4,5



Na základe 10 hodnotení
Krmivo pre ježkov – 20 kg - Kompletné prírodné granule - Organifer
111,99 €
5,60 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Špeciálne a diétne krmivo pre malé zvieratá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sušené larvy bránenky pre plazy, hlodavce a ryby 1kg BSF9,99 €/1kg
9,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Ďalšie informácie o reklame
Obehové čerpadlo SunSun JVP-11015,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
JR Farm Sommerfeld 100g112,80 €/1kg
11,28 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Kleintiergras103,10 €/1kg
10,31 €
Predajca: e-zooo_com

Prémiové krmivo pre veveričky – 10 kg - Prírodná zmes s celými orechmi - Organifer
7,50 €/1l
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Deli Nature Rodelicious Chinchillas - krmivo pre škrečky a činčily 2,5kg Deli Nature
7,69 €/1kg
19,23 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Vitapol zvp-1605, Snack, 90 g, Činčila, vitamín C
52,93 €/1kg
7,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

JR Farm Degu Special 500gx4
78,36 €/1kg
39,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

JR Farm Chinchilla Special, 500 g x 6
7,70 €/1kg
19,26 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Vitapol zvp-1052, Snack, 800 g, škrečok, Blistr
3,20 €
Predajca: Aspekto

Nekton MSA 80 g
118,50 €/1kg
9,48 €
Predajca: VISO

Nekton Gekón chocholatý - vysokoproteínová diéta s mangom 250G, vyvážené krmivo pre gekóny
41,99 €
Predajca: Parrot_Planet

Melissa Crackle pre králiky a hlodavce - prírodný zdravotný produkt 140G
21,36 €/1kg
8,99 €
-66%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: Parrot_Planet

Bunny Botanicals Mid Mix s kvetmi nechtíka a okvetnými lístkami ruží 130g
123,23 €/1kg
16,02 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Umelé topiary kríky, realistická vonkajšia dekorácia, nenáročná na údržbu, zelená, 70 cm
164,99 €
Predajca: BlissShopping

PHA AntiStress roztok pre mačky, 30 ml roztoku
16,42 €
Predajca: AbisZ-Markt

Matná ochranná fólia na displej pre GAC Aion V 14,6" (2024–2026), Grizz Protector
52,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vrtuľové čerpadlo EcoTech VorTech MP40mQD (Mobius)
663,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ecotech VorTech MP40QD na mokrej strane
186,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Progrow Control1A 6Mm
23,99 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte


Popis produktu a údaje o produkte
Organifer Kompletné krmivo pre ježkov je špeciálne navrhnuté tak, aby poskytlo ježkom vo vašej záhrade kompletné a vysoko kvalitné jedlo. Tieto prírodné granule sú bohaté na živočíšne bielkoviny a obsahujú vyvážený pomer vápnika a fosforu, ktorý je nevyhnutný pre zdravie ježkov a prevenciu stavov, ako je metabolická choroba kostí (MBD).
S týmto špičkovým krmivom získajú ježkovia všetky základné živiny potrebné na to, aby zostali zdraví, aktívni a plní vitality. Jedinečná formula “všetko v jednom” zabezpečuje, že ježkovia dostanú správnu výživu bez možnosti byť vyberaví. Organifer Kompletné krmivo pre ježkov je tak ideálnou voľbou pre každého, kto chce vytvoriť priateľské prostredie pre ježkov a poskytnúť im optimálnu podporu.
Zdraví a aktívni ježkovia
Táto prémiová receptúra je špeciálne prispôsobená potrebám ježkov. Vysoký obsah živočíšnych bielkovín a vlákniny podporuje ich energiu a vitalitu. Správny pomer vápnika a fosforu zabraňuje zdravotným problémom a prispieva k silným kostiam a zubom.
Pravidelné kŕmenie pomáha ježkom budovať tukové zásoby na zimu a poskytuje spoľahlivý zdroj potravy v obdobiach, keď sú prirodzené možnosti obmedzené. S Organifer Kompletným krmivom pre ježkov sa vaša záhrada stáva bezpečným útočiskom, kde môžu ježkovia zostať zdraví a aktívni.
Prečo kŕmiť ježkov?
Ježkovia zohrávajú dôležitú úlohu v ekosystéme tým, že sa živia hmyzom a slimákmi, čím pomáhajú udržiavať záhrady zdravé a vyvážené. Kŕmením ježkov nielen podporujete ich zdravie, ale zároveň prispievate k živej a biodiverznej záhrade.
Organifer Kompletné krmivo pre ježkov poskytuje vysokokvalitnú výživu špeciálne prispôsobenú potrebám ježkov. Prírodné granule sú bez škodlivých látok a obsahujú všetky základné živiny v správnych pomeroch. Toto krmivo je zodpovednou voľbou, ktorá podporuje zdravú populáciu ježkov a pestrý ekosystém.
Pre všetky ročné obdobia – Vhodné počas celého roka
Ježkovia potrebujú prístup k správnej výžive počas celého roka. Na jar krmivo pomáha s regeneráciou po zime, v lete podporuje rast mladých ježkov. Na jeseň pomáha budovať tukové zásoby na zimu a počas chladných mesiacov poskytuje spoľahlivý zdroj potravy, keď je hmyz nedostatkový.
Organifer Kompletné krmivo pre ježkov je ideálne na každé ročné obdobie, poskytujúc ježkom potrebnú podporu počas celého roka. Pravidelné kŕmenie vo vašej záhrade prispieva k ich blahobytu a umožňuje im udržiavať ich prirodzené správanie.
Vlastnosti
Kompletné, vysoko kvalitné krmivo špeciálne vyvinuté pre ježkov
Vysoký obsah živočíšnych bielkovín pre optimálnu energiu a zdravie
Dokonale vyvážený pomer vápnika a fosforu na prevenciu MBD
Formula “všetko v jednom”: zabraňuje vyberavému stravovaniu a zabezpečuje kompletnú výživu
Veľmi chutné, ideálne na podávanie v kŕmnej miske
Vhodné na celoročné použitie, od jari do zimy
Podporuje zdravú populáciu ježkov a prispieva k biodiverzite
Prispieva k živej, ježkom priateľskej záhrade
Pripravené na použitie: jednoduché kŕmenie bez nutnosti prípravy
Zloženie
Toto krmivo pre ježkov obsahuje prémiové suroviny ako kuracia múčka, kurací tuk, kukurica, drvená ryža, hydrolyzovaná kuracia múčka, jačmeň, minerály, hrášok, repnú dužinu, rafinovanú celulózu, pivovarské kvasnice a vaječný prášok.
Analytické zložky:
Hrubé bielkoviny: 32 %
Hrubé tuky: 22 %
Hrubá vláknina: 2,5 %
Hrubý popol: 7,8 %
Vápnik: 1,9 %
Fosfor: 1,4 %
Návod na použitie
Podávajte Organifer Kompletné krmivo pre ježkov voľne ježkom vo vašej záhrade. Krmivo je najlepšie umiestniť do kŕmnej misky. Pravidelné kŕmenie zabezpečí, že ježkovia budú mať vždy prístup k správnej výžive.
Skladovanie
Skladujte toto prémiové krmivo pre ježkov na chladnom a suchom mieste, mimo priameho slnečného svetla. Týmto spôsobom si krmivo zachová čerstvosť a vysokú výživovú hodnotu.
- Rozmery
- 45x60x20cm
- Hmotnosť
- 20000 g
- Objem
- 20 l
- Model
- Komplett
- Obsah vlhkosti
- N/A
- Zloženie krmiva
- Toto krmivo pre ježkov obsahuje prémiové suroviny ako kuracia múčka, kurací tuk, kukurica, drvená ryža, hydrolyzovaná kuracia múčka, jačmeň, minerály, hrášok, repnú dužinu, rafinovanú celulózu, pivovarské kvasnice a vaječný prášok.
- Typ krmiva
- Kompletné krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- ježko
- Prídavné látky
- N/A
- Pokyny pre použitie
- Podávajte Organifer Kompletné krmivo pre ježkov voľne ježkom vo vašej záhrade. Krmivo je najlepšie umiestniť do kŕmnej misky. Pravidelné kŕmenie zabezpečí, že ježkovia budú mať vždy prístup k správnej výžive.
- EAN kód
- 8719958991439
- Výrobca
- Organifer
- Registračné číslo
- N/A
- Rozmery
- 45x60x20cm
- Hmotnosť
- 20000 g
- Objem
- 20 l
- Model
- Komplett
- Obsah vlhkosti
- N/A
- Zloženie krmiva
- Toto krmivo pre ježkov obsahuje prémiové suroviny ako kuracia múčka, kurací tuk, kukurica, drvená ryža, hydrolyzovaná kuracia múčka, jačmeň, minerály, hrášok, repnú dužinu, rafinovanú celulózu, pivovarské kvasnice a vaječný prášok.
- Typ krmiva
- Kompletné krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- ježko
- Prídavné látky
- N/A
- Pokyny pre použitie
- Podávajte Organifer Kompletné krmivo pre ježkov voľne ježkom vo vašej záhrade. Krmivo je najlepšie umiestniť do kŕmnej misky. Pravidelné kŕmenie zabezpečí, že ježkovia budú mať vždy prístup k správnej výžive.
- EAN kód
- 8719958991439
- Výrobca
- Organifer
- Registračné číslo
- N/A
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Krmivo pre ježkov – 10 kg - Kompletné prírodné granule - Organifer
7,20 €/1l
71,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Krmivo pre ježkov – 5 kg - Kompletné prírodné granule - Organifer
10,40 €/1l
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Dehner Natura Premium krmivo pre ježkov, zmes pre ježkov, kompletné krmivo pre ježkov, s vysokým obsahom bielkovín / bez obilnín / prírodná výživa, 2 kg
66,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

JR Farm Garden Igel-Schmaus 500g
13,45 €/1kg
40,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Ortopedický vankúš z pamäťovej peny – profilovaný vankúš – vankúš s výrezom na krk – ergonomický vankúš pre lepší spánok
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep

Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)
2,07 €/1l
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

nabbi Podstavec pod slnečník MPOR 10 l - antracit
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

1.02 COMFORT 120-litrový držiak na odpadky
21,34 €
Predajca: Special-trends

Bestway 43111, Modrá, Biela, Plávajúci ostrov, Vzor, Vinyl, 270 kg, 1910 mm
89,99 €
Predajca: Netsilla

Novaliv stojan na odpadkové koše s vekom pre 70L-120L odpadkové koše, extra robustný a pevný stojan vhodný na vonkajšie použitie, žltý stojan na odpadkové koše držiak na žlté vrecia na odpadky stojan na odpadkové koše
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: AMP-Onlineshop

HP Čierna originálna atramentová kazeta 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 17,9 ml, 1 kusov, 120 strany
19,80 €
Predajca: egenta-shop

Diatomaceous Earth – 100% čistý – Ultra jemný prášok (25 tašky = 250 kg)
3 279,96 €/1l
819,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Diatomaceous Earth – 100% čistý – Ultra jemný prášok (50-litrové vrece – 20 kg)
1,60 €/1l
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľôčkami v paradajkovej omáčke 800g 3-pack
6,93 €/1kg
16,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Okrúhla plastová misa 6 l ŠEDÁ
21,99 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Stena na náradie -1152 x 780 mm - sada 58 držiakov na náradie s perforovanou stenou Skladovací systém perforovaná stena stena na náradie Nástenná polica Dielenská polica
52,99 €
Predajca: PAFEN

Bestway 58142, Prúžok na testovanie vody, Zásaditosť, Bez chlóru, pH, 42 g, 95 mm, 160 mm, 42 mm
4,35 €
Predajca: Bambule

Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (15 kg – na 450 m2)
4,20 €/1kg
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 1000 ml pre 250 m2
54,99 €/1l
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Solárne rádio, solárne rádio na kľuku s LED baterkou, núdzové rádio AM/FM, batéria 2000 mAh, ručné dynamo na kľuku, powerbanka pre smartfón
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zelurxx

Nabíjačka pre iPhone, Apple Watch a AirPods – bezdrôtová nabíjačka pre Apple
62,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

100W solárny modul solárny panel PV solárny článok monokryštalický fotovoltaický motorhome 0% DPH
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Gliese

TechniSat DIGITRADIO 370 CD BT, Osobné, Analógový a digitálny, DAB+, FM, 87,5 - 108 MHz, 174 - 240 MHz, 10 W
165,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Ambit

Kvetináč Rato Case Vysoký Čierny
28,58 €
Predajca: potz-tech

Čistička vzduchu s pripojením k aplikácii Air+ Philips Series 600i AC0650/10
104,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Philips-eshop

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Čierna
10,51 €/1m
10,51 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Einhell TC-PG 55/E5, 25 L, Benzín, 389 cm³, Synchrónny motor, 96 dB, Vzduch
1 294,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Kurník 3x8x2m Kurník pre sliepky Kurník pre malé zvieratá Výbeh pre malé zvieratá Voliéra Výbeh pre voľne žijúce zvieratá Klietka pre kurčatá Pozinkovaný
368,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%10% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
10%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ježkom to zrejme chutí
Hmotnosť 20 kg
Keď sme v záhrade objavili prvého ježka, postavili sme mu misku s jedlom. Medzitým máme už 4 kŕmne miesta a večer sa tu povaľuje aspoň 7 ježkov a pohodlne sa kŕmia. 5 kíl vystačí približne na 1 týždeň :-)
Hodnotenie z 16. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkové krmivo
Hmotnosť 10 kg
Moje ježkovia toto krmivo veľmi radi jedia, dodanie bolo veľmi rýchle
Hodnotenie z 26. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšie krmivo pre ježkov
Hmotnosť 5 kg
Ježkovia toto krmivo veľmi radi jedia, dodanie bolo rýchle
Hodnotenie z 13. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ježkom sa to páči
Hmotnosť 20 kg
Ježkom sa to páči a je ich stále viac a viac :)) teraz 5 Veľmi pekne ďakujem, skvelé služby a samozrejme mega chutné :) Znova a znova s radosťou Ďakujem
Hodnotenie z 9. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pomer ceny a výkonu je dobrý
Hmotnosť 20 kg
Krmivo pre ježkov je veľmi drahé. Veľké balenie stojí približne polovicu ceny a ježkom chutí
Hodnotenie z 2. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hmotnosť 10 kg
Hodnotenie z 2. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hmotnosť 5 kg
Hodnotenie z 2. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hmotnosť 20 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sušené larvy bránenky pre plazy, hlodavce a ryby 1kg BSF



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
9,99 €/1kg

Kleintiergras
10,31 €
Predajca: e-zooo_com
103,10 €/1kg

JR Farm Sommerfeld 100g
11,28 €
Predajca: e-zooo_com
112,80 €/1kg

Vitapol zvp-1052, Snack, 800 g, škrečok, Blistr
3,20 €
Predajca: Aspekto