Prikrývka 200x220 zimná deka deky deka na spanie na zimu jesenná deka pre alergikov hypoalergénne mikrovlákno king rozmer 200 x 220 biela
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(191)Počet hodnotení: 191
23,79 €
Predajca: Amazinggirl
Zimmerlinde 40 cm - Sparmannia africana - izbová rastlina - zelená rastlina - čistenie vzduchu
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(30)Počet hodnotení: 30
19,90 €
Predajca: Blumen-Senf
Excelentný organizér na topánky Houseware, plast/kov, 50x19x65 cm, čierny
3,2Priemerné hodnotenie: 3,2 z 5(25)Počet hodnotení: 25
13,14 €
Predajca: EDAXO_cz
Plastový kôš na bielizeň v prútenom vzhľade 65 litrov - biely - stojaci kôš na bielizeň s vekom a držadlami na prenášanie
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(158)Počet hodnotení: 158
24,55 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-13%
21,34 €
Predajca: Special-trends
Príslušenstvo LECHUZA YULA Kanva na polievanie 1,7 l White Green Silk Matt | Kanva na polievanie s objemom 1,7 l | matný povrch | 13870
67,06 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
18,91 €
Predajca: Gardners
Kanva na zalievanie 1l svetlomodrá
6,19 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
6,19 €
Predajca: VISO
SoBuy kuchynská linka, jedálenský stôl, barový pult s 3 odkladacími plochami, stojací stôl pre malé priestory, vysoký servírovací stôl do kuchyne alebo obývačky, biela, model FWT17-II-W
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(64)Počet hodnotení: 64
78,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy
Obliečka Na Perinu 140X200 Cm S Volánom Posteľné Špinavá Ružová
52,87 €
Predajca: EDANTI
Hviezda jasmín 30-50 cm - vždyzelený, voňavý a mrazuvzdorný Trachelospermum jasminoides
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(106)Počet hodnotení: 106
4,60 €
Predajca: Blumen-Senf
Posteľ pre mladých Jednolôžková posteľ Detská posteľ Rám postele 90x200 biely Denná posteľ Drevená posteľ
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(107)Počet hodnotení: 107
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
18,60 €
Predajca: FDC
Záhradný Vankúš 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(60)Počet hodnotení: 60
7,89 €
Predajca: Dragtek-com
Citrus limon Lunario 140–170 cm – citrónovník – citrónovník štyroch ročných období, stále rodivý, stredomorská rastlina do kvetináča
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(27)Počet hodnotení: 27
85,50 €
Predajca: Blumen-Senf
Stohovací box s vekom - sada 3 kusov / 7 litrov každý - univerzálny úložný box s rukoväťou
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(39)Počet hodnotení: 39
18,13 €
Predajca: Special-trends
VASAGLE toaletná skrinka, kúpeľňová skrinka s 2 dvierkami, nastaviteľná polica, veľa úložného priestoru, vidiecky štýl, 30 x 60 x 60 cm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(135)Počet hodnotení: 135
65,89 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-12%
57,65 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Postel s čalúneným čelom, rozmery 90x200 cm, sivá farba. Posteľ s úložným priestorom, možnosť využitia ako denná posteľ, rozkladacia sedačka, hosťovská posteľ. Rozkladacia
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(35)Počet hodnotení: 35
354,95 €
20€ poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u
10 sukulentov v kvetináči 5,5 cm, 5 odrôd 8-15 cm - LE Sukulenty
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(86)Počet hodnotení: 86
10,00 €
Predajca: Blumen-Senf
Spirella 7610583163950, 5 L, Kolo, Oceľ, Biela, Pedál, 19 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
21,95 €
Predajca: bath_ambiente24
Kúpeľ vtákov pešo
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: homerci
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 4,0
4,0Na základe 4 hodnotení
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%
25% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
25%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
25% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
25%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kanvica na polievanie Geli EDEN antracitová 2 litre
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
KOTARBAU® Konev 10 l Konev na kvety do záhrady a domácnosti s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie aj vnútorné použitie Plastová, zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,59 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
1,16 €/1l
KOTARBAU® Kovová konev 12 l, pozinkovaná, na záhradné a izbové rastliny, s odnímateľnou sprchou, pozinkovaná oceľ, strieborná
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12
30,78 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
2,57 €/1l
KOTARBAU® Kovová konev 10 l, pozinkovaná, na záhradné a izbové rastliny, s odnímateľnou sprchou, pozinkovaná oceľ, strieborná
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12
29,78 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
2,98 €/1l
Plastová kanva KOTARBAU® 10 l s rozprašovačom na zavlažovanie rastlín
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,38 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
KOTARBAU® Konev 15 l Konev na kvety pre záhradu a domácnosť s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie aj vnútorné použitie Plastová, zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
21,58 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
1,44 €/1l
Plastová kanva KOTARBAU® s objemom 5 litrov, s rozprašovačom na zalievanie rastlín
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
18,48 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
Vintage - Oválna kovová smaltovaná kanva - Retro kanva na zalievanie rastlín - 70 x 20 x 32 cm - zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: Benza-nl
Vintage Zelená Kanva Na Zalievanie 2 L
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: homerci
Vŕtačka Procraft PS700 (PS450)
32,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Procraft
KOTARBAU® Konev 4,5 l Konev na kvety pre záhradu a domácnosť s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie a vnútorné použitie Plastová, zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,79 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
1,73 €/1l
KOTARBAU® Záhradná kanva 2 litre Plastová záhradná kanva na zalievanie kvetov s dlhým výtokom Malá kanva na zalievanie kvetov pre interiér a exteriér, pre domácnosť, kanva na zalievanie rastlín Zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
Štýlová kanva na zalievanie rastlín - / kanva na zalievanie kvetín - 900 ml - zelená
12,99 €
Predajca: Benza-nl
Pozinkovaná Kanva Na Polivanie 7L - Kon 7L
24,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
3,57 €/1l
Pozinkovaná Kanva Na Polivanie 10L - Kon 10L
23,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
2,40 €/1l
KOTARBAU® Konev 1,2 l Konev na kvety pre izbové rastliny s dlhým výtokom Zavlažovanie izbových rastlín pre interiér a exteriér Plastová, sivá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,79 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
5,66 €/1l
KOTARBAU® Konev 1,2 l Konev na kvety pre izbové rastliny s dlhým výtokom Zavlažovanie izbových rastlín pre interiér a exteriér Plastová, fialová
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,79 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
5,66 €/1l
relaxdays 10031549_113 relaxdays Gießkanne rosa 1,3 l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
25,38 €/1l
KOTARBAU® Konev 1,5 l Konev na kvety pre izbové rastliny s dlhým výtokom Zavlažovanie izbových rastlín pre dom a balkón Plast Antracit
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
4,49 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
2,99 €/1l
KOTARBAU® Konev 1,8 l Konev na kvety do záhrady a domácnosti s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie aj vnútorné použitie Plastová, farba šalvia
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,99 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
Diamantový brúsny kotúč Procraft WT150 Turbo (v hrnci)