Hmotnosť:

2 kg

VECTOR WELDING MIG MAG Zvárací drôt ER4043 Ø 0,8 mm 2 kg D200 - S200 roll

55,90 €

27,95 € / 1kg

plus 10,00 € poštovné

Doprava k vám domov

so 3. – st 7. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Zváracie drôty a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Rutilové zváracie elektródy 2,5x350 mm 5 kg
Rutilové zváracie elektródy 2,5x350 mm 5 kg
2,35 €/1kg
11,76 €
Predajca: EURO-KUTNO
Obrázok produktu pre Zvárací drôt TIG AlMg5 ER5356 hliník 1,6 mm 1 kg rovná tyč
Zvárací drôt TIG AlMg5 ER5356 hliník 1,6 mm 1 kg rovná tyč
14,84 €/1m
14,84 €
Predajca: EURO-KUTNO
Obrázok produktu pre Zvárací drôt SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg D100
Zvárací drôt SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg D100
4,20 €/1kg
4,20 €
Predajca: EURO-KUTNO
Obrázok produktu pre Hliníkový zvárací drôt MIG AlMg5 0,8 mm 0,5 kg cievka
Hliníkový zvárací drôt MIG AlMg5 0,8 mm 0,5 kg cievka
14,84 €/1kg
7,42 €
Predajca: EURO-KUTNO
Obrázok produktu pre STAHLWERK zvárací drôt MIG/MAG oceľ Ø 0,8 mm ER70S-6 SG2 cievka drôtu 5 kg
STAHLWERK zvárací drôt MIG/MAG oceľ Ø 0,8 mm ER70S-6 SG2 cievka drôtu 5 kg
180,81 €/1m
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
37,97 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf
Obrázok produktu pre VECTOR WELDING Volfrámové elektródy 175mm (10 kusov) Velkost 1.6 WP Zelená
VECTOR WELDING Volfrámové elektródy 175mm (10 kusov) Velkost 1.6 WP Zelená
228,51 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
39,99 €
Predajca: VECTOR-Welding
A spool of welding wire on a white background.
VECTOR WELDING MIG MAG zváracia tyc Prídavný drôt E71T-GS Ø 0,8 mm 3 KG Sada 3 kusov po 1 kg NoGas
12,97 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 15
38,90 €
Predajca: VECTOR-Welding
Obrázok produktu pre STAHLWERK zvárací drôt MIG MAG Prémiový zvárací drôt E71T-GS Ø 0,9 mm S200/D200 5 kg
STAHLWERK zvárací drôt MIG MAG Prémiový zvárací drôt E71T-GS Ø 0,9 mm S200/D200 5 kg
334,80 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 22
50,22 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf
Obrázok produktu pre STAHLWERK zvárací drôt MIG MAG hliníkový drôt ER4043 Si5 1,2 mm S200 D200 2 kg
STAHLWERK zvárací drôt MIG MAG hliníkový drôt ER4043 Si5 1,2 mm S200 D200 2 kg
390,67 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
58,60 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf
Obrázok produktu pre VECTOR WELDING MIG MAG zváracia tyc Prídavný drôt E71T-GS Ø1,0 mm Sada 3 ks po 1 kg NoGas
VECTOR WELDING MIG MAG zváracia tyc Prídavný drôt E71T-GS Ø1,0 mm Sada 3 ks po 1 kg NoGas
12,97 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
38,90 €
Predajca: VECTOR-Welding
Obrázok produktu pre VECTOR WELDING MIG MAG zvárací drôt Ocelový drôt ER70S-6 SG 3 Ø1,00 mm 1 kg D100 rolka
VECTOR WELDING MIG MAG zvárací drôt Ocelový drôt ER70S-6 SG 3 Ø1,00 mm 1 kg D100 rolka
7,99 €/1kg
9,99 €
-20%
7,99 €
Predajca: VECTOR-Welding
Obrázok produktu pre Zvárací drôt sg2 tysweld 0,6/ 1kg
Zvárací drôt sg2 tysweld 0,6/ 1kg
16,45 €/1kg
16,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Zvárací drôt CuSi3 na spájkovanie 1,0 mm 5 kg D200 mm
Zvárací drôt CuSi3 na spájkovanie 1,0 mm 5 kg D200 mm
38,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
192,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Zvárací drôt Tysweld Sg2 1.0/15Kg
Zvárací drôt Tysweld Sg2 1.0/15Kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
70,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre STAHLWERK zvárací drôt MIG MAG hliník ER5356 (AlMg5) 1,0 mm 2 kg cievka drôtu
STAHLWERK zvárací drôt MIG MAG hliník ER5356 (AlMg5) 1,0 mm 2 kg cievka drôtu
279,05 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
58,60 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf
Obrázok produktu pre Zvárací drôt INOX MIG MAG 308LSi 0,8 mm 1 kg D100 mm
Zvárací drôt INOX MIG MAG 308LSi 0,8 mm 1 kg D100 mm
24,99 €/1kg
29,68 €
-15%
24,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Elektróda Esab 150 3,2 mm 5 kg
Elektróda Esab 150 3,2 mm 5 kg
54,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre STAHLWERK jadrový drôt FLUX E71T-GS 0,8 mm 5 kg cievka drôtu D200 Zvárací drôt MIG MAG
STAHLWERK jadrový drôt FLUX E71T-GS 0,8 mm 5 kg cievka drôtu D200 Zvárací drôt MIG MAG
257,20 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
51,44 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf
Obrázok produktu pre Zvárací drôt, 0,8 mm, 5 kg, STAYER
Zvárací drôt, 0,8 mm, 5 kg, STAYER
6,57 €/1kg
32,86 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre zváranie drôtom. G 102 4,0/1000 (5 kg)
zváranie drôtom. G 102 4,0/1000 (5 kg)
12,10 €/1kg
60,48 €
Predajca: MAT-Group

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

HLINÍKOVÝ ZVÁRACÍ DRÔT

  • vynikajúce výsledky zvárania pri zváraní hliníka (s plynom)

  • 2 kg zváracej tyce s priemerom 0,8 mm

  • normy: EN ISO 18273, AlSi5

VLASTNOSTI A VÝHODY:
  • Chemická analýza: Si: 4,5-6 | FE: 0,8 | Cu: 0,008 | Mn: 0,05 | Mg: 0,05 | Zn: 0,1 | Ti: 0,02 | Be: 0,0003 | Ostatné: 0,05

  • Priemer drôtu: 0,8 mm

  • Hmotnost: 2 kg

  • Priemer cievky (vonkajší): 200 mm (priemer)

  • Šírka cievky: 56 mm

  • Trn cievky: 50 mm

Dĺžka
0.2 m
Priemer
0.001 m
Hmotnosť
2 kg
EAN kód
4251210408582
Výrobca
VECTOR WELDING

Dĺžka
0.2 m
Priemer
0.001 m
Hmotnosť
2 kg
EAN kód
4251210408582
Výrobca
VECTOR WELDING
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre STAHLWERK Reduktor tlaku ARGON CO2 zmiešaný ochranný plyn do 315 barov Zváracie zariadenia
STAHLWERK Reduktor tlaku ARGON CO2 zmiešaný ochranný plyn do 315 barov Zváracie zariadenia
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
75,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre STAHLWERK zvárací drôt MIG/MAG oceľ Ø 0,8 mm ER70S-6 SG2 cievka drôtu 5 kg
STAHLWERK zvárací drôt MIG/MAG oceľ Ø 0,8 mm ER70S-6 SG2 cievka drôtu 5 kg
180,81 €/1m
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
37,97 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf
Obrázok produktu pre Wiltec MIG zváračka IGBT invertor pre MIG/MMA zváranie vhodný pre tavný drôt a elektródy, zváračka elektród
Wiltec MIG zváračka IGBT invertor pre MIG/MMA zváranie vhodný pre tavný drôt a elektródy, zváračka elektród
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
144,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre VECTOR WELDING MIG MAG zvárací drôt z nerezovej ocele ER308L Ø 0,8 mm 1 kg rolka
VECTOR WELDING MIG MAG zvárací drôt z nerezovej ocele ER308L Ø 0,8 mm 1 kg rolka
36,90 €/1kg
36,90 €
Predajca: VECTOR-Welding
Obrázok produktu pre STAHLWERK zvárací drôt MIG MAG Prémiový zvárací drôt E71T-GS Ø 0,9 mm S200/D200 5 kg
STAHLWERK zvárací drôt MIG MAG Prémiový zvárací drôt E71T-GS Ø 0,9 mm S200/D200 5 kg
334,80 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 22
50,22 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf
Obrázok produktu pre ARCCAPTAIN MIG MAG zváračka 200 Ampér, 7 v 1 plne synergický zvárací stroj FLUX zváranie tavným drôtom/MAG/MIG zváranie v inertnom plyne/MMA/Lift TIG/podporná cievka/ bodové zváranie, IGBT invertor 230V
ARCCAPTAIN MIG MAG zváračka 200 Ampér, 7 v 1 plne synergický zvárací stroj FLUX zváranie tavným drôtom/MAG/MIG zváranie v inertnom plyne/MMA/Lift TIG/podporná cievka/ bodové zváranie, IGBT invertor 230V
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 16
349,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official
Obrázok produktu pre Güde GIS 200, Flux Cored (FCAW), MIG (GMAW), TIG (GTAW), 5 kVA, IP21, 34,4 kg
Güde GIS 200, Flux Cored (FCAW), MIG (GMAW), TIG (GTAW), 5 kVA, IP21, 34,4 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
674,21 €
Predajca: T3S_Shop
Obrázok produktu pre VECTOR WELDING MIG MAG Zváracia tyc ER4043 Ø 0,8 mm 0,5 kg D100 S100 roll
VECTOR WELDING MIG MAG Zváracia tyc ER4043 Ø 0,8 mm 0,5 kg D100 S100 roll
47,80 €/1kg
23,90 €
Predajca: VECTOR-Welding
Obrázok produktu pre VECTOR WELDING MIG MAG zvárací drôt Zvitok drôtu z nerezovej ocele ER308L Ø 0,8 mm 5 kg D200 - S200 zvitok
VECTOR WELDING MIG MAG zvárací drôt Zvitok drôtu z nerezovej ocele ER308L Ø 0,8 mm 5 kg D200 - S200 zvitok
499,95 €/1m
99,99 €
Predajca: VECTOR-Welding
A spool of welding wire on a white background.
VECTOR WELDING MIG MAG zváracia tyc Prídavný drôt E71T-GS Ø 0,8 mm 3 KG Sada 3 kusov po 1 kg NoGas
12,97 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 15
38,90 €
Predajca: VECTOR-Welding
Obrázok produktu pre Güde 20001, 5 kVA, IP21, 14 kg
Güde 20001, 5 kVA, IP21, 14 kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 19
69,30 €
Predajca: AP_AUTODILY
Obrázok produktu pre Plazmová Řezačka Gps-E 40 A.2
Plazmová Řezačka Gps-E 40 A.2
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
165,78 €
Doprava zdarma
Predajca: trade-solution
Obrázok produktu pre Zváračka Kraft&Dele KD1875 MIG/MMA/TIG LIFT 3v1
Zváračka Kraft&Dele KD1875 MIG/MMA/TIG LIFT 3v1
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
94,77 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Luxtom
Obrázok produktu pre VEVOR bodová zváračka dutín 3kW zváračka dutín 6 v 1 so systémom ochrany proti prehriatiu Bodová zváračka karosérií 1,2 mm hrúbky zvárania pre uhlíkovú oceľ nerezovú oceľ železo
VEVOR bodová zváračka dutín 3kW zváračka dutín 6 v 1 so systémom ochrany proti prehriatiu Bodová zváračka karosérií 1,2 mm hrúbky zvárania pre uhlíkovú oceľ nerezovú oceľ železo
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
190,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre VECTOR WELDING Volfrámové elektródy 175mm (10 kusov) Velkost 1.6 WP Zelená
VECTOR WELDING Volfrámové elektródy 175mm (10 kusov) Velkost 1.6 WP Zelená
228,51 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
39,99 €
Predajca: VECTOR-Welding
Obrázok produktu pre VECTOR WELDING volfrámové elektródy 175 mm (10 kusov) velkost 1,6 WL 15 zlato
VECTOR WELDING volfrámové elektródy 175 mm (10 kusov) velkost 1,6 WL 15 zlato
228,51 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
39,99 €
Predajca: VECTOR-Welding
Obrázok produktu pre XPOtool MIG100 invertorová zváračka bez plynu, zváračka s podávačom drôtu, tavným drôtom a IGBT, vrátane príslušenstva
XPOtool MIG100 invertorová zváračka bez plynu, zváračka s podávačom drôtu, tavným drôtom a IGBT, vrátane príslušenstva
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
A spool of welding wire on a white background.
VECTOR WELDING MIG MAG zváracia tyc Prídavný drôt E71T-GS Ø 0,8 mm1 kg NoGas
21,90 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 15
21,90 €
Predajca: VECTOR-Welding
Obrázok produktu pre Plazmový rezací stroj GPS-E 40 A.3
Plazmový rezací stroj GPS-E 40 A.3
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
172,14 €
Predajca: egenta-shop
Obrázok produktu pre Invertorová zváračka PARKSIDE® "PIFDS 120 A1"
Invertorová zváračka PARKSIDE® "PIFDS 120 A1"
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 48
237,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre GYS TIG zvárací systém PROTIG 161 DC s príslušenstvom 10-160 A gasg - 62054
GYS TIG zvárací systém PROTIG 161 DC s príslušenstvom 10-160 A gasg - 62054
1 012,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Loechel_Industriebedarf
Obrázok produktu pre Samostmívací Svářecí Kukla Gsh-K
Samostmívací Svářecí Kukla Gsh-K
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
26,30 €
Predajca: AP_AUTODILY
Obrázok produktu pre Poloautomatický zvárací stroj TIG MIG/MAG MMA 250A IGBT Stamos Nemecko + 5kg drôt
Poloautomatický zvárací stroj TIG MIG/MAG MMA 250A IGBT Stamos Nemecko + 5kg drôt
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
362,44 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce
Obrázok produktu pre STAHLWERK zvárací drôt MIG MAG hliníkový drôt ER4043 Si5 1,2 mm S200 D200 2 kg
STAHLWERK zvárací drôt MIG MAG hliníkový drôt ER4043 Si5 1,2 mm S200 D200 2 kg
390,67 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
58,60 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf
Obrázok produktu pre MIG MAG Schweißdraht Fülldraht E71T-GS | 0,8 / 5 kg / D200 Rolle NoGas
MIG MAG Schweißdraht Fülldraht E71T-GS | 0,8 / 5 kg / D200 Rolle NoGas
12,00 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
59,99 €
Predajca: VECTOR-Welding
Obrázok produktu pre VECTOR WELDING MIG MAG zváracia tyc Prídavný drôt E71T-GS Ø 0,8 mm1 kg NoGas
VECTOR WELDING MIG MAG zváracia tyc Prídavný drôt E71T-GS Ø 0,8 mm1 kg NoGas
8,99 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 15
8,99 €
Predajca: VECTOR-Welding
Obrázok produktu pre VECTOR WELDING MIG MAG zváracia tyc Prídavný drôt E71T-GS Ø1,0 mm Sada 3 ks po 1 kg NoGas
VECTOR WELDING MIG MAG zváracia tyc Prídavný drôt E71T-GS Ø1,0 mm Sada 3 ks po 1 kg NoGas
12,97 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
38,90 €
Predajca: VECTOR-Welding
Two spools of welding wire are shown against a white background.
VECTOR WELDING MIG MAG zváracia tyc Prídavný drôt E71T-GS Ø 0,8 mm 2 KG Sada 2 ks po 1 kg NoGas
15,45 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 15
30,90 €
Predajca: VECTOR-Welding
Obrázok produktu pre WP-26 Zvárací horák TIG 200A Rýchloupínací plyn + 9 mm trn Dlžka 8 m
WP-26 Zvárací horák TIG 200A Rýchloupínací plyn + 9 mm trn Dlžka 8 m
99,00 €
Predajca: VECTOR-Welding

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Zvárací drôt TIG AlMg5 ER5356 hliník 1,6 mm 1 kg rovná tyč
Zvárací drôt TIG AlMg5 ER5356 hliník 1,6 mm 1 kg rovná tyč
14,84 €
Predajca: EURO-KUTNO
14,84 €/1m
Obrázok produktu pre Hliníkový zvárací drôt MIG AlMg5 0,8 mm 0,5 kg cievka
Hliníkový zvárací drôt MIG AlMg5 0,8 mm 0,5 kg cievka
7,42 €
Predajca: EURO-KUTNO
14,84 €/1kg
Obrázok produktu pre Rutilové zváracie elektródy 3,2x350 mm 2,5 kg
Rutilové zváracie elektródy 3,2x350 mm 2,5 kg
5,88 €
Predajca: EURO-KUTNO
2,35 €/1kg
Obrázok produktu pre Rutilové zváracie elektródy 2,5x350 mm 5 kg
Rutilové zváracie elektródy 2,5x350 mm 5 kg
11,76 €
Predajca: EURO-KUTNO
2,35 €/1kg
Obrázok produktu pre Rutilové zváracie elektródy 3,2x350 mm 5 kg
Rutilové zváracie elektródy 3,2x350 mm 5 kg
10,92 €
Predajca: EURO-KUTNO
2,18 €/1kg
Obrázok produktu pre Rutilové zváracie elektródy 2,5x350 mm 2,5 kg
Rutilové zváracie elektródy 2,5x350 mm 2,5 kg
6,16 €
Predajca: EURO-KUTNO
2,46 €/1kg
Obrázok produktu pre Hliníkový zvárací drôt MIG AlMg5 1,0 mm 0,5 kg cievka
Hliníkový zvárací drôt MIG AlMg5 1,0 mm 0,5 kg cievka
7,42 €
Predajca: EURO-KUTNO
14,84 €/1kg
Obrázok produktu pre Zvárací drôt SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg D100
Zvárací drôt SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg D100
4,20 €
Predajca: EURO-KUTNO
4,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Zvárací Drôt Sg2 T20 Tysweld 1,2 Mm 15 Kg Balenie - Dru Sp12 15I
Zvárací Drôt Sg2 T20 Tysweld 1,2 Mm 15 Kg Balenie - Dru Sp12 15I
57,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
3,87 €/1kg
Obrázok produktu pre Svařovací drát Procraft SW1213 | SW1213, 6973934258332
Svařovací drát Procraft SW1213 | SW1213, 6973934258332
45,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Procraft
190,75 €/1m
Obrázok produktu pre LINCOLN ELECTRODE OMNIA 46 FI 2,5 mm 2,1 kg
LINCOLN ELECTRODE OMNIA 46 FI 2,5 mm 2,1 kg
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Lincoln Electrode Normal Fi 3.2 3.0Kg
Lincoln Electrode Normal Fi 3.2 3.0Kg
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Zvárací drôt INOX MIG MAG 308LSi 0,8 mm 1 kg D100 mm
Zvárací drôt INOX MIG MAG 308LSi 0,8 mm 1 kg D100 mm
29,68 €
-15%
24,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Svařovací drát Procraft SW613 | SW613, 6973934258325
Svařovací drát Procraft SW613 | SW613, 6973934258325
17,85 €
Predajca: Procraft
3,57 €/1kg
Obrázok produktu pre Zvárací drôt Procraft SW85 | SW85, 6973934258349
Zvárací drôt Procraft SW85 | SW85, 6973934258349
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,65 €
Predajca: Procraft
68,25 €/1m
Obrázok produktu pre Zváracia tyč Procraft SW105 CO2 1/5kg
Zváracia tyč Procraft SW105 CO2 1/5kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,36 €
Predajca: Procraft
66,80 €/1m
Obrázok produktu pre Zvárací drôt s tavným jadrom, 1,0 mm, MIG zváranie, uhlíková oceľ, samostmievací, 1 kg, na zváranie bez plynu
Zvárací drôt s tavným jadrom, 1,0 mm, MIG zváranie, uhlíková oceľ, samostmievací, 1 kg, na zváranie bez plynu
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
24,00 €/1kg
Obrázok produktu pre 5ks 0,1 mm smaltovaný drôt Medený navíjací drôt Smaltovaný opravárenský drôt dĺžka 12 m
5ks 0,1 mm smaltovaný drôt Medený navíjací drôt Smaltovaný opravárenský drôt dĺžka 12 m
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
799,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Nárazníky automobilov Zvárací drôt na zváranie plastov Zváracie stroje na plasty Zváracie kolíky Vzhľad plastov Opravná sada sponiek Opravná sada štandardných predrezaných sponiek
Nárazníky automobilov Zvárací drôt na zváranie plastov Zváracie stroje na plasty Zváracie kolíky Vzhľad plastov Opravná sada sponiek Opravná sada štandardných predrezaných sponiek
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
55,89 €/1kg
Obrázok produktu pre Konektor zváracieho kábla, rýchlospojka zváracieho kábla, dvojica rýchlospojok zváracieho kábla, konektor zváracieho kábla, konektor zváracieho drôtu
Konektor zváracieho kábla, rýchlospojka zváracieho kábla, dvojica rýchlospojok zváracieho kábla, konektor zváracieho kábla, konektor zváracieho drôtu
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
72,38 €/1kg