4,8



Na základe 27 hodnotení
Gucci Flora Gorgeous Jasmine, Ženy, 50 ml, Mandarínka, Jazmín, Magnólia, Santalové drevo, Sprej
72,84 €
1 456,80 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Parfémový sprej Oud Wood 50ml4 750,60 €/1l
237,53 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Clive Christian X Feminine Perfumy, 100 ml3 002,90 €/1l
300,29 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Chopard Santal Odeyar parfémovaná voda unisex 100 ml2 120,10 €/1l
212,01 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
KENZO Amour, Ženy, 100 ml689,70 €/1l
68,97 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Gucci Flora Gorgeous Jasmine, Ženy, 100 ml, Mandarínka, Jazmín, Magnólia, Santalové drevo, Sprej
779,20 €/1l
77,92 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Flora Gorgeous Jasmine, Ženy, 30 ml, Mandarínka, Jazmín, Magnólia, Santalové drevo, Sprej
1 652,67 €/1l
49,58 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Gucci Flora Gorgeous Magnolia, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Magnólia, Pačuli
849,20 €/1l
84,92 €
Predajca: Novada-Shop

Gucci Flora Gorgeous Orchid, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Vanilka, Orchidea, Sprej
1 101,20 €/1l
110,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Gucci Flora Gorgeous Jasmine parfumovaná voda pre ženy 150 ml
838,33 €/1l
129,59 €
-3,84 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,75 €
Predajca: BRASTYGroup

Gucci Bloom, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Zemolez, Tuberóza, Jazmín
615,20 €/1l
61,52 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Gucci Bloom Profumo Di Fiori Woda perfumowana, 50ml
1 040,80 €/1l
52,04 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandarínka, Gardénia, Hedion
610,90 €/1l
61,09 €
Predajca: Novada-Shop

Gucci Flora Gorgeous Magnolia EDP 150 ml W
667,40 €/1l
100,11 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 50 ml
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Mandarínka
- Poznámky k srdcu vône:
- Jazmín, Magnólia
- Poznámky k základu vône:
- Santalové drevo
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Aqua/Water/Eau, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Eugenol, Citral, Coumarin, Farnesol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol.
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Gucci Flora Gorgeous Jasmine Eau de Parfum 50 ml
S vôňou Gucci Flora Gorgeous Jasmine vás Gucci už po druhýkrát pozýva do sveta fantázie, jasného, farebného a rozkošného. Iskrivé tóny mandarínky otvárajú vôňu, v ktorej srdci rozkvitá bohatý jazmín a kvety magnólie, vytvorené z jemného santalového dreva. Parfumovaná voda predstavuje nový rozmer absolútnej slobody vo flakóne plnom energie a radosti: tyrkysovo sfarbené sklo so zlatým uzáverom a charakteristickými botanickými motívmi domu. Multiplatinová umelkyňa a skladateľka Miley Cyrus je opäť v popredí kampane FloralFantasy: scéna, odetá do pastelových farieb, sa odohráva na pozadí trblietavej spálne a prenáša divákov do anime fantázie.
Vrchné tóny : mandarínka
Srdcové tóny : jazmín, magnólia
Základné tóny: Santalové drevo
Zloženie:
Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Aqua/Water/Eau, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Eugenol, Citral, Coumarin, Farnesol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol.
Táto jedinečná vôňa z domu GUCCI s kvetinovým charakterom vône, ktorý je dokonale doplnený ovocnými akcentmi. Táto vôňa stelesňuje dokonalú ženskosť. Pre dlhotrvajúci účinok vône nastriekajte parfém na pokožku zo vzdialenosti približne 15 - 20 cm. Po niekoľkých minútach sa vôňa prispôsobí vašej pokožke. Upozornenia Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu otvoreného ohňa a priamych zdrojov tepla.
Objevte nový svět svobody bez hranic s parfémovou vodou pro ženy Gucci Flora Gorgeous Jasmine. Tato vůně plná smyslného velkokvětého jasmínu, je druhou vůní Gucci zařazenou do zářivého světa #FloraFantasy. Její radostnou energii podtrhuje podlouhlý tyrkysový flakón zdobený nezaměnitelným květinovým motivem Flora by Gucci a zářivým zlatým uzávěrem, který celku dodává nádech kouzla.
Gucci Flora Gorgeous Jasmine Woda perfumowana, 50 ml
Parfémovaná voda od značky Gucci bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Vstúpte do novej dimenzie nespútanej slobody s parfumovanou vodou Gucci Flora Gorgeous Jasmine. Poteší plnosťou zmyselného jazmínu Grandiflorum a je druhou vôňou Gucci v radostnom svete #FloraFantasy. Energiu vnútornej radosti podčiarkuje podlhovastý flakón tyrkysovej farby, zatiaľ čo nezameniteľný vzor Flora by Gucci dotvára dizajn s magickým nádychom. Vrchné tóny sú talianska mandarínka, bergamot a čierne korenie; srdcové tóny sú jazmín, arabský jazmín, magnólia a damašská ruža; základné tóny sú benzoínová živica, austrálske santalové drevo a pačuli.
Gucci Flora Gorgeous Jasmine Edp Spray
- Model
- Flora Gorgeous Jasmine
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Gucci Flora Gorgeous Jasmine Woda perfumowana, 50 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámyUnisex
- EAN kód
- 3616302968534
- Číslo od výrobcu
- 350122980
- Model
- Flora Gorgeous Jasmine
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Gucci Flora Gorgeous Jasmine Woda perfumowana, 50 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámyUnisex
- EAN kód
- 3616302968534
- Číslo od výrobcu
- 350122980
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

iPhone 14 / iPhone 14 Plus Camera Protective Film Nepriestrelné sklo Cover Glass Film Protective Film Protective Glass 2 kusy
8,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Apple iPhone 13 - 12 - 11 originálna nabíjačka - 20W napájací adaptér USB-C + 1m nabíjací kábel Lightning na USB-C - originálne balenie
26,90 €
Predajca: NamdarStore

Genius Nicer Dicer Smart Julietti | 16 dielov | Krájač na zeleninu | Krájač na špirály | Krájač Julienne | Krájanie na kocky
94,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Gucci Flora Gorgeous Jasmine, Ženy, 100 ml, Mandarínka, Jazmín, Magnólia, Santalové drevo, Sprej
779,20 €/1l
77,92 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Flora Gorgeous Jasmine, Ženy, 30 ml, Mandarínka, Jazmín, Magnólia, Santalové drevo, Sprej
1 652,67 €/1l
49,58 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Rush Woda toaletowa, 75ml
683,60 €/1l
51,27 €
Predajca: Glamperfeu

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 30 ml, Sprej, 1 kusov
1 851,67 €/1l
55,55 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Flora Gorgeous Magnolia, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Magnólia, Pačuli
849,20 €/1l
84,92 €
Predajca: Novada-Shop

Gucci Flora Gorgeous Orchid, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, Vanilka, Orchidea, Sprej
1 398,80 €/1l
69,94 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Dior Poison Girl, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ruže, Tonka
1 069,00 €/1l
106,90 €
Predajca: Novada-Shop

Váľanda 90x200 ALEP - čierna / šedá, ľavé prevedenie
392,17 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 024,40 €/1l
51,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

CreaTable, 21549, Nordic Fjord Blue, 30-dielna kombinovaná súprava, kamenina
162,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Bezvreckové, 1,5 L, Pena, HEPA
123,03 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Versace Eros Parfém v spreji, 100ml
878,00 €/1l
87,80 €
Predajca: PerfumTraders

VASAGLE skrinka na topánky s 3 klapkami na topánky 120x60x24 cm vintage
85,00 €
Predajca: Kokiska

COSTWAY Swing Frame Swing Frame Double Swing Kovový rám pre závesné hojdačky Záhradný hojdačkový rám (iba rám)
91,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
93% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
93%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie za výhodnú cenu
Super rýchle dodanie za výhodnú cenu! Veľmi príjemná letná vôňa. Už som ju otestovala. Veľká vďaka ! S radosťou opäť.
Hodnotenie z 25. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som spokojný s objednávkou a dodaním. Ďakujem.
Som spokojný aj s kvalitou objednaného tovaru.
Hodnotenie z 9. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko super
Super rýchle dodanie..well packed..goods top
Hodnotenie z 13. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Guter Preis und schnelle Lieferung
Hodnotenie z 29. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko išlo dobre
Všetko išlo dobre
Hodnotenie z 4. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l