4,7



Na základe 18 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Nasomatto Baraonda Perfum, 30ml4 814,33 €/1l
144,43 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nishane - Nanshe Extrait de Parfum 50ml2 525,00 €/1l
126,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Perfumes - Niche Emarati Hayaam EDP 100ml323,20 €/1l
32,32 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Nishane B-612 Ekstrakt perfum, 50 ml2 444,20 €/1l
122,21 €
Predajca: PerfumTraders

Viktor & Rolf Flowerbomb - Parfumovaná voda 20 ml
1 426,50 €/1l
28,53 €
Predajca: PerfumTraders

Viktor & Rolf Flowerbomb Nectar Woda perfumowana, 90ml
1 035,67 €/1l
93,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Viktor & Rolf Flowerbomb In The Sky Woda perfumowana, 50 ml
1 282,40 €/1l
64,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Viktor & Rolf Flowerbomb Ruby Orchid Woda perfumowana, 100ml
810,90 €/1l
81,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Viktor & Rolf Bonbon Woda perfumowana, 50 ml
935,80 €/1l
46,79 €
Predajca: BRASTYGroup

Viktor & Rolf Flowerbomb Nectar Edp 50ml
1 199,00 €/1l
59,95 €
Predajca: BRASTYGroup

Viktor & Rolf Flowerbomb Extreme parfémovaná voda pro ženy 30 ml
1 983,33 €/1l
59,50 €
Predajca: BRASTYGroup

Viktor & Rolf Flowerbomb Dew Woda perfumowana, 100ml
836,60 €/1l
83,66 €
Predajca: Denpoli-Venda

Viktor & Rolf Flowerbomb Extreme parfumovaná voda pre ženy 100 ml
808,50 €/1l
80,85 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Viktor & Rolf - Flowerbomb Tiger Lily EDP 100ml
804,50 €/1l
80,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Thierry Mugler Alien Edp sprej s náplňou
2 110,67 €/1l
63,32 €
Predajca: Glamperfeu

Escada Magnetism parfémovaná voda pre ženy 50 ml
974,40 €/1l
48,72 €
Predajca: somnia24

Viktor & Rolf Spicebomb Extreme parfémovaná voda pre mužov 90 ml
806,44 €/1l
72,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Viktor & Rolf
Holandský módny dom Viktor & Rolf založili dvaja priatelia, ktorí sa stretli na umeleckej akadémii v Arnheme. Prvá kolekcia dua Viktor & Rolf sa objavila v roku 1933 a získala množstvo ocenení. Návrhári sú známi svojimi avantgardnými, veľmi kreatívnymi kolekciami, ktoré si obľúbili ženy a muži na celom svete. Prvý parfém Viktor & Rolf sa objavil v roku 2005 a dostal názov Flowerbomb, teda kvetinová bomba.
Parfém Viktor & Rolf Flowerbomb
Viktor & Rolf Flowerbomb je parfémová voda s orientálno-kvetinovou vôňou pre ženy. Parfém sa vyznačuje vysokou výdržou a projekciou. Vôňa Viktor & Rolf Flowerbomb je skutočnou explóziou kvetín, ktorá podmaní a povzbudí zmysly. V parfume Viktor & Rolf Flowerbomb zaznievajú kvetinové, najmä pačuli, ale aj drevité a citrusové akordy, vo vôni sa objavujú aj biele kvety, ktoré dodávajú vôni ľahkosť. Hlavové tóny vône Viktor & Rolf Flowerbomb sú naplnené bergamotom, čajom a osmanthusom. Srdcové tóny sú kombináciou jazmínu, afrického pomarančovníka, frézie, ruže a orchidey. Najdlhšie trvajúce základné tóny sú pižmo a pačuli. Za vytvorenie vône Viktor & Rolf Flowerbomb sú zodpovední slávni parfuméri Olivier Polge, Carlos Benaim, Domitille Michalon Bertier a Dominique Ropion.
Prebuďte aj tie najtajnejšie pocity s vôňou Viktor & Rolf Flowerbomb!
Parfém Viktor & Rolf Flowerbomb je akýmsi elixírom lásky, ktorý je trochu tajomný, ale zároveň mimoriadne zmyselný. Vôňa Viktor & Rolf Flowerbomb je opisovaná ako magická, hlboká a mimoriadne ženská. Podnecuje tie najhlbšie city a podmaňuje si zmysly. Vôňa Viktor & Rolf Flowerbomb je ľahká, ale zároveň výrazná, takže nielen podčiarkuje charakter ženy, ale pôsobí takmer magnetizujúco. Viktor & Rolf Flowerbomb je vôňa vytvorená pre ženu, ktorá je radostná, temperamentná, ale zároveň mimoriadne zmyselná. Nečakajte a vyskúšajte parfém Viktor & Rolf Flowerbomb na vlastnej koži!
Zloženie vône:
Parfém pre ženy, uvedený na trh v roku 2005.
Vrchné tóny: bergamot, čaj, osmanthus
Srdcové tóny: jazmín, kvet afrického pomarančovníka, frézia, ruža, orchidea
Základné tóny: pižmo, pačuli
Kategória vône: orientálno-kvetinová
Jednu z najpredávanejších vôní na svete od dizajnérskeho domu Viktor Rolf Flowerbomb vytvorili v roku 2005 majstri parfuméri Olivier Polge a Carlos Benaim. Táto sladká vôňa je opojnou zmesou gurmánskych a kvetinových tónov a obsahuje tóny čajového bergamotu sambac jazmínu pomarančovníka, orchidey catleya, frézie, ruže a jantáru, pižma a pačuli
Flowerbomb od Viktor & Rolf je ikonický orientálny kvetinový dámsky parfum, ktorý bol uvedený na trh v roku 2005 ako pocta desiatemu výročiu renomovaného holandského módneho domu Viktor & Rolf. Táto výnimočná vôňa bola vytvorená talentovaným tímom parfumérov, medzi ktorými boli Olivier Polge, Carlos Benaim, Domitille Bertier a Dominique Ropion, a ponúka kvetinovú explóziu, ktorá symbolizuje krásu a fantáziu. Úvod vône začína sviežimi a elegantnými tónmi bergamotu, ktoré dopĺňajú jemné čajové akordy a ľahký nádych olivových listov. Táto harmonická kombinácia tvorí základ pre srdce plné kvetinovej krásy. V srdci sa rozvinie bohatá kvetinová zmes, v ktorej sa spájajú jazmín, kvet pomarančovníka, frézia, exotická orchidea a romantická ruža. Tieto kvetinové tóny dodávajú parfému jemnosť, hebkosť a zmyselnosť, ktoré sú hlavnými charakteristikami tejto vône. Základom parfumu sú hlboké tóny pačuli, ktoré dodávajú vôni zemitú intenzitu, zatiaľ čo teplý a zmyselný pižmo zaisťuje sladký a dlhotrvajúci záver. Flowerbomb je intenzívny, dlhotrvajúci parfum, ktorý je ideálny na deň aj na večer v chladnejších mesiacoch – na jeseň, v zime a na jar –, kedy najlepšie vyniknú jeho teplé a kvetinové tóny. Nechajte sa očariť Flowerbomb a zažite silu a eleganciu, ktorú táto vôňa stelesňuje.
Parfémovaná voda Flowerbomb od značky Viktor & Rolf bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Viktor & Rolf Flowerbomb, Woda perfumowana, 100ml
Viktor and Rolf Flowerbomb - parfumovaná voda v spreji. Vôňu tvoria frézia, bergamot, zelené orechy, pačuli, jazmín, pomarančový kvet, ruža a orchidea.
Vrchné tóny: Osmanthus, čaj, bergamot: Stredné tóny: Stredné tóny: orchidea, ruža, frézia, africký pomarančový kvet, jazmín: Základné tóny: Vôňa: pačuli, pižmo
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
FlowerBomb je kvetinová a ženská vôňa, ktorú práve uviedli do života dizajnéri Viktor&Rolf s vôľou naplniť svet kúzlom a premeniť negatívne na pozitívne, opojiť naše zmysly a dosiahnuť svet snov. Táto vôňa odhaľuje výbuch tisícok okvetných lístkov. Jar sa premieňa na kvetinovú esenciu. Parfumovaná voda s čuchovým akordom založeným na kvetinových a orientálnych vôňach, symbolizujúcich na jednej strane jemnosť kvetov, ženskosť, eleganciu a spánok a na druhej strane nebezpečenstvo bomby, intenzitu a silu imaginácie, energiu.
Viktor & Rolf Flowerbomb Parfumovaná voda pre ženy, skupina vôní: kvetinová. Parfém obsahuje 100 ml.
Viktor & Rolf Flowerbomb Edp Spray 1661594 / 1425253 FRANCE kartón @ 1 fľaša x 100 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viktor & Rolf Flowerbomb, Woda perfumowana, 100ml
- Výrobca
- Viktor & Rolf
- Cieľové skupiny
- DámyDievčatá
- EAN kód
- 3360374000059
- Číslo od výrobcu
- L4072812
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viktor & Rolf Flowerbomb, Woda perfumowana, 100ml
- Výrobca
- Viktor & Rolf
- Cieľové skupiny
- DámyDievčatá
- EAN kód
- 3360374000059
- Číslo od výrobcu
- L4072812
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

LG UHD 65UR78006LK, 165,1 cm (65"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Modrá
934,41 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Alien Náplň Parfumu 30ml - Thierry Mugler
1 682,00 €/1l
50,46 €
Predajca: BRASTYGroup

Nintendo 10002207 Nintendo Switch Neon-Rot / Neon-Blau (neues Modell 2019)
366,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ATIKA ALF 2800 - Tuinhakselaar, 62 L, Čierna, Šedá, Oranžová, 40 ot/min, 91,9 dB, 72 dB, 0,34 dB
214,90 €
Predajca: Altrad-Lescha-Atika-GmbH

Giorgio Armani Si Eau de Parfum 30ml
2 078,33 €/1l
62,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ninja AF400EU, Teplovzdušná fritéza, 9,5 L, Dvojitý, Čierna, Otočné, Dotyk, Samostatný
243,06 €
Doprava zdarma
Predajca: BRaUN_Elektro

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 114,44 €/1l
100,30 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
298,30 €/1l
29,83 €
Predajca: somnia24

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,30 €/1l
104,03 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
1 114,33 €/1l
100,29 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
294,50 €/1l
29,45 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Jean Paul Gaultier - La Belle EDP 100ml
1 085,50 €/1l
108,55 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
38,24 €
Predajca: Parfumtoi

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Viktor & Rolf Flowerbomb Woda perfumowana, 50 ml + Woda perfumowana, 10 ml
1 566,33 €/1l
93,98 €
Predajca: PerfumTraders

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
1 427,67 €/1l
128,49 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Rave Now Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
189,00 €/1l
18,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
1 100,00 €/1l
110,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Lattafa Perfumes - Ansaam Gold EDP 100ml
327,50 €/1l
32,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
78% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
78%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%11% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
11%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. decembra 2014 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi príjemná vôňa. Je to skvelý vianočný darček.
Ten humbuk naozaj stojí za to. Parfém Victor&Rolf Flowerbomb má príjemnú sviežu a kvetinovú vôňu. Parfém vydrží veľmi dlho, hoci pri prvom použití nie je vôňa príliš ťažká. Podľa môjho názoru je to super parfém. Určite sa oplatí kúpiť.
Hodnotenie z 6. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie. Žiadne problémy. S radosťou znova.
Skvelá vôňa, ktorá sa mojej žene veľmi páči.
Hodnotenie z 2. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super parfum
Objem 0,1 l
Veľmi spokojný/vlastné potreby
Hodnotenie z 1. októbra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Túto stránku odporúčam.
Objem 0,1 l
Skvelá vôňa
Hodnotenie z 12. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi uspokojivé
Objem 0,1 l
Skvelá vôňa
Hodnotenie z 5. marca 2013 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,1 l
Je to jednoducho skvelé :)
Hodnotenie z 10. novembra 2013 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
"Viktor & Rolf Flowerbomb Eau de Parfum 100 ml".
Objem 0,1 l
Jednoducho geniálne!
Hodnotenie z 6. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá vôňa, ľahká, ale krátkotrvajúca
Objem 0,1 l
Na prvý pohľad celkom príjemná vôňa. Nevydrží však príliš dlho, po niekoľkých hodinách sa stáva takmer nevýraznou. Farba vône je trochu tmavšia, ako som videla inde.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l