4,8



Na základe 22 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Univerzálna pôda pre kvety s osmovitom 50L0,56 €/1l
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Univerzálna záhradná zemina na zeleninu a kvety 40 l bez rašeliny s kompostom2 641,00 €/1kg
26,41 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
CompoZemina na siatie a prešívanie 5l3,04 €/1l
15,20 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Univerzálna zemina na výsev kvetov 5l1,60 €/1l
9,70 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Pôda na čučoriedky a brusnice 50 l
1,66 €/1kg
24,96 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Zemný substrát pre čučoriedky a borievky 15l účinný
1,00 €/1l
16,48 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,98 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Floragard Torfsubstrat Grow Mix 70L
1,14 €/1kg
24,99 €
Predajca: BestBrandShop

Záhradnícky perlit 20 l kypriaci záhon
0,69 €/1l
13,74 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Kyslá záhradná rašelina na čučoriedky 20 l
0,62 €/1l
12,97 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,47 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

AGRO CS a.s. Rašelina, 10 l
0,61 €/1kg
4,57 €
Predajca: Gardners

BioBizz LIGHT MIX - 50 litrov
0,50 €/1l
25,00 €
Predajca: BestBrandShop

BIOVITA Univerzálna zemina pre všetky izbové rastliny so 4-týždňovým hnojivom 20L Optimálna zemina pre zdravý a intenzívny rast vašich rastlín
2,00 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Pôdny substrát pre palmy yucca a dracény 5L
1,89 €/1l
9,47 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
6,47 €/1kg
12,75 €
Predajca: somnia24

Pôda pre ihličnany a kyslomilné rastliny 20 l
0,63 €/1l
12,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Záhradnícky perlit 1 l kypriaci záhon
7,98 €/1l
7,98 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Keramzit pre záhradu a drenáž 10-20 mm 5L Pflanzgranulat pestovateľské médium ílové granule
2,00 €/1kg
5,99 €
Predajca: botle

Odkyslená záhradnícka rašelina pre rastliny 80 l
1,00 €/1kg
29,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DomoDomo

Pôda pre monstery a filodendrony Bigos 8L Profesionálny substrát
1,67 €/1l
13,87 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,37 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kyslá záhradnícka rašelina 50L
Kyslá záhradnícka rašelina 50LBiovita je starostlivo vybraná vysoká rašelina prírodného pôvodu s rôznym stupňom rozkladu. Výrazne zlepšuje kvalitu a štruktúru pôdy, ako aj vzdušné a vodné podmienky. Hodnota pH záhradníckej rašeliny sa pohybuje medzi 3,5 a 4,5.
Kyslá rašelina sa používa na pestovanie rastlín, ktoré uprednostňujú kyslú pôdnu reakciu. Patria k nim hortenzie, vresy, azalky a väčšina ihličnanov (napr. tuje, borievky, smreky), ako aj paprade a rododendrony.
Hľadáte ideálnu kyslú pôdu pre svoje kyslomilné rastliny? Kyslá rašelina BIOVITA ponúka všetko, čo vaše rastliny potrebujú na zdravý a silný rast. S hodnotou pH 3,5 - 4,5 vytvára táto rašelina ideálne podmienky pre čučoriedky, rododendrony, azalky a mnohé ďalšie rastliny. Vysoká schopnosť zadržiavať vodu zaručuje, že vaše rastliny zostanú vždy optimálne hydratované, zatiaľ čo udržateľná výroba pozitívne prispieva k životnému prostrediu. Táto univerzálna kyslá pôda je vhodná na záhradné záhony, ako aj do balkónových debničiek alebo skleníkov a podporuje vitálny rast rastlín.
- Hmotnosť
- 22 kg
- Objem
- 50 l
- EAN kód
- 5907813160257
- Výrobca
- Biovita
- Hmotnosť
- 22 kg
- Objem
- 50 l
- EAN kód
- 5907813160257
- Výrobca
- Biovita
Hodí sa k tomu

Trixie 76142
24,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Pôda na čučoriedky a brusnice 50 l
1,66 €/1kg
24,96 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Zemný substrát pre čučoriedky a borievky 15l účinný
1,00 €/1l
16,48 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,98 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Kôra ihličnatých drevín 20L 10-20mm
0,62 €/1l
12,87 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,37 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Krmivo pre korytnačky Tetra Gammarus
48,00 €/1l
12,00 €
Predajca: e-zooo_com

Záhradnícky perlit 10 l kypria osivové lôžko
9,64 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Citrus limon Lunario 140–170 cm – citrónovník – citrónovník štyroch ročných období, stále rodivý, stredomorská rastlina do kvetináča
85,50 €
Predajca: Blumen-Senf

Plastový kvetináč XXL veľký – 58 cm/antracit – okrúhly kvetináč pre exteriér a interiér – kvetináč, kvetináč, kvetináč, obal na kvetináč
40,60 €
Predajca: Special-trends

Floranica Záhradná obruba drevená 20 x 200 cm, Neošetrené – nízky plôtik z borovice, ohybné lemovanie záhona
16,23 €/1m
38,90 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,46 €
Predajca: Pemicont

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Dekoratívne drevené triesky oranžové 50L
1,00 €/1kg
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Hnoj hovädzieho dobytka granulovaný 20 kg vhodný na ekologické pestovanie
2,30 €/1kg
57,38 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Neudorff Azet, hnojivo obsahujúce draslík, 2 kg – pre zvýšenie arómy a lepšiu úrodu. Pri použití na jeseň posilňuje odolnosť voči mrazu. Vhodné aj ako hnojivo na trávniky
10,22 €/1kg
20,44 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

SONGMICS Klietka pre malé zvieratá, vonkajší výbeh s podlahovými panelmi, 143 x 73 x 46 cm, biela
32,92 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,08 €
Predajca: TR8

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

SAFLAX - BIO - Žihľava - Urtica dioica - 2000 Semená
455,00 €/1kg
4,55 €
Predajca: SAFLAX

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

JBL 7102600 TerraCoco Humus 600g
36,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Steinborg SB-3007, 20 L, Čierna, Strieborná, Voľne stojaci, Otočné, Nerezová oceľ, Mechanický
69,90 €
Predajca: Enstore

BioGreen vyhrievacia doska pre rastliny, 30 x 60 cm, zelená
115,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kamera pre voľne žijúce zvieratá s detektorom pohybu Nočné videnie 12MP 1080P Trail Camera IP66 Vodotesná lovecká kamera
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Sada 4 čučoriedok - Vaccinium corymbosum - Výška 30 cm - 9 cm kvetináč - Mix B
25,18 €
Predajca: Schramas

Čuchacia loptička pre psov, Čuchacia koberčeková hračka na ňuchanie Interaktívna hračka pre psov Intelligence Toy Food Ball (červená)
22,78 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

BOXILAND® ovocie orechy & semienka adventný kalendár 2026 bio, 24 snackov
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO

Sada 4 ovocných stromov – 1 jablko, 1 hruška, 1 čerešňa, 1 slivka – výška 70/100 cm – črepník 11 cm – Mix A
47,23 €
Predajca: Schramas

Nobleza – Nano akvárium s LED osvetlením a filtračným systémom, tropické akváriá, 7 litrov, biele
106,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ZIVELA 25 kg krmivo pre kurčatá Obilné krmivo pre hydinu Obilné krmivo | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Zrnová zmes 25 kg
32,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,48 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
35,88 €
Predajca: M_plus_L

UISEBRT Privacy screen mat PVC plot na ochranu súkromia antracitový Windbreak pre záhradu balkón a terasu 90x300cm Stabilný tvar W
13,33 €/1m²
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
95% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
95%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dôležité je dodržiavať pokyny.
Objem 80 lHmotnosť 25 kg
Super kvalita. Kúpil som už niekoľkokrát a som veľmi spokojný. Je to ako balzam pre rastliny.
Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Potraviny
Objem 80 lHmotnosť 25 kg
Veľmi dobré - dúfam, že je to dobré pre rastliny - tak to cítim ja - a pre tých, ktorí prispievajú!
Hodnotenie z 20. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičková rašelina z Poľska.
Objem 50 lHmotnosť 22 kg
Špičková rašelina z Poľska. Rašelinu som prežúval pred rokom. Čučoriedky rastú a darí sa im
Hodnotenie z 11. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ďakujem, teším sa.
Objem 80 lHmotnosť 25 kg
Všetko je v poriadku
Hodnotenie z 26. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Objem 50 lHmotnosť 22 kg
Pôdu som použil na čučoriedky a rododendrony
Hodnotenie z 19. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kyslá pôda
Objem 50 lHmotnosť 22 kg
Dobrá, lacná, rýchla...
Hodnotenie z 17. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko išlo dobre Ďakujem
Objem 50 lHmotnosť 22 kg
Všetko išlo dobre Ďakujem
Hodnotenie z 12. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 80 lHmotnosť 25 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

KOTARBAU® Prírodná kokosová zemina bez rašeliny pre rastliny a teráriá 6 x 500 g - 30 litrov zeminy z kokosových vlákien



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
22,79 €
Predajca: KOTARBAU
0,01 €/1l

KOTARBAU® Prírodná kokosová zemina bez rašeliny pre rastliny a teráriá 2 x 500 g - 10 litrov zeminy z kokosových vlákien



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,99 €
Predajca: KOTARBAU
1,70 €/1l

Pôda do kvetinovej záhrady 50 l
24,51 €
Predajca: SuperMerchant
0,49 €/1l

Kyslá rašelina na čučoriedky Záhradníctvo 50L



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,46 €/1l

Univerzálna záhradná zemina na zeleninu a kvety 40 l bez rašeliny s kompostom



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,41 €
Predajca: SuperMerchant
2 641,00 €/1kg

Univerzálna pôda pre kvety s osmovitom 50L
27,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,56 €/1l

Výsevná pôda s kokosovým vláknom 50L Prírodný prešívací substrát



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,54 €/1l

Zemný substrát pre kyslomilné rastliny 50 l
19,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,40 €/1l

Univerzálny kvetinový substrát 35 l pre izbové a balkónové rastliny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,46 €/1l

CompoZemina na siatie a prešívanie 5l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,20 €
Predajca: SuperMerchant
3,04 €/1l

Substrát pre balkónové rastliny 35 l univerzálny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,74 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,49 €/1l

Dr.Soil prírodný substrát pre mäsožravce v 1 litrovom vrecku



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,34 €
Predajca: DrSoil
7,34 €/1l

Univerzálna zemina na výsev kvetov 5l
9,70 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,60 €/1l

Univerzálna záhradná zemina s hnojivom 5l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
2,00 €/1l

Záhradnícky perlit od Dr.Soil® v 1 litrovom vrecku



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,99 €
Predajca: DrSoil
4,99 €/1l