Zavlažovacie kanvy a zavlažovacie systémy Ak si chcete vo svojej zelenej oáze oddýchnuť a dlho sa tešiť z bylinkového záhonu a kvetinového záhonu, starostlivosti o kvety sa nevyhnete. Či už klasicky pomocou kanvy alebo pomocou špeciálnych zavlažovacích systémov: rastliny potrebujú vodu - niektoré viac, iné menej.
- Trendy vzhľad dymového skla - Extra dlhý výtok na zalievanie bez kvapkania
Objem náplne: 1,5 l Výška: 17 cm Dĺžka: 11 cm Šírka: 32 cm
Farba: priehľadná topásová modrá Materiál: plast
Číslo výrobku výrobcu: 518683
z odolného plastu, extra dlhá hubica pre kvapkanie bez kvapkania, ergonomický tvar, 100 % recyklovateľný, rozmery: (Š)115 x (H)320 x (V)170 mm, (022180 BL CX4),
Nádoba na kvety EMSA Fuchsia 1,5 l transparentná topásová modrá
Fuksiový kvetináč 1,5 l transparentný topásovo modrý
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
28,35 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy
elho brussels, 1,8 L, Polyetylen, Biela
8,38 €/1l
15,09 €
Predajca: Gardners
Dekoratívna Kanva Zňāota Zinc 1L
37,99 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: homerci
Esschert Design W2023, 1,6 L, Zinok, Zinok
11,24 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(16)Počet hodnotení: 16
17,99 €
Predajca: Cactula
KOTARBAU® Záhradná kanva 2 litre Plastová záhradná kanva na zalievanie kvetov s dlhým výtokom Malá kanva na zalievanie kvetov pre interiér a exteriér, pre domácnosť, kanva na zalievanie rastlín Modrá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,88 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
Plastová kanva na zalievanie kvetov EDEN s objemom 2 litre
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
5,17 €
Predajca: Eoshop
Kanvička na vodu v štýle Vintage s objemom 2 litre - rôznorodá -
19,12 €/1l
39,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Zalievač 1.7L Lechuza Yula
67,06 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
18,91 €
Predajca: Gardners
Kovová kanvička, malá, kanvička na zalievanie izbových rastlín, mini kanvička, 500 ml, malá kanvička na zalievanie pre domácnosť, vintage, na vnútorné a vonkajšie použitie, čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,39 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-12%
26,70 €
Predajca: odsellingaaa
EMSA Flower Pourer Fuchsia 1,5 l priehľadná dymovo zelená
18,24 €/1l
27,36 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
kanva 1,7 l PH ALEBO
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
27,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2%
27,36 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
Esschert Design RF63, Kropidlo, Zinok, Biela
7,80 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: homerci
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zavlažovacie kanvy a zavlažovacie systémy Ak si chcete vo svojej zelenej oáze oddýchnuť a dlho sa tešiť z bylinkového záhonu a kvetinového záhonu, starostlivosti o kvety sa nevyhnete. Či už klasicky pomocou kanvy alebo pomocou špeciálnych zavlažovacích systémov: rastliny potrebujú vodu - niektoré viac, iné menej.
- Trendy vzhľad dymového skla - Extra dlhý výtok na zalievanie bez kvapkania
Objem náplne: 1,5 l Výška: 17 cm Dĺžka: 11 cm Šírka: 32 cm
Farba: priehľadná topásová modrá Materiál: plast
Číslo výrobku výrobcu: 518683
z odolného plastu, extra dlhá hubica pre kvapkanie bez kvapkania, ergonomický tvar, 100 % recyklovateľný, rozmery: (Š)115 x (H)320 x (V)170 mm, (022180 BL CX4),
Nádoba na kvety EMSA Fuchsia 1,5 l transparentná topásová modrá
Fuksiový kvetináč 1,5 l transparentný topásovo modrý
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
44,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
111,88 €/1m
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(963)Počet hodnotení: 963
111,88 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(2190)Počet hodnotení: 2190
14,90 €
Predajca: NamdarStore
Čajník MEDUZA antracitový 1,8l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,49 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
KOTARBAU® Záhradná kanva 2 litre Plastová záhradná kanva na zalievanie kvetov s dlhým výtokom Malá kanva na zalievanie kvetov pre interiér a exteriér, pre domácnosť, kanva na zalievanie rastlín Modrá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,88 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
EDA 022180 NA CX4 Konev FUCHSIA, 1,5 litra, priehľadná
19,30 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Kapacita 1,5 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
KOTARBAU® Konev 10 l Konev na kvety do záhrady a domácnosti s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie aj vnútorné použitie Plastová, zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,59 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
1,16 €/1l
KOTARBAU® Kovová konev 12 l, pozinkovaná, na záhradné a izbové rastliny, s odnímateľnou sprchou, pozinkovaná oceľ, strieborná
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12
30,78 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
2,57 €/1l
KOTARBAU® Kovová konev 10 l, pozinkovaná, na záhradné a izbové rastliny, s odnímateľnou sprchou, pozinkovaná oceľ, strieborná
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12
29,78 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
2,98 €/1l
Plastová kanva KOTARBAU® 10 l s rozprašovačom na zavlažovanie rastlín
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,38 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
KOTARBAU® Konev 15 l Konev na kvety pre záhradu a domácnosť s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie aj vnútorné použitie Plastová, zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
21,58 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
1,44 €/1l
Plastová kanva KOTARBAU® s objemom 5 litrov, s rozprašovačom na zalievanie rastlín
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
18,48 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
Vintage - Oválna kovová smaltovaná kanva - Retro kanva na zalievanie rastlín - 70 x 20 x 32 cm - zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: Benza-nl
Vintage Zelená Kanva Na Zalievanie 2 L
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: homerci
Vŕtačka Procraft PS700 (PS450)
32,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Procraft
KOTARBAU® Konev 4,5 l Konev na kvety pre záhradu a domácnosť s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie a vnútorné použitie Plastová, zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,79 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
1,73 €/1l
KOTARBAU® Záhradná kanva 2 litre Plastová záhradná kanva na zalievanie kvetov s dlhým výtokom Malá kanva na zalievanie kvetov pre interiér a exteriér, pre domácnosť, kanva na zalievanie rastlín Zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
Štýlová kanva na zalievanie rastlín - / kanva na zalievanie kvetín - 900 ml - zelená
12,99 €
Predajca: Benza-nl
Pozinkovaná Kanva Na Polivanie 7L - Kon 7L
24,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
3,57 €/1l
Pozinkovaná Kanva Na Polivanie 10L - Kon 10L
23,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
2,40 €/1l
KOTARBAU® Konev 1,2 l Konev na kvety pre izbové rastliny s dlhým výtokom Zavlažovanie izbových rastlín pre interiér a exteriér Plastová, sivá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,79 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
5,66 €/1l
KOTARBAU® Konev 1,2 l Konev na kvety pre izbové rastliny s dlhým výtokom Zavlažovanie izbových rastlín pre interiér a exteriér Plastová, fialová
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,79 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
5,66 €/1l
relaxdays 10031549_113 relaxdays Gießkanne rosa 1,3 l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
25,38 €/1l
KOTARBAU® Konev 1,5 l Konev na kvety pre izbové rastliny s dlhým výtokom Zavlažovanie izbových rastlín pre dom a balkón Plast Antracit
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
4,49 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
2,99 €/1l
KOTARBAU® Konev 1,8 l Konev na kvety do záhrady a domácnosti s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie aj vnútorné použitie Plastová, farba šalvia
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,99 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
Diamantový brúsny kotúč Procraft WT150 Turbo (v hrnci)