Raumduft Essential Sweet Paris, 100 ml

13,73 €

11,73 €-14%

117,30 € / 1l

plus 3,67 € poštovné

Doprava k vám domov

so 10. – ut 13. októbra
Naše najlepšieponuky
Vonné oleje a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Esenciálny olej cédrové drevo - CEDARWOOD
Esenciálny olej cédrové drevo - CEDARWOOD
1 100,00 €/1l
22,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
Obrázok produktu pre Vonné tyčinky JASMINE COCONUT
Vonné tyčinky JASMINE COCONUT
280,00 €/1l
14,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
Obrázok produktu pre Vonné tyčinky SPICED SANDALWOOD
Vonné tyčinky SPICED SANDALWOOD
280,00 €/1l
14,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
Obrázok produktu pre Esenciálny olej z grapefruitu, prírodný – 30 ml
Esenciálny olej z grapefruitu, prírodný – 30 ml
336,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 23
10,08 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL
Obrázok produktu pre Brait Odświeżacz powietrza Magic Flowers Sweet Berries, 75 ml
Brait Odświeżacz powietrza Magic Flowers Sweet Berries, 75 ml
164,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Jasmin Parfumöl 10 ml
Jasmin Parfumöl 10 ml
707,00 €/1l
7,07 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Litsea bio 10 ml
Litsea bio 10 ml
235,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,43 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Glade Pure Clean patyczki odświeżacz powietrza 50 ml
Glade Pure Clean patyczki odświeżacz powietrza 50 ml
99,80 €/1l
4,99 €
Predajca: Dolmoshop
Obrázok produktu pre Ipuro ESSENTIALS Time for a Hug Raumduft - 50 Ml
Ipuro ESSENTIALS Time for a Hug Raumduft - 50 Ml
155,00 €/1l
9,05 €
-14%
7,75 €
Predajca: LBD
Obrázok produktu pre Aetherisches oel Patchouli, 10 ml AEO
Aetherisches oel Patchouli, 10 ml AEO
865,00 €/1l
8,65 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Ipuro Essentials Snowflake Aróma Difúzer 50 ml
Ipuro Essentials Snowflake Aróma Difúzer 50 ml
155,00 €/1l
8,83 €
-12%
7,75 €
Predajca: LBD
Obrázok produktu pre ipuro Essential Bavlna Fields náplň 200 ml - Vôňa čistej bavlny a sviežosti
ipuro Essential Bavlna Fields náplň 200 ml - Vôňa čistej bavlny a sviežosti
76,95 €/1l
15,39 €
Predajca: LBD
Obrázok produktu pre ESSENTIAL Potpourri vôňa, 500 ml
ESSENTIAL Potpourri vôňa, 500 ml
27,98 €/1l
24,65 €
-43%
13,99 €
Predajca: EDAXO_cz
Obrázok produktu pre Ipuro Essentials In Happiness Aróma Difúzer 50 ml
Ipuro Essentials In Happiness Aróma Difúzer 50 ml
155,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,83 €
-12%
7,75 €
Predajca: LBD
Obrázok produktu pre Millefiori Magnolia Blossom & Wood
Millefiori Magnolia Blossom & Wood
109,60 €/1l
10,96 €
Predajca: LBD
Obrázok produktu pre Sonnenlicht – Esenciálna zmes vôní, 5 ml | PRIMAVERA
Sonnenlicht – Esenciálna zmes vôní, 5 ml | PRIMAVERA
1 980,00 €/1l
9,90 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Litsea cubeba organická 10ml
Litsea cubeba organická 10ml
1 153,00 €/1l
11,53 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Parfumöl Vanille 10 ml ETJA
Parfumöl Vanille 10 ml ETJA
12 300,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Osmanthus Absolue 5% 5ml
Osmanthus Absolue 5% 5ml
261,97 €/1kg
17,29 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Ipuro Raumduft Essential Sweet Paris, 100 ml:


Sladká Parížska Elegancia vo Vašom Dome

Prevoňajte svoj domov neodolateľnou vôňou s Raumduft Essential Sweet Paris, 100 ml. Tento elegantný aromatický difuzér z rady ipuro Essentials prináša zmyselnú a hrejivú interpretáciu parížskej atmosféry, plnej sladkosti a sofistikovanosti. Je ideálny pre tých, ktorí milujú sladké a kvetinové vône s nádychom u.

Vôňa, ktorá rozpráva príbeh

Sweet Paris je vôňa, ktorá vás prenesie do útulných parížskych kaviarní a butikov plných cukroviniek. Jej kompozícia je majstrovským spojením sladkých, kvetinových a jemne drevitých tónov, ktoré spolu vytvárajú harmonický a dlhotrvajúci zážitok.

  • Hlava (Top Notes): Vôňa sa otvára sviežimi a ovocnými tónmi broskyne a pomaranča, ktoré dodávajú úvodnú iskru a vitalitu.

  • Srdce (Middle Notes): Srdce vône je bohaté a kvetinové, s dominanciou gardénie, jazmínu a ružového korenia. Tieto tóny vytvárajú pocit elegancie a romantiky, akoby ste sa prechádzali po kvetinovej záhrade.

  • Základ (Base Notes): Základné tóny karamelu, vanilky a pižma uzatvárajú vôňu sladkým, hrejivým a neodolateľným záverom, ktorý dodáva vôni hĺbku a zanecháva dlhotrvajúci príjemný pocit.

Dizajn a funkčnosť ipuro Essentials

Difuzér Essential Sweet Paris je súčasťou obľúbenej kolekcie ipuro Essentials, ktorá sa vyznačuje minimalistickým a čistým dizajnom. Sklenená fľaša s objemom 100 ml je elegantne jednoduchá a bez problémov sa hodí do akéhokoľvek interiéru – od moderného až po klasický. Súčasťou balenia sú aj ratanové tyčinky, ktoré efektívne absorbujú vonnú esenciu a postupne ju uvoľňujú do priestoru, čím zaisťujú rovnomerné a dlhotrvajúce prevoňanie.

Prečo si vybrať Raumduft Essential Sweet Paris?

  • Sladká a kvetinová elegancia: Ideálna vôňa pre milovníkov sladkých, no zároveň sofistikovaných tónov.

  • Dlhotrvajúce prevoňanie: Objem 100 ml zaručuje, že si vôňu môžete užívať po dlhú dobu.

  • Štýlový doplnok interiéru: Minimalistický dizajn sa hodí do každej miestnosti.

  • Kvalita ipuro: Vyvinuté a Európe s dôrazom na prémiové ingrediencie a vysoký štandard kvality.

Vytvorte si doma atmosféru sladkého parížskeho šarmu a doprajte si pocit u a pohody s difuzérom ipuro Essential Sweet Paris.

Model
IFC2634
Výrobca
Ipuro
Objem
0.1 l
Rozsah dodávky
difuzor, tyčinky
EAN kód
4051281964860

Model
IFC2634
Výrobca
Ipuro
Objem
0.1 l
Rozsah dodávky
difuzor, tyčinky
EAN kód
4051281964860
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre GLADE Aromaterapia Cool Mist Diffuser Moment of Zen náplň 17,4 ml
GLADE Aromaterapia Cool Mist Diffuser Moment of Zen náplň 17,4 ml
352,35 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,99 €
Predajca: Dolmoshop
Obrázok produktu pre Sada esenciálnych olejov Janolia - prírodné vonné oleje pre difuzér a zvlhčovač vzduchu, darčeková sada čistých vonných olejov pre domácnosť, kanceláriu a kúpele, hotelové popoludnie
Sada esenciálnych olejov Janolia - prírodné vonné oleje pre difuzér a zvlhčovač vzduchu, darčeková sada čistých vonných olejov pre domácnosť, kanceláriu a kúpele, hotelové popoludnie
149,83 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
16,40 €
-45%
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yanwin
Obrázok produktu pre Voňavé citrusové šťastie - darčeková súprava
Voňavé citrusové šťastie - darčeková súprava
1 012,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
15,19 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre BRUBAKER Sada 6 esenciálnych olejov Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml Prírodné - levanduľa ruža rozmarín harmanček citrón céder - vonný olej do difúzora zvlhčovača vzduchu masáž aromaterapia starostlivosť o telo
BRUBAKER Sada 6 esenciálnych olejov Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml Prírodné - levanduľa ruža rozmarín harmanček citrón céder - vonný olej do difúzora zvlhčovača vzduchu masáž aromaterapia starostlivosť o telo
216,50 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 23
12,99 €
Predajca: BRUBAKER
Obrázok produktu pre Konopné terpény Botanicals | TERPÉNOVÝ PROFIL - Purple Punch | 1 ml
Konopné terpény Botanicals | TERPÉNOVÝ PROFIL - Purple Punch | 1 ml
9 130,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
9,13 €
Predajca: CALIFARMS
Obrázok produktu pre Febreze 3Volution náplňová fľaša Lenor Aprilfrisch XL Pack, 4x 20 ml
Febreze 3Volution náplňová fľaša Lenor Aprilfrisch XL Pack, 4x 20 ml
210,63 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 22
16,85 €
Predajca: Di-Life
Obrázok produktu pre Esenciálny olej z bergamotu, prírodný – 30 ml
Esenciálny olej z bergamotu, prírodný – 30 ml
328,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 23
9,84 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL
Obrázok produktu pre Becher 1307000 Becher Duftöl Limette Citrus 500,0 ml, 1 St.
Becher 1307000 Becher Duftöl Limette Citrus 500,0 ml, 1 St.
34,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
17,30 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre XPel - Tea Tree 100% čistý čajovníkový olej - 10 ml
XPel - Tea Tree 100% čistý čajovníkový olej - 10 ml
358,00 €/1l
3,58 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Sada esenciálnych olejov, 6 x 10 ml Aromaterapeutický vonný olej 100% čisté esenciálne oleje Darčeková sada Aromaterapeutický terapeutický olej Vhodný do difuzérov/centrálnych lámp/osviežovačov vzduchu
Sada esenciálnych olejov, 6 x 10 ml Aromaterapeutický vonný olej 100% čisté esenciálne oleje Darčeková sada Aromaterapeutický terapeutický olej Vhodný do difuzérov/centrálnych lámp/osviežovačov vzduchu
1 689,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
17,73 €
-4%
16,89 €
Predajca: odsellingaaa
Obrázok produktu pre Levanduľový esenciálny olej 10ml NATURAL AROMATICS
Levanduľový esenciálny olej 10ml NATURAL AROMATICS
259,00 €/1l
2,59 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre BAMER | Vonný olej v sklenenej fľaštičke 7 ml - Vôňa frézie - Vôňa do izby a aromaterapia - Ideálny na vonné tyčinky, masážne prísady
BAMER | Vonný olej v sklenenej fľaštičke 7 ml - Vôňa frézie - Vôňa do izby a aromaterapia - Ideálny na vonné tyčinky, masážne prísady
427,14 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 16
2,99 €
Predajca: Lemonbite
Obrázok produktu pre 1.sada 10 vonných olejov po 10 ml - 2 x 6 rôznych vôní (2x6)
1.sada 10 vonných olejov po 10 ml - 2 x 6 rôznych vôní (2x6)
1 599,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: Special-trends
Obrázok produktu pre Jemný parfumový olej 6ml od Al Rehab Orientálny arabský parfum Bez alkoholu
Jemný parfumový olej 6ml od Al Rehab Orientálny arabský parfum Bez alkoholu
2 158,33 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
12,95 €
Predajca: Ramadan24_de
Obrázok produktu pre Konopné terpény Botanicals | TERPÉNOVÝ PROFIL - Strawberry Cough | 1 ml
Konopné terpény Botanicals | TERPÉNOVÝ PROFIL - Strawberry Cough | 1 ml
9 120,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,12 €
Predajca: CALIFARMS
Obrázok produktu pre 3x vôňa do auta VIP-300, čistič vzduchu do domácnosti, osviežovač vzduchu do auta, osviežovač vzduchu do auta, vonný stromček do auta, osviežovač vzduchu do domácnosti, príslušenstvo do auta, vôňa do auta, dávkovač vône luxusný parfum, príslušenstvo do auta
3x vôňa do auta VIP-300, čistič vzduchu do domácnosti, osviežovač vzduchu do auta, osviežovač vzduchu do auta, vonný stromček do auta, osviežovač vzduchu do domácnosti, príslušenstvo do auta, vôňa do auta, dávkovač vône luxusný parfum, príslušenstvo do auta
1 554,44 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 21
13,99 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: LittleFarm
Bestseller
Obrázok produktu pre Esenciálny olej Stadler Form, 10ml - Repel
Esenciálny olej Stadler Form, 10ml - Repel
850,00 €/1l
8,50 €
Predajca: BENDR
Obrázok produktu pre YODEYMA Parfum Mint Ocean (100 ml) – aromatická, citrusová vôňa pre mužov
YODEYMA Parfum Mint Ocean (100 ml) – aromatická, citrusová vôňa pre mužov
339,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,99 €
Predajca: swee
Obrázok produktu pre 3x vôňa do auta VIP-007 čistička vzduchu byt, osviežovač vzduchu do auta, osviežovač vzduchu do auta, strom voňaviek do auta, osviežovač vzduchu do by
3x vôňa do auta VIP-007 čistička vzduchu byt, osviežovač vzduchu do auta, osviežovač vzduchu do auta, strom voňaviek do auta, osviežovač vzduchu do by
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 16
14,99 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: LittleFarm
Obrázok produktu pre Refill Max Benjamin French Linen Water Luxury Car Fragrance
Refill Max Benjamin French Linen Water Luxury Car Fragrance
7,99 €
-12%
6,99 €
Predajca: GUGITA
Obrázok produktu pre Esenciálny olej - sada 10 ks. 15 ml Ruhhy 21938
Esenciálny olej - sada 10 ks. 15 ml Ruhhy 21938
13,71 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
10,50 €
Predajca: esol
Obrázok produktu pre Vonná zmes Fresh Air (konvenčná), 5 ml
Vonná zmes Fresh Air (konvenčná), 5 ml
1 542,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
7,71 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Ipuro Essentials Lavender Touch Refill 200 ml + Náhradné tyčinky - Upokojujúca vôňa levandule pre váš domov
Ipuro Essentials Lavender Touch Refill 200 ml + Náhradné tyčinky - Upokojujúca vôňa levandule pre váš domov
73,10 €/1l
14,62 €
Predajca: LBD
Obrázok produktu pre com-four® 10x vonné oleje v sade - izbová vôňa ovocia - vonný olej do aróma difuzérov, osviežovačov vzduchu, odparovačov vody, zvlhčovačov vzduchu
com-four® 10x vonné oleje v sade - izbová vôňa ovocia - vonný olej do aróma difuzérov, osviežovačov vzduchu, odparovačov vody, zvlhčovačov vzduchu
1 599,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
15,99 €
Predajca: com-four
Obrázok produktu pre Ružová trstina BIO BULg 2%, 10 ml éterický olej
Ružová trstina BIO BULg 2%, 10 ml éterický olej
250,00 €/1kg
10,75 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Anti Stress 10ml
Anti Stress 10ml
437,00 €/1l
4,37 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Leonardo Essenza Homefragrance Diffuser rôzne izbové vône pre Leonardo Essenza izbový vonný kameň, vôňa: Amber Spice
Leonardo Essenza Homefragrance Diffuser rôzne izbové vône pre Leonardo Essenza izbový vonný kameň, vôňa: Amber Spice
232,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
2,32 €
Predajca: Trend-Laden_5
Obrázok produktu pre Ingrid Auer Engel-Aura-Essenz Energetické ohraničenie, sprej 100 ml, chráni pred stratou energie spôsobenou okolitými ľuďmi
Ingrid Auer Engel-Aura-Essenz Energetické ohraničenie, sprej 100 ml, chráni pred stratou energie spôsobenou okolitými ľuďmi
329,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
32,90 €
Predajca: shipit2you

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Éterický olej THYMIAN OIL 1 liter
Éterický olej THYMIAN OIL 1 liter
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 23
86,29 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL
86,29 €/1l
Obrázok produktu pre Zmes esenciálnych olejov kadidlo, gáfrová limetka, tangerínka, santalové drevo - FRANKINCENSE KAFFIR LIME
Zmes esenciálnych olejov kadidlo, gáfrová limetka, tangerínka, santalové drevo - FRANKINCENSE KAFFIR LIME
37,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 850,00 €/1l
Obrázok produktu pre Zmes esenciálnych olejov cejlónsky čaj a Ylang Ylang - CEYLON TEA & YLANG
Zmes esenciálnych olejov cejlónsky čaj a Ylang Ylang - CEYLON TEA & YLANG
36,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 800,00 €/1l
Obrázok produktu pre Zmes esenciálnych olejov cejlónsky čaj a mäta - CEYLON TEA & MINT
Zmes esenciálnych olejov cejlónsky čaj a mäta - CEYLON TEA & MINT
36,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 800,00 €/1l
Obrázok produktu pre Zmes esenciálnych olejov citrónová tráva - PEACE
Zmes esenciálnych olejov citrónová tráva - PEACE
36,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 800,00 €/1l
Obrázok produktu pre Zmes esenciálnych olejov na podporu spánku SLEEP
Zmes esenciálnych olejov na podporu spánku SLEEP
35,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 750,00 €/1l
Obrázok produktu pre Zmes esenciálnych olejov kardamóm s ružou - CARDAMOM ROSE
Zmes esenciálnych olejov kardamóm s ružou - CARDAMOM ROSE
35,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 750,00 €/1l
Obrázok produktu pre Zmes esenciálnych olejov cejlónsky jazmín - CEYLON JASMINE
Zmes esenciálnych olejov cejlónsky jazmín - CEYLON JASMINE
35,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 750,00 €/1l
Obrázok produktu pre Esenciálny olej NEROLI
Esenciálny olej NEROLI
34,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 700,00 €/1l
Obrázok produktu pre Esenciálny olej levanduľa - LAVENDER
Esenciálny olej levanduľa - LAVENDER
34,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 700,00 €/1l
Obrázok produktu pre Zmes esenciálnych olejov FOREST TRAIL
Zmes esenciálnych olejov FOREST TRAIL
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 550,00 €/1l
Obrázok produktu pre Rozmarínový olej 1 kg 1 l 1000 ml – 100 % prírodná esencia
Rozmarínový olej 1 kg 1 l 1000 ml – 100 % prírodná esencia
96,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
96,99 €/1l
Obrázok produktu pre Esenciálny olej EUCALYPTUS
Esenciálny olej EUCALYPTUS
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 450,00 €/1l
Obrázok produktu pre Esenciálny olej YLANG YLANG
Esenciálny olej YLANG YLANG
28,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 400,00 €/1l
Obrázok produktu pre Zmes esenciálnych olejov PRECIOUS WOOD
Zmes esenciálnych olejov PRECIOUS WOOD
28,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 400,00 €/1l
Obrázok produktu pre Esenciálny olej TEA TREE
Esenciálny olej TEA TREE
27,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 350,00 €/1l
Obrázok produktu pre ČISTÝ CHEMICKÝ éterický olej PFEFFERMINZÖL 0,5 L
ČISTÝ CHEMICKÝ éterický olej PFEFFERMINZÖL 0,5 L
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 23
49,27 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL
98,54 €/1l
Obrázok produktu pre Esenciálny olej pomaranč - ORANGE
Esenciálny olej pomaranč - ORANGE
23,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 150,00 €/1l
Obrázok produktu pre Esenciálny olej cédrové drevo - CEDARWOOD
Esenciálny olej cédrové drevo - CEDARWOOD
22,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 100,00 €/1l
Obrázok produktu pre Esenciálny olej mäta - PEPPERMINT
Esenciálny olej mäta - PEPPERMINT
22,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 100,00 €/1l