4,7



Na základe 17 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Extrait de Parfum Assoluto Alioth Extrait de Parfum4 848,00 €/1l
484,80 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi - Andromeda Extract de Parfum 100ml1 616,00 €/1l
161,60 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nishane - Wulong Cha Extrait de Parfum 100ml1 666,50 €/1l
166,65 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nishane Nefs Parfumový extrakt 50 ml UNISEX5 142,20 €/1l
257,11 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Nishane Hacivat čistý parfém unisex 50 ml
2 950,00 €/1l
147,50 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Nishane Hundred Silent Ways čistý parfém unisex 50 ml
2 338,40 €/1l
116,92 €
Predajca: PerfumTraders

Nishane - Hundred Silent Ways Extrait de Parfum 100ml
2 148,60 €/1l
214,86 €
Predajca: somnia24

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Nishane Fan Your Flames Extrait de Parfum 50 ml UNISEX
2 333,20 €/1l
116,66 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Nishane Ani X čistý parfém unisex 50 ml
2 845,60 €/1l
142,28 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Nishane Hacivat Parfum Extrakt, 50 ml
2 843,40 €/1l
142,17 €
Predajca: Denpoli-Venda

Nishane Zenne čistý parfém unisex 50 ml
2 565,40 €/1l
128,27 €
Predajca: PerfumTraders

Nishane - Ambra Calabria Extrait de Parfum 50ml
2 239,60 €/1l
111,98 €
Predajca: BRASTYGroup

Nishane - Nanshe Extrait de Parfum 50ml
2 525,00 €/1l
126,25 €
Predajca: PerfumTraders

Nishane Hacivat Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
1 594,80 €/1l
159,48 €
Predajca: Sykz

Nishane - Nanshe Extrait de Parfum 100ml
1 998,50 €/1l
199,85 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 729,20 €/1l
172,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nishane Ani X čistý parfém unisex 100 ml
2 095,70 €/1l
209,57 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Extrait de Parfum UNISEX
bergamot,zelené tóny,zázvor,růžový pepř
černý rybíz,růže,kardamom
pačuli,cedr,vanilka,benzoin,ambra,pižmo,santalové dřevo
Krémovo-sladká gurmánska vôňa
Jediným obmedzením je vaša fantázia: ANI je veľmi romantická a pokojná vôňa, NISHANE je inšpirovaná známou anatólskou ľudovou piesňou venovanou zmiereniu Turecka s Arménskom. Vytvorenie sladkosti, korenia a kvapky citrónu pripomína špičkový citrónový koláč: Krémovú sladkosť otvárajú tóny bergamotu, zeleného a pikantného korenia. V srdci sa turecká ruža a čierne ríbezle spájajú s aromatickým kardamónom. Vanilka, hviezda základnej nóty, je obklopená ambrou, pižmom a drevitými tónmi, ktoré ANI dokonale završujú.
ANI ANI od značky NISHANE je parfum, ktorý si získal srdcia milovníkov vôní ako najlepšia vanilková vôňa a stal sa ikonickou esenciou. Tento romantický parfum vznikol pod vplyvom slávnej anatolských ľudovej piesne "Sarı Gelin" v turečtine alebo "Sari Gyalin" v arménčine, čo svedčí o hlbokom kultúrnom prepojení medzi týmito dvoma národmi, od umenia cez jedlo až po ďalšie aspekty života. ANI je tiež názov starobylého mesta, dnes známeho ako ruiny Ani, ktoré sú zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. Tento parfum je venovaný prekonávaniu hraníc medzi ľuďmi a posilňuje nositeľa, aby si aj z ruin dokázal vybudovať vlastné impérium. Hlboký a komplexný charakter vône ANI, ktorá je charakterizovaná ako korenená, drevitá a vanilková, vás pozýva na objavovanie sveta bez obmedzení. Vrchné tóny bergamotu, zelených tónov, modrého zázvoru a ružového korenia prinášajú sviežu a pikantnú úvodnú fázu tejto fascinujúcej cesty. Srdce parfému sa skladá z čiernych ríbezlí, tureckej ruže a kardamomu, vytvárajúc bohatý, kvetinový buket plný nuancií a elegancie. Základné tóny pačuli, cédrového dreva, vanilky, benzoínu, ambry a pižma, spolu so santalovým drevom, potom vôňu zakončujú teplým, hlbokým a dlhotrvajúcim dojmom, ktorý je ako objatie starovekých príbehov a múdrosti. ANI je cestou cez čas a kultúry, pozvánkou k objavovaniu spoločných koreňov a zdieľaniu krásy života bez hraníc. Je to vôňa pre tých, ktorí chcú nosiť príbeh svojej jedinečnosti a neboja sa budovať svoj vlastný svet aj z toho, čo sa zdá byť stratené.
Nishane - Not even the Extrait de Parfum 50ml Standard package. Unisex.
Čistý parfém Ani od značky Nishane bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Ponorte sa do fascinujúceho sveta Nishane Ani Extrait de Parfum. Tento výnimočný parfém v praktickom 50 ml flakóne je majstrovským dielom parfumérskeho umenia a pochádza z renomovaného domu Nishane. Ani stelesňuje dokonalú rovnováhu medzi bohatstvom a eleganciou a ponúka ný zážitok z vône, ktorý nemá konkurenciu / / Buket sa otvára žiarivými tónmi, ktoré sa harmonicky rozvíjajú a omámia vaše zmysly. Kompozícia majstrovsky spája orientálne a kvetinové tóny, ktoré dodávajú hrejivosť aj hĺbku. Jemná vanilka a korenisté akordy vytvárajú zmyselnú a nezabudnuteľnú vonnú stopu, ktorá priťahuje pozornosť a vydrží po celý deň. / / Nishane Ani Extrait de Parfum je viac než len vôňa / je to pozvánka na čuchovú cestu, ktorá vás prenesie do exotických krajín. Táto vôňa bola vyvinutá pre náročných milovníkov parfumov a je ideálnou voľbou na špeciálne príležitosti alebo na o nádychu vášmu každodennému vzhľadu. / / Zažite kúzlo Nishane Ani a nechajte sa očariť touto nádhernou vôňou, ktorá vás očarí pri každom použití. Ani, ktorá je ideálna ako darček alebo na osobné potešenie, zaujme svojím jedinečným zložením a kvalitou.
Ani je orientálna kvetinová vôňa pre mužov a ženy. Vrchné tóny tejto vône tvoria zázvor, bergamot, ružové korenie a zelené tóny. Srdcové tóny sú čierne ríbezle, kardamón a turecká ruža. Základné tóny tvoria vanilka, santalové drevo, benzoínová živica, céder, pačuli, ambra a pižmo. Táto vôňa bola vydaná v roku 2019. Parfumérkou, ktorá stojí za touto vôňou, je Cecile Zarokian.
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
- Model
- Ani
- Hmotnosť
- 0.6 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8681008055067
- Číslo od výrobcu
- 1008055067
- Model
- Ani
- Hmotnosť
- 0.6 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8681008055067
- Číslo od výrobcu
- 1008055067
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Nishane - Wulong Cha Extrait de Parfum 100ml
1 666,50 €/1l
166,65 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier Scandal, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Gardénia, Med, Pačuli
1 861,67 €/1l
55,85 €
Predajca: PerfumTraders

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
38,24 €
Predajca: Parfumtoi

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
1 831,47 €/1l
137,36 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Nishane - Wulong Cha Extrait de Parfum 50ml
2 881,00 €/1l
144,05 €
Predajca: somnia24

Nishane Hundred Silent Ways čistý parfém unisex 50 ml
2 338,40 €/1l
116,92 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff 40 Knots parfémovaná voda unisex 50 ml
2 949,20 €/1l
147,46 €
Predajca: PerfumTraders

Nishane Fan Your Flames Extrait de Parfum 50 ml UNISEX
2 333,20 €/1l
116,66 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: ScentsArabia

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Biela, Analógový/digitálny, Tlačidlo domov, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá
401,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml
1 790,60 €/1l
179,06 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
426,00 €/1l
31,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nishane Hacivat čistý parfém unisex 50 ml
2 950,00 €/1l
147,50 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Sospiro Vibrato EDP 100 ml UNISEX
1 977,60 €/1l
197,76 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
298,30 €/1l
29,83 €
Predajca: somnia24

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%6% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
6%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Trvá neuveriteľne dlho a veľmi dobre vonia
Tento parfém ma veľmi prekvapil, vydrží neuveriteľne dlho a vonia ako lahodný citrónový koláč s teplou vanilkou, môžem len odporučiť.
Hodnotenie z 19. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Milujem túto vôňu, odporúčam, vonia jedinečne
Hodnotenie z 7. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Brilantná vôňa
Skvelá, ak máte radi vanilku ako základ.
Hodnotenie z 20. júla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nádherné
Tento parfum milujem a cena v Kauflande bola bezkonkurenčná. S takouto skvelou ponukou sa rád vrátim.
Hodnotenie z 18. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tak krásne
Nádherná unisex vôňa .... Dobrá cena a spoľahlivé dodanie
Hodnotenie z 23. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bohužiaľ pre mňa absolútne neprijateľné
Bohužiaľ pre mňa absolútne nenositeľné. Vôňa je extrémne ťažká, prenikavo orientálna a už po pár minútach som dostala silnú bolesť hlavy a dokonca migrénu. Namiesto toho, aby bola elegantná, je ohromujúca a zdrvujúca, akoby sa celý šuplík korenia spojil so sladkým dymom. Aj jeden nástrek bol priveľa a ťažko sa dal odstrániť z oblečenia. Každý, kto je citlivý na intenzívne vône, by si mal urýchlene držať odstup.
Hodnotenie z 28. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 1. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l