4,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Widian Spray4 282,40 €/1l
214,12 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Masaki Matsushima Masaki - parfumovaná voda 40 ml1 358,75 €/1l
54,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Byredo Flowerhead EDP 100 ml W1 959,40 €/1l
195,94 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Viktor & Rolf Flowerbomb - Parfumovaná voda 20 ml1 426,50 €/1l
28,53 €
Predajca: PerfumTraders

Viktor & Rolf Bon Bon Couture Intense parfumovaná voda 50ml dámsky sprej
3 040,00 €/1l
152,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Viktor & Rolf Bonbon Woda perfumowana, 90ml
1 035,11 €/1l
93,16 €
Predajca: BRASTYGroup

Viktor & Rolf Flowerbomb, Woda perfumowana, 100ml
844,00 €/1l
84,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Viktor & Rolf Bonbon Woda perfumowana, 50 ml
935,80 €/1l
46,79 €
Predajca: BRASTYGroup

V&R Flowerbomb Ruby Orchid - Luxusná Parfumovaná Voda 50ml
1 417,20 €/1l
70,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Viktor & Rolf Flowerbomb Nectar Woda perfumowana, 90ml
1 035,67 €/1l
93,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Viktor & Rolf Flowerbomb Extreme Intense parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 509,60 €/1l
75,48 €
Predajca: somnia24

Lattafa Perfumes - Yara EDP 50ml
168,20 €/1l
8,41 €
Predajca: Glamperfeu

Penhaligon's Elisabethan Rose Woda perfumowana, 100ml
2 405,90 €/1l
240,59 €
Predajca: somnia24

LE COUVENT Lysandra EDP 50ml
568,00 €/1l
28,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Viktor & Rolf Flowerbomb Dew Woda perfumowana, 100ml
836,60 €/1l
83,66 €
Predajca: Denpoli-Venda

Carven ma griffe epv 100ml
905,60 €/1l
90,56 €
Predajca: somnia24

Bulfresh - Parfumovaná voda Lila 50 ml
320,00 €/1l
16,00 €
Predajca: Inaris_International

Viktor & Rolf Flowerbomb parfumovaná voda 10ml
3 804,00 €/1l
38,04 €
Predajca: IdoBuy

Parfumovaná voda Gritti Siracusa, 100 ml
1 266,60 €/1l
139,90 €
-13,24 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
126,66 €
Predajca: somnia24

Xerjoff - Torino22 EDP 50ml
2 892,00 €/1l
144,60 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Viktor & Rolf - Flowerbomb Tiger Lily EDP 100ml Standard package. For women.
Parfémovaná voda od značky Viktor & Rolf bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Viktor & Rolf Flowerbomb Tiger Lily, parfumovaná voda, 100 ml
Parfémovaná voda od značky Viktor & Rolf bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Viktor & Rolf Flowerbomb Tiger Lily, parfumovaná voda, 100 ml
- Model
- Flowerbomb Tiger Lily
- Hmotnosť
- 0.386 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viktor & Rolf Flowerbomb Tiger Lily, parfumovaná voda, 100 ml
- Výrobca
- Viktor & Rolf
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614274081183
- Číslo od výrobcu
- 2030395
- Model
- Flowerbomb Tiger Lily
- Hmotnosť
- 0.386 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viktor & Rolf Flowerbomb Tiger Lily, parfumovaná voda, 100 ml
- Výrobca
- Viktor & Rolf
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614274081183
- Číslo od výrobcu
- 2030395
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Viktor & Rolf Bonbon Woda perfumowana, 50 ml
935,80 €/1l
46,79 €
Predajca: BRASTYGroup

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
1 427,67 €/1l
128,49 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire Pistache, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mlieko, Pižmo, Vanilka, 1 kusov
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Rabanne Pure XS For Her, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL..., 1 kusov
802,80 €/1l
40,14 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
298,30 €/1l
29,83 €
Predajca: somnia24

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Viktor & Rolf Flowerbomb Tiger Lily parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 356,40 €/1l
75,92 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,82 €
Predajca: BRASTYGroup

Viktor & Rolf Flowerbomb Ruby Orchid parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 777,33 €/1l
53,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Viktor & Rolf Bonbon Woda perfumowana, 90ml
1 035,11 €/1l
93,16 €
Predajca: BRASTYGroup

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Viktor & Rolf Flowerbomb, Woda perfumowana, 100ml
844,00 €/1l
84,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
38,24 €
Predajca: Parfumtoi

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Viktor & Rolf Flowerbomb Ruby Orchid Woda perfumowana, 100ml
810,90 €/1l
81,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Mayar Cherry Intense parfémovaná voda pre ženy 100 ml
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 30 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
1 393,33 €/1l
41,80 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%50% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
50%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 29. januára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l