Už len 1 kus za túto cenu
Bezlepkové ovsené rohlíky značky Haffys – slnečnicové semienka, 320 g | MOINPEKÁREN
5,30 €
16,56 € / 1kg
plus 12,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Chlebíčky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
3x pravé mexické vegánske tortilly s nixtamal 500g 25-30 kusov13,33 €/1kg
19,99 €
Predajca: LaProve

Ďalšie informácie o reklame
balenie 4 mäkkých zubných kefiek s 20000 štetinami a škrabkou na jazyk54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Ďalšie informácie o reklame
Škrabka na jazyk z nehrdzavejúcej ocele pre dospelých RONAVO43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Ďalšie informácie o reklame
Škrabka na jazyk z nehrdzavejúcej ocele proti zlému dychu (244,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
0,03 €/1kg
4,86 €
Predajca: Biogo

Ryžové rožky - bezlepkové 125g
16,64 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Bezlepkové organické kukuričné oplátky (4 x 625 g) 250 g - SCHNITZER
16 720,00 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

4-Korn-Tortelettes - Vollkorn-Gebäck glutenfrei 125g | WERZ
32,15 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Schär Kaiser rolky 240g
4 180,00 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Dulcesol 8410087366258, 300 g, 288 kcal, 1215 kJ, 9,5 g, 5,3 g, 7 g
17,79 €/1kg
4,99 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,38 €
Predajca: Megasam24PL

Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kaiserova rolka 285g
23,68 €/1kg
5,92 €
Predajca: taleoo

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Nemecko, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
18,14 €/1kg
3,99 €
Predajca: taleoo

Bezlepková vianočná buchta 1 x 420 g
8,88 €/1kg
3,73 €
Predajca: ADI_Global_Store

Hamburgerové žemle so sezamom 4 ks x50g 6-pack
28,39 €/1kg
34,07 €
Predajca: taleoo

Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
23,29 €/1kg
5,59 €
Predajca: taleoo

Poensgen obilné rožky 2x75g bezlepkové plné balenie 150g
17,67 €/1kg
2,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BeKeto, keto chlieb bez gluténu, 100 g
25 900,00 €/1kg
2,59 €
Predajca: medpak_shop

Bezlepkové pečivo (rohlíky) 130 g, značka SCHAR
18,31 €/1kg
2,51 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,38 €
Predajca: Katomix

Mini bagety "Beskidzkie" z celozrnnej múky s makom, 200 g x 2 kusy
14 975,00 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Bezlepkovétoasty z ovsených vločiek, s prídavkom konopných semien, tekvicových jadier a chia semien, sú výsledkom priateľského projektu medzipekárňou MOIN a fínskou pekárňou Moilas. Sú balené v čistej miestnosti pod ochrannou atmosférou. Haffy toasty sú už nakrájané, stačí ich len opečiť a podľa chuti obložiť – a máte hotové energické sendviče. Sú chrumkavé zvonku, jemné a šťavnaté vo vnútri, a to pri 98 % obsahu ovsa v obilnej zmesi. Sú bohaté na vlákninu, vegánske a úplne bez konzervačných látok. Prírodná chuť chleba pre každého!
- Zloženie
- Bezlepkové ovsené vločky* 53%, voda, slnečnicové semienka* 12%, sirup zo surového trstinového cukru*, hrachový proteín*, ryžová múka*, soľ, psylliové šupky*, kvasnice*, ľanová múka* *z certifikovanej ekologickej výroby
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g Energetická hodnota kJ / kcal: 1255 kJ / 300 kcal Tuky: 11,0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,5 g Sacharidy: 36,0 g, z toho cukor: 2,8 g Vláknina: 7,3 g Bielkoviny: 10,0 g Soľ: 1,0 g
- Hmotnosť
- 320 g
- Potravinársky podnik
- MOIN Bio Backwaren GmbH, Hinterm Hofe 15, 25348 Glückstadt
- Obchodný názov
- Haffys so slnečnicovými semienkami
- Výrobca
- Moin Bio Backwaren
- EAN kód
- 4031779606342
- Zloženie
- Bezlepkové ovsené vločky* 53%, voda, slnečnicové semienka* 12%, sirup zo surového trstinového cukru*, hrachový proteín*, ryžová múka*, soľ, psylliové šupky*, kvasnice*, ľanová múka* *z certifikovanej ekologickej výroby
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g Energetická hodnota kJ / kcal: 1255 kJ / 300 kcal Tuky: 11,0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,5 g Sacharidy: 36,0 g, z toho cukor: 2,8 g Vláknina: 7,3 g Bielkoviny: 10,0 g Soľ: 1,0 g
- Hmotnosť
- 320 g
- Potravinársky podnik
- MOIN Bio Backwaren GmbH, Hinterm Hofe 15, 25348 Glückstadt
- Obchodný názov
- Haffys so slnečnicovými semienkami
- Výrobca
- Moin Bio Backwaren
- EAN kód
- 4031779606342
Hodí sa k tomu

Moin Haffys Organic Oat Rolls 4x80g
19,63 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

(najlepšie pred) Moin Haffys Organic Oat Roll Vital Seeds 4x80g
16,25 €/1kg
5,20 €
Predajca: taleoo

Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
0,03 €/1kg
4,86 €
Predajca: Biogo

Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
23,29 €/1kg
5,59 €
Predajca: taleoo

Koláč "Baumkuchen" s polevou z plnotučnej čokolády, 100 g | HAMMERMÜHLE
49,90 €/1kg
5,81 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: taleoo

Panini - Royal 188g | SCHNITZER
14,84 €/1kg
4,74 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,79 €
Predajca: taleoo

Bauli croissanty s vanilkovou krémovou náplňou 6 kusov kartón 300g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

3x pravé mexické vegánske tortilly s nixtamal 500g 25-30 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,99 €
Predajca: LaProve
13,33 €/1kg

Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,86 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

BeKeto, keto chlieb bez gluténu, 100 g
2,59 €
Predajca: medpak_shop
25 900,00 €/1kg

Bauli croissanty s vanilkovou krémovou náplňou 6 kusov kartón 300g
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,77 €/1kg

Bezlepková roláda Kaiser 150g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,80 €/1kg

Poensgen obilné rožky 2x75g bezlepkové plné balenie 150g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,67 €/1kg