4,5



Na základe 20 hodnotení
Montblanc Legend Blue, Muži, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mäta, Cédrové drevo, Santalové drevo
28,10 €
936,67 € / 1l
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera Bad Boy Cobalt, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Ružové korenie, Geranium, Slivka899,90 €/1l
89,99 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, elemi, Vetiver1 960,00 €/1l
98,00 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nishane Fan Your Flames X čistý parfém unisex 50 ml2 509,40 €/1l
125,47 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jean Paul Gaultier Scandal, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Gardénia, Med, Pačuli1 139,63 €/1l
91,17 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
574,11 €/1l
51,67 €
Predajca: Sykz

Mont Blanc - Explorer Platinum Darčeková sada EDP 100 ml, sprchový gél 100 ml a miniatúrna EDT 7,5 ml 100 ml
311,33 €/1l
64,60 €
Predajca: somnia24

Montblanc Signature, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
963,33 €/1l
28,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Montblanc, Legend Red, Eau De Parfum, For Men, 30 ml
727,00 €/1l
21,81 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Montblanc, Legend Red, Eau De Parfum, For Men, 50 ml
667,00 €/1l
33,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Montblanc Explorer Platinum, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Fialka (list), šalviový olej, Cédrové drevo
569,00 €/1l
34,14 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc Explorer, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
694,83 €/1l
41,69 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc Signature Absolue EDP 50 ml + BL 100 ml (žena)
559,50 €/1l
55,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Rabanne Million Gold, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandarínka, Cédrové drevo
500,00 €/1l
50,00 €
Predajca: Novada-Shop

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Qimmah for Men, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, rozmarín, Šalvia, Pačuli, Vetiver
203,40 €/1l
20,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Arrogance UOMO, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mandarínka, Neroli, Petitgrain olej, Levanduľa, Bazalka, Koriander, Jazmín, Konvalinka, Santalové drevo, Santalové drevo, Cédrové drevo, Pačuli, Vetiver
430,00 €/1l
43,00 €
Predajca: BeautyShop

Rabanne Million Privé, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Mandarínka, Myrha, Tabak, Pačuli, Tonka
1 728,80 €/1l
172,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 30 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Model:
- Tekutý parfém
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Mäta
- Poznámky k srdcu vône:
- Cédrové drevo, Santalové drevo
- Poznámky k základu vône:
- Ambroxan
- Zloženie:
- ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 40-B), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, COUMARIN, CITRONELLOL, GERANIOL, ISOEUGENOL, CITRAL.
- Darčekový balík:
- Áno
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym pánskym parfémom Montblanc Legend Blue EDP 30 ml a definujte svoju osobnosť vďaka jedinečnej, individuálnej vôni. Objavte 100% originálne produkty Montblanc!
- Charakteristiky: Vychutnajte si tento produkt v štýlovom štýle, ktorý je pre vás typický: Vaporiser
- Typ: EDP (parfumovaná voda)
- Typ vône: EDP
- Dôležité informácie: Balenie výrobku sa môže líšiť v závislosti od propagačných akcií výrobcu alebo ročného obdobia. Rôzne balenia sú k dispozícii .
- Pohlavie: muži
- Názov parfumu: Legend Blue
- Ingredients:
- Bht
- Butylénglykol
- Objem: 30 ml
Montblanc Legend Blue je drevito-aromatická parfumovaná voda pre charizmatických a elegantných mužov. Svieža vôňa, ktorá je zároveň elegantná, moderná a nadčasová.
Nóty vône:
Nóty hlavy: svieža, mäta
Nóty srdca: svieža, mäta
: sandalové drevo, céder
Základná nóta: ambroxan, mach
.
Parfumovaná voda Mont Blanc bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 30 ml vybranej vône.
Parfémovaná voda od značky Mont Blanc bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Mont Blanc Legend Blue Woda perfumowana, 30 ml
Montblanc Legend Blue parfumovaná voda v spreji 30ml
- Rozmery
- 30 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Mont Blanc Legend Blue Woda perfumowana, 30 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 3386460144254
- Číslo od výrobcu
- JMB027A03
- Rozmery
- 30 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Mont Blanc Legend Blue Woda perfumowana, 30 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 3386460144254
- Číslo od výrobcu
- JMB027A03
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Montblanc Legend Blue, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mäta, Cédrové drevo, Santalové drevo
756,00 €/1l
37,80 €
Predajca: BRASTYGroup

Montblanc Legend Blue, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mäta, Cédrové drevo, Santalové drevo
441,30 €/1l
44,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
574,11 €/1l
51,67 €
Predajca: Sykz

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
347,20 €/1l
34,72 €
Predajca: Tersorte

Armaf The Lion’s Club Rugir EDP 100 ml M
257,30 €/1l
25,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf - Club De Nuit Blue Iconic EDP 105ml
378,48 €/1l
39,74 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf - Odyssey Mandarin Sky EDP 100ml
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Mont Blanc Signature Absolue parfémovaná voda pre ženy 50 ml
692,00 €/1l
34,60 €
Predajca: Sykz

Montblanc Legend Spirit, Muži, 200 ml, Bergamot, Grapefruit, Ružové korenie, Kardamon, Lavander, Voda, Kašmírske drevo, Konárnik slivkový, biele pižmo, Drevo, Sprej
343,65 €/1l
68,73 €
Predajca: BRASTYGroup

Maison Alhambra Winsome Edp 90ml
320,56 €/1l
28,85 €
Predajca: FragraDE

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Mont Blanc - Explorer Platinum Darčeková sada EDP 100 ml, sprchový gél 100 ml a miniatúrna EDT 7,5 ml 100 ml
311,33 €/1l
64,60 €
Predajca: somnia24

Montblanc Signature, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
963,33 €/1l
28,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Mont Blanc Legend, Woda perfumowana, 50ml
616,60 €/1l
30,83 €
Predajca: BRASTYGroup

Montblanc Explorer, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
694,83 €/1l
41,69 €
Predajca: PerfumTraders

Súprava One Woman parfémová voda v spreji 75ml + telové mlieko 50ml + parfémová voda v spreji 10ml
25 860,00 €/1l
77,58 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 365,00 €/1l
218,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Montblanc, Legend Red, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
348,00 €/1l
34,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Mont Blanc Individuel pre Mužov - Toaletná voda, 75 ml.
410,00 €/1l
30,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%10% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
10%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Už roky je to môj obľúbený produkt
Objem 0,1 l
Je veľmi príjemný a u druhých vždy zanechá dobrý dojem.
Hodnotenie z 10. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Objem 0,1 l
Skvelá vôňa, rýchle dodanie a špičková cena. Som veľmi spokojná
Hodnotenie z 21. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Brutálne rýchle!!!
Objem 0,1 l
Veľmi dobré!
Hodnotenie z 7. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé. Všetko išlo dobre. S radosťou opäť
Objem 0,1 l
Vonia naozaj dobre
Hodnotenie z 12. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Je v poriadku
Objem 0,03 l
Dobre vonia, ale dlho nevydrží.
Hodnotenie z 8. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa
Objem 0,1 l
Super
Hodnotenie z 11. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nie parfumovaná voda
Objem 0,05 l
Vôňa je dobrá Ale nemyslím si, že je to parfumovaná voda, pretože vôňa nevydrží 12 hodín, čo je veľmi nezvyčajné
Hodnotenie z 24. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l