4,9



Na základe 19 hodnotení
Parfém Pure 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Hermes Terre D'Hermes Giftset
107,60 €
860,80 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Kolínske vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hermès Hermes Eau Rhubarbe Ecarlate 200ml700,25 €/1l
140,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Cologne, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Grapefruit, biele pižmo887,20 €/1l
110,90 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria EDP 30 ml W4 376,67 €/1l
131,30 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Acqua di Parma Colonia C.L.U.B. Woda kolońska, 100 ml752,90 €/1l
87,93 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,29 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Terre d'Hermes Eau Intense Vetiver parfémová voda v spreji 50 ml
1 720,00 €/1l
86,00 €
Predajca: FragrancesBg

BVLGARI Man Wood Neroli, Muži, 100 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Limonene; Linalool; Ethylhexyl...
693,60 €/1l
69,36 €
Predajca: PerfumTraders

Aramis Aramis Woda toaletowa, 240 ml
301,63 €/1l
72,39 €
Predajca: somnia24

4711 Original 800ml, Unisex, 800 ml, Bergamot, Lemon, Orange, Lavender, Rosemary, Neroli
42,91 €/1l
34,33 €
Predajca: BRASTYGroup

Boadicea the Victorious Hanuman Pure Perfume 100 ml UNISEX
7 332,90 €/1l
751,80 €
-18,51 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
733,29 €
Predajca: somnia24

Abercrombie & Fitch Fierce kolínska voda 200ml
548,45 €/1l
109,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

4711 Eau De Cologne Spray 20ml
505,00 €/1l
10,10 €
Predajca: PerfumTraders

Jovan - Musk for Men EDT 44ml
99,09 €/1l
5,68 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,36 €
Predajca: Glamperfeu

Alvarez Gomez Koncentrovaná kolínska voda Orange Spray 150ml
150,80 €/1l
22,62 €
Predajca: somnia24

Mugler Alien Goddess Intense Edp 10ml
2 876,00 €/1l
28,76 €
Predajca: NutraBestBG

Guerlain Shalimar kolínska voda v spreji 75 ml
2 386,67 €/1l
179,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Hera Edp 65 ml Dámsky parfum 8690131115944
648,00 €/1l
42,12 €
Predajca: lithuaniashop

Prastara Woda kolońska, 150 ml
129,27 €/1l
19,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermes Eau D'Orange Verte Woda kolońska, spray, 200 ml
579,70 €/1l
115,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Saphir Moon Women Woda parfumovaná, 30 ml
359,00 €/1l
10,77 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hermès Terre d'Hermes SET 30 ml EDT sprej + 125 ml EDT náplň Spray NEU Original
Hermes Terre Pure 11 Parfém 30 ml Parfém 125 ml Cestovný sprej s náplňou
Parfém Pure 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Hermes Terre D'Hermes Giftset
Terre D'hermes parfémová voda v spreji s náplňou 30 ml sada 2 ks
- Hmotnosť
- 0.456 kg
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- Alkohol, parfum, voda, etylhexylmetoxycinamát, limonén, citronellol, hexylcinnamal, hydroxycitronellal, linalool, etylhexylsalicylát, Butylmetoxydibenzoylmetán, výťažok z duba Evernia Prunastri, BHT, geraniol, citral, benzylbenzoát, CI 14700 (červená 4), CI 15985 (žltá 6), CI 19140 (žltá 5), CI 42090 (modrá I), CI. 60730 (ext. fialová)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 3346130009849
- Číslo od výrobcu
- 107214V0
- Hmotnosť
- 0.456 kg
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- Alkohol, parfum, voda, etylhexylmetoxycinamát, limonén, citronellol, hexylcinnamal, hydroxycitronellal, linalool, etylhexylsalicylát, Butylmetoxydibenzoylmetán, výťažok z duba Evernia Prunastri, BHT, geraniol, citral, benzylbenzoát, CI 14700 (červená 4), CI 15985 (žltá 6), CI 19140 (žltá 5), CI 42090 (modrá I), CI. 60730 (ext. fialová)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 3346130009849
- Číslo od výrobcu
- 107214V0
Hodí sa k tomu

Hermes - Terre D `Hermes Pure Perfume 200ml
656,90 €/1l
131,38 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hermes - Eau de Citron Noir EDC 100ml
751,00 €/1l
75,10 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Fahrenheit, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Koža, Fialový
1 253,33 €/1l
94,00 €
Predajca: Novada-Shop

Hammersmith Air Storm vysavač do auta a vzduchový kompresor - 9010041051696
53,36 €
Predajca: Di-Life

Apple MPPM3ZM/A Ochranné puzdro na mobilný telefón 17 cm (6,7 palca) Kryt čierny
50,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

Hermès Terre D'Hermes - Čistý parfém pre mužov 125 ml
856,48 €/1l
107,06 €
Predajca: PerfumTraders

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

Hermes Terre d' Eau Intense Vetiver, 200 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., Francúzsko, 1 kusov
633,15 €/1l
126,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Hermes - Terre D'Hermes Darčeková sada EDT 30 ml a náplň Terre D'Hermes 125 ml 30 ml
606,84 €/1l
94,06 €
Predajca: PerfumTraders

Nishane - Wulong Cha Extrait de Parfum 100ml
1 666,50 €/1l
166,65 €
Predajca: PerfumTraders

Hermès Terre D'Hermes čistý parfém pre mužov 75 ml
1 198,80 €/1l
89,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss BOSS Bottled Absolu parfém pre mužov 50 ml
1 515,00 €/1l
75,75 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss BOSS Bottled Absolu parfém pre mužov 100 ml
982,40 €/1l
98,24 €
Predajca: Parfumtoi

Dunhill Desire Red Men Woda Toaletowa 100ml
277,90 €/1l
27,79 €
Predajca: BRASTYGroup

Orto Parisi Terroni Unisex Perfumy, 50ml
3 431,80 €/1l
171,59 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Nikos Sculpture Homme toaletná voda v spreji 100ml
264,50 €/1l
26,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dolce Gabbana - Pour Homme EDP Intenso 75ml
611,60 €/1l
45,87 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
89% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
89%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
To najlepšie
Terre by Hermés používam už mnoho rokov, pretože je to pre mňa svieža a korenistá vôňa. Vďaka 125 ml fľaštičke sa dá ľahko doplniť. Teraz ich vlastním niekoľko. Cena je bezkonkurenčná. Pozrite sa na Douglas.
Hodnotenie z 18. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko fungovalo skvele
Všetko išlo skvele. Parfum už poznáme. Skvelá kvalita .
Hodnotenie z 9. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Doplňte namiesto vyhadzovania
Veľkorysé množstvo náplne pre ďalšie...
Hodnotenie z 14. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Terre d'hermes
všetko v poriadku
Hodnotenie z 2. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prvý online nákup v Kauflande
Článok poznám už mnoho rokov. Správny tovar bol dodaný načas.
Hodnotenie z 19. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko skvelé, tovar podľa očakávania, úplne rýchle dodanie
Všetko skvelé, tovar podľa očakávania, úplne rýchle dodanie
Hodnotenie z 23. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý produkt, dobrá cena
Veľmi dobrá vôňa, cena je priaznivá v porovnaní s inými dodávateľmi.
Hodnotenie z 22. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Môžem len odporučiť
Veľmi dobrá cena, všetko podľa očakávania.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Borntostandout Fugazzi By Borntostandout Eau De Parfum Unisex 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
302,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 054,00 €/1l

Paris Aqua Universalis Forte parfumovaná voda 200ml
340,37 €
Predajca: PerfumTraders
1 701,85 €/1l

Creed Pure White Cologne parfémovaná voda unisex 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
331,19 €
Predajca: PerfumTraders
4 415,87 €/1l

Kolínska voda Brut 147 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,99 €
Predajca: Lemonbite
129,18 €/1l

Hermès Hermes Eau Rhubarbe Ecarlate 200ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
140,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
700,25 €/1l

Penhaligon's Quercus, Ženy, 100 ml, *** Quercus Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
165,64 €
Predajca: PerfumTraders
1 656,40 €/1l

Roja Parfums Danger Pour Homme Parfum Cologne EDC 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
188,40 €
Predajca: PerfumTraders
1 884,00 €/1l

Kolínska voda Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
164,63 €
Predajca: PerfumTraders
1 646,30 €/1l

Parfüm Agua Florida (221 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
9,99 €
Predajca: Lemonbite
45,20 €/1l

Creed Acqua Originale Iris Tubereuse, Woda perfumowana, 100ml
193,91 €
Predajca: PerfumTraders
1 939,10 €/1l

Jo Malone Poppy & Barley Edc 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 202,50 €/1l

Penhaligon's ENDYMION, Ženy, 100 ml, *** Endymion Cologne Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
148,47 €
Predajca: PerfumTraders
1 484,70 €/1l

Jo Malone Oud & Bergamot Cologne Intense – sprej
148,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 485,00 €/1l

Jo Malone Red Hibiscus EDC Intense 100 ml UNISEX



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 412,00 €/1l

Dior Homme kolínska voda v spreji 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
156,12 €
Predajca: PerfumTraders
780,60 €/1l

Floris Neroli Voyage, parfumová voda, 50 ml (unisex)
104,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 090,00 €/1l

Jo Malone Honeysuckle Davana kolínska voda 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
126,25 €
Predajca: PerfumTraders
1 262,50 €/1l

Jo Malone Wild Bluebell kolínska voda unisex 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
115,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 152,20 €/1l