Naša sada činkových závaží od HOMCOM obsahuje závažia rôznych veľkostí, vďaka čomu si môžete hmotnosť činkových závaží prispôsobiť podľa svojich potrieb. Sada obsahuje 4 x 2,5 kg, 4 x 1,5 kg, 4 x 1,25 kg závažia a 2 x 2 kg spojovacie tyče. Pomôže vám precvičiť ruky, ramená a chrbát a budovať svalovú hmotu. S touto súpravou činkových závaží môžete cvičiť doma, v kancelárii alebo kdekoľvek.
Popis:
● Tento produkt obsahuje 4 x 2,5 kg, 4 x 1,5 kg, 4 x 1,25 kg závažia a 2 x 2 kg spojovacie tyče ● Pomôže vám precvičiť ruky, ramená, chrbát a posilniť svaly; ● Vybavené protišmykovou rukoväťou, aby sa zabránilo skĺznutiu počas tréningu; ● Sada činkových kotúčov sa dá stohovať. Po skončení tréningu ju môžete ľahko uskladniť a prenášať; ● Potiahnuté plastom, aby sa zabránilo poškodeniu podlahy
Technické údaje:
● Farba: čierna; ● Materiál: oceľ, umelá koža; ● Celkové rozmery: 45 d x 21 š x 21 v cm; ● Veľkosť závaží: Ø21 x 4T cm (4 x 2,5 kg); ● Veľkosť závaží: Ø18 x 3T cm (4 x 1,5 kg); ● Rozmery závaží: Ø18 x 2...
Sada činkových závaží HOMCOM 25 kg s kotúčmi pre domáce použitie, oceľ
RE:SPORT 2-dielna sada činiek nastaviteľná 40 kg | Sada činiek s 2 činkami | Činka so závažím a 4 hviezdičkami | Fitness činka na budovanie svalov, tréning a doma
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(16)Počet hodnotení: 16
59,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-8%
54,79 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
RE:SPORT® Sada činiek 30 kg Činky Sada činiek Kotúče na činky
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(139)Počet hodnotení: 139
50,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-8%
46,79 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
Sada činkových závaží HOMCOM v prenosnom kufríku – 0,5 kg/1 kg/1,5 kg/2 kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
48,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
sada činiek 2 v 1 20 kg nastaviteľná činka a činka profesionálna posilňovacia činka a posilňovanie pre domáce fitness
65,98 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaVision
Sada činky na krútenie 30 kg Kotúče na činky
89,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-5,00 €
84,95 €
Doprava zdarma
Predajca: The-Living-Store
Nastaviteľná sada činkových kotúčov pre domáce posilňovňu, 2-dielna
82,95 €
Predajca: FLBcommerce
Sada dvoch vinílových činkových kotúčov po 4 kg na posilňovanie
82,95 €
Doprava zdarma
Predajca: SilkyStar
10 kg nastaviteľná sada činkov na domáce cvičenie
257,95 €
Doprava zdarma
Predajca: SilkyStar
Sada krátkych 3 kg činkových závaží
87,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce
Sada dvoch vinílových činkových kotúčov po 2 kg na posilňovanie
62,95 €
Doprava zdarma
Predajca: VosRetail
Závažia činiek – 25 mm kotúč 10
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
41,89 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Sada činka + činka 30,5 kg
116,95 €
Doprava zdarma
Predajca: The-Living-Store
Tunturi ProPolyuretánsada činiek 2 až 12 kg - 1 pár - Sada činiek
2 203,66 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-592,77 €
1 610,89 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
MAXXIVA sada činiek zo závažím, 2 x 10 kg
127,00 €
Predajca: Kokiska
Nastaviteľná sada činiek 4 v 1, 15 kg na domáce cvičenie
67,99 €
Predajca: Netsilla
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Naša sada činkových závaží od HOMCOM obsahuje závažia rôznych veľkostí, vďaka čomu si môžete hmotnosť činkových závaží prispôsobiť podľa svojich potrieb. Sada obsahuje 4 x 2,5 kg, 4 x 1,5 kg, 4 x 1,25 kg závažia a 2 x 2 kg spojovacie tyče. Pomôže vám precvičiť ruky, ramená a chrbát a budovať svalovú hmotu. S touto súpravou činkových závaží môžete cvičiť doma, v kancelárii alebo kdekoľvek.
Popis:
● Tento produkt obsahuje 4 x 2,5 kg, 4 x 1,5 kg, 4 x 1,25 kg závažia a 2 x 2 kg spojovacie tyče ● Pomôže vám precvičiť ruky, ramená, chrbát a posilniť svaly; ● Vybavené protišmykovou rukoväťou, aby sa zabránilo skĺznutiu počas tréningu; ● Sada činkových kotúčov sa dá stohovať. Po skončení tréningu ju môžete ľahko uskladniť a prenášať; ● Potiahnuté plastom, aby sa zabránilo poškodeniu podlahy
Technické údaje:
● Farba: čierna; ● Materiál: oceľ, umelá koža; ● Celkové rozmery: 45 d x 21 š x 21 v cm; ● Veľkosť závaží: Ø21 x 4T cm (4 x 2,5 kg); ● Veľkosť závaží: Ø18 x 3T cm (4 x 1,5 kg); ● Rozmery závaží: Ø18 x 2,5T cm (4 x 1,25 kg); ● Spojovacia tyč: Ø2,5 x 45 d cm (2 x 2 kg);
Obsah balenia:
● 4 x 2,5 kg závažia; ● 4 x 1,5 kg závažia; ● 4 x 1,25 kg závažia; ● 2 x 2 kg spojovacie tyče;
SONGMICS činky, liatinová sada činiek, 2 x 10 kg, nastaviteľné, pre mužov a ženy, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
110,36 €
Predajca: Lumarko
HOMCOM Hexagonové krátke činky z liatej železnej hmoty, s drážkovanou rukoväťou, 2 ks po 4 kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(26)Počet hodnotení: 26
30,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Yaheetech sada 2 činiek 6 kg, šesťhranné činky, PVC poťah, odolné proti kotúľaniu, na silový tréning
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(210)Počet hodnotení: 210
Použité
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro
Skladací posilňovací lavicový stôl KM-Fit | Multifunkčný, nastaviteľný, nosnosť až 400 kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(218)Počet hodnotení: 218
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Posilňovacia stanica Hop-Sport HS-1044K pre domácnosť - multifunkčná posilňovacia stanica s lanom a stolom na sťahovanie a krútenie latiek a motýlik, vrátane 66 kg závažia
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(60)Počet hodnotení: 60
479,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
SONGMICS činky, liatinová sada činiek, 2 x 15 kg, nastaviteľné, pre mužov a ženy, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
133,99 €
Predajca: Lumarko
Hop-Sport 40kg platne s činkami 30 mm - sady činiek 4x10kg
1,38 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(170)Počet hodnotení: 170
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Skladacia posilňovacia lavica Hop-Sport HS-1055 - s kulisou na krútenie, motýlikom a kulisou na nohy - vrátane sady závaží 105 KG, tyče na krútenie a činky, závažia 4x10+6x5+4x2,5+6x1,25
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(62)Počet hodnotení: 62
309,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Sada činiek Hop-Sport 36 kg činky činky SZ tyč záťažové dosky 30 mm, 2x5 kg, 4x2,5 kg, 6x1,25 kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(28)Počet hodnotení: 28
85,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
RE:SPORT 2-dielna sada činiek s nastaviteľnou hmotnosťou 15 kg | Sada činiek s 2 činkami | Činka so závažím a 4 hviezdičkami | Fitness činka na budovanie svalov, tréning a doma
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(16)Počet hodnotení: 16
35,79 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
HOROW Inteligentné inteligentné bidetové sedadlo so sprchovacou funkciou Vyhrievané sedadlo Nočné svetlo Sušenie teplým vzduchom Nastaviteľná teplota a tlak vody
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
209,99 €
5% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: HOROWbathseller
Hop-Sport sada liatych činiek 37kg SZ tyč 30mm, 1x tyč na curl, 2x činky, 2x5kg, 4x2,5kg, 4x 1,25kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(127)Počet hodnotení: 127
126,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(170)Počet hodnotení: 170
118,69 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2,40 €
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
SONGMICS činky, liatinová sada činiek, 2 x 20 kg, nastaviteľné, pre mužov a ženy, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
213,62 €
Predajca: Lumarko
Paulmann LED pásik Profil Corner 2m
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PaulmannLicht
Skladacia posilňovacia lavica s nastaviteľným operadlom a nastaviteľným sedadlom, ťahacie laná, tréningová lavica
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
99,00 €
Predajca: Maskare
SCSports Liatinové kotúče, 2 x 10 kg
8,77 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(115)Počet hodnotení: 115
175,39 €
Predajca: Kokiska
Kufrík na náradie na kolieskach Kanwod, box na náradie s 1000 dielmi, box na náradie, sada náradia v kufríku na kolieskach
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(210)Počet hodnotení: 210
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(121)Počet hodnotení: 121
73,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Sada činiek Hop-Sport 75 kg 1x tyč na činky, 1x tyč na SZ kotúče, 2x činky, závažia 2x10kg / 4x5kg / 4x2,5kg / 6x1,25kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(81)Počet hodnotení: 81
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Hop-Sport 30 kg sada činiek 4x2,5+4x5 kg 30/31 mm liatinové závažia Gripper Činky
3,20 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(48)Počet hodnotení: 48
96,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Bestseller
HOP SPORT Power Tower hrazda a dipová stanica, výškovo nastaviteľná, voľne stojaca, fitness zariadenia pre domáce použitie, domáca posilňovňa, zariadenia na kalisteniku
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(44)Počet hodnotení: 44
76,00 €
5% poukaz
Predajca: Hop-Sport_CZ
LUXTRI Nastaviteľná činka s otočným mechanizmom Nastaviteľná hmotnosť od 2,5 do 24 kg Nastaviteľná tréningová činka pre domácnosť Sada činiek
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
150,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
RE:SPORT® Sada činiek 30 kg Činky Sada činiek Kotúče na činky
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(139)Počet hodnotení: 139
50,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-8%
46,79 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 4,8
4,8Na základe 4 hodnotení
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%
25% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
25%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sada činiek HOMCOM 30 kg
Hmotnosť 30 kg
Veľmi kvalitná sada činiek na každodenné domáce použitie.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spĺňa svoj účel
Hmotnosť 30 kg
Používam ho pravidelne a zatiaľ som nenašiel žiadne chyby.
Cenový výkon, top.