5,0



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Koncentrát proti pôdnym plesniam – 1000 ml na 1000 m251,99 €/1l
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Ďalšie informácie o reklame
Diatomaceous Earth – 100% čistý – Ultra jemný prášok (25-litrové vrece – 10 kg)1,68 €/1l
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Ďalšie informácie o reklame
Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 5 L pre 5000 m226,00 €/1l
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Ďalšie informácie o reklame
Koncentrát proti chorobám listov – 1000 ml pre 1000 m251,99 €/1l
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Koncentrát proti Phytophthora – 1000 ml pre 1000 m2
51,99 €/1l
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Koncentrát proti listovému hmyzu – 1000 ml na 1000 m2
51,99 €/1l
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 250 ml na 250 m2
159,96 €/1l
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Kapsuly Na Choroby Listov 60 Kusov - Zdravie Rastlín - Starostlivosť O Záhradu - Udržateľná Starostlivosť - Organifer
130,53 €/1l
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Čadičová múčka na zlepšenie pôdy pre ílovitú pôdu (20 kg – na 200 m2)
2,50 €/1l
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Prevencia proti slimákom 500 ml – koncentrát na 500 m2
93,98 €/1l
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

SUBSTRAL® 7391 SUBSTRAL® Eisendünger 250,0 ml
47,84 €/1l
11,96 €
Predajca: M_plus_L

SUBSTRAL® 74920 SUBSTRAL® Grünpflanzendünger 1000 ml
19,38 €/1l
19,38 €
Predajca: somnia24

VERMAKTIV Stimul ? Ovocie 100 ml
119,00 €/1l
11,90 €
Predajca: Dermione

SUBSTRAL® 73940 SUBSTRAL® Orchideen-Nahrung Orchideendünger 250,0 ml
40,28 €/1l
10,07 €
Predajca: M_plus_L

SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
8,05 €/1l
32,18 €
Predajca: somnia24

VERMAKTIV Stimul - prírodné hnojivo - Bylinky 100 ml
119,00 €/1l
11,90 €
Predajca: Dermione

VERMAKTIV Stimul ? Kvety 250 ml
107,80 €/1l
26,95 €
Predajca: Dermione

Tekuté hnojivo pre kaktusy a sukulenty 350 ml
29,71 €/1l
10,90 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Vápenaté hnojivo s horčíkom (10 kg – na 200 m2)
4,30 €/1l
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
Viac o produkte


Popis produktu a údaje o produkte
Koncentrát proti trávnym hmyzom má nepriamy odpudzujúci účinok proti prítomnosti lariev chrústov (vrátane lariev májových chrobákov, júnových chrobákov, zlatohlávkov, Sallandových chrobákov a iných), lariev muchotrávky (larvy tipúl) a lariev hubových mušiek v tráve. Koncentrát sa vstrebáva cez korene a listy trávy, čím zvyšuje odolnosť trávnika a pomáha mu vyvinúť si vlastný obranný systém. Pozitívne ovplyvňuje aj pôdu, stimuluje korene rastlín, čo vedie k obnove zdravého rastu trávy. Larvy chrústov, tipúl a ďalších škodlivých lariev sa začnú trávniku vyhýbať, pretože pre nich už nie je lákavý. Pri preventívnom použití larvy chrústov, tipúl a hubových mušiek nedosiahnu štádium kukly.
Tráva sa stáva zdravšou, korene začnú opäť rásť a stanú sa menej lákavými pre škodcov. Koncentrát proti trávnym hmyzom je špeciálne navrhnutý na ochranu proti chrústom, tipuliam a larvám hubových mušiek v trávnikoch, na trávnatých plochách a športových ihriskách. Produkt je zložený z účinných bylinných extraktov a poskytuje nepriamu preventívnu ochranu pred pôdnymi škodcami. Podporuje prirodzenú obnovovaciu schopnosť rastlín, poskytuje im výživu a silu na odolávanie vonkajším vplyvom, ako v pôde, tak aj pri koreňoch. Koncentrát proti trávnym hmyzom je prírodného a rastlinného pôvodu, je netoxický pre ľudí, zvieratá aj životné prostredie a je vhodný na záhradníctvo.
Vlastnosti
Vysoko účinný proti takmer všetkým škodcom v trávniku
Jednoduchá aplikácia a absorpcia cez korene rastlín
Široké spektrum účinku na chrústy, tipule a larvy vrátane hubových mušiek
Vhodný pre trávniky, športové ihriská, golfové ihriská, pastviny a lúky
Ideálny pre záhradníctvo
Môže sa použiť preventívne aj liečivo
Bezpečný pre ľudí, zvieratá aj životné prostredie
Podporuje rast koreňov, vitalitu a odolnosť trávy
100 % prírodný a rastlinný pôvod
Návod na použitie
Ideálna liečba je preventívna. Pre optimálnu účinnosť odporúčame nasledujúcu aplikáciu:
1) Aplikácia na jar (apríl/máj)
2) Aplikácia v lete (jún/júl)
3) Aplikácia na jeseň (september/október)
Ak už došlo k poškodeniu, začnite ihneď s tromi po sebe nasledujúcimi ošetreniami v intervaloch 4 týždňov. Nasledujúcu jar pokračujte podľa plánu, aby ste preventívne odradili chrobáky a larvy chrústov.
Aplikácia
Najlepšie je aplikovať Koncentrát proti trávnym hmyzom počas vlhkého počasia. V opačnom prípade je potrebné trávnik po ošetrení dôkladne zavlažiť, aby sa roztok dostal do pôdy. Vzhľadom na životný cyklus uvedených hmyzu a ich lariev je nevyhnutné ošetrenie opakovať.
Rozpustite 10 ml Koncentrátu proti trávnym hmyzom v 1 litri vody (na 2,5 m²).
Aplikujte roztok počas daždivého počasia.
V závislosti od sucha po ošetrení zavlažujte 5 až 10 mm vody.
Dávkovanie
(Sprej alebo zálievka)
Použitie / Množstvo / Roztok / Plocha
Preventívne – mierna nákaza / 10 ml / 1 liter vody / 2,5 m²
Liečivé – ťažká nákaza / 20 ml / 1 liter vody / 2,5 m²
Skladovanie
Skladujte mimo priameho slnečného svetla na chladnom a tmavom mieste. Tento produkt je použiteľný viac ako rok bez straty kvality, aj po otvorení.
- Rozmery
- 1000 ml
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 1 l
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8719958998568
- Číslo od výrobcu
- 27579
- Výrobca
- Organifer
- Rozmery
- 1000 ml
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 1 l
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8719958998568
- Číslo od výrobcu
- 27579
- Výrobca
- Organifer
Bez signálneho slova
Dodatočné informácie
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu
Bestseller




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(334)Počet hodnotení: 334




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(61)Počet hodnotení: 61




3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(232)Počet hodnotení: 232




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(31)Počet hodnotení: 31




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6




3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(48)Počet hodnotení: 48





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(85)Počet hodnotení: 85

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 5 l pre 1250 m2
28,00 €/1l
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Koncentrát proti trávnym hmyzom 500 ml pre 125 m2
95,98 €/1l
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
27,29 €/1m²
7,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 1000 ml pre 1000 m2
52,99 €/1l
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (5 kg – na 150 m2)
9,00 €/1kg
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Koncentrát proti Phytophthora – 1000 ml pre 1000 m2
51,99 €/1l
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Bestway 58430, Rebrík, Modrá, Biela, Kov, Plast, 840 mm, 5,6 kg, Box
40,60 €
Predajca: Aga24

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 250 ml pre 62 m2
159,96 €/1l
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 10 l pre 2500 m2
23,00 €/1l
229,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 5 L pre 5000 m2
26,00 €/1l
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 250 ml pre 250 m2
159,96 €/1l
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 500ml pre 500 m2
93,98 €/1l
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Ferrarium nematódy proti háďatkám na 25 m² pôdy
16,84 €
Predajca: Ferrarium

Koncentrát proti listovému hmyzu – 1000 ml na 1000 m2
51,99 €/1l
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 1000 ml na 1000 m2
51,99 €/1l
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 250 ml na 250 m2
159,96 €/1l
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 250 ml na 250 m2
159,96 €/1l
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Diatomaceous Earth – 100% čistý – Ultra jemný prášok (25-litrové vrece – 10 kg)
1,68 €/1l
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Čadičová múčka na zlepšenie pôdy pre ílovitú pôdu (20 kg – na 200 m2)
2,50 €/1l
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2
51,99 €/1l
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 10 l na 10.000 m2
20,00 €/1l
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)
2,07 €/1l
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 500 ml na 500 m2
93,98 €/1l
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Koncentrát proti Phytophthora – 500 ml pre 500 m2
93,98 €/1l
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Koncentrát proti chorobám listov – 1000 ml pre 1000 m2
51,99 €/1l
51,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Organifer

Neudorff Azet Hnojivo na trávniky 139 20 kg
2,87 €/1kg
57,45 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Vretenová kosačka Cedrus s kazetou s 10 nožmi CEDSM42 CEDRSM03
673,47 €
Doprava zdarma
Predajca: www_EWIMAX_pl

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 5 l na 5000 m2
26,00 €/1l
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

1. Levanduľa 'Hidcote', 15–20 cm – Lavandula angustifolia, pravá levanduľa, mrazuvzdorná aromatická rastlina vhodná do záhrady, na balkón a do kvetináčov
1,50 €
Predajca: Blumen-Senf
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pozitívne
Hmotnosť 1 kgObjem 1 l
V súčasnosti ošetrujem svoj trávnik. Musím počkať, aby som videl účinok. Dodávka bola spoľahlivá.
Hodnotenie z 29. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Hmotnosť 1 kgObjem 1 l
Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Hmotnosť 1 kgObjem 1 l
Hodnotenie z 4. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1 kgObjem 1 l
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 5 kgObjem 5 l
Hodnotenie z 13. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Hmotnosť 1 kgObjem 1 l
Hodnotenie z 27. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hmotnosť 5 kgObjem 5 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (24x = 480 kg – na 4800 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1 069,99 €
Predajca: Organifer
2,23 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 1000 litrov – na 1000 m2)
819,99 €
Predajca: Organifer
0,82 €/1l

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (12x = 240 kg – na 2400 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
789,99 €
-80,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
709,99 €
Predajca: Organifer
2,96 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 500 litrov – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Zlepšovač pôdy – aktivačná zmes (veľké vrece 500 l – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 10 l pre 2500 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
229,99 €
Predajca: Organifer
23,00 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 1000 ml pre 250 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
54,99 €
Predajca: Organifer
54,99 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 10 l na 10.000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
199,99 €
Predajca: Organifer
20,00 €/1l

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(61)Počet hodnotení: 61
11,00 €
Predajca: fair-play91
1,10 €/1kg

Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 5 L pre 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 5 l na 5000 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti chorobám listov – 5 l pre 5.000 m2



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 5 l na 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (20 kg – na 200 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
49,99 €
Predajca: Organifer
2,50 €/1l

Organické hnojivo z ovčej vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
109,99 €
Predajca: Organifer
5,50 €/1l

Hnojivo Pro Turf & Lawn – kontrolované uvoľňovanie (20 kg – na 665 m2) - Organifer
99,99 €
Predajca: Organifer
5,00 €/1l

Organické hnojivo z ovčej vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
69,99 €
Predajca: Organifer
7,00 €/1l

Hnojivo na rozchodníky a zelené strechy - 20 kg na 400 m2 - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,99 €
Predajca: Organifer
2,85 €/1kg

Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)
61,99 €
Predajca: Organifer
2,07 €/1l