4,2



Na základe 44 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sada Na Reštaurovanie Strieborných Nápisov Na Pomníkoch/Náhrobných Kameňoch15,56 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Ďalšie informácie o reklame
LED Kahanec - náhrobná sviečka 12 cm Haushalt- International1,99 €
Predajca: Proki

Ďalšie informácie o reklame
Ruhhy 26720 LED sviečka na batérie 17 x 5 cm, béžová2,24 €
Predajca: LED21

Ďalšie informácie o reklame
Kahanec dióda KRÍŽ led Náhrobný lampáš10,99 €
-63%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Proki

Hrobová sviečka biela ( potlač zlatá ), doba horenia: 40 hodín, motív: sviečka
2,99 €
Predajca: Bestlivings

Biele svetlo na hrob s jednou LED diódou, s realistickým blikajúcim svetlom sviečky, vrátane batérií
28,91 €/1kg
11,55 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,65 €
Predajca: AkkuShop

HScandle Sklenená hrobová sviečka 24 cm (Lyrica 2)
2,99 €
Predajca: Bestlivings

Biele svietidlá na hroby, 2 kusy. Trvanlivé svietidlá na hroby, LED sviečky s efektom plameňa. LED svietidlo na hrob s batériou. Sviečka na hrob, pamätná sviečka, lucerna na hrob, večný plameň, sviečka na smútok
25,98 €
Doprava zdarma
Predajca: AMP-Onlineshop

LED náhrobná sviečka zapichovacia, 25 cm, 2x AA, vonkajšia aj vnútorná, vintage
35,95 €/1kg
5,44 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: JOGISEsvietidla

Sklenená hrobová sviečka v tvare srdca, červená, doba horenia 30 hodín, výška 13,5 cm
3,49 €
Predajca: Bestlivings

Hrobová sviečka 6 rohová s motívom - srdce s nápisom
4,49 €
Predajca: Bestlivings

Hrobová sviečka, olejová sviečka 170 hodín, biela – hrobová sviečka s viečkom, 7-dňová olejová sviečka, z odolného plastu, pre hrobové lampy a svietidlá
7,99 €
Predajca: Bestlivings

LED hrobová sviečka, biela, s batériovým napájaním, efekt blikania, hrobové sviečky, cintorínska sviečka, spomienková sviečka, hrobová lucerna, večná sviečka, smútočná sviečka
21,98 €
Doprava zdarma
Predajca: AMP-Onlineshop

LED solárne hrobové svietidlo s efektom blikania, sada 2 ks – biele – umelá hrobová sviečka, teplá biela farba, s kolíkom – pamätná sviečka, smútočná sviečka, hrobová lucerna
13,85 €
Predajca: Special-trends

Hrobová sviečka - pamätná sviečka s motívom "Srdce" trvalá sviečka 7 dní
12,28 €
Predajca: M_plus_L

Hrobová sviečka biela, doba horenia: 40 hodín
2,99 €
Predajca: Bestlivings

Hrobová sviečka č. 7 biela
11,49 €
Predajca: Westerwald-Shop

BEARWARE Hrobová sviečka LED svetlo na hrob, napájanie batériami, hrobová sviečka, ochrana proti vode, IP44 (1 kus), odolná proti poveternostným vplyvom, realistický efekt blikania, hrobová lucerna
9,95 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Ganz-Einfach

Novaliv Grablicht LED mit Batterie LED Grablicht rot Dauerbrenner mit Batterie Flackereffekt Grabkerzen Friedhofskerze Gedenkkerze Grablaterne Ewiges Licht Trauerkerze
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: AMP-Onlineshop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Charakteristika: Zapálená sviečka na sviatok všetkých dušičiek je vyjadrením lásky a úcty a symbolizuje večnú pamiatku zosnulých blízkych. Pri návšteve cintorína a výzdobe hrobu môžete použiť bielu LED cintorínsku sviečku.
Parametre produktu: Hrobová sviečka na cintorín s hrobovým miestom, ktorá je súčasťou hrobu, je vhodná na uloženie na cintoríne: Rozmery: 7 × 12,5 cm Časovač: áno Diaľkové ovládanie: nie Napájanie: 2 × C batérie (nie sú súčasťou balenia) Zdroj svetla: LED Počet LED diód: 1 Príkon: 0,06 W Vstupné napätie: nie A. Výstupné napätie: 3 V DC Trieda ochrany: IP44 Životnosť: 10 000 hodín Materiál: Plast
LED náhrobná sviečka. Rozmer 7x12,5cm. Vhodné do interiéru aj exteriéru. Ku sviečke je potrebné do alkalické batérie C, ktoré nie sú súčasťou balenia.
- Výška
- 12.5 cm
- Šírka
- 8 cm
- Dĺžka
- 8 cm
- Priemer
- 7 cm
- Hmotnosť
- 75 g
- Farba
- Biela
- Doba horenia v hodinách
- 10000
- Materiál
- Plast
- Materiálové zloženie
- 100% Kunststoff
- Výrobca
- Počet žiaroviek
- 1
- Rozsah dodávky
- 1x LED sviečka na cintoríne
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8592920099094
- Číslo od výrobcu
- DCCV21
- Výška
- 12.5 cm
- Šírka
- 8 cm
- Dĺžka
- 8 cm
- Priemer
- 7 cm
- Hmotnosť
- 75 g
- Farba
- Biela
- Doba horenia v hodinách
- 10000
- Materiál
- Plast
- Materiálové zloženie
- 100% Kunststoff
- Výrobca
- Počet žiaroviek
- 1
- Rozsah dodávky
- 1x LED sviečka na cintoríne
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8592920099094
- Číslo od výrobcu
- DCCV21
Hodí sa k tomu

Hrobová sviečka biela ( potlač zlatá ), doba horenia: 40 hodín, motív: sviečka
2,99 €
Predajca: Bestlivings

10 x gombíkové batérie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 priemyselný tovar
29,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,96 €
Predajca: somnia24

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
726,67 €/1l
5,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LED náhrobná sviečka červená, 2x C, vonkajšia aj vnútorná, teplá biela, časovač
67,43 €/1kg
4,99 €
Predajca: JOGISEsvietidla

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
12,39 €
Predajca: eu-bay_de

Náhradná sviečka N4 biela, výška 18 cm (balenie po 4 ks) – náhradná sviečka do hrobových svietidiel s dobou horenia cca 75 hodín, určená do hrobových svietidiel a lampičiek, s dlhou životnosťou a rovnomerným horením
11,99 €
Predajca: Bestlivings

Hot Wheels Európska automobilová kultúra - multibalenie so 6 autíčkami, darček pre deti a zberateľov
89,24 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Medisana MP 940, 71 mm, 71 mm, 252 mm, 123 g, Batérie, 5 V
44,39 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bestway nafukovací matrac " Aqua Lounge", 160 x 84 cm, 43103, 1 kus, rôzne farby. Farby
20,14 €
Predajca: MarkeT4you

Bayer Design 93825AA Detská bábika so spiacimi očami, hovorí 24 detských zvukov, mäkké telo, cumlík, fľaša, 38 cm
24,07 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,57 €
Predajca: MATFEL

1.09 Sada vonkajších LED sviečok s časovačom - Sada 3 LED sviečok do exteriéru
17,06 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Special-trends

Hamann cestná soľ 861301 10kg
8,97 €/1kg
89,66 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Lampa na hrob s krížom Gold Orion
99,00 €
Predajca: KOKA

Náhradná sviečka N5 biela, výška 24 cm (balenie po 4 ks) – náhradná sviečka do hrobových svietidiel s dobou horenia cca 100 hodín, určená do hrobových svietidiel a lampičiek, s dlhou životnosťou a rovnomerným horením
15,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Bestlivings

Vešiak na kabáty Vešiak na oblečenie Výškovo nastaviteľný Vešiak na oblečenie s držiakom na topánky Nosný Výsuvný z nehrdzavejúcej ocele Retoo
12,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Čistiaca kefa na rúry Čistiaca kefa na trysky Čistiaca kefa na rúry Okrúhla kefa 5-dielna sada
12,64 €
Predajca: M_plus_L

Lampion dekoracyjny złoty Forsythia 3S 14
6,53 €
Predajca: LAVONIO

esco Streusalz 09450621 12,5kg
1,44 €/1kg
18,06 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Adler AD 4486, 8 vajec, Plast, Tvrdo, Stredná, Mäkké, Čierna, Saténová oceľ, Priehľadná, 800 W
27,99 €
Predajca: i-Rewardshop

Medisana BU 512, Horné rameno, Automatické, Biela, LCD, 2 používateľ / -ov, AA
27,90 €
Predajca: velmontask

Pomôcka na uchopenie s magnetom - hliník 76 cm - 2 kusy
14,92 €
Predajca: Special-trends

Amazon Echo Spot, Amazon Alexa, Guľovitý, Čierna, 7,19 cm (2.83"), 320 x 240 px, MediaTek
85,44 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

3 skladovacie nádoby zemiakový hrniec cesnakový hrniec cibuľový hrniec skladovacie nádoby sivý matný
27,99 €
Predajca: Sendez_GmbH

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
8,13 €
Predajca: Tradior

Nitrilové jednorázové čierne barber rukavice XL 100ks
6,24 €
Predajca: Dareknaklik

INF Bezdrôtová žehlička a kulma na vlasy
37,29 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

reer 50040, PMR detská pestúnka, 250 m, 2400 - 2400 MHz, FHSS, Šedá, Biela, Digitálny
44,53 €
Predajca: Di-Life
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
68% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
68%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%5% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
5%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%14% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
14%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie, ako bolo oznámené.
Farba Červená
Viac ako spokojný! Dúfajme, že si nenájde "nového majiteľa" na cintoríne, pretože takéto skvelé svetlo sa ľahko rozpozná.
Hodnotenie z 23. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekné svetlo
Farba Červená
Krásny plameň a detské batérie vydržia veľmi dlho. Súmrakový senzor funguje, ale nepoužívam ho. Svetlo však nepoužívam vonku. Takže nemôžem povedať nič o vodotesnosti a odolnosti voči poveternostným vplyvom.
Hodnotenie z 12. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá funkcia - veľmi dobrý zákaznícky servis na požiadanie
Farba Červená
veľmi dobrý pomer ceny a výkonu, rýchle dodanie - popis trochu mätúci, ale mohol by byť rýchlo objasnený perfektným poštovým zákazníckym servisom
Hodnotenie z 16. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi účinné hrobové svetlo
Farba Biela
Funkcia časovača a teplé, silné svetlo. To je všetko, čo potrebujete v tmavom období nie.
Hodnotenie z 21. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Horné svetlo hrobu
Farba Červená
Tento článok je veľmi odporúčaný! najvyššia kvalita! všetko naozaj funguje tak, ako je popísané! veľmi dobrý pomer ceny a výkonu! dobrý pomer ceny a výkonu!
Hodnotenie z 26. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
presné doručenie s DHL s elektrickým vozidlom bez emisií, čo nie je prípad spoločnosti Amazon.
Farba Červená
Pomer ceny a výkonu plne v poriadku
Hodnotenie z 24. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Funguje, ak viete ako!!!
Farba Červená
Ak viete, ako to funguje, potom je táto časť skvelá
Hodnotenie z 27. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hrobové sviečky
Farba Červená
Páči sa mi, že sa zapínajú až za súmraku, funguje skvele.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Hofer Grafka, sviečky s výdržou 7 dní, originálna kvalita, odolné voči dažďu, s viečkom, pohrebné sviečky, sviečky s motívom vhodné na cintoríny
97,95 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,95 €
Predajca: oCreon

Zhasínadlo na sviečky, dizajn "Kaars", vyrobené z pochrómovanej zinkovej zliatiny, s lešteným povrchom
66,95 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,95 €
Predajca: oCreon

HORECA CANDLES Hrobové sviečky z rastlinného oleja č. 9, biele, balenie po 20 ks – doba horenia 9 dní, 216 hodín, hrobové sviečky, olejové sviečky, novénové sviečky
59,49 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
57,79 €
Predajca: Provantis

LED sviečky, dobíjateľné, sada 12 ks, oranžové



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: NIKCORP

Veľká hrobová dekorácia sviečkový kríž 50 x 30 cm mramor - hrobová dekorácia na náhrobok METALL



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,99 €
Predajca: KapagaDE

Solárna sviečka - figúrka sediaceho anjela strážcu do záhrady alebo na hrob
47,99 €
Predajca: SuperMerchant

Bearware LED svietniky na hrob, sada 2 kusov, napájanie na batérie, s efektom plameňa a teplým bielym svetlom (3000 K), výdrž batérie približne 4 mesiace, odolné voči poveternostným vplyvom, červené
24,95 €
Predajca: Ganz-Einfach

Kľačiaca sviečka s anjelom strážcom, svietiaca koruna do záhrady alebo na hrob, 18 cm
37,99 €
Predajca: SuperMerchant

SOLAR GUARDIAN ANGEL SVIEČKA pre záhradu alebo hrob
37,99 €
Predajca: SuperMerchant

SOLÁRNA SVIEČKA ANJEL, svietiaca koruna do záhrady alebo na hrob sestry, 16 cm
39,99 €
Predajca: SuperMerchant

Sada Na Reštaurovanie Strieborných Nápisov Na Pomníkoch/Náhrobných Kameňoch



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(68)Počet hodnotení: 68
15,56 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Horeca sviečky Hrobové sviečky 7 dní s viečkom - sada 6 sviečok odolných voči poveternostným vplyvom a bez vône - Hřbitovné sviečky bielej kvality RAL - vyrobené v Rakúsku



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
23,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,39 €
Predajca: Provantis

HORECA CANDLES Hrobové sviečky s dobou horenia 4 dni, sada 6 ks – hrobová sviečka s viečkom, biely vosk, s motívom, sviečka na cintorín na výzdobu hrobu
18,39 €
Predajca: Provantis

Smútná sviečka s nápisom, 9 oz, sójový vosk, pamätná sviečka pre zosnulého, venovaná obľúbenej osobe, doba horenia 50-55 hodín
49,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
148,34 €/1kg

BEARWARE Hrobová sviečka LED svetlo na hrob, napájanie batériami, hrobová sviečka, vodotesná, IP44, odolná voči poveternostným vplyvom, realistický efekt blikania, hrobová lucerna



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,95 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Ganz-Einfach

Olejový popisovač biely 5 položiek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(18)Počet hodnotení: 18
13,94 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,70 €
Predajca: MATFEL

Súprava Na Obnovu Nápisov Na Pomníky Plus Čierna



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(18)Počet hodnotení: 18
13,94 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,70 €
Predajca: MATFEL

LED KERZE, 12,5 cm, 2x C, vonkajšie a vnútorné, Vintage, časovač



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(44)Počet hodnotení: 44
4,99 €
Predajca: JOGISEsvietidla
66,53 €/1kg

Náhrobná postava anjela odpočíva v pokoji
11,10 €
Predajca: Enero

Kahanec dióda KRÍŽ led Náhrobný lampáš
10,99 €
-63%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Proki