4,5



Na základe 10 hodnotení
Krmivo pre ježkov – 10 kg - Kompletné prírodné granule - Organifer
71,99 €
7,20 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Špeciálne a diétne krmivo pre malé zvieratá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sušené larvy bránenky pre plazy, hlodavce a ryby 1kg BSF9,99 €/1kg
9,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Ďalšie informácie o reklame
Obehové čerpadlo SunSun JVP-11015,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Kleintiergras103,10 €/1kg
10,31 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Vitapol zvp-1052, Snack, 800 g, škrečok, Blistr3,20 €
Predajca: Aspekto

Prémiové krmivo pre veveričky – 10 kg - Prírodná zmes s celými orechmi - Organifer
7,50 €/1l
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Vitapol zvp-1605, Snack, 90 g, Činčila, vitamín C
52,93 €/1kg
7,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Deli Nature Rodelicious Chinchillas - krmivo pre škrečky a činčily 2,5kg Deli Nature
7,69 €/1kg
19,23 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

JR Farm Degu Special 500gx4
78,36 €/1kg
39,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

JR Farm Kräuter-Spezial 500g
21,06 €/1kg
42,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Nekton MSA 80 g
118,50 €/1kg
9,48 €
Predajca: VISO

JR Farm Tekvicové semienka 125 g x 7
370,24 €/1kg
46,28 €
Predajca: e-zooo_com

Nekton Gekón chocholatý - vysokoproteínová diéta s mangom 250G, vyvážené krmivo pre gekóny
41,99 €
Predajca: Parrot_Planet

Melissa Crackle pre králiky a hlodavce - prírodný zdravotný produkt 140G
21,36 €/1kg
8,99 €
-66%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: Parrot_Planet

Bunny Botanicals Mid Mix s kvetmi nechtíka a okvetnými lístkami ruží 130g
123,23 €/1kg
16,02 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Umelé topiary kríky, realistická vonkajšia dekorácia, nenáročná na údržbu, zelená, 70 cm
164,99 €
Predajca: BlissShopping

PHA AntiStress roztok pre mačky, 30 ml roztoku
16,42 €
Predajca: AbisZ-Markt

Matná ochranná fólia na displej pre GAC Aion V 14,6" (2024–2026), Grizz Protector
52,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ecotech VorTech MP40QD na mokrej strane
186,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Vrtuľové čerpadlo EcoTech VorTech MP40mQD (Mobius)
663,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Progrow Control1A 6Mm
23,99 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte


Popis produktu a údaje o produkte
Organifer Kompletné krmivo pre ježkov je špeciálne navrhnuté tak, aby poskytlo ježkom vo vašej záhrade kompletné a vysoko kvalitné jedlo. Tieto prírodné granule sú bohaté na živočíšne bielkoviny a obsahujú vyvážený pomer vápnika a fosforu, ktorý je nevyhnutný pre zdravie ježkov a prevenciu stavov, ako je metabolická choroba kostí (MBD).
S týmto špičkovým krmivom získajú ježkovia všetky základné živiny potrebné na to, aby zostali zdraví, aktívni a plní vitality. Jedinečná formula “všetko v jednom” zabezpečuje, že ježkovia dostanú správnu výživu bez možnosti byť vyberaví. Organifer Kompletné krmivo pre ježkov je tak ideálnou voľbou pre každého, kto chce vytvoriť priateľské prostredie pre ježkov a poskytnúť im optimálnu podporu.
Zdraví a aktívni ježkovia
Táto prémiová receptúra je špeciálne prispôsobená potrebám ježkov. Vysoký obsah živočíšnych bielkovín a vlákniny podporuje ich energiu a vitalitu. Správny pomer vápnika a fosforu zabraňuje zdravotným problémom a prispieva k silným kostiam a zubom.
Pravidelné kŕmenie pomáha ježkom budovať tukové zásoby na zimu a poskytuje spoľahlivý zdroj potravy v obdobiach, keď sú prirodzené možnosti obmedzené. S Organifer Kompletným krmivom pre ježkov sa vaša záhrada stáva bezpečným útočiskom, kde môžu ježkovia zostať zdraví a aktívni.
Prečo kŕmiť ježkov?
Ježkovia zohrávajú dôležitú úlohu v ekosystéme tým, že sa živia hmyzom a slimákmi, čím pomáhajú udržiavať záhrady zdravé a vyvážené. Kŕmením ježkov nielen podporujete ich zdravie, ale zároveň prispievate k živej a biodiverznej záhrade.
Organifer Kompletné krmivo pre ježkov poskytuje vysokokvalitnú výživu špeciálne prispôsobenú potrebám ježkov. Prírodné granule sú bez škodlivých látok a obsahujú všetky základné živiny v správnych pomeroch. Toto krmivo je zodpovednou voľbou, ktorá podporuje zdravú populáciu ježkov a pestrý ekosystém.
Pre všetky ročné obdobia – Vhodné počas celého roka
Ježkovia potrebujú prístup k správnej výžive počas celého roka. Na jar krmivo pomáha s regeneráciou po zime, v lete podporuje rast mladých ježkov. Na jeseň pomáha budovať tukové zásoby na zimu a počas chladných mesiacov poskytuje spoľahlivý zdroj potravy, keď je hmyz nedostatkový.
Organifer Kompletné krmivo pre ježkov je ideálne na každé ročné obdobie, poskytujúc ježkom potrebnú podporu počas celého roka. Pravidelné kŕmenie vo vašej záhrade prispieva k ich blahobytu a umožňuje im udržiavať ich prirodzené správanie.
Vlastnosti
Kompletné, vysoko kvalitné krmivo špeciálne vyvinuté pre ježkov
Vysoký obsah živočíšnych bielkovín pre optimálnu energiu a zdravie
Dokonale vyvážený pomer vápnika a fosforu na prevenciu MBD
Formula “všetko v jednom”: zabraňuje vyberavému stravovaniu a zabezpečuje kompletnú výživu
Veľmi chutné, ideálne na podávanie v kŕmnej miske
Vhodné na celoročné použitie, od jari do zimy
Podporuje zdravú populáciu ježkov a prispieva k biodiverzite
Prispieva k živej, ježkom priateľskej záhrade
Pripravené na použitie: jednoduché kŕmenie bez nutnosti prípravy
Zloženie
Toto krmivo pre ježkov obsahuje prémiové suroviny ako kuracia múčka, kurací tuk, kukurica, drvená ryža, hydrolyzovaná kuracia múčka, jačmeň, minerály, hrášok, repnú dužinu, rafinovanú celulózu, pivovarské kvasnice a vaječný prášok.
Analytické zložky:
Hrubé bielkoviny: 32 %
Hrubé tuky: 22 %
Hrubá vláknina: 2,5 %
Hrubý popol: 7,8 %
Vápnik: 1,9 %
Fosfor: 1,4 %
Návod na použitie
Podávajte Organifer Kompletné krmivo pre ježkov voľne ježkom vo vašej záhrade. Krmivo je najlepšie umiestniť do kŕmnej misky. Pravidelné kŕmenie zabezpečí, že ježkovia budú mať vždy prístup k správnej výžive.
Skladovanie
Skladujte toto prémiové krmivo pre ježkov na chladnom a suchom mieste, mimo priameho slnečného svetla. Týmto spôsobom si krmivo zachová čerstvosť a vysokú výživovú hodnotu.
- Rozmery
- 44x30x20cm
- Hmotnosť
- 10000 g
- Objem
- 10 l
- Model
- Komplettes Naturgranulat
- Obsah vlhkosti
- N/A
- Zloženie krmiva
- Toto krmivo pre ježkov obsahuje prémiové suroviny ako kuracia múčka, kurací tuk, kukurica, drvená ryža, hydrolyzovaná kuracia múčka, jačmeň, minerály, hrášok, repnú dužinu, rafinovanú celulózu, pivovarské kvasnice a vaječný prášok.
- Typ krmiva
- Kompletné krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- ježko
- Prídavné látky
- N/A
- Rozsah dodávky
- Krmivo pre ježkov
- Pokyny pre použitie
- Podávajte Organifer Kompletné krmivo pre ježkov voľne ježkom vo vašej záhrade. Krmivo je najlepšie umiestniť do kŕmnej misky. Pravidelné kŕmenie zabezpečí, že ježkovia budú mať vždy prístup k správnej výžive.
- EAN kód
- 8719958991446
- Číslo od výrobcu
- Organifer Igelfutter
- Výrobca
- Organifer
- Registračné číslo
- N/A
- Rozmery
- 44x30x20cm
- Hmotnosť
- 10000 g
- Objem
- 10 l
- Model
- Komplettes Naturgranulat
- Obsah vlhkosti
- N/A
- Zloženie krmiva
- Toto krmivo pre ježkov obsahuje prémiové suroviny ako kuracia múčka, kurací tuk, kukurica, drvená ryža, hydrolyzovaná kuracia múčka, jačmeň, minerály, hrášok, repnú dužinu, rafinovanú celulózu, pivovarské kvasnice a vaječný prášok.
- Typ krmiva
- Kompletné krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- ježko
- Prídavné látky
- N/A
- Rozsah dodávky
- Krmivo pre ježkov
- Pokyny pre použitie
- Podávajte Organifer Kompletné krmivo pre ježkov voľne ježkom vo vašej záhrade. Krmivo je najlepšie umiestniť do kŕmnej misky. Pravidelné kŕmenie zabezpečí, že ježkovia budú mať vždy prístup k správnej výžive.
- EAN kód
- 8719958991446
- Číslo od výrobcu
- Organifer Igelfutter
- Výrobca
- Organifer
- Registračné číslo
- N/A
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Krmivo pre ježkov – 5 kg - Kompletné prírodné granule - Organifer
10,40 €/1l
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky
2,41 €/1kg
27,03 €
Predajca: boni-shop

Krmivo na podstielku | krmivo pre voľne žijúce vtáctvo po celý rok | krmivo pre voľne žijúce vtáctvo 4 ročné obdobia | krmivo na podstielku pre voľne žijúce vtáctvo (10 kg)
25,99 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,58 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Dehner Natura Premium krmivo pre ježkov, zmes pre ježkov, kompletné krmivo pre ježkov, s vysokým obsahom bielkovín / bez obilnín / prírodná výživa, 2 kg
66,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Krmivo pre ježkov – 20 kg - Kompletné prírodné granule - Organifer
5,60 €/1l
111,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

ZIVELA 25 kg krmivo pre kurčatá Obilné krmivo pre hydinu Obilné krmivo | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Zrnová zmes 25 kg
32,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,48 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

JR Farm Garden Igel-Schmaus 500g
13,45 €/1kg
40,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

wildtier liebe Edel Mehlwürmer sušené 800g I Sušené múčne červy pre vtáky a ježkov I Sušené múčne červy, krmivo pre vtáky - krmivo pre záhradné vtáky
79,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)
2,07 €/1l
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
554,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: NovaMBSmart

Sada na stavbu domčeka pre vtáky (veľká), farba: červená (ako chvost bobra)
49,95 €
Doprava zdarma
Predajca: ManufakturMartinshof

Diatomaceous Earth – 100% čistý – Ultra jemný prášok (25-litrové vrece – 10 kg)
1,68 €/1l
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Mesko Home MS7805, Olejový elektrický ohrievač, Olej, Vnútorný, Biela, 1000 W, 230 V
27,18 €
Predajca: velmontask

Diatomaceous Earth – 100% čistý – Ultra jemný prášok (25 tašky = 250 kg)
3 279,96 €/1l
819,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Samsung Galaxy A55 A556 5G 128 GB / 8 GB - Smartfón - úžasná námornícka farba
443,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kvetináč Rato Case Vysoký Čierny
28,58 €
Predajca: potz-tech

Krmivo pre vtáky 25 kg, krmivo pre vtáky, krmivo pre vtáky, krmivo pre voľne žijúce vtáky, zmes pre voľne žijúce vtáky
1,36 €/1kg
34,06 €
Predajca: boni-shop

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 5 l pre 1250 m2
28,00 €/1l
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

COSTWAY záhradná rúra na varenie, kempingová rúra so stojanom na hrnce, panvicou, 2 rošty a okienkom, rúra na drevo, prenosná stanová rúra 54x36x44cm
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Karl Krüger G3808F, 7 L, Čierna, Oceľ, Smalt, 380 mm, Box
28,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Koncentrát proti trávnym hmyzom 500 ml pre 125 m2
95,98 €/1l
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Diatomaceous Earth – 100% čistý – Ultra jemný prášok (50-litrové vrece – 20 kg)
1,60 €/1l
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Huawei P30 lite, 15,6 cm (6.15"), 4 GB, 128 GB, 48 MP, Android 9.0, Modrá
899,00 €
Predajca: G-Electronics

Buxus Vital 10 l – Koncentrát na 1000 metres of boxwood hedge
23,00 €/1l
229,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Kurník 3x8x2m Kurník pre sliepky Kurník pre malé zvieratá Výbeh pre malé zvieratá Voliéra Výbeh pre voľne žijúce zvieratá Klietka pre kurčatá Pozinkovaný
368,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

LUMALAND ENTSAFTER Edelstahl
55,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

KRUMAD sieťka proti hmyzu na balkónové dvere magnet 100x220 cm Možno strihať na rozmery 80/90/100 x 210/220 cm Sieťka proti hmyzu na balkónové dvere bez vŕtania Sieťka proti hmyzu na balkónové dvere čierna
6,87 €/1m
15,11 €
Doprava zdarma
Predajca: EBRAN_EUROPE

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (20 kg – na 200 m2)
2,50 €/1l
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%10% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
10%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ježkom to zrejme chutí
Hmotnosť 20 kg
Keď sme v záhrade objavili prvého ježka, postavili sme mu misku s jedlom. Medzitým máme už 4 kŕmne miesta a večer sa tu povaľuje aspoň 7 ježkov a pohodlne sa kŕmia. 5 kíl vystačí približne na 1 týždeň :-)
Hodnotenie z 16. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkové krmivo
Hmotnosť 10 kg
Moje ježkovia toto krmivo veľmi radi jedia, dodanie bolo veľmi rýchle
Hodnotenie z 26. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšie krmivo pre ježkov
Hmotnosť 5 kg
Ježkovia toto krmivo veľmi radi jedia, dodanie bolo rýchle
Hodnotenie z 13. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ježkom sa to páči
Hmotnosť 20 kg
Ježkom sa to páči a je ich stále viac a viac :)) teraz 5 Veľmi pekne ďakujem, skvelé služby a samozrejme mega chutné :) Znova a znova s radosťou Ďakujem
Hodnotenie z 9. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pomer ceny a výkonu je dobrý
Hmotnosť 20 kg
Krmivo pre ježkov je veľmi drahé. Veľké balenie stojí približne polovicu ceny a ježkom chutí
Hodnotenie z 2. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hmotnosť 10 kg
Hodnotenie z 2. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hmotnosť 5 kg
Hodnotenie z 2. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hmotnosť 20 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sušené larvy bránenky pre plazy, hlodavce a ryby 1kg BSF



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
9,99 €/1kg

Kleintiergras
10,31 €
Predajca: e-zooo_com
103,10 €/1kg

JR Farm Sommerfeld 100g
11,28 €
Predajca: e-zooo_com
112,80 €/1kg

Vitapol zvp-1052, Snack, 800 g, škrečok, Blistr
3,20 €
Predajca: Aspekto