-5251, Plast, Čierna, Čína, 147 mm, 175 mm, 40 mm
265,65 €/1kg
30,55 €
Predajca: velmontask

KRUMAD sieťka proti hmyzu na balkónové dvere magnet 100x220 cm Možno strihať na rozmery 80/90/100 x 210/220 cm Sieťka proti hmyzu na balkónové dvere bez vŕtania Sieťka proti hmyzu na balkónové dvere čierna
6,87 €/1m
15,11 €
Doprava zdarma
Predajca: EBRAN_EUROPE

Varta 4114, Batéria na jedno použitie, C, Alkalický, 1,5 V, 6 kusov, Modrá, Žltá
7,75 €
Predajca: AkkuShop

Infračervený teplomer Digitálny klinický teplomer Teplomer na telo Bezkontaktný bezdotykový teplomer pre dojčatá a dospelých Jas na čele LED Retoo
9,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,79 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Retoo

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
13,50 €
Predajca: TanningParadise

PLAYMOBIL City Life 70281, Detské ihrisko, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
74,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Bambucké maslo 1 kg, nerafinované, trieda A, ručne miesené, prírodné telové maslo GiDeli
19,99 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

ONVAYA® Vonná lampa | Elektrická | Farba: krémovo biela | Aróma difuzér | Aróma lampa | Aróma kanvička | Moderné vonné svetlo | Model Katja
25,99 €
Predajca: heimundbuero

PLAYMOBIL 71418, Akčný / Dobrodružný, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
49,55 €
Predajca: Nejhracka

Fisher-Price 62018, Košík na bicykel, Čierna, 25 kg
27,74 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

Sieť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým zatváraním Sieť proti hmyzu 90 x 210 cm
12,95 €
Predajca: HaWaKo

Ruhhy 15371 Skladacia silikónová miska, kôš 25 L
10,40 €
Predajca: POKKA

Záhradný box WOODEBOX antracit 116 cm - 280L
38,80 €
Predajca: Jurhan

Pulzný oxymeter Oximeter Finger Pulse s 1,5" HD LED displejom a MCU modulom Monitor nasýtenia kyslíkom Krvný oxymeter
21,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

AIRWICK 3161408 AIRWICK Duftöl-Set Fühl dich wohl blumig
1 221,50 €/1l
25,06 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,43 €
Predajca: MANADA

Mobilná klimatizácia 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilná klimatizácia 4v1 s WiFi/App monoblokové chladenie - diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač, odvlhčovač
597,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: EveMotionGmbH

Canon PIXMA TS3450, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
211,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Planetárny projektor hviezdnej oblohy, lampa s projektorom galaxie na strop spálne, LED projektor hviezdnej oblohy pre deti a dospelých
35,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Matrac 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
249,99 €
Predajca: hatservice

Vodotesný chránič matraca 90x200 od Mister Sandman
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Komfortec, vodoodolný poťah na matrac, 90x200 cm | Priedyšný, bez šušťania, s
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. marca 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Esenciálne oleje
Vlastne som chcela vonný olej, ale asi som sa pomýlila. Esenciálne oleje na mňa však urobili pozitívny dojem. Môžete ich použiť v prírodnej medicíne. Okrem toho elegantné balenie a rýchle dodanie - veľmi sa mi to páči.
Hodnotenie z 5. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Éterický olej THYMIAN OIL 1 liter



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
86,29 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
86,29 €/1l

Zmes esenciálnych olejov kadidlo, gáfrová limetka, tangerínka, santalové drevo - FRANKINCENSE KAFFIR LIME
37,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 850,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov cejlónsky čaj a Ylang Ylang - CEYLON TEA & YLANG
36,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 800,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov cejlónsky čaj a mäta - CEYLON TEA & MINT
36,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 800,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov citrónová tráva - PEACE
36,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 800,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov na podporu spánku SLEEP
35,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 750,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov kardamóm s ružou - CARDAMOM ROSE
35,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 750,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov cejlónsky jazmín - CEYLON JASMINE
35,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 750,00 €/1l

Esenciálny olej NEROLI
34,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 700,00 €/1l

Esenciálny olej levanduľa - LAVENDER
34,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 700,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov FOREST TRAIL
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 550,00 €/1l

Rozmarínový olej 1 kg 1 l 1000 ml – 100 % prírodná esencia
96,99 €
Predajca: SuperMerchant
96,99 €/1l

Esenciálny olej EUCALYPTUS
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 450,00 €/1l

Esenciálny olej YLANG YLANG
28,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 400,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov PRECIOUS WOOD
28,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 400,00 €/1l

Esenciálny olej TEA TREE
27,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 350,00 €/1l

ČISTÝ CHEMICKÝ éterický olej PFEFFERMINZÖL 0,5 L



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
49,27 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
98,54 €/1l

Esenciálny olej pomaranč - ORANGE
23,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 150,00 €/1l

Esenciálny olej cédrové drevo - CEDARWOOD
22,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 100,00 €/1l

Esenciálny olej mäta - PEPPERMINT
22,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 100,00 €/1l