5,0



Na základe 3 hodnotení
Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Šampon pre zvýšenie objemu vlasov, 1000ml
19,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,85 €-5%
18,85 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Šampóny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Loreal Scalp Serioxyl Advanced Density šampón na rednúce vlasy 2x300ml60,00 €/1l
36,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Blondes & Highlights 1000 ml šampón a 1000 ml kondicionér19,88 €/1l
39,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Redken Volume Injection Shampoo posilujúci šampón pre objem vlasov 1000 ml66,22 €/1l
66,22 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba26,00 €/1l
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
19,00 €/1kg
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml
23,00 €/1l
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Shampoo 250ml
55,64 €/1l
13,91 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml
22,75 €/1l
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 250ml
53,16 €/1l
13,29 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Professionals Invigo Volume Boost Bodifying Shampoo Šampón na objem vlasov 500 ml
60,90 €/1l
30,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lazartigue Volumize Volume Shampoo posilujúci šampón pre jemné vlasy bez objemu 250 ml
47,47 €/1kg
14,24 €
Predajca: NutraBestBG

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist zhusťujúci šampón 250ml
158,80 €/1l
39,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Šampón Andrelon na zvýšenie objemu (250 ml)
579,00 €/1l
33,95 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Valquer Ultra-hydratačný šampón, suché vlasy 1000ml
64,67 €/1l
64,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Redken šampón Redken Haircare Extreme Shampoo
102,73 €/1l
30,82 €
Predajca: somnia24

Šampón Phyto Shampoo Phytocyane Densifying Treatment Shampoo
52,92 €/1l
13,23 €
Predajca: Pharmacygreek

Joico JoiFULL Volumizing Šampón pre posilnenie objemu vlasov, 1000ml
38,75 €/1l
38,75 €
Predajca: Tersorte

Kerasilk Skrotenie šampón 75 ml
192,93 €/1l
14,47 €
Predajca: PerfumTraders

Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml
113,12 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Rich Repair obnovujúci šampón 250 ml
36,00 €/1l
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Shampoo 1000ml - Šampón na jemné vlasy alebo vlasy bez objemu
Goldwell Dualsenses je značka profesionálnych produktov starostlivosti o vlasy, ktoré používa viac ako 71 000 kaderníkov na celom svete.
Tento šampón obsahuje ryžové proteíny, ktoré sú známe svojím posilňujúcim účinkom a dodávajú jemným vlasom objem.
Ako používať
Šampón naneste na mokré vlasy, vmasírujte, kým sa nevytvorí ľahká pena, a potom dôkladne opláchnite.
Výhody
Okamžite dodáva vlasom viditeľný a hmatateľný objem, zvyšuje ich prirodzený lesk a minimalizuje blednutie farby pri každom použití.
Tipy
Ak vaše vlasy potrebujú extra ošetrenie končekov, použite Bodifying Shampoo na korienky a dĺžky v kombinácii so šampónom Just Smooth alebo Rich Repair na dĺžky a končeky.
technické vlastnosti
Goldwell Dualsenses je značka profesionálnej starostlivosti o vlasy, ktorú používa viac ako 71 000 kaderníkov na celom svete.
Oživte a udržujte farbu vďaka exkluzívnej technológii Dualsenses.
Dualsenses je značka Goldwell zameraná na starostlivosť o vlasy a ponúka rad profesionálnych vlasových produktov: Šampóny, kondicionéry, séra, kúry a oleje, ktoré poskytujú optimálnu starostlivosť a dodávajú vlasom zdravý vzhľad.
V špecializovaných produktoch pre ženy a mužov a pre všetky typy vlasov sa v zložení tejto značky využívajú inovatívne a špičkové technológie, ktoré vám poskytnú najvyššie štandardy a umožnia dosiahnuť požadovaný vzhľad.
Goldwell Ultra Volume Bodifying Shampoo je mimoriadne jemný šampón s ľahkým zložením, ktorý okamžite dodáva vlasom viditeľný a výrazný objem, s FadeStopFormula na minimalizáciu blednutia farby pri každom použití.
Tento objemový šampón je súčasťou radu Volume pre jemné alebo málo objemné vlasy, obohatený o ryžové proteíny.
Zvyšuje prirodzený lesk a minimalizuje blednutie farby.
So zabudovanou ochranou farby: Goldwell sa pýši tým, že ponúka profesionálne riešenia pre okamžite krásne vlasy.
Goldwell Dualsenses
Šampón na objem Ultra Volume Bodifying 1000ml
Posilňujúci šampón Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Shampoo je vhodný pre jemné až kučeravé vlasy. Šetrne čistí bez zbytočného zaťaženia vlasov a vďaka obsiahnutým ryžovým proteínom im dodáva silu a plnosť. Zároveň zaisťuje hodvábny lesk a zdravé, poddajné vlasy.
Použitie:
- Šampón vmasírujte do vlhkých vlasov
- krátko napeňte
- potom dôkladne opláchnite
- V prípade potreby postup zopakujte
Všeobecné informácie:
- Šampón na jemné až kučeravé vlasy posilňuje každé vlasové vlákno od korienkov po končeky a poskytuje bezváhovú starostlivosť a plnosť.
- Najlepší Dualsenses vôbec! Nový dizajn a nová technológia a ešte lepší účinok.
- Vďaka kombinácii najmodernejších technológií dosahuje Dualsenses profesionálne a okamžite účinné riešenia.
Voda / Aqua / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Lauryl Hydroxysultaine, Amodimethicone, Hydrolyzed Rice Protein, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Polyquaternium-10, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearát, Panthenol, Glycerín, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, PPG-9, Sodium Acetate, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Isopropyl Alcohol, Glykoproteíny, Trideceth-12, Kyselina octová, Benzoan sodný, Fenoxyethanol, Fragrance / Parfum, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Ext. Violet 2 / C.I. 60730, Green 3 / C.I. 42053, Yellow 5 / C.I. 19140.
Viditeľný a výrazný objem pre jemné a ochabnuté vlasy.
[Posilňujúci šampón]
- okamžite viditeľný a zreteľný objem
- zlepšuje prirodzený lesk
- minimalizuje stratu farby
[Technológia]
Ryžový proteín, známy svojím posilňujúcim účinkom, viditeľný a znateľný objem pre jemné a ochabnuté vlasy.
Zloženie
Voda/Aqua/Eau, Laureth sulfát sodný, Lauroyl sarkozinát sodný, Lauryl, Hydroxysultaín, Ethylhexylglycerín, Kyselina mliečna, Chlorid sodný, Polyquaternium-10, PEG-150 Pentaerythrityl tetrastearát, Panthenol, Sodium PCA, Glycerín, PPG-2 Hydroxyethyl, Cocamide, Octyldodecyl PCA, Hydrolyzovaný ryžový proteín, amodimetikón, PPG-9, C11-15, Pareth-7, Laureth-9, Trideceth-12, kyselina octová, glykoproteíny, extrakt z kôry vŕby (Salix Nigra), benzoan sodný, fenoxyetanol, sorban draselný, vôňa/, parfum, Hexyl Cinnamal, limonén, linalool, ext. Fialová 2/CI 60730, zelená 3/CI 42053, žltá 5/CI 19140.
Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Shampoo - 1000 ml Je ideálny pre jemné až kučeravé vlasy.
- jemne čistí vlasy bez zbytočného zaťaženia
- poskytuje hodvábny lesk a zdravé, poddajné vlasy.
Použitie Vmasírujte bodifying šampón do mokrých vlasov, krátko napenite a potom dôkladne opláchnite. V prípade potreby proces niekoľkokrát zopakujte.
Ryžový proteín Známy svojím posilňujúcim účinkom, viditeľným a výrazným objemom pre jemné a ochabnuté vlasy.
Goldwell Dualsenses Ultra Volume posilňujúci šampón 1000 ml
Pre jemné až kučeravé vlasy.
- Okamžite znateľný a viditeľný objem
- Zlepšuje prirodzený lesk
- Minimalizuje stratu farby
Ako používať
Naneste na mokré vlasy. Dôkladne opláchnite.
Technológia
komplex microPROtec
Nový, inovatívny komplex microPROtec zabezpečuje rýchlu a rovnomernú distribúciu základných ošetrujúcich zložiek, a tak prináša okamžite viditeľné a zreteľné výsledky.
FadeStopFormula
Súčasťou šampónu je vylepšená formula FadeStopFormula, ktorá výrazne dodatočnú stratu farby počas šampónovania.
Ryžový proteín
Známy svojím posilňujúcim účinkom, viditeľným a znateľným objemom pre jemné a ochabnuté vlasy.
Šampón pre väčší objem vlasov
Šampón GOLDWELL Dualsenses Ultra Volume Bodifying 1000 ml
GW DS UV Bodifying Shampoo 1000ml Dualsenses Ultra Volume
/ Pre jemné až krepaté vlasy / Posilňuje každé vlasové vlákno od korienkov po končeky / Poskytuje bezváhovú starostlivosť a plnosť
Vynikajúci, ný
Šampón Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying (1000 ml) bol uvedený na trh značkou Goldwell a od tej doby sa pravidelne umiestňuje medzi 38 najpredávanejších produktov pre vlasy pre ženy.
- Hmotnosť
- 1.2 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Kyselina citrónová, Panthenol, Kokamidopropyl Betain, Lauret-9, Hydrolyzované proteíny, Sodium Laureth Sulfate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Salvia Officinalis, Extrakt z hrozna, Parfum, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Citral, Linalool, Limonene, Acid Violet 43, CI 77891, CI 42090, Sodium Chloride.
- Výrobca
- EAN kód
- 4021609028963
- Číslo od výrobcu
- 202896
- Hmotnosť
- 1.2 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Kyselina citrónová, Panthenol, Kokamidopropyl Betain, Lauret-9, Hydrolyzované proteíny, Sodium Laureth Sulfate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Salvia Officinalis, Extrakt z hrozna, Parfum, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Citral, Linalool, Limonene, Acid Violet 43, CI 77891, CI 42090, Sodium Chloride.
- Výrobca
- EAN kód
- 4021609028963
- Číslo od výrobcu
- 202896
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba
26,00 €/1l
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml
22,50 €/1l
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml
23,00 €/1l
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Shampoo 250 ml
39,00 €/1l
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
19,00 €/1kg
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
22,50 €/1l
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Lak na vlasy, Unisex, Všetky typy vlasy, 200 ml, Zväčšenie objemu, 1 kusov
63,75 €/1l
12,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Style Sign Top Whip, Pena na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixačný, 1 kusov
38,33 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Rich Repair obnovujúci šampón 1000 ml
45,05 €/1l
45,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampón, Unisex, Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Lesk
16,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ergonomický komfortný penový topper | 140 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
58,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Wella Professionals SP Color Save Szampon do włosów farbowanych, 1000ml
25,83 €/1l
25,83 €
Predajca: NutraBestBG

Ergonomický komfortný penový topper | 100 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
46,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Goldwell Blondes & Highlights 1000 ml šampón a 1000 ml kondicionér
19,88 €/1l
39,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
21,67 €/1l
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex Salon Intro Kit sada pre veľmi poškodené vlasy 3 x 525 ml
72,51 €/1l
255,61 €
Predajca: PerfumTraders

Inebrya Ice Cream Dry-T Whipped Cream Leave-in Conditioning Mousse 200 ml
45,15 €/1l
9,03 €
Predajca: Glamperfeu

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampón, Unisex, Poškodené vlasy, Normálne vlasy, Všetky farby, Ochrana farby, Zhusťujúca, Hydratačný, Výživa, Ochrana, Oprava, Posilnenie, Liečba
27,15 €/1l
27,15 €
Predajca: NutraBestBG

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell - Dualsenses Bond Pro posilňujúci kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000ml
27,50 €/1l
27,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilňujúci šampón na suché a lámavé vlasy 250 ml
36,00 €/1l
10,25 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Shampoo vyživujúci šampón pre veľmi poškodené vlasy 500 ml
38,76 €/1l
19,38 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Rich Repair obnovujúci šampón 250 ml
36,00 €/1l
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell ULTRA VOLUME, 150 ml, Silné vlasy, Riedke vlasy, Tekuté, Sprej, Aqua, Alcohol denat., VP/VA Copolymer, Isopropyl Alcohol, Amodimethicone, Hydrolyzed rice protein,..., 1 kusov
93,33 €/1l
14,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilňujúci šampón na suché a lámavé vlasy 1000 ml
21,50 €/1l
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
19,10 €/1l
29,60 €
Predajca: Sykz

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy Deep Cleansing Shampoo hĺbkovo čistiaci šampón pre všetky typy vlasov 500 ml
36,00 €/1l
19,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,00 €
Predajca: MAGUHAAR
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Hodnotenie z 23. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Hodnotenie z 30. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,25 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,25 €
Predajca: PerfumTraders
56 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
26,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
23,00 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,25 €
Predajca: MAGUHAAR
22,17 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,67 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,50 €
Predajca: MAGUHAAR
20,33 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR
19,00 €/1kg

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l