4,5



Na základe 4 hodnotení
Powerstar SOY 90+ | 1 kg izolát sójovej bielkoviny | Geneticky nemodifikovaný a bez GMO | Vegánsky proteínový prášok na budovanie svalovej hmoty | Čokoláda
76,91 €
76,91 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Proteíny a bielkoviny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Koncentrát srvátkového proteínu WPC Koncentrát srvátkového proteínu 4kg karamel36,04 €/1kg
154,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Whey Selection - 900g : Čokoláda I 30 porcií I Viaczložkový proteín I Srvátkový izolát I Srvátkový koncentrát I Srvátkový hydrolyzát I Sójový proteínový izolát I Pridaný L-leucín I Svalový ..55,26 €/1l
52,16 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,06 €
Predajca: PEAK

Ďalšie informácie o reklame
Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION24,50 €/1kg
48,99 €
Predajca: Activlab_Official_Store

Ďalšie informácie o reklame
Anabolic Protein Selection - 900g : Čokoláda I viaczložkový proteín I pridaný L-leucín I budovanie svalov41,23 €/1kg
37,11 €
Predajca: PEAK

Proteín 85 - 900g : Vanilka I 30 porcií I Prášok I Viaczložkový proteín I Sójový proteín I Kazeín I Pšeničný proteín I Pridané vitamíny
26,88 €/1kg
24,19 €
Predajca: medpak_shop

Mars Snickers HiProtein Powder 875 g Snickers (okolda-karamel-araid) / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s nezamenitenou chuou Snickers tyinky
35,57 €/1kg
31,12 €
Predajca: VISO

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Viaczložkový proteínový prášok 1 kg | Najvyššia biologická hodnota | Proteínový kokteil na budovanie svalovej hmoty | Mango
79,81 €/1l
79,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Peak Performance Micellar Casein 900 g jahoda / Kazeínové (nočné) proteíny / Lahodný nočný proteín obohatený o tráviaci enzým laktáza
30,90 €/1kg
27,81 €
Predajca: PEAK

Biotiva Vegan Protein Powder 900g z ekologického poľnohospodárstva
79,03 €/1kg
71,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Powerstar PREMIUM WHEY 90 | 90% bielkovín v sušine | srvátkový proteínový prášok 850 g | 55% CFM srvátkového izolátu a 45% CFM koncentrátu | prírodný proteínový prášok
122,59 €/1l
104,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Immortal Nutrition Protein 2000 g prášok WPC 66 dávok – jahoda – viaczložkový proteín
24,00 €/1l
47,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Výživný Koncentrát Syrovátkového Bielka v Chutnej Čokoláde, 500 g
39,78 €/1kg
19,89 €
Predajca: medpak_shop

ProActive koncentrát srvátkovej bielkoviny WPC 80 protein 700 g bielkovinový prášok, príchuť: CHOCOLATE NUT
12,84 €/1l
8,99 €
Predajca: RealPharm

Sójový proteínový izolát - 750g : ľadová káva I prášok I sója I rastlinný proteín I bielkoviny I bez GMO I vysoký obsah EAA I dobrá rozpustnosť I budovanie svalov I udržiavanie svalov I vegánsky I bez lepku
21,35 €/1l
16,65 €
Predajca: PEAK

Powerstar Food predstavuje vegánsky proteínový prášok, vanilková príchuť, 500 g
168,04 €/1l
84,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Zloženie na zvýšenie hmotnosti a svalovej hmoty, s proteínmi, príchuť banán, 2270 g
20,34 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,32 €
Predajca: Katomix

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Viaczložkový proteínový prášok 1 kg | Najvyššia biologická hodnota | Proteínový kokteil na budovanie svalov | Jahoda-vanilka
80,33 €/1l
80,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Powerstar HARDGAIN MASS 1600g | PREMIUM WEIGHT GAINER bez pridaného cukru | Mass, Strength & Muscle Building | Mass Gainer Shake with Creatine | Chocolate
67,91 €/1l
108,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Proactive X-Mass weight GAINER multi proteín sacharid budovanie svalovej hmoty príchuť: vanilka 1kg
9,99 €/1kg
9,99 €
Predajca: RealPharm

ProActive koncentrát srvátkových bielkovín WPC 80 protein 700 g bielkovinový prášok, príchuť: káva, s pridanými vitamínmi
12,84 €/1kg
8,99 €
Predajca: RealPharm
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Rastlinná sila pre budovanie svalovPRÁŠOK S VYSOKÝM OBSAHOM BIELKOVÍN: Rastlinný proteínový prášok s obsahom až 93 % bielkovín v sušine zaujme vysokým obsahom bielkovín, pričom v jednej porcii je len 0,3 g tuku a 0,3 g sacharidov. Vďaka tomu má proteínový kokteil nízky obsah sacharidov a tukov. Vďaka tomu je ideálny na budovanie a udržiavanie svalovej hmoty s nízkym obsahom tuku. VEGÁNSKY A BEZ LAKTÓZY: SOY90+ neobsahuje GMO. Pri jeho výrobe sa používajú len geneticky nemodifikované sójové bôby. Proteínový prášok je 100% vegánsky a bez laktózy. Sójový izolát je preto vegánskou alternatívou srvátkových doplnkov a je ideálny pre vegánov a vegetariánov. SÚČASNÉ ZLOŽENIE: Sójový izolát v prášku obsahuje 8 esenciálnych aminokyselín (EAA), ako aj vysoký podiel L-glutamínu a L-arginínu. Vysokokvalitný profil aminokyselín optimálne podporuje syntézu bielkovín a vlastné regeneračné schopnosti organizmu. VYBRANÉ ZLOŽKY: POWERSTAR FOOD, vyvinutý športovcami pre športovcov, sa spolieha na vysoko kvalitné zložky. Výživové doplnky a športovú výživu vyrábame na báze vybraných surovín farmaceutickej kvality už od roku 1993. pRAKTICKÝ TRÉNINGOVÝ KOMPONENT: Izoproteínový prášok je 100 % instantný, a preto je dokonale rozpustný vo vode alebo v rastlinných mliečnych alternatívach. Rýchlo účinkujúci proteínový kokteil odporúčame užívať ráno po vstávaní alebo bezprostredne po tréningu, pretože športovci profitujú z rýchleho prísunu aminokyselín najmä v týchto fázach. Proteín zo sójových bôbov SOY90+ je bez GMO. Pri jeho výrobe boli len geneticky nemodifikované sójové bôby. Keďže sójové bôby prirodzene neobsahujú laktózu, SOY 90+ je veľmi vhodný aj pre ľudí s intoleranciou laktózy. Skladovanie: Vrecúško vždy uchovávajte uzavreté, na chladnom a suchom mieste a mimo dosahu detí. Po každom použití starostlivo uzavrite!
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- POWERSTAR FOOD Nahrungsergänzungen GmbH
- Hmotnosť
- 1000 g
- Príchuť
- Čokoláda
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Izolát sójovej bielkoviny*, kakaový prášok s vysokým obsahom oleja, aróma, sladidlá: cyklamát sodný, sacharín sodný, neohesperidín, kyselinotvorná látka (kyselina citrónová), kyselina askorbová (vitamín C), niacinamid, DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), D-pantotenát vápenatý (kyselina pantoténová), riboflavín (vitamín B2), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), tiamín hydrochlorid (vitamín B1), kyselina listová, biotín, metylkobalamín (vitamín B12) *obsahuje produkt získaný zo sójových bôbov
- Odporúčania pre konzumáciu
- zmiešajte 30 g (2 polievkové lyžice) s 250 ml vody. Užívanie s rastlinným nápojom chutí ešte lepšie.
- Potravinársky podnik
- POWERSTAR FOOD
- Obchodný názov
- SOY 90+
- EAN kód
- 4260340158250
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- POWERSTAR FOOD Nahrungsergänzungen GmbH
- Hmotnosť
- 1000 g
- Príchuť
- Čokoláda
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Izolát sójovej bielkoviny*, kakaový prášok s vysokým obsahom oleja, aróma, sladidlá: cyklamát sodný, sacharín sodný, neohesperidín, kyselinotvorná látka (kyselina citrónová), kyselina askorbová (vitamín C), niacinamid, DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), D-pantotenát vápenatý (kyselina pantoténová), riboflavín (vitamín B2), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), tiamín hydrochlorid (vitamín B1), kyselina listová, biotín, metylkobalamín (vitamín B12) *obsahuje produkt získaný zo sójových bôbov
- Odporúčania pre konzumáciu
- zmiešajte 30 g (2 polievkové lyžice) s 250 ml vody. Užívanie s rastlinným nápojom chutí ešte lepšie.
- Potravinársky podnik
- POWERSTAR FOOD
- Obchodný názov
- SOY 90+
- EAN kód
- 4260340158250
Hodí sa k tomu

Powerstar SOY 90+ | 1 kg sójového proteínového izolátu | Geneticky nemodifikovaný a bez GMO | Vegánsky proteínový prášok na budovanie svalov | Vanilka
77,67 €/1l
77,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Biela, Analógový/digitálny, Tlačidlo domov, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá
401,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zloženie na zvýšenie hmotnosti a svalovej hmoty, s proteínmi, príchuť banán, 2270 g
20,34 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,32 €
Predajca: Katomix

Peak Performance Micellar Casein 900 g jahoda / Kazeínové (nočné) proteíny / Lahodný nočný proteín obohatený o tráviaci enzým laktáza
30,90 €/1kg
27,81 €
Predajca: PEAK

Kreatín (kreatín) monohydrát - 500g I prášok I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
37,02 €/1kg
18,51 €
Predajca: PEAK

Powerstar HARDGAIN MASS 1600g | PREMIUM WEIGHT GAINER bez pridaného cukru | Mass, Strength & Muscle Building | Mass Gainer Shake with Creatine | Chocolate
67,91 €/1l
108,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

BioTech USA Protein Power 4000 g okolda / Viaczlokov (denn) proteny / Vborn ochuten viaczlokov proten obohaten o mikronizovan kreatn
25,39 €/1l
101,57 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

WPC srvátkový proteín WPI výživové vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
9,21 €/1kg
20,73 €
Predajca: RealPharm

Proteín 85 - 900g : Vanilka I 30 porcií I Prášok I Viaczložkový proteín I Sójový proteín I Kazeín I Pšeničný proteín I Pridané vitamíny
26,88 €/1kg
24,19 €
Predajca: medpak_shop

Ninja AF400EU, Teplovzdušná fritéza, 9,5 L, Dvojitý, Čierna, Otočné, Dotyk, Samostatný
232,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Mutant doplnky stravy Mass, Gainer, 17865
167,60 €/1kg
33,52 €
Predajca: VISO

Just Dance 2023 Switch (CiaB) - Ubi Soft - (Nintendo Switch / Skill)
29,80 €
Predajca: ak-trade

nutri+ 3K Protein Powder - Vegánsky proteínový prášok bez laktózy - čokoládovo-hnedý
80,29 €/1l
80,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Powerstar SOY 90+ | 1 kg izolát sójovej bielkoviny | Geneticky nemodifikovaný a bez GMO | Vegánsky proteínový prášok na budovanie svalovej hmoty | Príchuť lesných bobúľ a jogurtu
67,90 €/1l
67,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Puzdro typu kniha pre Samsung Galaxy A16 5G Case Flip Cover Ochranný kryt mobilného telefónu
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Televízor Hisense QLED 50E78HQ
2 250,63 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany

Mars Snickers HiProtein Powder 875 g Snickers (okolda-karamel-araid) / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s nezamenitenou chuou Snickers tyinky
35,57 €/1kg
31,12 €
Predajca: VISO

Powerstar SOY 90+ | 1 kg izolát sójového proteínu | Geneticky nemodifikovaný a bez GMO | Vegánsky proteínový prášok na budovanie svalovej hmoty | Nature
77,34 €/1l
77,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Proteín 85 - 900g : Čokoláda I 30 porcií I Prášok I Viaczložkový proteín I Sójový proteín I Kazeín I Pšeničný proteín I Pridané vitamíny
25,73 €/1kg
23,16 €
Predajca: PEAK

Výživný Koncentrát Syrovátkového Bielka v Chutnej Čokoláde, 500 g
39,78 €/1kg
19,89 €
Predajca: medpak_shop

WPC srvátkový proteínový doplnok vitamín C B koláč ProActive 700g
12,84 €/1kg
8,99 €
Predajca: RealPharm

Powerstar PREMIUM WHEY 90 | 90% bielkovín v sušine | srvátkový proteínový prášok 850 g | 55% CFM srvátkového izolátu a 45% CFM koncentrátu | prírodný proteínový prášok
122,59 €/1l
104,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
86,69 €
Predajca: Lumarko

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Viaczložkový proteínový prášok 1 kg | Najvyššia biologická hodnota | Proteínový kokteil na budovanie svalovej hmoty | Mango
79,81 €/1l
79,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Masa Bielkovínový Banánový Prášok, 2000g
10,50 €/1l
21,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Predajca: Activlab_Official_Store

POWERBAR Protein Plus s nízkym obsahom cukru, čokoládové brownie, 16 tyčiniek po 35 g
52,46 €/1kg
29,38 €
Predajca: Store-Germany

Nutri+ Vegan Natures Protein 500g čokoláda
159,30 €/1kg
79,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

nutri+ 6K Protein Powder 1000 g - vegánsky proteínový prášok s vysokým obsahom bielkovín Banánové mlieko
86,00 €/1kg
86,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Nízkosacharidový chlieb - silný 200g
21,90 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%25% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
25%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúci pomer ceny a kvality
Čítal som tu, že sa prášok nedá dobre premiešať. S dobrým šejkerom však zostanú na dne nanajvýš ojedinelé drobné hrudky. Celkovo som s práškom veľmi spokojný a chutí mi.
Hodnotenie z 18. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nerozpúšťa sa dobre
Dobrá chuť, ale nerozpúšťa sa dobre
Hodnotenie z 21. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Koncentrát srvátkového proteínu WPC Koncentrát srvátkového proteínu 4kg malina



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
154,99 €
Predajca: SuperMerchant
36,04 €/1kg

Activlab 100% Whey Premium Krówka, 2000g > Activlab 100% Serové bielkoviny Premium, 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,00 €
Predajca: Activlab_Official_Store
18,00 €/1kg

Koncentrát srvátkového proteínu WPC Koncentrát srvátkového proteínu 4kg Banán



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
154,99 €
Predajca: SuperMerchant
36,04 €/1kg

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2250-2280 g okolda-lieskov orech / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s vysokou biologickou hodnotou obohaten o zmes trviacich enzmov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
257,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
113,28 €/1kg

Koncentrát srvátkového proteínu WPC Koncentrát srvátkového proteínu 4kg karamel



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
154,99 €
Predajca: SuperMerchant
36,04 €/1kg

Proteín Srvátkový proteínový koncentrát WPC Srvátkový koncentrát 4kg čokoláda



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
154,99 €
Predajca: SuperMerchant
36,04 €/1kg

Activlab Mass Up 5000g sacharidov Kreatín Taurín - čokoláda



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
42,90 €
Predajca: Activlab_Official_Store

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,99 €
Predajca: Activlab_Official_Store
24,50 €/1kg

Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 1000 g jahoda-biela čokoláda / Srvátkové whey proteíny / Chutný srvátkový proteín s pridanými aminokyselinami obohatený o tráviace enzýmy



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
154,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
154,05 €/1kg

Farmasi Nutriplus Shake Creamy Caramel 540 g – Výživný proteínový kokteil s vitamínmi a minerálmi I KBruShop



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
82,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,78 €
Predajca: lithuaniashop
114,41 €/1l

Epic Weight Gainer - 4500g : Čokoláda I Prášok I Mass Shake I Weight Gain I Hardgainer I Protein Matrix (Whey I Casein I Egg - Protein) I Carbohydrate Matrix with Cluster Dextrin I Oatmeal I Blood Sugar Management



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
74,31 €
Predajca: PEAK
16,51 €/1kg

Epic Weight Gainer - 4500g : Jahoda I Prášok I Mass Shake I Weight Gain I Hardgainer I Protein Matrix (Whey I Casein I Egg - Protein) I Carbohydrate Matrix with Cluster Dextrin I Oatmeal I Blood Sugar Management



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
74,31 €
Predajca: PEAK
16,51 €/1kg

Epic Weight Gainer - 4500g : Vanilka I Prášok I Mass Shake I Weight Gain I Hardgainer I Protein Matrix (Whey I Casein I Egg - Protein) I Carbohydrate Matrix with Cluster Dextrin I Oatmeal I Blood Sugar Management



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
74,31 €
Predajca: PEAK
16,51 €/1kg

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Viaczložkový proteínový prášok 1kg | Najvyššia biologická hodnota | Proteínový kokteil na budovanie svalov | Príroda



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
116,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
116,90 €/1l

smap® + peptid 300 g – Neutrálne proteínový prášok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,95 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,95 €
Predajca: WR-Products
129,83 €/1l

Polleo Sport 31% proteínová tyčinka, 24 x 35 g - Banán
36,00 €
Predajca: PolleoSport
42,86 €/1kg

Peak Performance Whey Protein Concentrate 1000 g maslová sušienka / Srvátkové whey proteíny / Chutný ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát obohatený o laktázu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,55 €
Predajca: PEAK
42,67 €/1l

Polleo Sport Micellar Casein 454 g - Vanilková zmrzlina
27,99 €
Predajca: PolleoSport
61,65 €/1kg

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 932 g smooth banana / Hydrolyzovan srvtkov proteny / Prmiov srvtkov izolt s 50% podielom hydrolyztu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
92,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
99,57 €/1kg

Hmostu Hmotnosť Čokoláda, 2000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
21,99 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,00 €
Predajca: Activlab_Official_Store
9,00 €/1l