4,7



Na základe 61 hodnotení
Model:
Levanduľovou- Calitti ClumpingZobraziť dostupné možnosti
- Crystals Premium
- Levanduľovou
- Silikátové
Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky so sviežou levanduľovou vôňou | Sada 2 x 3,8 l = 7,6 l
15,99 €
2,10 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Zostávajúci čas na objednávku:
9h 49m 25s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Naše najlepšieponuky
Podstielky pre mačky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft4,99 €/1kg
49,94 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
8x3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Sensitive - podstielka pre mačky, bez parfumov a farbív, hypoalergénna0,72 €/1l
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Ďalšie informácie o reklame
CATSAN Smart Pack, granuly, Biela20,83 €/1l
41,65 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Oropharma Deodo levanduľová vôňa - 750 g7,05 €/1kg
31,74 €
Predajca: e-zooo_com

Vitakraft 14035, granuly, 2,2 kg, 5 L, Modrá, Zelená, Biela
6,23 €/1l
31,13 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Silikónová podstielka pre mačky - 3,8 litra - Antibakteriálna, bezprašná
5,00 €/1l
18,99 €
Predajca: The-Fast-Order

CATCLIN 8 l
2,01 €/1l
16,09 €
Predajca: VISO

Calitti Crystals Silicone Literate Dust Free 3,8 l
2,37 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Catsan 18L hygienická podstielka
1,19 €/1l
21,34 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Calitti Strong Lavender - podstielka pre mačky, vysoko absorpčná so sviežou levanduľovou vôňou
2,66 €/1kg
21,99 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 L, Papierová taška
1,78 €/1l
71,37 €
Predajca: somnia24

High Classic Katzenstreu 12kg
3,09 €/1kg
37,04 €
Predajca: e-zooo_com

riijk podložka pre mačky na podstielku - XXL podložka na podstielku, podložka pre mačky
41,47 €/1kg
28,99 €
Predajca: riijk

Duvo Plus Premium Silica stelivo pre mačky 16 litrov
1,52 €/1l
24,36 €
Predajca: VISO

Hilton Cat Litter Lavender - levanduľová bentonitová podstielka pre mačky 5l
2,93 €/1kg
12,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Podstielka pre mačky Inodorina Bez vône 6 litrov
5,90 €/1l
35,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Bentonitová podstielka pre mačky levanduľa LAVENDER 10l
0,70 €/1l
6,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Bentonitové stelivo pre mačky 5 l, levanduľové, hrudkujúce, jemnozrnné a málo prašné
2,20 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Memfis

Duvo+ Silikagélový stelivo pre mačky Premium Lavender 16 l
3,87 €/1l
61,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

DIAMENTIQ 4 kg PRÍRODNÉtofu hrudkujúce stelivo pre mačky
5,35 €/1kg
21,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky so sviežou levanduľovou vôňou | Sada 2 x 3,8 l = 7,6 l
Rozsah dodávky - 2 vrecia po 3,8 l/1,65 KG silikátového steliva pre mačky, teda spolu 7,6 l/3,3 KG silikátového steliva pre mačky. Dodávka podstielky pre mačky vydrží 8 týždňov. Antibakteriálne - Vďaka bezprašnému zloženiu je výrobok absolútne bezpečný pre ľudí a mačky s alergiami. Jednoduché čistenie - Silikátová podstielka tiež zabraňuje rastu baktérií, takže môžete ľahko a dlhodobo udržiavať čistotu vo vašej domácnosti. Ušetrený čas môžete namiesto toho využiť na hru so svojím domácim miláčikom. Kontrola zápachu - Silikátová podstielka so sviežou levanduľovou vôňou okamžite absorbuje tekutinu a v priebehu niekoľkých sekúnd eliminuje nepríjemný zápach. Bezpečné pre mačacie labky - Vďaka jemnej granulácii sa citlivé labky vašej mačky nikdy nezrania. Svoju podstielku s granulovanou náplňou pre mačky bude používať veľmi rada.
- Hmotnosť
- 3.3 kg
- Objem
- 7.6 l
- Model
- Levanduľovou
- Farba
- BielaFialová
- EAN kód
- 5908269904570
- Číslo od výrobcu
- SNDZ-CALITTI-SILIKATSTREU-LAVENDER-2PAK
- Výrobca
- BOUTIQUEZOO
- Hmotnosť
- 3.3 kg
- Objem
- 7.6 l
- Model
- Levanduľovou
- Farba
- BielaFialová
- EAN kód
- 5908269904570
- Číslo od výrobcu
- SNDZ-CALITTI-SILIKATSTREU-LAVENDER-2PAK
- Výrobca
- BOUTIQUEZOO
Hodí sa k tomu
Bestseller




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(76)Počet hodnotení: 76




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(43)Počet hodnotení: 43




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(87)Počet hodnotení: 87




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61![Obrázok produktu pre Čalúnené kreslo Bregenz Relax Chair 102x60x92 cm Polohovacie kreslo TV kreslo Kreslo s nastaviteľnou opierkou TV kreslo v imitácii kože sivá [sk.casa]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/eacd4ca5db11d2785b7aa787d7501a24.webp)




4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(19)Počet hodnotení: 19




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(124)Počet hodnotení: 124




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(47)Počet hodnotení: 47




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(9)Počet hodnotení: 9




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(26)Počet hodnotení: 26




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(60)Počet hodnotení: 60




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(468)Počet hodnotení: 468




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(674)Počet hodnotení: 674




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6




4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(95)Počet hodnotení: 95




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(296)Počet hodnotení: 296




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(63)Počet hodnotení: 63




1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 12% od 2 ks




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Calitti - Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l
1,22 €/1l
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Calitti - Lavenda Silikátová podstielka pre mačky Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 8 x 3,8 l = 30 l
1,33 €/1l
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Zásobník FEANDREA, s vekom, pre mačky do 15 kg, teplá sivá farba ovsených vločiek
13,18 €/1kg
44,80 €
Predajca: Jurhan

Vitakraft 14035, granuly, 2,2 kg, 5 L, Modrá, Zelená, Biela
6,23 €/1l
31,13 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

FEANDREA škrabadlo, L strom pre mačky, s 2 domčekmi, 80 cm, kompaktné, svetlo sivé
70,40 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Premium Crystals Silicate Litter | Antibakteriálne stelivo pre mačky | Sada 4 ks 4 x 3,8 l = 15 l
1,38 €/1l
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Calitti - Lavenda Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 4 ks 4 x 3,8 l = 15,2 l
1,51 €/1l
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion
![Obrázok produktu pre Čalúnené kreslo Bregenz Relax Chair 102x60x92 cm Polohovacie kreslo TV kreslo Kreslo s nastaviteľnou opierkou TV kreslo v imitácii kože sivá [sk.casa]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/eacd4ca5db11d2785b7aa787d7501a24.webp)
Čalúnené kreslo Bregenz Relax Chair 102x60x92 cm Polohovacie kreslo TV kreslo Kreslo s nastaviteľnou opierkou TV kreslo v imitácii kože sivá [sk.casa]
223,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl

Calitti - Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 6 ks 6 x 3,8 l = 22 l
1,22 €/1l
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Záclona do kuchyne s ozdobným lemom, sivá, cca 150 x 45 cm – priehľadná záclona z voálu so slučkami, polyester, ochrana pred zrakmi pre kuchynské okná
15,53 €/1m
6,99 €
Predajca: Bestlivings

Vankúš z mikrovlákna - Vankúš pre všetky polohy na spanie 80x80
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Sada drevených debien s plamenným vzorom 50 x 40 x 30 cm – rôzne varianty s krátkou policou a bez nej
34,99 €
Predajca: Teramico

Cuddle Cave Bed for Indoor Cats and Small Dogs, Cat Soothing Bed Cosy Covered Sleep House for Puppies, Kittens Veľkosť M 33 cm
23,98 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Komoda LINA II biela vysoký lesk so systémom PUSHOPEN a LED
255,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

Veža First Austria FA-5560-3, 60W, časovač 12h, tichý, s diaľkovým ovládaním, dotykový panel, biela
173,00 €
-107,02 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,98 €
Predajca: alleop

Kryt batérie – samolepiaca fólia pre Samsung Galaxy A51 – samolepka
3,40 €
Predajca: Wigento

HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej atramentovej kazety 302, Štandardný, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 3,5 ml, 4 ml
68,64 €
Predajca: T3S_Shop

Philips Senseo HD6553/50
126,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Muller Textiles 0280.68.08, Prehoz vo výbave, Obliečka na vankúš v cene
59,95 €
Predajca: Dekbeddengoed

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Konvektor vzduchu - štandardný model - 750/1250/2000w - edm
88,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

TurboTronic stolný mixér – BG5 – 1200 W, sklenená nádoba 1,5 l, drvenie ľadu, smoothie mixér a mliečny šejker, nerezové vyhotovenie, bez BPA, strieborný
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Curver Toaleta Pre Mačky Rattan Antracit Grey 00615-P15
26,00 €/1kg
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Calitti Crystals Silicone Literate Dust Free 3,8 l
2,37 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

ROTHO Bonnie Eco Green - toaleta pre mačky
36,33 €/1kg
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l
1,15 €/1l
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%3% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
3%2% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
2%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi jemná mačacie stelivo s nízkym obsahom prachu
Objem 30 lModel Mikrosilikátová
V porovnaní s mnohými inými silikátovými stelivami má príjemne jemnú zrnitosť a je výrazne príjemnejšie pre mačacie labky. Vonia veľmi dobre, spoľahlivo absorbuje vlhkosť a vytvára len málo prachu. Obzvlášť pozitívna je jemná štruktúra, keďže mnohé silikátové stelivá sú výrazne hrubšie. Moja mačka ho veľmi dobre prijala a určite ho kúpim znova.
Hodnotenie z 21. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi jemné kremičitanové podložie
Objem 30 lModel Mikrosilikátová
Väčšie kryštáliky vždy zostali medzi mačacími prstami, zatiaľ čo toto je v podstate jemné ako kremičitý riečny piesok, vďaka čomu vypadáva z labiek - a dokonca ani na podložke pred mačacím záchodom nie sú žiadne stopy po tom, že by stelivo bolo vynesené ďalej, nieto ešte, že by ho mačka roznášala po miestnosti ako predtým - nabudúce určite kúpim väčšie množstvo, ak bude na sklade.
Hodnotenie z 25. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mačacie stelivo.
Objem 30,4 lModel Silikátové
Výrobok bol dodaný včas a starostlivo zabalený. Veľmi sa mi to páčilo. Dúfam, že sa bude páčiť aj mojej mačke. Ďakujem veľmi pekne
Hodnotenie z 25. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Naozaj dobré
Objem 30,4 lModel Silikátové
Som veľmi spokojná a množstvo mi pripadá úplne postačujúce. Jedno balenie nám pri jednej mačke vystačí približne na 5 dní.
Hodnotenie z 23. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Objem 30 lModel Mikrosilikátová
Páči sa mi to... moje mačky bohužiaľ chodia len na silikátovú podstielku
Hodnotenie z 25. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré zo skúseností
Objem 30 lModel Mikrosilikátová
Objednávam opakovane v určitých intervaloch, pretože nielen ja, ale aj náš chlpatý nos si s ním dobre rozumie
Hodnotenie z 1. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mačací piesok
Objem 22,8 lModel Levanduľovou
Piesok je veľmi dobrý a nič sa s ním nedá robiť
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vrh
Objem 30 lModel Mikrosilikátová
Kvalitné stelivo, moja mačka ho prijala okamžite, ďakujem.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

DIAMENTIQ Neutrálna, silikagél, netvorivá mačacia steliva - 6x5 litrov
87,99 €
Predajca: SuperMerchant
43,13 €/1kg

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
69,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,15 €/1l

15 kg drevenej steliva pre mačky, stelivo, drevené granule, prírodný produkt, stelivo pre zvieratá, hygienické stelivo



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(18)Počet hodnotení: 18
113,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
1,89 €/1l

PETKIT 5 v 1 Tofu stelivo pre mačky 2 vrecká 7,2 kg - aktívne uhlie, splachovateľné
107,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
15,00 €/1l

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky so sviežou levanduľovou vôňou | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
69,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,15 €/1l

GoldenOdour 14kg Odour ohne Duft biologisch abbaubar



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
62,69 €
Predajca: e-zooo_com
4,48 €/1kg

CATSAN Ultra plus, hlina, 10 L, Béžová, Hnedá, Papierová taška



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
53,07 €
Predajca: e-zooo_com
0,01 €/1kg

Super Benek Prírodná kukuričná podstielka 35l / 22kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,40 €/1l

HILTON Super hrudkujúca podstielka pre tofu 5x2,5 kg
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,21 €/1kg

DIAMENTIQ Tofu Matcha Ultra hrudkujúci - podstielka pre rastliny - 6x2,5 kg
47,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,20 €/1kg

Thomas Klumpstreu 20 Liter



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
50,43 €
Predajca: e-zooo_com
2,52 €/1l

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypu.+Silikat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
50,06 €
Predajca: e-zooo_com
5,01 €/1kg

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
49,94 €
Predajca: e-zooo_com
4,99 €/1kg

Katzenstreu Super Benek Compact Natural 25 l
40,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,64 €/1l

8x3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Sensitive - podstielka pre mačky, bez parfumov a farbív, hypoalergénna



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(22)Počet hodnotení: 22
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
0,72 €/1l

Calitti - Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
36,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,22 €/1l

Cats Best 10kg Inteligentné pelechy pre mačky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
29,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,50 €/1l

CATSAN Smart Pack, granuly, Biela



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
41,65 €
Predajca: e-zooo_com
20,83 €/1l

8x 3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Levanduľa – S vôňou, bezprašná & savá



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(22)Počet hodnotení: 22
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
0,72 €/1l

Calitti - Lavenda Silikátová podstielka pre mačky Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
39,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,33 €/1l