5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Aoud Perfumy, 100 ml4 353,50 €/1l
435,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
By Kilian Musk Oud Woda perfumowana, 50 ml5 296,60 €/1l
264,83 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nasomatto Baraonda Perfum, 30ml4 848,00 €/1l
145,44 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Givenchy Gentleman Boisee Woda perfumowana, 200 ml550,45 €/1l
110,09 €
Predajca: PerfumTraders

Viktor & Rolf Flowerbomb Nectar Edp 50ml
1 214,80 €/1l
60,74 €
Predajca: BRASTYGroup

Viktor & Rolf Bonbon Woda perfumowana, 50 ml
997,20 €/1l
49,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Viktor & Rolf Flowerbomb, Woda perfumowana, 100ml
842,10 €/1l
84,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Viktor & Rolf Bonbon Woda perfumowana, 90ml
1 048,67 €/1l
94,38 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Viktor & Rolf Flowerbomb Ruby Orchid Woda perfumowana, 100ml
821,20 €/1l
82,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,00 €/1l
118,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Viktor & Rolf - Flowerbomb Tiger Lily EDP 100ml
843,30 €/1l
84,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Escada Magnetism parfémovaná voda pre ženy 50 ml
974,40 €/1l
48,72 €
Predajca: somnia24

VALENTINO DONNA, NARODENÁ V RÍME, MELANCHOLIA, FIALOVÁ, parfémová voda, 100 ml
1 176,80 €/1l
117,68 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Mon, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, #10404 INGREDIENTS: ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - LIMONENE -..., 1 kusov
1 368,00 €/1l
70,29 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,40 €
Predajca: PerfumTraders

Valentino Voce Viva Woda perfumowana, 100ml
1 262,30 €/1l
126,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Viktor & Rolf Spicebomb Extreme parfémovaná voda pre mužov 90 ml
666,67 €/1l
61,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Viktor & Rolf Flowerbomb Dew Woda perfumowana, 100ml
836,50 €/1l
83,65 €
Predajca: Denpoli-Venda

Viktor & Rolf Flowerbomb In The Sky Woda perfumowana, 50 ml
1 332,20 €/1l
66,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Flowerbomb Nectar je parfumovaná voda od značky Viktor & amp; Rolf. Orientálno-kvetinová vonná kompozícia bola vydaná v roku 2018. Flowerbomb Nectar vás vďaka svojej zmyselnej vôni prenesie do čarovnej a orientálnej záhrady plnej rozkvitnutých kvetov.
Vôňové tóny:
Hlavové tóny: strieborný prášok, list čiernych ríbezlí, bergamot
Srdcové tóny: prášok, list čiernych ríbezlí, bergamot: osmantus, kvet pomarančovníka, veľkolistý jazmín
Základná nóta: vanilka, pačuli, fazuľa tonka, benzoín
.
Viktor Rolf Flowerbomb Nectar - intenzívna parfumovaná voda v spreji DFlowerbomb Nectar je novou kapitolou v príbehu Flowerbomb, zmyselnou a intenzívnou verziou ikonickej vône, ktorá ide priamo do srdca kvetinovej kytice. Ovocné a iskrivé tóny s absolútnym púčikom čiernych ríbezlí Zmes bergamotu exploduje s dymovým tónom pušného prachu. V srdci týchto kvetov tento nálev umocňuje návykový a ženský kvetinový likér
Parfémovaná voda Flowerbomb Nectar od značky Viktor & Rolf bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 90 ml vami vybraté vône.
Viktor & Rolf Flowerbomb Nectar Woda perfumowana, 90ml
Flowerbomb Nectar by Viktor&Rolf - najintenzívnejšia vôňa vo svete Flowerbomb. Mimoriadne zmyselný a koncentrovaný elixír, ktorý obsahuje slávnu kvetinovú DNA značky Flowerbomb. Parfuméri Carlos Benaim a Domitille Bertier skúmajú nové olfaktorické možnosti a k originálu pridávajú ďalšiu kvetinovú sféru. Kontrast medzi iskrivými, kvetinovými, teplými a mierne dymovými vôňami robí túto vôňu ešte žiadanejšou. Ovocný, šumivý úvod s nádychom frézie, egreša a bergamotu, sprevádzaný dymovými tónmi inovatívneho Gunpowder Life. V srdci rozkvitajú intenzívne kvetinové tóny: Medové tóny pomarančového kvetu sa spájajú s tónmi osmanthusového likéru a vytvárajú nový, ženský kvetinový likér. V základe sa rozoznieva gurmánske duo fazule tonka a vanilky a teplé tóny benzoínu, ktoré završujú jantárový záver.
Viktor & Rolf Flowerbomb Nectar Intense Edp Spray
- Model
- Flowerbomb Nectar
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Kvetinové, orientálne
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Viktor & Rolf Flowerbomb Nectar Woda perfumowana, 90ml
- Výrobca
- Viktor & Rolf
- Cieľové skupiny
- DámyDievčatá
- EAN kód
- 3614272045873
- Číslo od výrobcu
- L8206102
- Model
- Flowerbomb Nectar
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Kvetinové, orientálne
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Viktor & Rolf Flowerbomb Nectar Woda perfumowana, 90ml
- Výrobca
- Viktor & Rolf
- Cieľové skupiny
- DámyDievčatá
- EAN kód
- 3614272045873
- Číslo od výrobcu
- L8206102
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Viktor & Rolf Flowerbomb Nectar Edp 50ml
1 214,80 €/1l
60,74 €
Predajca: BRASTYGroup

Viktor & Rolf Bonbon Woda perfumowana, 50 ml
997,20 €/1l
49,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Viktor & Rolf Flowerbomb Midnight Woda perfumowana, 50ml
2 071,20 €/1l
114,00 €
-10,44 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
103,56 €
Predajca: Katomix

Viktor & Rolf Flowerbomb Midnight Edp Spray 30ml
2 303,00 €/1l
69,09 €
Predajca: somnia24

Viktor & Rolf Flowerbomb, Woda perfumowana, 100ml
842,10 €/1l
84,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Viktor & Rolf Bonbon parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 583,00 €/1l
47,49 €
Predajca: BRASTYGroup

Viktor & Rolf Bonbon Woda perfumowana, 90ml
1 048,67 €/1l
94,38 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 055,80 €/1l
52,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Viktor & Rolf Flowerbomb, Woda perfumowana, 30ml
1 607,67 €/1l
48,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Thierry Mugler Alien Edp sprej s náplňou
2 068,33 €/1l
67,06 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,05 €
Predajca: Glamperfeu

Hugo Boss Boss The Scent For Her parfémovaná voda pre ženy Refillable 100 ml
1 255,60 €/1l
62,78 €
Predajca: BRASTYGroup

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Fahrenheit, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Koža, Fialový
1 253,33 €/1l
94,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Viktor & Rolf Flowerbomb Ruby Orchid Woda perfumowana, 100ml
821,20 €/1l
82,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l