5,0



Na základe 3 hodnotení
Hmotnosť:
9 g- 9 g
- 70 gZobraziť dostupné možnosti
Príchuť:
- MätaZobraziť dostupné možnosti
Podobné produkty
Bestseller




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10




3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1









5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1

Ďalšie informácie o reklame
Žuvačky Wrigley's Big Red 150 kusov (10x15 prúžkov)81,61 €/1kg
39,99 €
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Barkleys Intense Cinnamon Gum žuvačky bez cukru 30g75,33 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
AIRWAVES Kaugummi 423764 Menthol & Eukalyptus 50St.66,29 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Extra® 452067 Extra® PROFESSIONAL Fresh Strong Mint Kaugummis 50 Dragees7 050,00 €/1kg
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra® 451896 Extra® PROFESSIONAL WHITE Kaugummis 50 Dragees
145,80 €/1kg
12,83 €
Predajca: somnia24

Extra® 452034 Extra® PROFESSIONAL WHITE HIMBEERE GRANATAPFEL Kaugummis 50 Dragees
127,73 €/1kg
11,24 €
Predajca: somnia24

Extra® 462642 Extra® REFRESHERS Tropical Kaugummis 12 x 8 St.
63,41 €/1kg
15,98 €
Predajca: somnia24

6x Airwaves 602663 Airwaves STRONG žuvačky 50 dražé
386,25 €/1kg
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Žuvačky Mentos Pure Fresh Mint Flavour vo veľkej zakrivenej plechovke 70g
127,73 €/1kg
11,24 €
Predajca: somnia24

AIRWAVES Kaugummi 423762 Cool Cassis 50St.
66,29 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
0,06 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra® 463324 Extra® Refreshers TROPICAL Kaugummis 35 Stück
137,95 €/1kg
10,76 €
Predajca: somnia24

extra® 614213 extra® SWEET FRUIT Kaugummis 50 Dragees, 1 St.
160,57 €/1kg
11,24 €
Predajca: somnia24

Extra® 451908 Extra® PROFESSIONAL WHITE Kaugummis 300 Dragees
77,93 €/1kg
32,73 €
Predajca: somnia24

Extra® 462684 Extra® Refreshers STRAWBERRY LEMON Kaugummis 12 x 8 Stück
13,45 €/1kg
15,98 €
Predajca: somnia24

Airwaves 602589 Airwaves Cool Cassis Kaugummis 50 Dragees
149,86 €/1kg
10,49 €
Predajca: somnia24

Extra® 452070 Extra® PROFESSIONAL WHITE HIMBEERE GRANATAPFEL Kaugummis 30 Pack à 10 Stück
74,91 €/1kg
33,71 €
Predajca: somnia24

Airwaves 442846 Airwaves STRONG žuvačky 50 pastiliek
66,29 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra Bubblemint žuvačka 84 g – Svieža mätová chuť, dlhotrvajúca sviežosť
104,52 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Wrigley's Extra Professional FRESH Melónová mäta 50 pastiliek 70g
Široký výber žuvačiek EXTRA Professional v plechovke od spoločnosti Wrigley's ponúka pre každého niečo. Od mäty cez citrusy až po úplne nové malinové granátové jablko - pre každú chuť sa niečo nájde.
Sú nielen chutné, ale aj zdravé - bolo dokázané, že žuvačky bez cukru prispievajú k zdraviu zubov. Odborníci v oblasti stomatológie preto okrem každodennej starostlivosti o chrup odporúčajú žuť žuvačky bez cukru aspoň 20 minút po jedle alebo pití. Môžu pomôcť neutralizovať kyseliny zubného povlaku.
MARS GmbH Eitzer Straße 215 27283 Verden (Aller)
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Sladidlo (xylitol, sorbitol), žuvacia hmota, zahusťovadlo (arabská guma), zvlhčovadlo (glycerol), arómy, objemové činidlo (fosforečnany vápenaté), sladidlo (manitol), emulgátor (SOYA LECITHIN), sladidlo (aspartam, acesulfam K), glazúra (karnaubský vosk), antioxidant (Bha), farbivo (E133).
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 690kJ Kalorická hodnota v kcal 166kcal Tuky 0g Nasýtené mastné kyseliny 0g Sacharidy 69g Cukor 0g Bielkoviny 0g Soľ 0g Vláknina 0g
- Hmotnosť
- 9 g
- Potravinársky podnik
- MARS GmbHEitzer Straße 215 27283 Verden (Aller)
- Obchodný názov
- Žuvačky bez cukru so sladidlami a príchuťou melónu a mäty.
- Výrobca
- Extra
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 878507
- EAN kód
- 4009900544412
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Sladidlo (xylitol, sorbitol), žuvacia hmota, zahusťovadlo (arabská guma), zvlhčovadlo (glycerol), arómy, objemové činidlo (fosforečnany vápenaté), sladidlo (manitol), emulgátor (SOYA LECITHIN), sladidlo (aspartam, acesulfam K), glazúra (karnaubský vosk), antioxidant (Bha), farbivo (E133).
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 690kJ Kalorická hodnota v kcal 166kcal Tuky 0g Nasýtené mastné kyseliny 0g Sacharidy 69g Cukor 0g Bielkoviny 0g Soľ 0g Vláknina 0g
- Hmotnosť
- 9 g
- Potravinársky podnik
- MARS GmbHEitzer Straße 215 27283 Verden (Aller)
- Obchodný názov
- Žuvačky bez cukru so sladidlami a príchuťou melónu a mäty.
- Výrobca
- Extra
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 878507
- EAN kód
- 4009900544412
Hodí sa k tomu

Extra® 452034 Extra® PROFESSIONAL WHITE HIMBEERE GRANATAPFEL Kaugummis 50 Dragees
127,73 €/1kg
11,24 €
Predajca: somnia24

Barkleys Intense Cinnamon Gum žuvačky bez cukru 30g
75,33 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra® 451896 Extra® PROFESSIONAL WHITE Kaugummis 50 Dragees
145,80 €/1kg
12,83 €
Predajca: somnia24

Extra® 452064 Extra® PROFESSIONAL Fresh Spearmint Kaugummis 50 Dragees
100,71 €/1kg
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Žuvačkové guľôčky v melónovom vzhľade so šerbetovým práškom 1000g
9,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Lotus 6566614006 Lotus Biscoff Kekse 200,0 g
43,95 €/1kg
8,79 €
Predajca: somnia24

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokos, 1 kusov, CE, Švajčiarsko, 628 kcal
49,30 €/1kg
11,34 €
Predajca: AllYouNeed

Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
3,28 €
Predajca: Heartforcards

Mentos Full Fruit Kaugummi, zuckerfrei, Dose 6x 70g 35 Dragees
49,86 €/1kg
20,94 €
Predajca: Store-Germany

Hitschies kyslé dračie jazýčky vodný ľad na samomrazenie 10x40ml
103,10 €/1kg
49,49 €
Predajca: M_plus_L

Open Food 4001686367131, Palmový olej, 25 g, 100 g, B, e330, e428, e901, e903, 1482 kJ
12,30 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
32,97 €/1l
23,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
0,06 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Extra® 452067 Extra® PROFESSIONAL Fresh Strong Mint Kaugummis 50 Dragees
7 050,00 €/1kg
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra® 451792 Extra® PROFESSIONAL WHITE BUBBLEMINT Kaugummis 50 Dragees
60,34 €/1kg
5,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Intense Spearmint Gum žuvačky bez cukru 30g
75,33 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra® 462642 Extra® REFRESHERS Tropical Kaugummis 12 x 8 St.
63,41 €/1kg
15,98 €
Predajca: somnia24

mentos Fruity Fresh 3 jahoda, jablko, malina 33g
45,30 €/1kg
20,84 €
Predajca: Store-Germany

AIRWAVES Kaugummi 423762 Cool Cassis 50St.
66,29 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Žuvačky Mentos Pure Fresh Mint Flavour vo veľkej zakrivenej plechovke 70g
127,73 €/1kg
11,24 €
Predajca: somnia24

Skala Expert Babosa Aloe Vera kondicionér 1000g 2em1
11,39 €/1l
11,39 €
Predajca: medpak_shop

AIRWAVES Kaugummi 423764 Menthol & Eukalyptus 50St.
66,29 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Katjes Wunderland kyslé vegánske ovocné žuvačky magicky lahodné 175g
8,39 €/1kg
1,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Žuvačky Wrigleys Airwaves Mentol & Eucalyptus 30 balení
62,46 €/1kg
31,48 €
Predajca: Store-Germany

iRobot Combo i8+, Bezvreckové, Čierna, Kolo, Vrecko na prach, 3 koleso/kolesá, Nabíjanie
445,23 €
Predajca: Shop-Mediarado

wet n wild Color Icon Glitter Single, Pevné, Priesvitné, 351C, Bleached, 1 farba/farieb, Lesk
162 500,00 €/1kg
16,25 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

ASUS ROG Swift PG248QP, 61,2 cm (24.1"), 1920 x 1080 px, Full HD, LCD, 0,2 ms, Čierna
964,26 €
-95,26 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
869,00 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Macservice

LEVOIT Core 300S Čistička vzduchu 50m² Biela
179,98 €
Predajca: alleop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,009 kg
Hodnotenie z 6. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Hmotnosť 0,07 kg
Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,07 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller




















Žuvačky Wrigley's Big Red 150 kusov (10x15 prúžkov)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
39,99 €
Predajca: Heartforcards
81,61 €/1kg

WAKEY vitamínové kofeínové energetické vrecúško 100 mg mäta 20 kusov
10,99 €
Predajca: NIKCORP
549,50 €/1kg

Carribean Fruit Mix Bubble Gum ovocná zmes žuvačiek 1600g
24,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,02 €/1kg

Displej s 50 guličkami "Fini Booom Bubble Gum" s príchuťou žuvačky, tvar tenisového loptičky, balenie po 4 kusy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
14,95 €/1kg

Kompletný displej 12 x Mini automat na žuvačky 13 cm s možnosťou opakovaného plnenia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,79 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,22 €/1kg

Sada produktov Komplett 200x: Fini Dinoeggs, príchute: Bubble Gum (žužlovacia guma), Erdbeere (jahoda)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
12,39 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,39 €/1kg

Displej s 200 kusmi žuvačiek Fini Bubble Gum Spinner Battle s tekutým jadrom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
14,95 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,99 €/1kg

Výkladová vitrína, celkom 40 kusov, model "Fini Jumbo Tornado 6", farba: zelená



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,59 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,30 €/1kg

Center Shock Monster Mix super saure Kaugummi Blutorange und Cola 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
6,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,10 €/1kg

Extra® 452097 Extra® PROFESSIONAL FRESH MELON MINT Kaugummis 50 Dragees



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
518,89 €/1kg

AIRWAVES Kaugummi 423764 Menthol & Eukalyptus 50St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
66,29 €/1kg

Extra® 451792 Extra® PROFESSIONAL WHITE BUBBLEMINT Kaugummis 50 Dragees



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
5,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
60,34 €/1kg

Extra® 452064 Extra® PROFESSIONAL Fresh Spearmint Kaugummis 50 Dragees



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
100,71 €/1kg

Extra® 452067 Extra® PROFESSIONAL Fresh Strong Mint Kaugummis 50 Dragees



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7 050,00 €/1kg

AIRWAVES Kaugummi 423762 Cool Cassis 50St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
66,29 €/1kg

Airwaves 442846 Airwaves STRONG žuvačky 50 pastiliek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
66,29 €/1kg

Žuvačky Kyslá melónová žuvačka 300 kusov plechovka 1600g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
19,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,11 €/1kg

Booom Vodný melón 1100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
19,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,68 €/1kg

Magické žuvačky Sour Apple 7g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
0,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,75 €/1kg

Fini Bubble Gum Fizzy 4 Gums Range Ovocná zmes Žuvačky Ovocie 20g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
0,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,00 €/1kg