5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Blondes & Highlights 1000 ml šampón a 1000 ml kondicionér19,88 €/1l
39,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba26,00 €/1l
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml23,00 €/1l
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml22,50 €/1l
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
19,00 €/1kg
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, 2 v 1 šampón & kondicionér, Unisex, Poškodené vlasy, Normálne vlasy, Všetky farby, Výživa, Ochrana, Posilnenie, Liečba
83,20 €/1l
83,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist zhusťujúci šampón 250ml
158,80 €/1l
39,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Shampoo uhladzujúci šampón na nepoddajné vlasy 250 ml
39,00 €/1l
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Ultra Volume, 250 ml, Suchý šampón, Unisex, Všetky typy vlasy, Zväčšenie objemu, With Rice Protein: known for its strengthening effect, visibly and touchably more volume for fine...
49,00 €/1l
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Shampoo 1000 ml
40,90 €/1l
40,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Rich Repair obnovujúci šampón 1000 ml
45,05 €/1l
45,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell - Dualsenses Bond Pro posilňujúci šampón (slabé a lámavé vlasy) 1000ml
44,53 €/1l
44,53 €
Predajca: NutraBestBG

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilňujúci šampón na suché a lámavé vlasy 250 ml
36,00 €/1l
10,25 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilňujúci šampón na suché a lámavé vlasy 1000 ml
21,50 €/1l
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Shampoo 250ml
55,64 €/1l
13,91 €
Predajca: PerfumTraders

Šampón Goldwell Goldwell Dualsenses Silver Shampoo
69,36 €/1l
17,34 €
Predajca: NutraBestBG

Šampón Kerasilk Volume 75 ml
132,67 €/1l
9,95 €
Predajca: Friseurtotal

Goldwell Elumen Color šampón 250 ml
377,50 €/1kg
37,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Šampón Syoss Intense Volume (440 ml)
70,34 €/1l
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Šampón a kondicionér Montibello
16,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Šampon pro větší objem vlasů
Goldwell Dualsenses
Šampón na objem Ultra Volume Bodifying 250ml
Posilňujúci šampón Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Shampoo je vhodný pre jemné až kučeravé vlasy. Šetrne čistí bez zbytočného zaťaženia vlasov a vďaka obsiahnutým ryžovým proteínom im dodáva silu a plnosť. Zároveň zaisťuje hodvábny lesk a zdravé, poddajné vlasy.
Použitie:
- Šampón vmasírujte do vlhkých vlasov
- krátko napeňte
- potom dôkladne opláchnite
- V prípade potreby postup zopakujte
Všeobecné informácie:
- Šampón na jemné až kučeravé vlasy posilňuje každé vlasové vlákno od korienkov po končeky a poskytuje bezváhovú starostlivosť a plnosť.
- Najlepší Dualsenses vôbec! Nový dizajn a nová technológia a ešte lepší účinok.
- Vďaka kombinácii najmodernejších technológií dosahuje Dualsenses profesionálne a okamžite účinné riešenia.
Voda / Aqua / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Lauryl Hydroxysultaine, Amodimethicone, Hydrolyzed Rice Protein, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Polyquaternium-10, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearát, Panthenol, Glycerín, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, PPG-9, Sodium Acetate, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Isopropyl Alcohol, Glykoproteíny, Trideceth-12, Kyselina octová, Benzoan sodný, Fenoxyethanol, Fragrance / Parfum, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Ext. Violet 2 / C.I. 60730, Green 3 / C.I. 42053, Yellow 5 / C.I. 19140.
Ak chcete zlepšiť svoj imidž a krásu svojich vlasov, šampón Goldwell 250 ml de vám bude skvelým pomocníkom pri dosahovaní vašich cieľov! Využite výhody a prednosti produktov Goldwell a ďalších kaderníckych výrobkov od 100 % originálnej značky.
- Odporúčané použitie: Na ošetrenie pokožky a vlasov sa odporúča používať prípravok na vlasy s vysokým stupňom ochrany: Vlasy bez objemu
- Ingredients:
- Hexylcinnamal
- Hydrolyzovaný ryžový proteín
- Izopropylalkohol
- Limonén
- Linalool
- Panthenol
- Fenoxyetanol
- Glycerín
- Kyselina mliečna
- Laureth-9
- Oktyldodecyl Pca
- Trideceth-12
- Kyselina octová
- Glykoproteíny
- Parfum (Parfum)
- Polykvaternium-10
- Výťažok z kôry vŕby čiernej (Salix nigra)
- Octan sodný
- Benzoan sodný
- Chlorid sodný
- Laurethsulfát sodný
- Lauroylsarkozinát sodný
- Pca sodný
- Amodimetikón
- Etylhexylglycerín
- Objem: 250 ml
- Pohlavie: Unisex
- Typ: Dámsky krém na tvár, ktorý je určený na starostlivosť o pokožku:
- Šampón
- Šampón na objem
Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Shampoo - 250 ml Je ideálny pre jemné až kučeravé vlasy.
- jemne čistí vlasy bez zbytočného zaťaženia
- poskytuje hodvábny lesk a zdravé, poddajné vlasy.
Použitie Vmasírujte bodifying šampón do mokrých vlasov, krátko napenite a potom dôkladne opláchnite. V prípade potreby proces niekoľkokrát zopakujte.
Ryžový proteín Známy svojím posilňujúcim účinkom, viditeľným a výrazným objemom pre jemné a ochabnuté vlasy.
Šampón Dualsenses Ultra Volume je určený pre normálne a jemné vlasy, ktoré šetrne umýva bez zaťaženia. Vlasom okamžite dodáva výrazný a viditeľne väčší objem a posilňuje ich vďaka ultraľahkej gélovej konzistencii. Výsledkom sú vlasy lesklé na pohľad a hebké na dotyk!
Goldwell Dualsenses Ultra Volume posilňujúci šampón 250 ml
Pre jemné až kučeravé vlasy.
- Okamžite znateľný a viditeľný objem
- Zlepšuje prirodzený lesk
- Minimalizuje stratu farby
Ako používať
Naneste na mokré vlasy. Dôkladne opláchnite.
Technológia
komplex microPROtec
Nový, inovatívny komplex microPROtec zabezpečuje rýchlu a rovnomernú distribúciu základných ošetrujúcich zložiek, a tak prináša okamžite viditeľné a zreteľné výsledky.
FadeStopFormula
Súčasťou šampónu je vylepšená formula FadeStopFormula, ktorá výrazne dodatočnú stratu farby počas šampónovania.
Ryžový proteín
Známy svojím posilňujúcim účinkom, viditeľným a znateľným objemom pre jemné a ochabnuté vlasy.
ULTRA OBJEM PRE JEMNÉ AŽ KUČERAVÉ VLASY
Posilňujúci šampón >> Okamžite viditeľný a výrazný objem >> Zvyšuje prirodzený lesk
Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Shampoo DEUTSCHLAND Karton @ 1 Stueck x 250 ml
Šampón Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying
GW DS UV Bodifying Shampoo 250ml Dualsenses Ultra Volume
/ Pre jemné až krepaté vlasy / Posilňuje každé vlasové vlákno od korienkov po končeky / Poskytuje bezváhovú starostlivosť a plnosť
Produktová rada Dualsenses Ultra Volume od spoločnosti Goldwell je určená pre dámy. Šampón Dualsenses Ultra Volume Bodifying (250 ml) je od svojho uvedenia na trh často medzi 185 najpredávanejších produktov pre dámske vlasy.
- Rozmery
- 250 ml
- Hmotnosť
- 250 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- EAN kód
- 4021609028956
- Číslo od výrobcu
- 202895
- Rozmery
- 250 ml
- Hmotnosť
- 250 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- EAN kód
- 4021609028956
- Číslo od výrobcu
- 202895
Hodí sa k tomu

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 200 ml
56,25 €/1l
11,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba
26,00 €/1l
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
19,00 €/1kg
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Style Sign Top Whip, Pena na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixačný, 1 kusov
38,33 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Wygładzająca odżywka do włosów, 200ml
50,00 €/1l
10,50 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml
22,50 €/1l
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Rich Repair obnovujúci šampón 1000 ml
45,05 €/1l
45,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampón, Unisex, Poškodené vlasy, Normálne vlasy, Všetky farby, Ochrana farby, Zhusťujúca, Hydratačný, Výživa, Ochrana, Oprava, Posilnenie, Liečba
27,15 €/1l
27,15 €
Predajca: NutraBestBG

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilňujúci šampón na suché a lámavé vlasy 1000 ml
21,50 €/1l
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Rich Repair obnovujúci šampón 250 ml
36,00 €/1l
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Šampon pre zvýšenie objemu vlasov, 1000ml
18,85 €/1l
19,95 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilňujúci šampón na suché a lámavé vlasy 250 ml
36,00 €/1l
10,25 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampón, Unisex, Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Lesk
16,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Blondes & Highlights 1000 ml šampón a 1000 ml kondicionér
19,88 €/1l
39,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Shampoo 1000 ml
40,90 €/1l
40,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampón 250 ml
39,00 €/1l
10,25 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Všetky typy vlasy, Jemné vlasy, Výživa, Ochrana
23,88 €/1l
23,88 €
Predajca: Zeitburg

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Shampoo uhladzujúci šampón na nepoddajné vlasy 250 ml
39,00 €/1l
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Farebné vlasy, Blond
23,57 €/1l
8,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella SP Maska odbudowująca do wszystkich rodzajów włosów, 400ml
48,32 €/1l
19,33 €
Predajca: MANADA

Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Shampoo šampón a sprchový gél 2v1 1000 ml
35,00 €/1l
35,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Invigo Sensitive Scalp Shampoo upokojujúci šampón pre citlivú pokožku hlavy 1000 ml
26,00 €/1l
26,00 €
Predajca: PerfumTraders

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml
64,53 €/1l
19,36 €
Predajca: NutraBestBG

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Wella Professionals SP Repair Shampoo Šampón na poškodené chemicky ošetrené vlasy 250 ml
34,16 €/1l
8,54 €
Predajca: NutraBestBG

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Suché vlasy, Oslabené vlasy, Všetky farby
89,20 €/1l
89,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 250ml
53,16 €/1l
13,29 €
Predajca: Glamperfeu

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo vyživujúci šampón na suché vlasy 250 ml
37,48 €/1l
9,37 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
21,67 €/1l
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Hodnotenie z 23. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Hodnotenie z 30. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,25 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,25 €
Predajca: PerfumTraders
56 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
26,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
23,00 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,25 €
Predajca: MAGUHAAR
22,17 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,67 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,50 €
Predajca: MAGUHAAR
20,33 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR
19,00 €/1kg

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l