5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Yankee Candle - Cinnamon Stick Signature Tumbler Candle ( skořice ) - Vonná svíčka 567.0g35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yankee Candle Cherry Vanilla vonná sviečka64,68 €/1kg
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Yankee Candle - Citrónová levanduľa Signature Candle - Vonná sviečka 368.0g23,09 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yankee Candle Ocean Air Signature Large Jar 567 g26,69 €
Predajca: PerfumTraders

Yankee Candle - Citrónová sviečka s levanduľou Canlde (citrón s levanduľou) 340,0 g
25,76 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: Glamperfeu

Yankee Candle - Citrónová sviečka s levanduľou Canlde (citrón s levanduľou) 567,0 g
44,23 €/1kg
34,77 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,08 €
Predajca: LBD

Yankee Candle 1073482E, Kolo, Purpurová, Levanduľa, Citrón, 1 kusov
97,08 €/1kg
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Yankee Candle - Farm Fresh Peach Candle 623.0g
67,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE

Yankee Candle SAGE & CITRUS - Veľká podpisová sviečka 567g
23,38 €
Predajca: VISO

Yankee Candle - Iced Berry Lemonade Signature Tumbler Candle 567.0g
29,59 €
Predajca: Apollo_store

Yankee Candle - Praline & Birch Signature Candle ( pralinka a bříza ) - Vonná svíčka 567.0g
22,52 €/1kg
22,52 €
Predajca: LBD

Yankee Candle - Stargazing Signature Candle - Vonná sviečka 567.0g
23,64 €
Predajca: LBD

Yankee Candle - Tropical Breeze Signature Candle ( tropický vánek ) - Vonná svíčka 567.0g
25,37 €
Predajca: VISO

Yankee Candle - Midsummer´s Night Signature Candle - Vonná sviečka 567.0g
53,77 €/1kg
30,49 €
Predajca: LBD

Yankee Candle - Bayside Cedar Signature Candle 567.0g
23,68 €
Predajca: VISO

Yankee Candle Cherry Blossom vonná sviečka 623 g
23,19 €/1kg
69,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Yankee Candle - Desert Blooms Signature Candle - Vonná svíčka 567.0g
26,29 €
Predajca: BRASTYGroup

Yankee Candle - Iced Berry Lemonade Signature Candle 368.0g
22,30 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: VISO

Yankee Candle - Lilac Blossoms Signature Candle (lilac flowers) 567.0g
28,16 €
Predajca: BRASTYGroup

Yankee Candle Signature vonná sviečka Red Apple Wreath 567 g
45,84 €/1kg
40,26 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Predajca: Apollo_store
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Popis vône: Svieža vôňa citróna sa harmonicky spája s upokojujúcou levanduľou a vytvára vyváženú kompozíciu plnú ľahkosti. Bylinné tóny v srdci vône a jemný nádych korenín v základe dodávajú celej vôni príjemnú rovnováhu medzi sviežosťou a pokojnou hrejivosťou. HLAVA: mandarínka, citrón, aromatická levanduľa SRDCE: ovocné tóny, pomaranč, pomarančové listy ZÁKLAD: vanilka, jemné korenie Popis produktu: Kolekcia Signature spája to najlepšie zo značky Yankee Candle® s moderným dizajnom. Vďaka dvom knôtom zo 100 % bavlny sa rýchlejšie vytvorí voskové jazierko, takže vôňa sa rýchlejšie rozvinie do priestoru a sviečku možno páliť aj kratší čas. Elegantné etikety inšpirované ručne kreslenými ilustráciami spolu s hladkým voskom zo zmesi parafínu, sójového vosku a kvalitných vonných prísad vytvárajú intenzívne farby aj vôňu, ktorá dokonale ladí s dizajnom. Veľká sviečka Signature ponúka do 80 hodín pôžitku z čistého horenia, výraznejšej vône a štýlového vzhľadu.
Zažite vôňu čistoty a pozvania s vôňou Yankee Candle Lemon Lavender so sviežou zmesou pikantného citrónu a sladkých levanduľových kvetov. Vonná sviečka je zabalená v krásnej (opakovane použiteľnej) nádobke a má 2 knôty. S touto sviečkou Yankee Candle si môžete užívať nádherne prevoňaný obytný priestor približne 90 hodín horenia.
- Vrchné tóny: Mandarínka, citrón a voňavá levanduľa
- Srdcové tóny: ovocné tóny, pomaranč, obilniny a eukalyptus
- Základné tóny: Vanilka a korenisté tóny
Púdrovo svieža zmes šťavnatého citróna a sladkých levanduľových kvetov. Sviečka má 2 knôty a obsahuje hladkú zmes so sójovým voskom a najkvalitnejšie vonné zložky.
Yankee Candle® Lemon Lavender Signature Scented Candle Large Jar 567 gLahká a svieža vôňa! Podpisová vonná sviečka "Lemon Lavender" vo veľkej nádobe od značky Yankee Candle šíri príťažlivú a sviežu vôňu pikantných citrónov a dráždivých levanduľových kvetov.dambiroVôňová pyramída Lemon Lavender - Vrchné tóny: mandarínka, citrón, levanduľa - Srdcové tóny: ovocné tóny, pomaranč, petitgrain, eukalyptus - Základné tóny: vanilka, náznak koreniaElegantný dizajn pre krásnu atmosféru! Sviečka Signature v nádobe má dva knôty a je vyrobená z vysokokvalitnej zmesi sójového vosku, ktorá zaručuje dlhotrvajúci zážitok z vône. Elegantný tvar nového skla a ručne ilustrovaný štítok v žiarivých farbách robia zo sviečky štýlovú ozdobu každého obytného priestoru.dambiroDoba horenia: 60 - 90 hodínFarba: lilaRozmery: 9,3 cm x 15,7 cm Užitočné tipy pre dlhšiu radosť zo sviečky Yankee Candle SignatureVhodné prostrediePre dokonalé horenie by sviečka nikdy nemala byť vystavená priamemu prievanu. Blízke dvere a okná by preto mali byť zatvorenéSkráťte knôtKnôt by mal byť vždy dlhý 3 až 5 mm, a to aj pri prvom použití. Ak sa počas horenia tvorí dym, sviečku jednoducho zhasnite, skráťte knôt, odstráňte všetky nečistoty a potom sviečku znovu zapáľte. Na udržiavanie krátkeho a čistého knôtu je ideálny praktický zastrihávač knôtu.bazén voskuPri každom zapálení sviečky by mal byť celý povrch vosku tekutý, aby sa dosiahla čo najintenzívnejšia vôňa. Tým sa tiež zabráni tvorbe tunelov. Na každý centimeter priemeru sviečky je potrebný čas horenia približne 30 minút, t. j. približne 3 až 4 hodiny pre veľkú sviečku Bezpečné horenieSviečku vždy zapaľujte na žiaruvzdornom povrchu, zabráňte prievanu a sviečku používajte mimo dosahu detí a zvierat. Nikdy nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru. Sviečka s tabakom jemne zhasne plameň a zabráni dymu a strate vosku. čas rozlúčiť sa Nikto nechce vidieť koniec svojej obľúbenej sviečky, ale keď vosk sviečky zhorí do výšky 1 cm nad základňou, je čas sa s ňou z bezpečnostných dôvodov rozlúčiť. Je čas vybrať si novú obľúbenú vôňu!
Yankee Candle - Lemon Lavender Signature Candle ( citrón s levanduľou ) - Vonná sviečka 567.0g Kozmetika. Unisex.
Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Lemon Lavender prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto citrusová vôňa vám spríjemní každý deň.
Fehler oder kein Text erhalten
LEMON LAVENDER - Veľká podpisová sviečka 567g
- Výška
- 15.7 cm
- Dĺžka
- 9.3 cm
- Priemer
- 9.3 cm
- Hmotnosť
- 567 g
- Farba
- Fialová
- Materiál
- Sklo
- Výrobca
- Zloženie
- Zloženie: (voda), kvetová voda Rosa Damascena, fenoxyetanol, glycerín, chlórfenezín, parfum (vôňa), PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej, PEG-75 lanolín, 2-bróm-2-Nitropropán-1,3-diol, Glukonolaktón, výťažok z kvetov Chamomilla Recutita (Matricaria), benzoan sodný, sorban draselný, glukonát vápenatý, benzylsalicylát, limonén, hexylcinnamal, alfa-izometylionón, geraniol.
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5038581129198
- Číslo od výrobcu
- 202113
- Výška
- 15.7 cm
- Dĺžka
- 9.3 cm
- Priemer
- 9.3 cm
- Hmotnosť
- 567 g
- Farba
- Fialová
- Materiál
- Sklo
- Výrobca
- Zloženie
- Zloženie: (voda), kvetová voda Rosa Damascena, fenoxyetanol, glycerín, chlórfenezín, parfum (vôňa), PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej, PEG-75 lanolín, 2-bróm-2-Nitropropán-1,3-diol, Glukonolaktón, výťažok z kvetov Chamomilla Recutita (Matricaria), benzoan sodný, sorban draselný, glukonát vápenatý, benzylsalicylát, limonén, hexylcinnamal, alfa-izometylionón, geraniol.
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5038581129198
- Číslo od výrobcu
- 202113
Hodí sa k tomu

Yankee Candle - Bayside Cedar Signature Candle 567.0g
23,68 €
Predajca: VISO

Yankee Candle SAGE & CITRUS - Veľká podpisová sviečka 567g
23,38 €
Predajca: VISO

Yankee Candle - Soft Wool & Amber Signature Candle (soft wool and amber) 567.0g
22,52 €
Predajca: LBD

Yankee Candle - Citrónová sviečka s levanduľou Canlde (citrón s levanduľou) 340,0 g
25,76 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: Glamperfeu

Yankee Candle - Farm Fresh Peach Candle 623.0g
67,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE

Yankee Candle 1610856E, Kolo, Ružová, 1 kusov
65,60 €/1kg
40,87 €
Predajca: somnia24

Yankee Candle - Citrónová sviečka s levanduľou Canlde (citrón s levanduľou) 567,0 g
44,23 €/1kg
34,77 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,08 €
Predajca: LBD

Yankee Candle Home Sweet Home, Valec, Červená, Slad, Karafiát, Vanilka, 110 h, 1 kusov
84,82 €/1kg
52,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Yankee Candle Scented Wax Jar Large Vanilla Lime 1106730E
169,34 €/1kg
104,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE

Yankee Candle 1073481, Kolo, Purpurová, Levanduľa, Citrón, 1 kusov
94,54 €/1kg
58,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Yankee Candle AUTUMN SUNSET - veľká hrnčeková sviečka Signature 567g
27,19 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,59 €
Predajca: Apollo_store

Yankee Candle 1073482E, Kolo, Purpurová, Levanduľa, Citrón, 1 kusov
97,08 €/1kg
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Yankee Candle - Lilac Blossoms Signature Tumbler Candle 567.0g
25,08 €
Predajca: LBD

WoodWick 93104, Ďalší, Červená, Škorica, Vanilka, 1 kusov
52,26 €/1kg
31,88 €
Predajca: LBD

Yankee Candle - Praline & Birch Signature Candle ( pralinka a bříza ) - Vonná svíčka 567.0g
22,52 €/1kg
22,52 €
Predajca: LBD

Yankee Candle SOFT BLANKET - Veľká sviečka Signature 567g
23,40 €
Predajca: VISO

Yankee Candle Christmas Eve Signature Vonná sviečka veľká sklenená 567 g
38,78 €/1kg
30,58 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,99 €
Predajca: Apollo_store

Yankee Candle Vôňa roka 2019 One Together vonná sviečka veľká nádoba 623 g
57,77 €/1kg
39,19 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: Apollo_store

Yankee Candle 12 dní vôní inšpirujúcich k pozitívnemu naladeniu 12 x 49 g
33,19 €
Predajca: Apollo_store

Yankee Candle - Pink Sands Signature Candle (pink sands) 567.0g
34,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yankee Candle Beach Escape, Kolo, Modrá, 150 h, 1 kusov
98,39 €/1kg
67,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,30 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Yankee Candle - Sage & Citrus Signature Tumbler Candle ( šalvěj a citrus ) - Vonná svíčka 567.0g
86,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Yankee Candle Mätové kolieska veľké
112,34 €/1kg
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE

Yankee Candle 1107077E, Kolo, Zelená, Limetka, Vanilka, 1 kusov
47,78 €/1kg
19,59 €
Predajca: Apollo_store

WoodWick 76191, Ďalší, Ruže, Jazmín, Morská soľ, Vanilka, 1 kusov
69,75 €/1kg
31,64 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Glamperfeu

Yankee Candle - Iced Berry Lemonade Signature Tumbler Candle 567.0g
29,59 €
Predajca: Apollo_store

Yankee Candle - Sage & Citrus Signature Candle (sage and citrus) 368.0g
20,32 €
Predajca: VISO

Philips Senseo CSA260/50, Kávovar na pody, 1,2 L, kávový sáčok, 1450 W, Šedá
135,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

YC Scenterpiece Black Cherry
130,33 €/1kg
7,95 €
Predajca: LBD

WoodWick 76104, Ďalší, Červená, Škorica, Vanilka
78,97 €/1kg
35,82 €
Predajca: NutraBestBG
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kartón 5 kg - 1750 ks Žlté kláštorné sviečky N140 z včelieho vosku
181,61 €
Predajca: Diveevo
36,32 €/1kg

Kartón 5 kg - 750 ks Žlté kláštorné sviečky N60 z včelieho vosku
175,93 €
Predajca: Diveevo
35,19 €/1kg

XXL sada na výrobu sviečok DIY s 1,36 kg vonných olejových knôtov sójový vosk farbivá vyrobte si vlastné sviečky sada na výrobu sviečok vonné sviečky urobte si sami
105,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
77,93 €/1kg

Čierne sviečky z včelieho vosku №80 200 ks - 1 kg



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
53,94 €
Predajca: Diveevo

Vonná sviečka v nádobe sójová sviečka pačuli 550g 110h čas horenia sviečka darček
70,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
129,07 €/1kg

Vianočná Sviečka V Skle 13 Cm Vianoce Dekorácie Wild White Tea



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,73 €
Predajca: EDANTI

Vonná sviečka káva 2 prútiky 550g - 110h horenia - Organická sviečka zo sójového vosku
70,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
129,07 €/1kg

Sviečka Sójová Dekoratívne Zelený Čaj S Citrónovou Trávou 250 Ml
24,33 €
Predajca: EDANTI
97,32 €/1l

Dekoratívna vianočná sklenená sviečka 10X5 CM farba Mocca
9,64 €
Predajca: EDANTI
64,27 €/1kg

Vonná sviečka eukalyptus mäta 330g, doba horenia 70h, veľké sviečky, 2 ks, dekoratívne, sójový vosk, aromaterapia
62,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
190,88 €/1kg

Luxusná darčeková sada pre ženy - wellness spa zážitok k 30. narodeninám a Vianociam
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
65,21 €/1kg

Citronella sviečka Vonkajšia veľká 2x 15oz sójový vosk Citronella vôňa Záhrada Kempovanie 180h
61,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Prírodná aromatická sviečka LEMONGRASS MANDARIN
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Rozprašovač Vody A Parfumu Oranžový
13,99 €
Predajca: homerci

M&SENSE sviečka s vôňou kávy v nádobe 330 g, 70 hodín horenia, prírodný sójový vosk
54,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
166,64 €/1kg

Čierne sviečky z včelieho vosku №40 50 ks



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
29,19 €
Predajca: Diveevo

WoodWick - Blooming Orchard Trilogy Ship ( Blooming Orchard ) 453.6g
44,99 €
Predajca: SuperMerchant

Vonná sviečka Citronella Ø 19 cm - vonkajšia sviečka proti komárom s vôňou citróna - sklenená nádoba s 3 knôtmi - Zitronen Soleil
29,50 €
Predajca: 1915SHOP

Acqua di Parma Buongiorno, Valec, Žltá, 70 h, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
110,09 €
Predajca: PerfumTraders
220,18 €/1kg

Atmosphera 187618, 1 kusov
27,50 €
Predajca: 1915SHOP