4,1



Na základe 22 hodnotení
3m lano svetlo RGBIC LED pás hudba synchronizácia neónové svetlo pás ovládanie aplikácie pre party osvetlenie hry DIY dekorácie
31,99 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Párty osvetlenie a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Herné LED dekoratívne nástenné svietidlo, RGB šesťuholníkové nástenné svietidlo, šesťuholníkové LED panelové osvetlenie interiérové párty bar herňa dekoratívne LED nástenné dekorácie, 1 balenie23,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Ďalšie informácie o reklame
LED projekčná lampa vonkajšia vnútorná IP65, RGB laserový reflektor hviezda laserový projektor diaľkové ovládanie časovač Vianočná nástenná dekorácia párty oslava Halloween61,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,49 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Ďalšie informácie o reklame
Všetko najlepšie k narodeninám Narodeninová párty dekorácia Led Neon Light Neon Sign Narodeninová dekorácia USB biela53,41 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Ďalšie informácie o reklame
LED svetelné panely Hexa Bluetooth RGBIC hudobná synchronizácia šesťuholník nástenné svetlo ovládanie aplikácie pre osvetlenie párty hry DIY dekorácie, sada 645,69 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Disco svetlo Party svetlo, hudbou ovládané DJ disco svetlá s diaľkovým ovládaním, mini prenosné 360° otočné RGB disco svetlá pódiové laserové svetlo,
65,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

LED disko guľa svetelné efekty hudba ovládané 3 farby strana Party osvetlenie scény 3W diaľkové ovládanieImitáciaácie klub Diskotéková svietiaca Retoo
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Inteligentné párty osvetlenie LED nástenné osvetlenie herne RGB šesťuholníkový panel nástenná dekorácia nástenné svetlo, pripojenie Bluetooth, balenie 6 ks
36,27 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

6 RGB nástenných svietidiel s aplikáciou a diaľkovým ovládaním, stmievateľné LED svietidlá Hexagon, náladové osvetlenie, synchronizácia s hudbou, herné párty
41,29 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: lapamax

EUROLITE UV-Leiste Komplettset 48LED 60cm classic slim (51930332)
32,00 €
Predajca: TRIKON

BeamZ 153.238, Disco laserový projektor, Čierna, LED, 12 lámp, Modrá, Zelená, Červená, Biela, 15 kanály/kanálov
207,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TRIKON

lED disková lampa imoshion Roterende
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

LED neónové lanové svetlá, ovládanie aplikáciou, synchronizácia s hudbou, 20M
93,99 €
Predajca: BlissShopping

Flexibilný RGBIC neonový LED pásik 3 m s ovládaním cez aplikáciu a synchronizáciou s hudbou
243,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

LED pásik s efektom neonového svetla – Flexibilný LED pásik – 5 metrov – Ovládanie cez aplikáciu a diaľkovým ovládačom – Synchronizácia s hudbou – Vodotesný – 24 V – 60 LED/meter
100,99 €
-35,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Articuna

LED diskoguli s diaľkovým ovládaním – svetelné efekty na párty
30,60 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind

Diskotéková svietiaca guľa + diaľkový ovládač
14,00 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,00 €
Predajca: SKITT

Verk 12467 Neónový LED pásik RGBIC 360° 10 m, Bluetooth, diaľkové ovládanie, USB
25,96 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Dareknaklik

20 m stmievateľný RGB LED pásik s diaľkovým ovládaním a synchronizáciou s hudbou
58,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Discolamp – Diskokúla – Osvetlenie na párty – 54x4W RGBW LED – DMX512 a ovládanie hudbou
505,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Selius
Popis produktu a údaje o produkte
- Ohromujúce efekty RGBIC- Vďaka zabudovaným čipom RGBIC môžu inteligentné svetelné pásy LED zobrazovať viacero farieb súčasne. Vynovte dizajn interiéru vďaka žiarivým farbám a efektom osvetlenia RGB. Technológia RGBIC poskytuje farebné svetelné hody, ktoré ozdobia váš domov. Ohybné neónové svetlo zobrazuje úžasné, segmentované farby a zobrazuje plynulé, animované svetelné efekty založené na prírode, sviatkoch a náladách.
- Ovládanie pomocou APP a synchronizácia s hudbou- prostredníctvom aplikácie Bluetooth APP máte prístup k funkcii časovača, môžete si prispôsobiť farby DIY, zoskupenie, synchronizáciu hudby a režimy scén. Zlepšite svoj zážitok z hry pomocou svetelného pásu, ktorý využíva zabudovaný mikrofón na rozpoznávanie a zosúladenie hudby s efektmi, ktoré reagujú v reálnom čase, pre vzrušujúci zážitok z domácej zábavy. Dodajte viac zábavy svojmu nočnému stolíku, nástennému dekoru.
- Vysokokvalitný silikón- Vysokokvalitný silikónový materiál LED neónového svetelného pásu dokáže urobiť neónové svetlo priehľadnejším, rovnomernejším a mäkším. Silikónové neónové svetlá vám poskytnú pokoj. dlho svieti, teplota dotyku môže byť tiež veľmi jemná.
- Použitie- Pridajte vzrušujúce, nečakané náladové osvetlenie do interiérových scén, ako je televízia, herňa, obývacia izba, spálňa a ďalšie. Lanové svetlo je vodotesné s krytím IP65 a možno ho použiť aj vonku na zlepšenie vonkajšej atmosféry. (Poznámka: Adaptér a riadiaca jednotka nie sú vodotesné)
Špecifikácia: Lanové lano je vybavené elektrickým napájaním, ktoré je súčasťou balenia:
Materiál: silikón
Typ svetelného zdroja: LED
Počet svetelných zdrojov: 180 LED
Farba svetla: RGB
Farba tela svetla: biela
Vstupné napätie: DC5V
Výkon: 20W
Dĺžka svetelného pásu: 3 metre
Dĺžka kábla USB: 95 cm
Protokol pripojenia: Bluetooth
Typ ovládača: Diaľkové ovládanie, ovládanie cez APP
Vodotesnosť: IP65
Balenie obsahuje: 1:
Balenie: LED neónová trubica × 1
Diaľkové ovládanie × 1 (batéria CR2025 nie je súčasťou balenia)
Ovládač × 1
Kábel USB × 1
Skrutky × 14
Upevňovacia svorka × 14
Skrutkovacia zástrčka x 14
Obojstranná lepiaca páska × 14
Návod na použitie × 1
- Dĺžka
- 3 m
- Farba
- Pestrá
- Materiál
- Silikón
- Informácie o materiáli
- Silikón
- Výkon
- 20 W
- Stmievateľné
- Áno
- Výrobca
- lapalife
- Vrátane žiarovky
- Áno
- Miesto využitia
- Interiér
- Napätie
- 5 V
- EAN kód
- 9337103048549
- Stupeň ochrany IP
- IP65
- Dĺžka
- 3 m
- Farba
- Pestrá
- Materiál
- Silikón
- Informácie o materiáli
- Silikón
- Výkon
- 20 W
- Stmievateľné
- Áno
- Výrobca
- lapalife
- Vrátane žiarovky
- Áno
- Miesto využitia
- Interiér
- Napätie
- 5 V
- EAN kód
- 9337103048549
- Stupeň ochrany IP
- IP65
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

LED svetelné panely Hexa Bluetooth RGBIC hudobná synchronizácia šesťuholník nástenné svetlo ovládanie aplikácie pre osvetlenie párty hry DIY dekorácie, sada 6
45,69 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

ZMH LED pásik 20 m svetla Smart RGB páska nastaviteľná pre vianočnú párty Bar Interiérový dizajn
36,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: ZMH

Neónový nápis Ghost LED neónové svetlo USB neónový nápis neónové nočné svetlo na batérie na stenu detská izba herňa bar párty vianočná dekorácia, modrá
38,69 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: lapamax

Podložka pod myš XXL Gaming800x400 mm Veľká podložka na stôl Veľká veľkosť Špeciálny povrch podložky na stôl Zlepšuje presnosť Rýchlosť Retoo
9,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Čalúnený nástenný panel 60x30 PAG - čierna
21,67 €/1m
13,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Jack & Jones ponožky 10 pack JACDONGO SOCKS ponožky
42,90 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 140 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
74,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

TESA 56171-00003-11, Ručná práca, Dekorácia, Hladké, 10 m, 50 mm, 1 kusov
0,46 €/1m
4,63 €
Predajca: TR8

Nintendo Switch Sports, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov), Fyzické médiá
43,35 €
Predajca: CCgames

LUMILED solárne rozprávkové svetlá vonkajšie 20x LED RGB 10,5 M solárna svetelná reťaz pre záhradu solárna reťaz solárne svetlo vonkajšie svetlo záhradné svetlo KUGEL IP44 žiarovky viacfarebná zmena farieb
33,12 €
Predajca: LEDDO

Samsung Galaxy A03s 32GB Dual-Sim Black Gut
Použité
66,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Phonespot

Camry Premium CR 3046, 2 wafle/waflí, Obdĺžnikový, Čierna, Výkon, Pripravený, 1000 W, 1600 W
31,81 €
Predajca: Warehouse

Smartfón Samsung Galaxy A54 5G, farba:úžasná grafitová - Dual Sim, kapacita pamäte:128 GB
577,55 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

FCH Violin 4/4 husľová súprava GEIGE s puzdrom podbradník kolofónia
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

30W LED stropné svetlo biele stmievateľné RGB stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním Bluetooth WIFI ovládanie Alexa obývacia izba spálňa
40,30 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Easy-Home

Escada Santorini Sunrise Limited Edition toaletná voda pre ženy 100 ml
322,50 €/1l
32,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Huawei P30 lite, 15,6 cm (6.15"), 4 GB, 128 GB, 48 MP, Android 9.0, Modrá
899,00 €
Predajca: G-Electronics

Sony P5AEACSNY80112, Herná konzola, TV, IR Wireless, Tlačidlá, Biela
32,44 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Detské boxovacie vrece + boxerské rukavice nastaviteľné boxovacie lopty boxovacie lopty boxovacie vrece
44,80 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Feel2Home

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Canon PIXMA TS3450, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
211,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Súprava balkónového a záhradného nábytku Allibert Rosario vrátane sedacích vankúšov, farba grafitová
180,30 €
Predajca: VESPAGARDEN

gril na drevené uhlie tepro Toronto Click grilovací vozík, grilovacia plocha: cca 56 x 41,5 cm
202,50 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

LG MR20GA, TV, Ttlačidlá / koliesko, Nabíjateľný, Čierna
23,49 €
Predajca: BRANDS_39

grillas® zapaľovač 10 kg krbový zapaľovač drevená vlna zapaľovač na grilovanie zapaľovač na drevo
3,97 €/1kg
49,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
149,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Ergonomická herná stolička - bedrový vankúš + opierka hlavy - nastaviteľná výška - čierna a biela
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

FCH Skladací altánok 3 x 3 m Pop Up altánok Skladací vodotesný záhradný stan, UV ochrana 50+ altánky a párty stany Stan so 4 stranami na kempovanie / záhradu / svadbu / pláž, sivý
97,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
59% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
59%18% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
18%5% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
5%14% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
14%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Svetlo
Skvelé svetlo, jednoduché ovládanie
Hodnotenie z 9. októbra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekný článok
Veľmi pekné LED svetlo s mnohými rôznymi farebnými kombináciami.
Hodnotenie z 19. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Článok dodržiava to, čo sľubuje. Teraz osvetľuje môj balkón. Vyzerá skvele
Hodnotenie z 19. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné I happY
Dodávka rýchla položka mega top za cenu. S radosťou opäť ďakujem. :)
Hodnotenie z 8. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Svetelný pás RGBIC ....
Všetko prišlo včas a správne. Ale autentickosť farieb nie je daná, preto len štyri hviezdičky, ale inak skvelá časť.
Hodnotenie z 23. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Svetelný pás LED
Výrobok je skvelý. Robí to, čo má, a vyzerá naozaj dobre. Cena je tiež skvelá a nemôže byť porazená ani spoločnosťou Amazon.
Hodnotenie z 14. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľa plingplingu, nič iné
Bohužiaľ nie je v balení žiadna zástrčka na 220 V a vynechaná je aj batéria pre diaľkové ovládanie. Samotná funkcia bola daná. Veľa režimov, niektoré rozdiely už nie sú rozpoznateľné. Možno ovládať mobilným telefónom cez aplikáciu a Bluetooth. Parkovacie svetlá sú veľmi slabé. Takže naozaj vhodné len na účely plingplingu.
Hodnotenie z 2. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Môžete si ho kúpiť, ale nie za takú cenu!
Článok spĺňa očakávania, ale farby sú veľmi zvláštne, ak chcete modrú, je to fialová, ak ružová, potom modrá, veľmi veľmi zvláštna .ak nechcete vŕtať, potom spadnú s obojstrannou páskou. Preto 2 hviezdičky mrzí ma že by som si už niečo také nezobral ale čo už
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Inteligentné párty osvetlenie LED nástenné osvetlenie herne RGB šesťuholníkový panel nástenná dekorácia nástenné svetlo, pripojenie Bluetooth, balenie 10 ks



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(21)Počet hodnotení: 21
49,71 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

Herné LED dekoratívne nástenné svietidlo, RGB šesťuholníkové nástenné svietidlo, šesťuholníkové LED panelové osvetlenie interiérové párty bar herňa dekoratívne LED nástenné dekorácie, 1 balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,05 €
Predajca: Easy-Home

Trvalé vonkajšie osvetlenie 30 m Vodotesné RGBIC LED pásy Odkvapové svetlá Ovládanie WIFI APP Osvetlenie okraja strechy pre párty, záhradu, Vianoce



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
83,29 €
Predajca: lapamax

10x zapustené bodové svietidlo LED 230V IP44 RIK.6 čierne GU10 7W neutrálne biele
59,99 €
Predajca: Kwazar_Luminaire

20 RGB nástenných svietidiel APP s diaľkovým ovládaním, stmievateľné LED svietidlá Hexagon, náladové osvetlenie, synchronizácia s hudbou, herné párty



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(9)Počet hodnotení: 9
81,49 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: lapamax

Všetko najlepšie k narodeninám Narodeninová párty dekorácia Led Neon Light Neon Sign Narodeninová dekorácia USB biela



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
53,41 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,96 €
Predajca: Easy-Home

15 RGB nástenných svietidiel s aplikáciou a diaľkovým ovládaním, stmievateľné LED svietidlá Hexagon, náladové osvetlenie, synchronizácia s hudbou, herné párty



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(9)Počet hodnotení: 9
68,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,19 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: lapamax

LED projekčná lampa vonkajšia vnútorná IP65, RGB laserový reflektor hviezda laserový projektor diaľkové ovládanie časovač Vianočná nástenná dekorácia párty oslava Halloween



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(13)Počet hodnotení: 13
61,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,49 €
Predajca: lapamax

10 ks RGB nástenných svietidiel s aplikáciou a diaľkovým ovládaním, stmievateľné LED svietidlá Hexagon, náladové osvetlenie, synchronizácia s hudbou, herné párty



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(9)Počet hodnotení: 9
60,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: lapamax

Walimex 16637, 1,6 kg, 270 mm, 160 mm, čierna, modrá, zelená, červená, žltá
138,99 €
Predajca: WilTec

LED svetelné panely Hexa Bluetooth RGBIC hudobná synchronizácia šesťuholník nástenné svetlo ovládanie aplikácie pre osvetlenie párty hry DIY dekorácie, sada 6



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(73)Počet hodnotení: 73
45,69 €
Predajca: lapamax

Disco svetlo Party svetlo, hudbou ovládané DJ disco svetlá s diaľkovým ovládaním, mini prenosné 360° otočné RGB disco svetlá pódiové laserové svetlo,



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(62)Počet hodnotení: 62
65,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Herné LED nástenné svetlo, inteligentné LED osvetlenie RGBIC herné osvetlenie 3D, Alexa Google Assistant, synchronizácia s hudbou, 6ks šesťuholníkových LED herných lámp
70,03 €
Predajca: Easy-Home

Osculati Night Eye 100+100 W White Palubné svetlo
111,17 €
Predajca: SmartSailSaver

10x LED žiarovka G9 32xSMD 3W teplá biela



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: Kwazar_Luminaire

4 kusy UV LED diskotékové svetlo párty svetlo čierne svetlo, disko guľa diaľkové ovládanie 7 režimov otočné USB, pódiové svetlo hlasové ovládanie krčma guľa oslava výkon
84,98 €
Predajca: Easy-Home

Relaxdays LED nápis, Happy Birthday, svietiaca narodeninová dekorácia, V x Š: 28 x 40 cm, na zavesenie, USB kábel, teplá biela



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
Predajca: Relaxdays

3m lano svetlo RGBIC LED pás hudba synchronizácia neónové svetlo pás ovládanie aplikácie pre party osvetlenie hry DIY dekorácie



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(22)Počet hodnotení: 22
31,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A+++.
Predajca: lapamax

3D hologramový ventilátor WLAN holografický projektor reklamný displej s 224 LED korálkami pre obchod párty bar Halloween
83,99 €
-5,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,99 €
Predajca: Ladenza

LED tabuľka Relaxdays, Happy Birthday, svietiaca narodeninová dekorácia, V x Š: 28 x 40 cm, na zavesenie, USB kábel, studená biela



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,99 €
Predajca: Relaxdays