4,1



Na základe 21 hodnotení
24-dielna sada - Vianočný adventný kalendár s náramkami a šperkami, Súprava náramkov DIY, Adventné kalendáre - ADVENTBRACE
13,59 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Adventné kalendáre a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Literárny adventný kalendár s 25 miniknihami klasických autorov vo vintage štýle - READVENT Blue15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Ďalšie informácie o reklame
schleich HORSE CLUB 98642, 5 rok / roky138,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
BABY born Advent Calendar 43cm, sada oblečenia pre bábiku, 3 rok / roky72,49 €
Predajca: 3DToys

Ďalšie informácie o reklame
Schleich Farm World 98643 Adventný kalendár FW 2022, 15 doplnkov98,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

BOXILAND® nostalgický adventný kalendár 2026, 24 retro sladkosti, klasika
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella

Makita Adventskalender 24 Türchen
99,26 €
Predajca: RA-Trading

BRUBAKER Cosmetics Adventný kalendár krásy - 24 x starostlivosť o telo a wellness doplnky - XXL vianočný kalendár pre ženy - mestá Landmark Pink
29,99 €
Predajca: BRUBAKER

Boulevard de Beauté kozmetický adventný kalendár, Krása v meste 24 make-upových prekvapení
67,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Spin Master Paw Patrol Adventný kozmetický kalendár pre deti
32,48 €
Predajca: Easytoys

Mad Beauty Stitch Adventskalender 2025
37,00 €
Predajca: Bugelo

L.O.L. Surprise! 591788EUC, Box, Voľne stojace, Viacfarebný
96,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Carrera - Vianočný adventný kalendár Pokemon
64,03 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,50 €
Predajca: Magule-cz

Viac Výživový adventný kalendár 2025 - limitovaná edícia
743 366,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Nextshop-DE

Dajte tomuto adventnému kalendáru pokoj!
14,36 €
Predajca: M_plus_L

Gabby's Dollhouse 6067835, Dom, Voľne stojace, Viacfarebný
35,59 €
Predajca: 3DToys

PLAYMOBIL 9486, Box, Voľne stojace, Viacfarebný
136,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Landgarten Merry Fitness adventný kalendár 2026, 24 slané bio snacky
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella

Adventný kalendár Tomik Stitch
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Adventný kalendár BRUBAKER Cosmetics 2026 – XXL vianočný kalendár v tvare knihy na rozloženie pre ženy a dievčatá – veľký wellness kalendár
24,99 €
Predajca: BRUBAKER
Popis produktu a údaje o produkte
Očarujúci adventný kalendár pre sviatočné očakávanie
Zažite očakávanie vianočného obdobia s týmto očarujúcim adventným kalendárom. Obľúbená vianočná tradícia je absolútnou nevyhnutnosťou. Deti s ním môžu netrpezlivo odpočítavať dni do Vianoc a za každými dverami objaviť prekvapenie, čím sa zvýši očakávanie sviatočného obdobia.
VLASTNOSTI
Perfektný vianočný darček
Tento adventný kalendár je nádherný darček pre vás alebo vašich blízkych. Vytvára očakávanie a vzrušenie, keď sa každý deň otvoria nové dvierka. Kalendár symbolizuje blížiace sa Vianoce a vytvára pocit radosti a potešenia.
24-dňové odpočítavanie
Zažite digitálne odpočítavanie počas 24 dní, pričom každému dátumu zodpovedajú konkrétne dvere. Otvárajte postupne jedny dvere a objavujte kúzla vo vnútri. Každé dvierka sú navrhnuté tak, aby sa dali ľahko otvoriť a zatvoriť.
Bez námahy vytvorte vianočnú atmosféru
Všetko, čo musíte urobiť, je odskrutkovať koncovku, navliecť korálky na šnúrku a zaskrutkovať koncovku späť. Nie je potrebné žiadne náradie, žiadne lepidlo ani neporiadok. Korálky sa dajú ľahko a bez náradia vymeniť.
Vytvorte si vlastný vianočný náramok
Vynikajúca možnosť pre dievčatá, ktoré si rady vyrábajú vlastné šperky. Tento náramok je skvelým remeslom na večierky, kde si dievčatá môžu kombinovať korálky a prívesky a vytvoriť si vlastný jedinečný, módny náramok na Vianoce.
ČO DOSTANETE:
Vysokokvalitný netoxický plast a ekologická zliatina, ktorá zaručuje bezpečnosť pre deti, ako aj odolnosť proti opotrebovaniu a zabraňuje vyblednutiu farieb.
Náramok s dĺžkou 22,86 cm, ktorý perfektne sedí na dievčenských rukách.
Vianočný adventný kalendár obsahujúci 22 očarujúcich korálok a 2 náramky, z ktorých si môžete vytvoriť dva očarujúce vianočné náramky.
Rozkošné prívesky s vianočnou tematikou vrátane Santu, vianočného stromčeka, Santovej čiapky, darčekovej krabičky, pančuchy, snehovej vločky, venca, cukrovej trstiny a ďalších.
ŠPECIFIKÁCIE
Veková kategória: Vhodné pre deti od 3 rokov a dospelých.
Materiál náramku: Vyrobený z medi.
Materiál korálikov: Vyrobené zo zliatiny zinku.
Veľkosť: Rozmery približne 20,5 x 1,5 cm.
BALENIE OBSAHUJE
Adventný kalendár obsahuje 22 korálikov s príveskom DIY a 2 náramky. Tieto doplnky podporujú remeselné zručnosti detí a podnecujú ich predstavivosť.
Hodí sa k tomu

BOXILAND® nostalgický adventný kalendár 2026, 24 retro sladkosti, klasika
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella

Spin Master Paw Patrol Adventný kozmetický kalendár pre deti
32,48 €
Predajca: Easytoys

Boulevard de Beauté kozmetický adventný kalendár, Krása v meste 24 make-upových prekvapení
67,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Adventný kalendár Toblerone 200g
120,65 €/1kg
24,13 €
Predajca: somnia24

kinder 5733 Joy 3 St.
213,33 €/1kg
12,80 €
Predajca: somnia24

Carrera - Vianočný adventný kalendár Pokemon
64,03 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,50 €
Predajca: Magule-cz

BOXILAND® ovocné želé adventný kalendár 2026, 24 druhov, sladké & kyslé
31,12 €/1kg
52,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella

Makita Adventskalender 24 Türchen
99,26 €
Predajca: RA-Trading

Milka Adventný kalendár 18356 Čokoláda 200g
96,80 €/1kg
19,36 €
Predajca: somnia24

BOXILAND® ovocie orechy & semienka adventný kalendár 2026 bio, 24 snackov
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella

Dajte tomuto adventnému kalendáru pokoj!
14,36 €
Predajca: M_plus_L

BRUBAKER Cosmetics Adventný kalendár krásy - 24 x starostlivosť o telo a wellness doplnky - XXL vianočný kalendár pre ženy - mestá Landmark Pink
29,99 €
Predajca: BRUBAKER

Adventný kalendár 2025
63,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

BABY born Advent Calendar 43cm, sada oblečenia pre bábiku, 3 rok / roky
39,61 €
Predajca: VISO

kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
88,98 €/1kg
20,11 €
Predajca: somnia24

BOXILAND® Ostalgia NDR adventný kalendár 2026, 24 sladkosti z NDR, klasika
42,65 €/1kg
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella

Bestway 58497, Pieskový filter, Čierna, Oranžová, Biela, Nadzemný bazén, 5700 L, 1100 L, 42300 L
292,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Fleau Kids 3D pero - 75 metrov - 15 farieb - PLA náplne 1,75 mm - štartovacie balenie - remeselná sada - 3D tlačiareň
19,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Fleaugoods

PLAYMOBIL 9486, Box, Voľne stojace, Viacfarebný
136,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hot Wheels HKL74, Súprava vozidla, 3 rok / roky, Plast, Kov, Viacfarebný
144,55 €
-3,75 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
140,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

VASAGLE Toaletný stolík so zrkadlom 2 zásuvky 3 otvorené priehradky biely Moderné
64,80 €
Predajca: Jurhan

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

L.O.L. Surprise! 591788EUC, Box, Voľne stojace, Viacfarebný
96,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bestway 58071, Dávkovač pre chlór / bróm, Modrá, Biela, 16,5 cm, 370 g, 1 kusov, Box
12,30 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Katomix

Nobby Adventný kalendár StarSnack pre psov
21,18 €
Predajca: Katomix

Play By Play - Pluszowa Maskotka Disney Stitch 30 cm - Oficjalny Produkt
19,99 €
Predajca: XzoneDE

Ravensburger Exit Adventný kalendár Hra Opustená továreň
114,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
57% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
57%29% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
29%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%14% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
14%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Adventný kalendár
Moja 11-ročná dcéra bola nadšená. Už sa nevedela dočkať, kedy ráno kalendár otvorí.
Hodnotenie z 29. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Adventný kalendár
Pekný, ale menší ako som si myslela. Vyzerá fajn.
Hodnotenie z 2. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bohužiaľ sklamaný
Bohužiaľ, som veľmi sklamaná z adventného kalendára. Po prvé, dostala som ho s inými šperkami, ako som si objednala. Mohla som to prehliadnuť. Nie sú na ňom žiadne čísla. Teraz je druhý deň a mám prvý prívesok a čo mám povedať? Prívesky sa nedajú nasadiť na náramok, pretože je na ňom srdiečko, na ktoré sa prívesok nezmestí! Aká škoda a vyhodené peniaze.
Hodnotenie z 26. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nekompatibilné
Na náramok sa nedajú nasadiť prívesky a to, že jeden prívesok chýba, je len bonus
Hodnotenie z 8. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

24-dielna sada - Vianočný adventný kalendár s náramkami a šperkami, Súprava náramkov DIY, Adventné kalendáre - ADVENTBRACE



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(21)Počet hodnotení: 21
13,59 €
Predajca: Mormark

Literárny adventný kalendár s 25 miniknihami klasických autorov vo vintage štýle - READVENT Blue



2,2Priemerné hodnotenie: 2,2 z 5(13)Počet hodnotení: 13
15,99 €
Predajca: Mormark

Stavebná hračka slnečnej sústavy so svetlom a 8 planétami, 775 dielikov
118,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

iZoeL Adventný kalendár 24 vianočných ponožiek pre mužov ženy deti
118,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

iZoeL Rybársky adventný kalendár 2024 Muži Teenager Chlapec Príslušenstvo náradia
118,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Luxusný adventný kalendár s 24 vonnými sviečkami – Otvárateľný vianočný adventný kalendár pre dospelých – Vianočný darček – Červený
49,00 €
Predajca: 1915SHOP

Adventný kalendár Advent Dice Calendar 2025 (Q-Workshop)
60,17 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,28 €
Predajca: Social-Discount

Hot Wheels JCB47, Súprava vozidla, 3 rok / roky, Plast, Kov, Viacfarebný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
43,36 €
Predajca: Bambule

Vianočný kalendár Harry Potter box



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
52,45 €
Predajca: Bambule

Funko Adventskalender Marvel Avengers



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
92,69 €
Predajca: 3DToys

BABY born Advent Calendar 43cm, sada oblečenia pre bábiku, 3 rok / roky



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
72,49 €
Predajca: 3DToys

Adventný kalendár Nálepky Štítky Nálepky Čísla Tlačidlá 1-24 samolepiace pre crafting Ed.1
1,99 €
Predajca: tkgruppe

50x vrecká 21 x 14 cm - hnedé kraftové papierové vrecká darčekové vrecká kraftové papierové vrecká ako DIY adventný kalendár - Veľká noc a Vianoce - urob si sám
2,99 €
Predajca: tkgruppe

50x kraftové papierové vrecká udržateľné hnedé vrecká 21 x 14 cm - darčekové vrecká ako DIY adventný kalendár
2,99 €
Predajca: tkgruppe

Nákupný kráľovná Krása Adventný kalendár 24 kusov Kalendár



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
47,27 €
Predajca: Bambule

Jeasona Adventný kalendár Pánske ponožky 43-46 Vianočné ponožky s náplňou 2024
88,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Adventný kalendár Vianočné puzzle Darček 1008 dielikov Santove sane



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,63 €
Predajca: EDANTI

Adventný kalendár pre mužov 24 kusov - Vianočný kalendár 2024
88,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

iZoeL adventný kalendár 2024 Cars Construction Site Children Boys 24 Alloy Vehicles
86,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Adventný kalendár 2024 Dievčatá Vianočné odpočítavanie Jednorožec Darčeky 24 dní do Vianoc
86,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion