4,0



Na základe 41 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Fixpoint TOOL5109897,41 €/1kg
75,69 €
Predajca: eu-bay_de

Ďalšie informácie o reklame
NC-559-ASM-UV 10CC NC-559-ASM-UV (TPF) Spájkovacie tavidlo 10CC AIP75,00 €/1m
7,50 €
Predajca: A_und_G

Ďalšie informácie o reklame
Súprava na spájkovanie 8 v 1 – presná spájkovačka 60 W s LCD displejom | RMA-223 – spájkovacie prostriedky, odsávačka spájky, ESD pinzeta, odizolovač, organizér | Elektronika a servis15,70 €
Predajca: ROSFIX

Ďalšie informácie o reklame
kurtz ersa 0RDS80 kurtz ersa Lötstation RDS 80 Meißelform 80 W 150 - 450 °C875,68 €/1m
218,92 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Goobay 45238, Spájkovacia pasta, Každá značka, 60 mm, 60 mm, 25 mm, 50 g
193,80 €/1kg
9,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Náhradná špička na spájkovacie hroty Parkside pre akumulátorové spájkovacie žehličky PLKA 3.6 A1 A2 IAN 283231, 289142 PLKA 4 A1 A2 B3 445879
42,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

D.RECT Solder Paste SMD spájkovacie mazivo ako tavidlo pre mäkké spájkovanie na spájkovanie komponentov pre povrchovú montáž, 40g
162,25 €/1kg
6,49 €
Predajca: Leviatan

Sadka Na Spájanie
60,01 €/1m
90,01 €
Predajca: Dragtek-com

4 spájkovacie hroty pre spájkovaciu stanicu ZD99 ZD98 ZD8906 ZD8906L s výkonom 48 W
568,44 €/1m
51,60 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ROTHENBERGER Priemyselná spájkovacia stanica digitálna s LED 230V/60Watt - 1500003259
54,13 €/1kg
71,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

MMOBIEL Silikónová podložka na opravy a spájkovanie - 45 x 30 cm - Silikónová podložka Tepelne odolná do 500 °C - Podložka na pracovný stôl
52,56 €/1m
23,65 €
Predajca: TR8

DEDRA 31L00190, 1 kusov
51,32 €/1m
9,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOOLCRAFT SIG-290 Plynová spájkovačka 1100 °C 60 min vrátane spájkovacej špičky 1 ks.
96,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Prípravok na zlepšenie priľnavosti, tekuté kolofónium, aplikácia štetcom; Liek na spájkovanie, fľaša; 0,05 l, 24 %; Bez potreby čistenia; Tekutina
157,20 €/1kg
7,86 €
Predajca: www-tne-de

Yato YT-36701, 1 kusov
33,00 €/1kg
36,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Spájkovanie
299,00 €/1kg
3,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: JOGISEsvietidla

Plameňový odstraňovač buriny GV 900 vrátane plynovej hadice na propán a reduktora tlaku
72,53 €/1m
68,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

MMOBIEL Helping Hands Magnifier Station 2,5X 4X LED Light Magnifier Stand + Clamp and Clips
62,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Pájací prostriedok DIN 8511 20G
35,17 €/1kg
10,55 €
Predajca: Dragtek-com

Plynový horák, flambovací horák, spájkovací horák 1350 ˚C
61,42 €/1kg
18,55 €
Predajca: baulando
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vytvorte si doma umelecké diela z dreva!
S touto univerzálnou sadou rôznych spájkovacích a vypaľovacích prvkov môžete vytvoriť čokoľvek, čo si len dokážete predstaviť. Je ideálna na prácu s materiálmi, ako je drevo, koža, vosk alebo korok. Univerzálnu spájkovačku môžete použiť aj na iné spájkovacie práce, ktoré si vyžadujú vysokú presnosť.
Vlastnosti, ktoré zaujmú:
45-dielna súprava
Presné vypaľovanie motívov a písmen
Nastaviteľná teplota
Pohodlne sedí v ruke vďaka tvaru pera
Rôzne hroty s rôznymi vzormi
Vlastnosti a výhody
Profesionálna súprava nástrojov na značenie a spájkovanie
Rôzne nástavce na presné gravírovanie
Nastaviteľná pracovná teplota
Ochranný štít a ergonomické rukoväte na jednoduchú manipuláciu
Praktický držiak na spájkovačku
Technické špecifikácie
Napätie: 220 V
Príkon: 60 W
Rozsah pracovných teplôt: 200 - 450 °C
Vhodné pre profesionálov aj začiatočníkov
S touto súpravou môžete bez námahy realizovať svoje kreatívne projekty a posunúť svoje remeselné zručnosti na novú úroveň!
- EAN kód
- 3831127592782
- Výrobca
- EAN kód
- 3831127592782
- Výrobca
Hodí sa k tomu

PARKSIDE® 20 V duálna nabíjačka batérií "PDSLG 20 B1", 2 x 4,5 A
69,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Akumulátorová teplovzdušná pištoľ Parkside PHLGA 20-Li A1
79,70 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,00 €
Predajca: Axshop

Goobay 45238, Spájkovacia pasta, Každá značka, 60 mm, 60 mm, 25 mm, 50 g
193,80 €/1kg
9,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

125mm akumulátorová uhlová brúska Rezacia brúska s 2 batériami + nabíjačka
66,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Yanwin

Delphi Tools aku rázový uťahovák 20 V bezuhlíkový – 350 Nm, 2 aku, 6 hlavíc, nabíjačka, kufor
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: iLogic

Makita DBO180Z, Kruhová brúska, Ošúchaný, Anglicko, 2,8 mm, 77 dB, 2,5 m/s²
106,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Einhell GC-CS 85 E, 85 W, 5500 ot/min, 20 min, 1,89 kg, 170 mm, 255 mm
45,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Makita DHP482Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
91,30 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

Relaxdays – krabička na tabletky s puzdrom, 7 dní, 4 priehradky, týždenná krabička na tabletky na cesty a na cestovanie, puzdro na tabletky, čierna
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Akumulátorová píla PARKSIDE PSSA 20-Li + akumulátor 2 Ah + nabíjačka, píla Tiger, ručná píla
175,16 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Clatronic ICM 3764, 1,5 L, 1 misky/misiek, Biela, 20 min, Tlačidlá, 200 mm
135,80 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Stolová kotúčová píla TC-TS 200 Einhell Classic
294,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Elektrický hoblík Extol Premium (8893404) 710W
51,86 €
Predajca: RICOMsecure

Disco svetlo Party svetlo, hudbou ovládané DJ disco svetlá s diaľkovým ovládaním, mini prenosné 360° otočné RGB disco svetlá pódiové laserové svetlo,
72,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

PARKSIDE PERFORMANCE® Elektrická ručná okružná píla PPHKS 1800
129,99 €
-7,09 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
122,90 €
Predajca: MB_Elektrohandel

Leštička na autá Einhell CC-PO 90
47,31 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Einhell 4522200, Čierna, Červená, 1,1 cm, 20 cm, 170 °C, 2 min, Batérie
141,10 €/1kg
40,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

PARKSIDE PERFORMANCE® 20 V akumulátorová píla / PSSAP 20-Li / bez akumulátora a nabíjačky
139,99 €
-7,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
132,98 €
Predajca: MB_Elektrohandel

Nabíjačka PARKSIDE® "PLGK 12 A2" a 12 V / 2 Ah batéria "PAPK 12 A2"
57,84 €
Predajca: Axshop

Einhell TC-VC 1812 S, 1250 W, Cylindrový vysávač, Suché a mokré, 12 L, 80 dB, Čierna, Červená, Strieborná
75,45 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Makita DHR171Z, SDS Plus, Čierna, Modrá, 1,7 cm, 680 ot/min, 1,2 J, 4800 bpm
138,36 €
Predajca: Etrona

Vyhrievacia deka HOTseries 3 nastavenia tepla 60 W
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Súprava balkónového a záhradného nábytku Allibert Rosario vrátane sedacích vankúšov, farba grafitová
179,90 €
Predajca: VESPAGARDEN

Canon PIXMA TS3450, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
211,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Šatníková skriňa s rýchlymi posuvnými dverami 125 cm biela
602,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

MIADOMODO® Jedálenské stoličky sada 2, 4, 6, 8 - Čalúnené s vankúšom na sedenie, vyrobené z plastu a masívneho dreva, možnosť výberu farby - Kuchynská stolička, stoličky (sada 2, biela)
170,39 €
Predajca: Kokiska

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,99 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
54% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
54%15% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
15%17% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
17%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%12% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
12%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spájkovacia páka
Pájačka dobre sedí v ruke. Veľmi sa mi páči, že má veľa rôznych hrotov, ktoré sa dajú veľmi ľahko vymeniť. Funguje veľmi dobre. Môžem ju len odporučiť.
Hodnotenie z 28. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Profesionálna spájkovacia súprava na maľovanie ohňom Spájkovacia súprava na opracovanie dreva
Veľmi vhodná na remeselné účely. Skvelý pomer ceny a kvality.
Hodnotenie z 25. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Malý, šikovný Brennpeter
Ideálny na drobné práce
Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Je dobrý.
Je dobrý.
Hodnotenie z 5. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný
Odporúčam
Hodnotenie z 20. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
pomerne lacná súprava
Lacná a dobrá drevená stavebnica pre začiatočníka
Hodnotenie z 28. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nezahŕňa puzdro
Pyropen je funkčný, ale praktické puzdro, ktoré je na obrázku, nebolo súčasťou balenia.
Hodnotenie z 10. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Všetko bolo skvelé. Vždy sa rád vrátim ☺️
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Profesionálna súprava spájkovačky na pyrografické spájkovanie - PYROPEN



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(41)Počet hodnotení: 41
16,59 €
Predajca: Mormark

NC-559-ASM-UV 10CC NC-559-ASM-UV (TPF) Spájkovacie tavidlo 10CC AIP



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,50 €
Predajca: A_und_G
75,00 €/1m

Fixpoint TOOL51098



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
75,69 €
Predajca: eu-bay_de
97,41 €/1kg

Yihua 948 75W odpájkovacia stanica
121,99 €
Predajca: SuperMerchant

Pocínovacia pasta Pastin100 na báze Sn99,9, hmotnosť: 1000 g vrátane štetca zdarma + 1000 g tyčí SnCu0,7 s trojuholníkovým prierezom
237,59 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
237,59 €/1kg

Yihua 939D-II 145W spájkovacia stanica a pyrograf / horák na drevo + 20-dielna sada pyrografických preglejok 4 v 1
112,99 €
Predajca: SuperMerchant
53,30 €/1kg

Spájkovacia stanica a pyrograf / horák na drevo Yihua 939D-II 145W
109,99 €
Predajca: SuperMerchant
879,92 €/1m

Ohrievač/oddeľovač Yihua 853A
99,99 €
Predajca: SuperMerchant

SnAg4, spájkovacia tyčinka, trojuholníkový prierez, hmotnosť: 500 g
190,67 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
381,34 €/1kg

Yihua 8786D-I 2 v 1 spájkovacia stanica
87,99 €
Predajca: SuperMerchant

Súprava plastovej spájkovacej stanice Techrebal 8586D Pro
79,99 €
Predajca: SuperMerchant

Spájkovacia stanica Yihua 938D s tepelnou pinzetou
70,99 €
Predajca: SuperMerchant

kurtz ersa 0RDS80 kurtz ersa Lötstation RDS 80 Meißelform 80 W 150 - 450 °C



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
218,92 €
Predajca: everybuy_at
875,68 €/1m

Spájkovacia stanica Yihua 939D+
61,99 €
Predajca: SuperMerchant

Spájkovacia stanica T12A NOVINKA
65,99 €
Predajca: SuperMerchant
74,15 €/1m

Pocínovacia pasta Pastin100 na báze Sn99,9, hmotnosť: 1000 g vrátane štetca zdarma
140,69 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
140,69 €/1kg

SnAg4, spájkovacia tyčinka, trojuholníkový prierez, hmotnosť: 250 g
100,91 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
403,64 €/1kg

Spájkovacia tyč SnAg3 s trojuholníkovým prierezom, hmotnosť: 500 g
85,61 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
171,22 €/1kg

Digitálna spájkovacia stanica s LED displejom, 70 W
36,80 €
Predajca: EmptCZ
27,26 €/1m

Spájkovacia stanica Yato T12 75W



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
79,67 €
Predajca: BalticVaris_DE
169,51 €/1kg