Werz Švábska zmes na pečenie500g
9,13 €
202,89 € / 1kg
plus 12,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Zmesi na pečenie a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
BEZLEPKOVÁ ZMES NA PEČIVO NA PEČENIE 200 g - CELIKO0,04 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Delecta Veľká čokoládová tortová zmes 670 g14 691,18 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Küchenmeister farmársky chlieb zmes na pečenie zmiešaného pšeničného chleba s droždím 1000g1,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Friesinger Mühle Küchenmeister Ciabatta zmes na pečenie chleba 1000g2,62 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
0,08 €/1kg
15,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Bauck Mühle 414438, Chlieb, 500 g, 347 kcal, 1467 kJ, 6,6 g, 3 g
0,01 €/1kg
6,35 €
Predajca: Biogo

Zmes na pečenie - Tarte flambée bez lepku 2x200g
8,72 €/1kg
3,49 €
Predajca: taleoo

Zmes na pečenie chleba - Moja ciabatta 500g
8,70 €/1kg
4,35 €
Predajca: taleoo

Spielberger Mühle organická zmes na pečenie s droždím 500g
13,40 €/1kg
6,70 €
Predajca: taleoo

Zmes na pečenie viaczrnného chleba
1,88 €/1kg
1,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schär zmes na pečenie farmárskeho chleba s kváskom 450g
9,38 €/1kg
4,69 €
Predajca: taleoo

Zmes na pečenie - Špaldový koláč s drobenkou 425g
7,74 €/1kg
3,29 €
Predajca: taleoo

BEZLEPKOVÁ KVÁSKOVÁ ZMES NA PEČENIE 200 g - CELIKO
10,90 €/1kg
2,18 €
Predajca: superbrandshop

Koopmans Pannenkoeken bez lepku 300 g – zmes na bezlepkové palacinky
16,80 €/1kg
5,04 €
Predajca: Pantry_Intl

Küchenmeister zmes na chlieb - celozrnný špaldový chlieb 1kg
4,98 €/1kg
5,13 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Oetker puding na zahriatie duše 0,059
34,75 €/1kg
2,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zmes na pečenie - Môj čokoládový koláč 400g
12,32 €/1kg
4,93 €
Predajca: taleoo

Delecta Ciasto Karpatka 375 g
7 522,73 €/1kg
4,58 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,31 €
Predajca: Katomix

Schär zmes na pečenie Palacinky a vafle 350g
4 430,00 €/1l
6,91 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,43 €
Predajca: taleoo

Bauck Mühle Wunderbröd zmes na pečenie chleba600g
13,97 €/1kg
8,38 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zvonka chrumkavé, vnútri mäkké a nadýchané. Na raňajky, obed alebo večeru. Duše sú ideálnou prílohou ku každému jedlu.
Pokyny na manipuláciu a skladovanie:
Skladujte na chladnom a suchom mieste.
Zvonku chrumkavé, zvnútra jemné a nadýchané, "Seelen" prinášajú chuť našej vlasti na jazyk. Sú ideálnym doplnkom k raňajkám, obedom aj večeri. "Seelen" sú ideálnym spoločníkom ku každému jedlu.
- Zloženie
- zmes 4-zrnnej celozrnnej múky* (ryža*, kukurica*, proso*, pohánka*), sušené droždie*, psylliové šupky*, morská soľ*z certifikovanej ekologickej produkcie
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gVýživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1439 kJ / 340 kcalTuk: 2,6 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 0,4 gSacharidy: 66,2 gz toho cukor: 0,9 gVláknina: 9,5 gBielkoviny: 8,1 gSoľ: 1,8 gStanovenie výživových hodnôt podľa: Výpočet
- Hmotnosť
- 45 g
- Potravinársky podnik
- WERZ
- Obchodný názov
- Zmes na pečenie - Švábska duša bez lepku 500g
- Výrobca
- naturkorn mühle Werz
- EAN kód
- 4000430110221
- Zloženie
- zmes 4-zrnnej celozrnnej múky* (ryža*, kukurica*, proso*, pohánka*), sušené droždie*, psylliové šupky*, morská soľ*z certifikovanej ekologickej produkcie
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gVýživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1439 kJ / 340 kcalTuk: 2,6 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 0,4 gSacharidy: 66,2 gz toho cukor: 0,9 gVláknina: 9,5 gBielkoviny: 8,1 gSoľ: 1,8 gStanovenie výživových hodnôt podľa: Výpočet
- Hmotnosť
- 45 g
- Potravinársky podnik
- WERZ
- Obchodný názov
- Zmes na pečenie - Švábska duša bez lepku 500g
- Výrobca
- naturkorn mühle Werz
- EAN kód
- 4000430110221
Hodí sa k tomu

Zmes na pečenie - Tarte flambée bez lepku 2x200g
8,72 €/1kg
3,49 €
Predajca: taleoo

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušienka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
32,15 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Dr. Oetker celozrnný ražný kvások sušená zmes na pečenie 15g
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bonomi Salviardi originálne talianske dámske prsty na čaj 400g
10,17 €/1kg
4,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bauck Mühle 413038, Vegan pizza, 339 kcal, 1436 kJ, 0,7 g, 3,5 g, 2,2 g
10,74 €/1kg
5,86 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,76 €
Predajca: taleoo

Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
0,08 €/1kg
15,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Küchenmeister zmes na pečenie zmiešaného ražného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g
2,37 €/1kg
2,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Seitz bezlepkové ozdoby do polievky ABC z kukuričnej múky 250g
6,24 €/1kg
1,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bauck Mühle 414438, Chlieb, 500 g, 347 kcal, 1467 kJ, 6,6 g, 3 g
0,01 €/1kg
6,35 €
Predajca: Biogo

Bauck Mühle Cheesecake Brownies zmes na pečenie350g
11,09 €/1kg
3,88 €
Predajca: taleoo

Spielberger Mühle organická zmes na pečenie s droždím 500g
13,40 €/1kg
6,70 €
Predajca: taleoo

Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
0,03 €/1kg
4,86 €
Predajca: Biogo

Barilla Penne Rigate bezlepkové cestoviny 400 g
11,02 €/1kg
6,14 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,96 €
Predajca: Katomix

Celozrnná prosná krupica - bezlepková 250g
12,36 €/1kg
3,09 €
Predajca: taleoo

Strúhanka Leimer 400g
3,02 €/1kg
1,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Seitz bezlepkové rezance široké cestoviny bez vajec vrecko 500g
6,12 €/1kg
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

RUF bezlepkový citrónový koláč
9,92 €/1kg
5,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pausa Ciok bezlepkový kakaový koláč 35 g zásobník
439,43 €/1kg
15,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Bezlepkové praclíky 45g
37,25 €/1kg
1,49 €
Predajca: taleoo

Zupa instant Yum Yum o smaku kaczki 60 g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Letné sušienky Čokoláda a kešu125g
29,36 €/1kg
3,67 €
Predajca: taleoo

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánske vegánske čipsy 150g
15,07 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Schokino Cake Extra vlhká a nadýchaná tortová zmes 480g
11,27 €/1kg
5,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bauck Mühle 414238, Chlieb, 500 g, 348 kcal, 1473 kJ, 2,5 g, 0,4 g
0,04 €/1kg
18,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
![Obrázok produktu pre [ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b79c726f6a39e4c89ed8beb8b80d7802.webp)
[ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
663,72 €/1l
244,25 €
Predajca: SpiritsFlavour

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
24,13 €/1kg
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl

Bauck mramorový koláč bez lepku 4
17,54 €/1kg
7,28 €
Predajca: taleoo

Rummo Elbows č. 160 bezlepkové 400g
4 380,00 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Schär Pitas 150g
9 110,00 €/1kg
9,11 €
Predajca: taleoo

Fioreglut bezlepková múka na pizzu 1kg- Caputo
24 680,00 €/1kg
24,68 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

FunCakes Mix für Enchanted Cream® 450 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(35)Počet hodnotení: 35
47,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
105,89 €/1kg

FunCakes zmes na donuty 500 g
45,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
90,40 €/1kg

Koncentrát hovädzieho vývaru Oscar je ideálny na polievky a omáčky 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,90 €/1l

FunCakes zmes na červený zamat / zamatový červený koláč 500 g
21,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
43,10 €/1kg

BEZLEPKOVÁ PIŠKÓTOVÁ ZMES 200 g - CELIKO
20,99 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
39,95 €/1kg

BEZLEPKOVÁ ZMES NA PEČIVO NA PEČENIE 200 g - CELIKO
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,04 €/1kg

Dr. Oetker Professional Vegan Chocolate Mousse Pack 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balenie (1 x 1 kg)
28,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,34 €/1kg

Dr. Oetker Tarte Au Chocolat, 4er Pack (4 x 470 g)
30,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Küchle organické oblátky na pečenie 90 mm



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
1,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
57,00 €/1kg

Küchenmeister zmes na pečenie zmiešaného ražného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
2,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,37 €/1kg

Bauck Mühle 414438, Chlieb, 500 g, 347 kcal, 1467 kJ, 6,6 g, 3 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,35 €
Predajca: Biogo
0,01 €/1kg

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
64,64 €/1kg

Gebrüder Leimer chlieb v kockách na varenie 750g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
6,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Müllers Mühle ryžová múka na varenie pečenie a zjemnenie 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
2,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pohánka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
6,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krásna žena Trüffelcreme



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Friesinger Mühle Küchenmeister zmes na pečenie slnečnicového chleba 1000g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
2,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Friesinger Mühle Küchenmeister Ciabatta zmes na pečenie chleba 1000g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,62 €/1kg

Friesinger Mühle Küchenmeister zmes na pečenie zemiakového chleba 1000g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
2,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies