4,7



Na základe 138 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Ďalšie informácie o reklame
Diatomaceous Earth – 100% čistý – Ultra jemný prášok (25-litrové vrece – 10 kg)1,68 €/1l
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Ďalšie informácie o reklame
Hnojivo - Na Zakoreňovanie 1 Kg - Br118711,99 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Hnojivo - Na Zarostlivý Trávnik 1 Kg - Br113110,90 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Vápno na bielenie okrasných a ovocných stromov 1 kg
11,22 €/1l
11,22 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Záhradné vápno 3 kg Účinné bielenie stromov a odkyslenie pôdy
3,90 €/1kg
12,97 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,47 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Vápno na bielenie stromov a odkyslenie pôdy 1 kg
11,01 €/1l
11,01 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Vápno - Záhradkárske Na Bielenie A Odskyslenie Pôdy, 1 Kg - Br1164
29,83 €/1kg
8,95 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Vápno na bielenie stromov a odkyslenie pôdy 1,2 kg
6,81 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Hnoj hovädzieho dobytka granulovaný 20 kg vhodný na ekologické pestovanie
2,30 €/1kg
57,38 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Biobizz Worm-Humus, 40 l | Výsadbová pôda
0,65 €/1l
26,00 €
Predajca: BestBrandShop

BIOVITA záhradná rašelina 5 l surovina Príprava kyslého substrátu
2,00 €/1l
9,98 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

BIOVITA záhradné vápno a vápno na trávniky 5 kg Vysokokvalitné vápenaté hnojivo na odkyslenie pôdy, podporu rastu rastlín a zlepšenie absorpcie živín
1,94 €/1kg
10,20 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Hnojivo na ovocné stromy a kríky 1 kg
1,61 €/1kg
4,84 €
Predajca: MPsklepKROPKA

Dolomitové hnojivo s obsahom vápnika a horčíka 20 kg
1,05 €/1kg
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Kurzak sušené prírodné hnojivo 4L
2,62 €/1l
10,97 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,47 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
16,30 €/1kg
20,86 €
Predajca: somnia24

Neudorff Azet Hnojivo na trávniky 139 20 kg
2,87 €/1kg
57,45 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Granulované záhradnícke vápno 1 kg Bielenie stromov a odkyslenie pôdy
8,00 €/1kg
11,54 €
-79%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,40 €
Predajca: Metalplus
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vápno na stromy a kríky 1 kg
Vápno na bielenie je produkt prírodného pôvodu, neobsahuje žiadne toxické látky a je 100 % bezpečné pre rastliny. Zložky obsiahnuté vo výrobku zvyšujú priľnavosť roztoku ku kmeňu alebo konárom stromov. Možno ho použiť na bielenie rôznych druhov ovocných stromov, drevín a kríkov. Prípravok je ideálny na ochranu rastlín pred škodcami a zvyšuje ich odolnosť voči nízkym teplotám.
Parametre:
- Určenie: vápno na stromy, kríky
- Ballenie: vedro
- Hmotnosť: 1 kg
Tento biely náter od spoločnosti Biovita je vysoko na starostlivosť o stromy a záhradu s prírodnými zložkami. Ponúka širokú škálu výhod pre rastliny a pôdu. Tu nájdete niekoľko ďalších informácií o tom, ako výrobok používať:
Neobsahuje žiadne toxické látky a je pre rastliny 100 % bezpečný
Zvyšuje priľnavosť roztoku ku kmeňu alebo konárom stromov
Chráni rastliny pred škodcami a zvyšuje ich odolnosť voči nízkym teplotám
Má pôdu odkysľujúce vlastnosti a možno ho použiť na odstránenie machu z trávnikov alebo na úpravu hodnoty pH v zeleninových záhonoch
Optimálny čas aplikácie od októbra do apríla, v prípade potreby opakujte každé 3 - 4 týždne
Neškodný pre rastliny a ľahko sa používa
S bielym náterom na ovocné stromy od spoločnosti Biovita Náter na stromy Starostlivosť o stromy Ochrana proti mrazu Záhradné vápno 2 kg x2 sa môžete optimálne starať o svoje stromy a záhradu a chrániť ich. Objavte širokú škálu možností aplikácie a doprajte svojim rastlinám starostlivosť, ktorú si zaslúžia.
Zloženie / ingrediencie
Vápno
Návod na použitie
1. Biely náter na ovocné stromy Náter na stromy Starostlivosť o stromy Ochrana proti mrazu Záhradné vápno vyberte z obalu.
2. Suspenziu premiešajte pridaním vody a miešaním vápna, kým nedosiahnete krémovú konzistenciu.
3. Suspenziu naneste na stromy a kríky pomocou štetca, pričom dbajte na to, aby bol kmeň alebo konáre dobre navlhčené.
4. V prípade potreby aplikáciu opakujte každé 3 - 4 týždne, najmä počas optimálneho obdobia aplikácie od októbra do apríla.
5. Bielu vrstvu aplikujte počas slnečného dňa bez dažďa pri teplote nad 0 °C.
- Rozmery
- 21 cm x 21 cm x 16 cm
- Hmotnosť
- 1.2 kg
- Objem
- 1 l
- Model
- Biovita Wapno
- Verzia
- 1.0
- Zložky produktu
- Vápno prírodného pôvodu
- Počet kusov
- 1
- Rozsah dodávky
- 1 vedro vápna na bielenie 1 kg
- EAN kód
- 5907813160356
- Výrobca
- Biovita
- Rozmery
- 21 cm x 21 cm x 16 cm
- Hmotnosť
- 1.2 kg
- Objem
- 1 l
- Model
- Biovita Wapno
- Verzia
- 1.0
- Zložky produktu
- Vápno prírodného pôvodu
- Počet kusov
- 1
- Rozsah dodávky
- 1 vedro vápna na bielenie 1 kg
- EAN kód
- 5907813160356
- Výrobca
- Biovita
Varovanie
P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P103 Pozorne si prečítajte všetky pokyny a dodržiavajte ich.
P264 Po manipulácii starostlivo umyte…
Pokyny na likvidáciu
Dodatočné informácie
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
EUH401 Dodržiavajte návod na používanie, aby ste zabránili vzniku rizík pre zdravie ľudí a životné prostredie.
EUH014 Prudko reaguje s vodou.
Hodí sa k tomu

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

UISEBRT sieťka proti hmyzu sieťka proti hmyzu 120 x 240 cm hliníkový rám sieťka proti hmyzu sieťka proti hmyzu magnetické zatváranie
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Ninja AF400EU, Teplovzdušná fritéza, 9,5 L, Dvojitý, Čierna, Otočné, Dotyk, Samostatný
232,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Sillar náhradné filtre na vodu do kávovarov – balenie 6 kusov – kompatibilné s Philips AquaClean CA6903
21,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Poly ratanová sedacia súprava jedálenský stôl obývačka záhradný nábytok záhradná súprava 1x stôl + 2x stoličky + 1x lavica + 2x stoličky - sivá
379,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Strend Pro Kingjet Q postrekovač na ramená 8,0 l.
15,99 €
Predajca: Proki

Fritovací hrn na teplý vzduch Airfryer s objemom 12 litrov, dvojkomorový s priehľadným okienkom, 2 oddelené koše, funkcia Dual Cook, synchronizovaný koniec varenia, fritovanie bez oleja, 2600 W, digitálne ovládanie, úspora času
117,59 €
-2,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,23 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Vak na sadenie zemiakov XXL - 2 kusy / 70 litrov každý - s držadlami a okienkom
21,34 €
Predajca: Special-trends

Vápno na bielenie stromov a kríkov/ Hnojivé vápno na odkyslenie a hnojenie pôd chudobných na vápnik.
4,50 €/1kg
9,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Záhradný domček 21057, kovový prístrešok na náradie, so šikmou strechou, 161 x 86 x 181/164 cm
164,00 €
Predajca: Kokiska

15x15m sieť na ochranu vtákov Sieť na ochranu lístia Záhradná sieť Rybníková sieť Vtáčia sieť Ochranná sieť
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

EINFEBEN 8X okenná kľučka uzamykateľná ostatné okenné príslušenstvo okenné zámky so zámkom Uzamykateľný hliníkový kľúč biely
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

3x ochranné sklo ( displej + fotoaparát ) pre Samsung Galaxy A52 / A52 5G ochrana displeja 9H pancierová fólia
11,88 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

Fólia na ochranu súkromia 35 m nepriehľadná PVC fólia na plot Fólia na ochranu súkromia Windbreak na plot z dvojitého pletiva Fólia na ochranu súkromia - kameň terakota
34,90 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Kombinácia rýľu a píly na korene – rýľ na korene, rezačka koreňov | Pílové zuby efektívne prenikajú do pôdy a odrezávajú korene | V-tvarovaná špička pre ľahké vniknutie do pôdy | Úsporná a ergonomická
37,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Benzínová reťazová píla EINHELL GC-PC 2040 I s reťazou OREGON
209,00 €
Predajca: baulando

Vrchný matrac zo studenej peny 160x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Akumulátorový vyžínač Einhell Power X-Change GC-CT 18/24 Li-Solo
64,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Makita DHP482Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
91,30 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

grillas® zapaľovač 10 kg krbový zapaľovač drevená vlna zapaľovač na grilovanie zapaľovač na drevo
3,97 €/1kg
49,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Sada 4 ovocných stromov – 1 jablko, 1 hruška, 1 čerešňa, 1 slivka – výška 70/100 cm – črepník 11 cm – Mix A
47,23 €
Predajca: Schramas

Aga Zahradný fóliovník MR4003CH 3x2x2 m
55,00 €
Predajca: Aga24

Kryt na plynový gril Kryt na gril vodotesný Kryt na gril s kapucňou (145x61x117cm) - čierny
23,22 €/1m²
20,82 €
Predajca: odsellingaaa

12/24/36x trapézový plech 129x46cm profilovaný plech antracitový pozinkovaný stenový plech strešný plech pre prístrešok na auto - 24x = 14m²
265,99 €
-126,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Záhradnícky perlit 20 l kypriaci záhon
0,69 €/1l
13,74 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Neudorff Azet, hnojivo obsahujúce draslík, 2 kg – pre zvýšenie arómy a lepšiu úrodu. Pri použití na jeseň posilňuje odolnosť voči mrazu. Vhodné aj ako hnojivo na trávniky
10,22 €/1kg
20,44 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
82% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
82%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%7% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
7%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Objednané v pondelok a doručené domov v utorok. Skvelé služby
Objem 2 lHmotnosť 2 kg
Tovar som spracoval dnes vo štvrtok s polovicou stromu limetkovej farby. Žiadne problémy s 9 ovocnými stromami. Pomer ceny a výkonu je ideálny v porovnaní s hotovými výrobkami. Sami sa môžete rozhodnúť, koľko vápna chcete aplikovať pri jednej operácii.
Hodnotenie z 29. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Objem 2 lHmotnosť 2 kg
Produkt je veľmi dobrý, ale poľský popis. Malý štítok v nemčine bol prilepený v spodnej časti balíka a bol sotva čitateľný. Je veľmi vhodný na účely odkyslenia pôdy
Hodnotenie z 27. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá ochrana ovocných stromov pred horúčavou
Objem 2 lHmotnosť 2 kg
Veľmi účinne chráni pred napadnutím hubami a praskaním kôry
Hodnotenie z 21. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super...
Objem 2 lHmotnosť 2 kg
Všetko v poriadku, radi sa vrátime. Skvelé....
Hodnotenie z 23. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Stromy ďakujú.
Objem 2 lHmotnosť 2 kg
Ľahko sa mieša s vodou a ľahko sa aplikuje na stromy.
Hodnotenie z 8. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita!
Objem 1 lHmotnosť 1,2 kg
Som spokojný.
Hodnotenie z 10. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré vápno
Objem 1 lHmotnosť 1,2 kg
Vápno sa dobre mieša s vodou a vytvára ľahko roztierateľnú zmes.
Hodnotenie z 26. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý produkt, rýchle doručenie
Objem 2 lHmotnosť 2 kg
Veľmi dobré
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (24x = 480 kg – na 4800 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1 069,99 €
Predajca: Organifer
2,23 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 1000 litrov – na 1000 m2)
819,99 €
Predajca: Organifer
0,82 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 500 litrov – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Zlepšovač pôdy – aktivačná zmes (veľké vrece 500 l – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (12x = 240 kg – na 2400 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
789,99 €
-80,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
709,99 €
Predajca: Organifer
2,96 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 10 l pre 2500 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
229,99 €
Predajca: Organifer
23,00 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 1000 ml pre 250 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
54,99 €
Predajca: Organifer
54,99 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 10 l na 10.000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
199,99 €
Predajca: Organifer
20,00 €/1l

Koncentrát proti chorobám listov – 5 l pre 5.000 m2



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 5 L pre 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 5 l na 5000 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 5 l na 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(61)Počet hodnotení: 61
11,00 €
Predajca: fair-play91
1,10 €/1kg

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (20 kg – na 200 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
49,99 €
Predajca: Organifer
2,50 €/1l

Hnojivo Pro Turf & Lawn – kontrolované uvoľňovanie (20 kg – na 665 m2) - Organifer
99,99 €
Predajca: Organifer
5,00 €/1l

Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)
61,99 €
Predajca: Organifer
2,07 €/1l

Hnojivo na rozchodníky a zelené strechy - 20 kg na 400 m2 - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,99 €
Predajca: Organifer
2,85 €/1kg

Hnojivo na pastviny All-In-One (20 kg – na 400 m2)
56,99 €
Predajca: Organifer
1,90 €/1l

Hnojivo na báze síranu amónneho (20 kg – na 400 m²) - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
54,99 €
Predajca: Organifer
2,75 €/1l