3,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Prírodné pekanové orechy 1kg41,88 €/1kg
41,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Ďalšie informácie o reklame
Píniové oriešky stredné 500g59,76 €/1kg
29,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Ďalšie informácie o reklame
Lúpané pistácie 500g Brat.pl49,50 €/1kg
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Lieskové orechy 1kg Brat.pl24,45 €/1kg
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Natural Food Lieskové orechy v šupke, čerstvé a chutné, vegánske, lieskové orechy, orechy 10 kg
8,40 €/1kg
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Natural Food Vlašské orechy so šupkou, vegánske, čerstvé a chutné, orechy, 10 kg
6,80 €/1kg
67,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

XOX pražené arašidy bez soli s jemnou orieškovou príchuťou 1000g
9,63 €/1kg
9,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kluth pistácie pražené a jemne solené prémiovej kvality 150g
37,87 €/1kg
5,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Natural Food Vlašské orechy so šupkou | veľmi dobrá kvalita | chutné a zdravé 2 kg
12,00 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Erdnüsse in der Schale - geröstet 330g | DENNREE
2 990,00 €/1kg
5,93 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo

Natural Food Vlašské orechy z Poľska Vegánske, čerstvé, chutné Lieskové orechy, orechy, 25 kg
11,32 €/1kg
282,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

PREMIUM zmes orechov 200g
28,95 €/1kg
5,79 €
Predajca: BRAT_PL

Makadamové orechy 500g Brat.pl
38,44 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Kešu orechy prírodné 1kg
35,88 €/1kg
35,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Bakalland Kešu orechy Premium 1000 g – podľa BRC
9,80 €/1kg
11,35 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,78 €
Predajca: Katomix

Pražené arašidy, nesolené, 15 kg, Brat.pl
5,33 €/1kg
79,89 €
Predajca: BRAT_PL

Nátierka - Arašidové maslo 250g
16,72 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Pražené arašidy, 1 kg
4,62 €/1kg
4,69 €
Predajca: BRAT_PL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Lieskové orechy sa nie nadarmo nazývajú „orechy mládí“, pretože obsahujú veľa vitamínu E, ktorý podporuje našu potenciu.
Lískové orechy v šupke sú chránené pred teplom, vzduchom, vlhkosťou a svetlom, čo spomaľuje škodlivý proces oxidácie.
Lieskové orechy majú síce vysoký obsah kalórií a tuku, ale nepriberáte po nich! Vedecké štúdie potvrdili, že tuk z lieskových orechov spúšťa v tele procesy, ktoré urýchľujú spaľovanie tukov. Ak teda držíte diétu na chudnutie, nemali by ste sa ich vzdať!
Vďaka vysokému obsahu živín sú lieskové orechy vynikajúcou súčasťou zdravej stravy.
V kulinárskom svete ich môžeme použiť v müsli, ovsených vločkách alebo obilných koláčoch. Sú veľmi obľúbené ako prísada do koláčov, dezertov, ako aj do slaných a pikantných jedál. Tinktúra z lieskových orechov posilňuje nervový systém a pomáha pri žalúdočných problémoch.
- Zloženie
- Lieskové orechy
- Výživové údaje
- Lieskové orechy
- Hmotnosť
- 2000 g
- Potravinársky podnik
- Natural Food
- Obchodný názov
- Lieskové orechy
- Výrobca
- Natural Food
- EAN kód
- 8904382700461
- Zloženie
- Lieskové orechy
- Výživové údaje
- Lieskové orechy
- Hmotnosť
- 2000 g
- Potravinársky podnik
- Natural Food
- Obchodný názov
- Lieskové orechy
- Výrobca
- Natural Food
- EAN kód
- 8904382700461
Hodí sa k tomu

Natural Food Vlašské orechy so šupkou, vegánske, čerstvé a chutné, orechy, 10 kg
6,80 €/1kg
67,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Natural-Food

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 120 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Slnečnicový olej Bartek, 1 liter, na vyprážanie
4,68 €/1l
4,68 €
Predajca: Katomix

Natural Food Lieskové orechy v šupke, čerstvé a chutné, vegánske, lieskové orechy, orechy 10 kg
8,40 €/1kg
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Natural Food Vlašské orechy v šupke, vegánske, čerstvé a chutné, orechy, 5 kg
8,70 €/1kg
43,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Palivové drevo Palivové drevo Drevo 90 kg Pre kachle a krby Ohnivá misa Gril Bukové palivové drevo Bukové drevo Polená Drevo 25 cm
1 824,83 €/1m
109,49 €
Predajca: Lagento_GmbH

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Natural Food Lieskové orechy v šupke, vegánske, čerstvé a chutné, lieskové orechy, orechy 5 kg
10,40 €/1kg
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Natural Food Lieskové orechy v šupke, vegánske, čerstvé a chutné, lieskové orechy, orechy 2 kg
12,50 €/1kg
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Natural Food Vlašské orechy so šupkou | veľmi dobrá kvalita | chutné a zdravé 2 kg
12,00 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

XOX pražené arašidy bez soli s jemnou orieškovou príchuťou 1000g
9,63 €/1kg
9,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vonkajšia stanová tyč - 3-dielna, nastaviteľná, strieborná podpera plachty a markízy, ideálna na kempovanie, turistiku a cestovanie s batohom
63,47 €/1m
145,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 13 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Wicklein Feine Nürnberger "Meistersinger" oplátkový perník v čokoláde, 7 balení (7x 200g)
170,00 €/1kg
34,00 €
Predajca: Benture

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Natural Food Lieskové orechy v šupke, vegánske, čerstvé a chutné, lieskové orechy, orechy, 25 kg
7,60 €/1kg
189,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

wildtier liebe krmivo pre veveričky 1kg krmivo pre veveričky a veveričky I celoročné krmivo, veveričky, veveričky
64,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Natural Food Lieskové orechy v šupke, vegánske, čerstvé a chutné lieskové orechy, orechy 50 kg
7,20 €/1kg
359,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Kluth pistácie pražené a jemne solené prémiovej kvality 150g
37,87 €/1kg
5,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mleté lieskové orechy rafinované Insula na varenie a pečenie 1000g
26,29 €/1kg
26,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Fiqops súkromie obrazovka mat PVC súkromie obrazovka plot záhrada balkón plot vetrací balkón obloženie antracit 80x300cm
9,63 €/1m
28,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Sklenená fľaša, Šalát, Grécko, 900 kcal
32,80 €/1l
16,40 €
Predajca: taleoo

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

Natural Food Vlašské orechy so škrupinou, vegánske, čerstvé a chutné, orechy 2 kg
13,00 €/1kg
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%50% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
50%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lieskové orechy sú dobré
Sú v poriadku, nie ako vlašské orechy
Hodnotenie z 3. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi zlé nikdy viac
Veľmi sklamaný
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Píniové oriešky stredné 2 kg



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
113,88 €
Predajca: DryFruit
56,94 €/1kg

Paranus jadrá 1kg
53,88 €
Predajca: DryFruit
53,88 €/1kg

Jadrá makadamových orechov surové, celé 1 kg
47,88 €
Predajca: DryFruit
47,88 €/1kg

Prírodné pekanové orechy 1kg
41,88 €
Predajca: DryFruit
41,88 €/1kg

Mandľové jadrá blanšírované - Mandľové jadrá lúpané 1kg



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,88 €
Predajca: DryFruit
35,88 €/1kg

Jadrá makadamových orechov, surové, celé 500g
29,88 €
Predajca: DryFruit
59,76 €/1kg

Jadrá brazílskych orechov 250g
29,88 €
Predajca: DryFruit
119,52 €/1kg

vlašské orechy 1 kg -PLANET
26,29 €
Predajca: BRAT_PL
26,03 €/1kg

Píniové oriešky stredné 500g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
29,88 €
Predajca: DryFruit
59,76 €/1kg

Gaštany SUŠENÉ JEDLÉ, 1 kg -PLANÉTA
23,79 €
Predajca: BRAT_PL
23,79 €/1kg

Hrozno (sultánky) v horkej čokoláde 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,88 €
Predajca: DryFruit
47,76 €/1kg

Píniové oriešky stredné 250g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,88 €
Predajca: DryFruit
71,52 €/1kg

Mandľové jadrá blanšírované - mandľové jadrá lúpané 500g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,88 €
Predajca: DryFruit
35,76 €/1kg

Pražené pistácie 1kg Brat.pl
21,09 €
Predajca: BRAT_PL
20,74 €/1kg

Pražené pistácie 1kg (2x500g)
21,09 €
Predajca: BRAT_PL
20,88 €/1kg

Bezlepkové kokosové lupienky1kg BIOPLANET
15,79 €
Predajca: BRAT_PL
15,57 €/1kg

PLANETlieskové orechy 350g
18,49 €
Predajca: BRAT_PL
52,08 €/1kg

Pražené slnečnicové semienka sladené medom 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,20 €
Predajca: DryFruit
32,40 €/1kg

Lúpané pistácie 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
49,50 €/1kg

Slané pražené mandle 1kg Brat.pl
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
22,76 €/1kg