5,0



Na základe 6 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Výrobca:
Montibello- Big Buy CookingZobraziť dostupné možnosti
- Montibello
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Permanentné farbenie Majirel L'Oreal Professionnel Paris Nº 6.0 (50 ml)215,00 €/1l
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Loreal Majirel Farba na vlasy 9.1 Popelavá blond 50 ml195,00 €/1l
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml215,00 €/1l
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Permanentné farbenie Cromatone Montibello Nº 5,61 (60ml)
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Montibello Cromatone C 7.7 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Montibello Cromatone 8.21 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Permanentné farbivo Cromatone Montibello Nº 7,13 (60 ml)
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Montibello Cromatone Meteorites 113 60 ml
200,00 €/1l
12,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Montibello Denuee Permanentná farba bez amoniaku 4.60 60ml
151,67 €/1l
9,10 €
Predajca: Tersorte

Montibello Denuee Permanentná farba bez amoniaku 6.61 60ml
151,67 €/1l
9,10 €
Predajca: Tersorte

TOPCHIC permanentná farba na vlasy #5VV 60 ml
201,17 €/1l
12,07 €
Predajca: Tersorte

Montibello Denuee Permanentná farba bez amoniaku 4,61 60ml
91,67 €/1l
5,50 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2
339,80 €/1kg
16,99 €
Predajca: Parfumtoi

Montibello Denuee permanentná farba bez amoniaku 7.21 60ml
151,67 €/1l
9,10 €
Predajca: Tersorte

Goldwell Haarfarbe Topchic Permanentná farba na vlasy 8SB
168,00 €/1l
10,08 €
Predajca: Glamperfeu

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2
143,38 €/1kg
10,75 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic 2-7 60ml odtieň Farba na vlasy
285,83 €/1l
17,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Farba na vlasy bez amoniaku Montibello DENUEE 60 ml
9 100,00 €/1l
9,10 €
Predajca: Tersorte

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2
127,00 €/1kg
12,70 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Montibello Denuee 3
151,67 €/1l
9,10 €
Predajca: Tersorte
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
MontibelloCromatone K | Permanentná farba na vlasy - Farba K 6.64 medená gaštanová tmavá blond 60ml
Farba K 6.64 medená gaštanová tmavá blondO produkte:Permanentná farba na vlasy Montibello Cromatone je profesionálny produkt najvyššej kvality. Umožňuje získať dokonalú farbu bez poškodenia vlasov počas farbenia. Obsahuje technológiu SCP (Soya Color Protect ) - kombináciu sójových výťažkov a stromu Boswellia Serrata s výživnými molekulami, ktoré vlasy vyživujú a chránia. Farby farieb Montibello sú sýte, hlboké a dlhotrvajúce, dlho si zachovávajú lesk, pigmenty sú rovnomerne rozložené v prameňoch. Ošetrujúce látky posilňujú, hydratujú a vyživujú vlasy a chránia pokožku hlavy počas farbenia. Široká škála odtieňov z rôznych farebných paliet umožňuje vybrať farbu podľa predstáv zákazníka a jeho pôvodnej farby. Odtiene je možné navzájom miešať.Farebná paleta Montibello Cromatone:- STUDENÉ a NEUTRÁLNE odtiene - čierne, prírodné, popolavé a perleťové odtiene - TEPLÉ odtiene - zlaté, čokoládové, medeno-červené, červeno-mahagónové odtiene - ČERVENÉ odtiene - vysoko intenzívne odtiene - SUPER ROZSVETLUJÚCE odtiene - XTREM odtiene (CROMAXTREM) Rozdiel medzi odtieňmi Natural a Natural Plus: Rozdiel medzi odtieňmi CROMAXTREM a CROMATONE LUXURY RED: Odtiene CROMATONE LUXURY REDS kombinujú oxidačné pigmenty, ktoré zvýrazňujú hĺbku farby a jej vynikajúcu trvácnosť vďaka technológii pZ-Complex, zatiaľ čo odtiene CROMAXTREM sú založené na priamych pigmentoch, ktoré zvýrazňujú hĺbku farby, ale ponúkajú menšiu trvácnosť. CROMATONE 1+1Ponúka výnimočné, intenzívne farby a maximálnu spoľahlivosť pre čierne, prírodné, popolavé a perleťové farby. Teplé, intenzívne a žiarivé odtiene s trblietavými odleskami, ktoré sa vyznačujú neuveriteľnou trvanlivosťou pre zlatú, čokoládovú, medenú červenú a červenú mahagónovú farbu.CROMATONE LUXURY REDS 1+1 Nová generácia červených odtieňov, ktoré sú intenzívne, dlhotrvajúce a mimoriadne módne. CROMATONE SUPER BRIGHTENING SHADES 1+2 Odtiene, ktoré nepoškodzujú vlasy a umožňujú ich zosvetlenie až o 5 odtieňov oproti pôvodným farbám zodpovedajúcim tmavým blond vlasom.CROMAXTREM 1+1Priame farby na získanie čistých medených, červených a fialových odtieňov na prirodzené aj farbené vlasy. CROMAXTREM sa zmieša v rovnakom pomere (1:1) s OXIBEL ACTIVATING CREAM, oxidačným činidlom v správnej koncentrácii, a aplikuje sa. Prípravok možno miešať s farbami CROMAATONE na zvýraznenie medených, červených a fialových odtieňov. Pokrýva šediny až na 100 %. 60 mlobsah
- Farbu Cromatone je potrebné zmiešať s aktivátorom Oxibel v pomere 1:1.
- So super zosvetľovačmi v pomere 1:2.
- Postupujte podľa priloženého návodu - nájdete tam všetky podrobnosti pre profesionálne farbenie vlasov.
Farba K 6.64 medená gaštanová tmavá blondO produkte:Permanentná farba na vlasy Montibello Cromatone je profesionálny produkt najvyššej kvality. Umožňuje získať dokonalú farbu bez poškodenia vlasov počas farbenia. Obsahuje technológiu SCP (Soya Color Protect ) - kombináciu sójových výťažkov a stromu Boswellia Serrata s výživnými molekulami, ktoré vlasy vyživujú a chránia. Farby farieb Montibello sú sýte, hlboké a dlhotrvajúce, dlho si zachovávajú lesk, pigmenty sú rovnomerne rozložené v prameňoch. Ošetrujúce látky posilňujú, hydratujú a vyživujú vlasy a chránia pokožku hlavy počas farbenia. Široká škála odtieňov z rôznych farebných paliet umožňuje vybrať farbu podľa predstáv zákazníka a jeho pôvodnej farby. Odtiene je možné navzájom miešať.Farebná paleta Montibello Cromatone:- STUDENÉ a NEUTRÁLNE odtiene - čierne, prírodné, popolavé a perleťové odtiene - TEPLÉ odtiene - zlaté, čokoládové, medeno-červené, červeno-mahagónové odtiene - ČERVENÉ odtiene - vysoko intenzívne odtiene - SUPER ROZSVETLUJÚCE odtiene - XTREM odtiene (CROMAXTREM) Rozdiel medzi odtieňmi Natural a Natural Plus: Rozdiel medzi odtieňmi CROMAXTREM a CROMATONE LUXURY RED: Odtiene CROMATONE LUXURY REDS kombinujú oxidačné pigmenty, ktoré zvýrazňujú hĺbku farby a jej vynikajúcu trvácnosť vďaka technológii pZ-Complex, zatiaľ čo odtiene CROMAXTREM sú založené na priamych pigmentoch, ktoré zvýrazňujú hĺbku farby, ale ponúkajú menšiu trvácnosť. CROMATONE 1+1Ponúka výnimočné, intenzívne farby a maximálnu spoľahlivosť pre čierne, prírodné, popolavé a perleťové farby. Teplé, intenzívne a žiarivé odtiene s trblietavými odleskami, ktoré sa vyznačujú neuveriteľnou trvanlivosťou pre zlatú, čokoládovú, medenú červenú a červenú mahagónovú farbu.CROMATONE LUXURY REDS 1+1 Nová generácia červených odtieňov, ktoré sú intenzívne, dlhotrvajúce a mimoriadne módne. CROMATONE SUPER BRIGHTENING SHADES 1+2 Odtiene, ktoré nepoškodzujú vlasy a umožňujú ich zosvetlenie až o 5 odtieňov oproti pôvodným farbám zodpovedajúcim tmavým blond vlasom.CROMAXTREM 1+1Priame farby na získanie čistých medených, červených a fialových odtieňov na prirodzené aj farbené vlasy. CROMAXTREM sa zmieša v rovnakom pomere (1:1) s OXIBEL ACTIVATING CREAM, oxidačným činidlom v správnej koncentrácii, a aplikuje sa. Prípravok možno miešať s farbami CROMAATONE na zvýraznenie medených, červených a fialových odtieňov. Pokrýva šediny až na 100 %. 60 mlobsah
- Farbu Cromatone je potrebné zmiešať s aktivátorom Oxibel v pomere 1:1.
- So super zosvetľovačmi v pomere 1:2.
- Postupujte podľa priloženého návodu - nájdete tam všetky podrobnosti pre profesionálne farbenie vlasov.
Chceli by ste vylepšiť svoj vzhľad a zvýrazniť svoju krásu? Potom vám permanentná farba Cromatone Montibello Nº 6,64 (60 ml) pomôže dosiahnuť vaše ciele! Využite výhody a prednosti produktov Montibello a ďalších kaderníckych doplnkov od 100 % originálnych značiek.
Farba: Nº 6,64Objem: 60 ml
- Model
- 6.64
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- n/a
- Farba na vlasy
- Medená
- Výrobca
- Montibello
- EAN kód
- 8429525109074
- Model
- 6.64
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- n/a
- Farba na vlasy
- Medená
- Výrobca
- Montibello
- EAN kód
- 8429525109074
Varovanie
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.Hodí sa k tomu

Montibello Cromatone K 5.60 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Montibello Cromatone Permanentná farba na vlasy 60ml - X88 Xtrem Intense Purple
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Permanentné farbenie Cromatone Cocoa Collection Montibello Nº 6,66 (60ml)
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Montibello Cromatone P 6.2 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Montibello Cromatone P 6.1 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Montibello Cromatone K 7.60 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Montibello Cromatone K 4.60 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Permanentné farbivo Cromatone Montibello Nº 6,63 (60 ml)
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Permanentné farbivo Cromatone Montibello Cromatone Nº 8.43 60 g (60 ml)
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Permanentné farbivo Cromatone Cocoa Collection Montibello Nº 3,62 (60 ml)
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

MONTIBELLO CROMATONE HAIR PAINT 6 tmavá blond
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Montibello Denuee 5
104,17 €/1l
6,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Montibello Cromatone 6.67 60 ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Permanentné farbenie Cromatone Montibello Nº 6.43 (60 ml)
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Permanentné farbenie Cromatone Montibello Cromatone Nº 5,4 (60 ml)
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Permanentné farbivo Cromatone Montibello Nº 7,66 (60 ml)
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Montibello Cromatone K 6.62 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Montibello Cromatone C 5.7 60ml
125,17 €/1l
7,51 €
Predajca: Tersorte

Permanentné farbenie Cromatone Montibello Cromatone Nº 6,4 (60 ml)
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

MONTIBELLO KROMATÓNOVÁ FARBA NA VLASY 4.61 jaseňová gaštanová hnedá
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Permanentné farbenie Cromatone Montibello Nº 5,8 (60 ml)
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Permanentné farbivo Cromatone Montibello Nº 6,57 (60 ml)
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

L´Oréal Professionnel Majirel profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 8 50 ml
215,00 €/1l
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Montibello Cromatone K 8.62 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Joanna Multi Krémová Farba na Vlasy 38 Kaštanovo-hnedá
93,61 €/1l
5,71 €
Predajca: MANADA

Montibello Cromatone Re.Cover 6.62, 60 ml
257,83 €/1l
15,47 €
Predajca: somnia24

MONTIBELLO CROMATONE HAIR PAINT 5.1 popol svetlohnedý
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Montibello Cromatone 6.60 60 ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Montibello Cromatone Permanentná farba 16637 Nº 7.11 Black (60 ml)
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle a nekomplikované dodanie
Toto je moja farba na vlasy, bola objednaná z Amazonu a čakala som na ňu 4 týždne a tu prišla po 3 dňoch, vrelo odporúčam, budem objednávať znova a znova!!!
Hodnotenie z 8. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Ybera GENOMA Fio Tekutina Pro-Geno Molekulárna 500 ml - rekonštrukcia vlasov
84,99 €
Predajca: Keratinshop
169,98 €/1l

Limba Rekonštrukčná Liečba - Ošetrenie Profesionálnej Rekonštrukcie Vlasov
70,99 €
Predajca: Keratinshop
94,65 €/1l

Ybera DISCOVERY ŠTVRTÁ VRSTVA - Rekonštruktor Exo CromaTech 500 g
65,99 €
Predajca: Keratinshop
131,98 €/1l

Prírodný Btox Mrkva Karotka
58,99 €
Predajca: Keratinshop
117,98 €/1l

Láska Kúzlo Lásky Toxická Brunetka Botoks na Vlasy 1000 ml
61,99 €
Predajca: Keratinshop
61,99 €/1l

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
21,25 €/1kg

Láska kúzlo Láska Tox Blond 1000 ml pre vlasy
54,99 €
Predajca: Keratinshop
54,99 €/1l

Káva Natureza Verde Ntox hladká ošetrujúca kúra - 1000 g
54,99 €
Predajca: Keratinshop
54,99 €/1l

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
312,50 €/1kg

L'Oreal Professionnel Majirel 6.8 Farba na vlasy 50 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR
102,50 €/1kg

L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 1



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
17,50 €
Predajca: MAGUHAAR
175,00 €/1kg

L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 10 60 g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR
275,00 €/1l

GELATÍNA MATIZADORA LOVE POTION 300 ml
24,99 €
Predajca: Keratinshop
83,30 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6NA, Dark Natural Ash Blonde, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR
150,00 €/1l

L'Oréal Professionnel Inoa Color Profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 5.0 60 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,50 €
Predajca: MAGUHAAR
241,67 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 4NN, Mid Brown Extra, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR
129,17 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 5N, Dark Blonde Reflecting Bronze, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR
129,17 €/1l

Goldwell Topchic farba na vlasy 10N, extra svetlá blond, 60 ml, 1 balenie, (1x 0,06 l)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,50 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,00 €
Predajca: MAGUHAAR
133,33 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6NN, Dark Blonde Extra, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
8,75 €
Predajca: MAGUHAAR
145,83 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6N, Dark Blonde, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
8,50 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,00 €
Predajca: MAGUHAAR
133,33 €/1l