5,0



Na základe 3 hodnotení
Model:
Jahňacie mäso- Divoký
- Hovädzie mäso
- Hydina
- Hydina v omáčkeZobraziť dostupné možnosti
- JahňaZobraziť dostupné možnosti
- Jahňacie mäso
- Kúsky mäsa s hovädzím mäsomZobraziť dostupné možnosti
- Kúsky mäsa s hydinouZobraziť dostupné možnosti
- Kúsky mäsa s jahňacím mäsomZobraziť dostupné možnosti
- Kúsky mäsa so zverinouZobraziť dostupné možnosti
- Kúsky mäsa rôzne príchuteZobraziť dostupné možnosti
Verzia:
Plechovka- Plechovka
- Sada 6 plechoviek po 415 gZobraziť dostupné možnosti
- Sada 12 plechoviek po 415 gZobraziť dostupné možnosti
- Sada 24 plechoviek po 415 gZobraziť dostupné možnosti
- Sada 40 plechoviek po 415 gZobraziť dostupné možnosti
- Sada 48 plechoviek po 415 gZobraziť dostupné možnosti
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
BULT | Krmivo pre psov s hovädzím mäsom – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 400 g – mokré krmivo pre psov28,12 €/1l
11,25 €
Predajca: Bult-Store

Ďalšie informácie o reklame
Bult | Mokré krmivo pre psov – 40 × 100 g – 75 % mäsa – 20 % jahňacieho mäsa – mokré krmivo pre psov298,90 €/1l
29,89 €
Predajca: Bult-Store

Ďalšie informácie o reklame
Bult | Mokré krmivo pre psov – 20 × 500 g – 75 % mäsa – 20 % jahňacieho mäsa – mokré krmivo pre psov86,58 €/1l
43,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Bult-Store

Ďalšie informácie o reklame
BULT | Krmivo pre psov s jahňacím mäsom – súprava mokrého krmiva, 24 konzerv po 800 g – mokré krmivo pre psov84,00 €/1l
67,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – jahňacie – 1250 g – kúsky mäsa – mokré krmivo
1,59 €/1l
1,99 €
Predajca: Bult-Store

animonda GranCarno 82804, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kačka, 800 g, Bez cukru, Neobsahuje sóju
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – hovädzie mäso – 100 g – kúsky mäsa – krmivo pre psov
8,90 €/1l
0,89 €
Predajca: Bult-Store

Krmivo pre psov s hovädzím mäsom – mokré krmivo v konzervách 800 g – krmivo s hovädzím mäsom – mokré krmivo pre psov – krmivo 800 g
2,49 €/1l
1,99 €
Predajca: Bult-Store

BULT – Krmivo pre psov s morčacím mäsom – Mokré krmivo v konzervách 400 g – Mokré krmivo pre psov – Mokré krmivo s morčacím mäsom – Mokré krmivo v konzervách
4,97 €/1l
1,99 €
Predajca: Bult-Store

Krmivo pre psov – Mokré krmivo pre psov – Konzerva s hovädzím mäsom – 415 g hovädzieho mäsa
1,69 €/1l
0,70 €
Predajca: Bult-Store

Pedigree krmivo pre psov Hovädzie mäso s kuracím mäsom 4X400G
22,99 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – 24 x 415 g – kúsky mäsa – hovädzie mäso – mokré krmivo pre psov
48,89 €/1l
20,29 €
Predajca: Bult-Store

Krmivo pre psov – Mokré krmivo – Tyčinky s bravčovým mäsom – 900 g TufTuf
1,67 €/1l
1,50 €
Predajca: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo – 12 × 900 g – 6 príchutí – 70 % mäsa – krmivo pre psov
1,71 €/1l
18,49 €
Predajca: Bult-Store

BOZITA Monoproteínová paštéta z bravčového mäsa - mokrá krmiva pre psov - 800 g
15,71 €/1kg
14,14 €
Predajca: Dragtek-com

ARQUIVET Čerstvé mleté morčacie mäso - mokré krmivo pre psov - 400 g
18,98 €/1kg
8,73 €
Predajca: Dragtek-com

Krmivo pre psov s hovädzím mäsom – mokré krmivo v miske 300 g – mokré krmivo pre psov – krmivo pre psov s hovädzím mäsom – mokré krmivo s hovädzím mäsom
3,97 €/1l
1,19 €
Predajca: Bult-Store

ANIMONDA Vom Feinsten Adult Turkey s šunkou - mokré krmivo pre psov - 150 g
1,80 €
Predajca: superbrandshop

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – 20 × 100 g – kačacie mäso s jablkom – mokré krmivo – krmivo pre psov
5,35 €/1l
10,69 €
Predajca: Bult-Store

Propesko konzerva pre psov 415g jahňa
24,07 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade
Viac o produkte






Popis produktu a údaje o produkte
Krmivo pre psov – Mokré krmivo – Konzerva s jahňacím mäsom – 415 g jahňacieho mäsa
Objavte chutné krmivo pre psov od značky TufTuf, ktoré bolo vyvinuté špeciálne pre potreby dospelých psov. Vďaka šťavnatým kúskom jahňacieho mäsav aromatickej omáčke je toto mokré krmivo nielen ľahko stráviteľné, ale aj ideálne pre psov s citlivým žalúdkom. Vaši štvornohí priatelia si toto kompletné jedlo zamilujú!
Prehľad produktu:
Mokré krmivo v konzervách s jahňacím mäsom (415 g) ponúka lahodnú a výživnú voľbu pre výživu psov. Jemné kúsky mäsa sú navrhnuté tak, aby oslovili aj vyberavých psov a zároveň podporili zdravú výživu. Vďaka kvalitným zložkám sa podporuje zdravie psov a váš pes sa môže tešiť na chutné krmivo.
Hlavné vlastnosti a špecifikácie:
Toto mokré krmivo ponúka množstvo výhod a je perfektne prispôsobené potrebám vášho psa:
- Vysoká chutnosť: Voňavé kúsky mäsa v omáčke zaručujú neodolateľné jedlo, ktoré presvedčí aj tých najvyberavejších psov.
- Ľahko stráviteľné zloženie:Jahňacie mäso je šetrné k tráviacemu systému, ideálne pre psov s citlivým žalúdkom.
- Bohaté na nenasýtené mastné kyseliny: Podporuje zdravú kožu a lesklú srsť vášho psa.
- Vysoký obsah mäsa: Poskytuje solídnu dávku živočíšnych bielkovín, ktoré posilňujú svaly a podporujú vitalitu.
- Plnohodnotné zloženie: Obsahuje vyváženú zmes vitamínov a minerálov na každodennú podporu imunitného systému.
- Jemná konzistencia: Mäkké kúsky mäsa sa ľahko žujú a sú vhodné pre psov každého veku.
- Hmotnosť: 415 g
- Objem obsahu: 415 ml
- Druh krmiva: Mokré krmivo
- Registračné číslo: -
- Prísady: -
- Obsah vlhkosti: 81 %
- Variant: Jahňacie mäso
- Verzia produktu: Konzerva
- Obsah balenia: 1 x konzerva jahňacieho mäsa
- Schválené druhy: Pes
- Zloženie krmiva: Mäso a vedľajšie živočíšne produkty (z toho 4 % jahňacieho mäsa), obilniny, minerálne látky, cukor.
Receptúra mokrého krmiva zabezpečuje prirodzenú hydratáciu, ktorá je kľúčová pre zdravie močových ciest vášho psa. Vďaka precíznemu výrobnému procesu zostáva v každej konzervy zachovaná plná nutričná hodnota, čo pomáha vášmu psovi zostať v najlepšej forme.
Výhody a použitie:Toto krmivo pre psov nie je len chuťovým zážitkom, ale ponúka aj množstvo výhod pre každodennú výživu psov. Je ideálne ako samostatné jedlo alebo ako doplnok k psím maškrtám. Je perfektné pre všetky plemená a veľkosti a podporuje pohodu vášho psa.
Výhody produktu:
- Jednoduchá príprava: Nevyžaduje žiadnu prípravu, je pripravené na okamžité podávanie.
- Vysoko kvalitné suroviny: Iba to najlepšie jahňacie mäso a živočíšne vedľajšie produkty pre zdravie vášho psa.
- Podporuje vitalitu: Posilňuje svaly a zabezpečuje aktívny životný štýl.
- Ideálne pri neznášanlivosti: Hypoalergénne jahňacie mäso minimalizuje riziko alergií.
- Svieža vôňa: Obal zaručuje zachovanie chuti a živín.
Prečo si vybrať tento produkt:Zvoľte mokré krmivoTufTuf s jahňacím mäsom, aby ste svojim psom poskytli to najlepšie. Vaši štvornohí priatelia si zaslúžia plnohodnotné jedlo, ktoré je nielen chutné, ale aj zdravé. Spoliehajte sa na kvalitné suroviny, ktoré podporujú pohodu a zdravie vášho psa!
- Hmotnosť
- 415 g
- Objem
- 0.415 l
- Model
- Jahňacie mäso
- Verzia
- Plechovka
- Obsah vlhkosti
- 81%
- Typ krmiva
- Mokré krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Hund
- Prídavné látky
- -
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5905342252214
- Výrobca
- Tuftuf
- Registračné číslo
- -
- Hmotnosť
- 415 g
- Objem
- 0.415 l
- Model
- Jahňacie mäso
- Verzia
- Plechovka
- Obsah vlhkosti
- 81%
- Typ krmiva
- Mokré krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Hund
- Prídavné látky
- -
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5905342252214
- Výrobca
- Tuftuf
- Registračné číslo
- -
Hodí sa k tomu

Krmivo pre psov – Mokré krmivo pre psov – Konzerva s hydinou – 415 g krmiva pre psov s hydinou
2,22 €/1l
0,92 €
Predajca: Bult-Store

Krmivo pre psov s králikom – mokré krmivo v konzervách 800 g – mokré krmivo pre psov – mokré krmivo s králikom – mokré krmivo 800 g
1,99 €
Predajca: Bult-Store

Konzerva Gran Carno Junior s morčacím mäsom 800 g
7,14 €/1kg
5,71 €
Predajca: STREFA

animonda GranCarno 82804, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kačka, 800 g, Bez cukru, Neobsahuje sóju
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – jahňacie – 1250 g – kúsky mäsa – mokré krmivo
1,59 €/1l
1,99 €
Predajca: Bult-Store

Rohová pohovka s funkciou spania a podnožou PASTI XXL v tvare U, pohovka, rohová pohovka do obývačky, tmavosivá
1 249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ComfortinoFurniture

Profi Cook PC-MWG 1176 H Mikrovlnná rúra 800 W Funkcia grilu, funkcia horúceho vzduchu, funkcia časovača (501176)
168,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Philips 3000 series HD9252/90, Teplovzdušná fritéza, 4,1 L, 0,8 kg, Rapid Air, 200 °C, Samostarný
187,50 €
Predajca: Dragtek-com

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Krmivo pre psov – Mokré krmivo pre psov – Konzerva s divou – 415 g diviny
2,22 €/1l
0,92 €
Predajca: Bult-Store

animonda GranCarno Original, Dospelý, Hovädzie mäso, Jahňacie, 800 g, Bez cukru, Neobsahuje sóju
6,39 €/1kg
5,71 €
Predajca: STREFA

12/24/36x trapézový plech 129x46cm profilovaný plech antracitový pozinkovaný stenový plech strešný plech pre prístrešok na auto - 24x = 14m²
265,99 €
-126,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

SoBuy kúpeľňová skrinka vysoká skrinka so zásuvkami kúpeľňová skrinka úzka priestorovo úsporná kúpeľňový nábytok vysoká skrinka úzka skrinka 32x170x30cm FRG236-W
91,95 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

32 L chladiaci batoh chladiaca taška - veľký izolovaný chladiaci batoh vodotesný ultraľahký batoh ženy muži chladiaca taška na kempovanie, grilovanie, turistika, piknik
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Dehner Premium krmivo pre psov, mokré krmivo bez obilnín, pre staršie psy, hovädzie / jahňacie / zemiaky, 6 x 800 g konzerva (4,8 kg)
34,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

HillMiles E Bike, mestský elektrobicykel a E-Hollandbike s 36V 13Ah batériou do 80-100km, SHIMANO 7 rýchlostí, 250W motor a 25km/h, MileCity1
619,00 €
-24,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
595,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NordicHome

Krmivo pre psov s jahňacím mäsom – mokré krmivo v konzervách 400 g – krmivo pre psov s jahňacím mäsom – mokré krmivo s jahňacím mäsom – konzervované krmivo pre psov
2,72 €/1l
1,09 €
Predajca: Bult-Store

Krmivo pre psov – Mokré krmivo – Konzerva s hovädzím mäsom – 415 g hovädzieho mäsa
2,22 €/1l
0,92 €
Predajca: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – 40 x 415 g – zmes príchutí – kúsky mäsa – mokré krmivo pre psov
20,90 €/1l
34,69 €
Predajca: Bult-Store

Gorenje R4142PS, 242 L, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Kovová
351,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: _Haushaltsparadies_

ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
554,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: NovaMBSmart

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Titán
1 509,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: LVS-Handel
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Model DivokýVerzia Plechovka
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Model Hovädzie mäsoVerzia Plechovka
Hodnotenie z 8. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Model Kúsky mäsa rôzne príchuteVerzia Sada 48 plechoviek po 415 g
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BULT | Mokré krmivo pre psov – zmes príchutí – sada mokrého krmiva, 30 vrecúšok po 500 g – krmivo pre psov
67,90 €
Predajca: Bult-Store
135,80 €/1l

Bult | Bult Junior mokré krmivo – 24 × 400 g – kuracie mäso a losos – pre šteniatka – mokré krmivo pre psov
55,49 €
Predajca: Bult-Store
5,78 €/1l

BULT | Krmivo pre psov s kačacou – súprava mokrého krmiva, 24 konzerv po 800 g – mokré krmivo pre psov
67,20 €
Predajca: Bult-Store
84,00 €/1l

Bult | Mokré krmivo pre psov – treska – 24 × 800 g – 75 % mäsa – prírodná receptúra – hydratácia
67,29 €
Predajca: Bult-Store
84,11 €/1l

BULT | Krmivo pre psov s hovädzím mäsom – súprava mokrého krmiva 20 x 900 g tyčiniek – kompletné krmivo pre psov
27,95 €
Predajca: Bult-Store
31,06 €/1l

Bult | Mokré krmivo pre psov – zmes rôznych príchutí – 30 × 100 g – plnohodnotné jedlá – mokré krmivo
22,49 €
Predajca: Bult-Store
7,50 €/1l

BULT | Mokré krmivo pre psov – zmes príchutí – sada mokrého krmiva, 40 vrecúšok po 100 g – krmivo pre psov
28,89 €
Predajca: Bult-Store
288,90 €/1l

BULT | Krmivo pre psov – rôzne príchute – súprava mokrého krmiva, 10 vrecúšok po 500 g – mokré krmivo pre psov
22,68 €
Predajca: Bult-Store
45,36 €/1l

BULT | Krmivo pre psov – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva, 12 konzerv po 400 g – mokré krmivo pre psov
33,39 €
Predajca: Bult-Store
83,47 €/1l

TufTuf | Krmivo pre psov – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva, 24 konzerv po 800 g – konzervované krmivo pre psov



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
47,74 €
Predajca: Bult-Store
59,67 €/1l

BULT | Krmivo pre psov z tresky – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 400 g – mokré krmivo pre psov
11,25 €
Predajca: Bult-Store
28,12 €/1l

TufTuf | Krmivo pre psov – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva 12 x 900 g tyčiniek – zmes krmiva pre psov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
18,41 €
Predajca: Bult-Store
20,46 €/1l

TufTuf | Mokré krmivo pre psov s príchuťou zveri – sada mokrého krmiva pre psov, 24 konzerv po 415 g – konzervované krmivo pre psov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,13 €
Predajca: Bult-Store
50,92 €/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – 24 x 415 g – kúsky mäsa – jahňacie mäso – mokré krmivo pre psov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,29 €
Predajca: Bult-Store
48,89 €/1l

TufTuf | Krmivo pre psov s príchuťou králika – súprava mokrého krmiva, 12 konzerv po 800 g – krmivo pre psov



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,95 €
Predajca: Bult-Store
29,94 €/1l

BULT | Krmivo pre psov – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 400 g – konzervované krmivo pre psov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,25 €
Predajca: Bult-Store
28,12 €/1l

BULT | Krmivo pre psov s kačacou – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 400 g – kačacie krmivo pre psov
11,25 €
Predajca: Bult-Store
28,12 €/1l

TufTuf | Krmivo pre psov – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva 19x900 g tyčinky – krmivo pre psov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,72 €
Predajca: Bult-Store
31,91 €/1l

TufTuf | Krmivo pre psov s hydinou – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 415 g – mokré krmivo pre psov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,50 €
Predajca: Bult-Store
13,25 €/1l

TufTuf | Krmivo pre psov s hovädzím mäsom – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 415 g – hovädzie mäso pre psov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,50 €
Predajca: Bult-Store
13,25 €/1l