4,8



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Oud & Bergamot - sviečka 200 g388,85 €/1kg
77,77 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sviečka Diptyque Geranium Rosa747,40 €/1kg
74,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sviečka Bergamot 135 g CZP13,12 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,20 €
Predajca: MATFEL

Ďalšie informácie o reklame
ARÔME Vonná sviečka 120 g, Kanabis3,28 €
Predajca: TradeConcept

Sviečka Vilde Citronella | Sviečka proti komárom s citrónovou vôňou na vonkajšie použitie
7,28 €
Predajca: LAVONIO

Sviečka Citronella 9 x 5 cm 130 g
85,14 €/1kg
5,96 €
Predajca: VISO

Vôňové sviečky, sviečky, vôňové sviečky
46,95 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,95 €
Predajca: oCreon

Bolsius vonná sviečka 18 kusov rozmarín
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE

Kringle Candle Novembrrr vonná sviečka (42 g)
116,90 €/1kg
4,91 €
Predajca: LBD

Kringle Candle Gingerlily & Palm vonný vosk (64 g)
7,13 €
Predajca: LBD

The Olphactory Ďalšia sviečka s vôňou verbeny 135 g
150,74 €/1kg
20,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

ARÔME Vonná sviečka 90 g Vanilka
3,28 €
Predajca: TradeConcept

Kringle Candle Gingerlily & Palm vonná sviečka (42 g)
5,17 €
Predajca: LBD

ARÔME Vonná sviečka 90 g Melón
32,78 €/1kg
2,95 €
Predajca: TradeConcept

Vonná dekoratívna sviečka 214 kvetinová vôňa
178,70 €/1kg
17,87 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

ARÔME Vonná sviečka 120 g Cukrová vata
3,28 €
Predajca: TradeConcept

Vonná sviečka Bolsius magnólia
6,47 €
Predajca: VISO

Vonná sviečka The Musc 270g
38,85 €
Predajca: Tersorte

ARÔME Vonná sviečka 120 g Levanduľa
2,95 €
Predajca: TradeConcept

ARÔME Rustikálna sviečka, biela
2,45 €
Predajca: TradeConcept
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
️ Horeca Candles Citronella – vonná sviečka v terakotovom kvetináči, 8 hodín horenia
Vytvorte si príjemnú a voňavú atmosféru počas letných večerov s vonnou sviečkou Horeca Citronella. Kombinuje funkčnosť proti komárom s dekoratívnym dizajnom – ideálna na použitie na záhrade, terase alebo balkóne.
Sviečka je vyrobená z vysokokvalitného vosku a obohatená o prírodný olej z citronely, ktorý uvoľňuje osviežujúcu citrusovú vôňu. Elegantný terakotový kvetináč dodáva sviečke štýlový rustikálny vzhľad a stáva sa zároveň vkusnou dekoráciou vášho exteriéru.
Výhody produktu:
️ Sviečka s vôňou citronely – osviežujúca a jemná citrusová aróma
⏳ Doba horenia cca 8 hodín – ideálne na letné večery
Pomáha odpudzovať komáre a hmyz
🪴 Dekoratívny terakotový kvetináč – vhodný na stôl aj zem
️ Vhodné na použitie vonku – záhrada, balkón, terasa, kempovanie
🟡 Žltý vosk – príjemná farba pre letné večery
Spoľahnite sa na Horeca Candles Citronella, ktorá spojí útulné svetlo, vôňu a ochranu pred hmyzom v jednom elegantnom dizajne – perfektná pre všetkých milovníkov letnej pohody pod holým nebom.
- Farba
- Žltá
- Doba horenia v hodinách
- 8
- Materiál
- Hlina
- Výrobca
- Horeca Candles
- Počet kusov
- 1
- Druh vône
- Citrónová tráva
- EAN kód
- 8005730032927
- Číslo od výrobcu
- CTR010618
- Farba
- Žltá
- Doba horenia v hodinách
- 8
- Materiál
- Hlina
- Výrobca
- Horeca Candles
- Počet kusov
- 1
- Druh vône
- Citrónová tráva
- EAN kód
- 8005730032927
- Číslo od výrobcu
- CTR010618
Hodí sa k tomu

HORECA CANDLES Citronella sviečky sada 3 ks – 8 h, v terakote, záhrada a balkón
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Provantis

HORECA CANDLES citronella sviečky sada 6 ks – 8 h, v terakote, na záhradu a balkón
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Provantis

Sviečka Citronella CB146, repelent, vedro, 130 g, 120x60 mm
2,59 €
Predajca: Proki

Sviečka Vilde Citronella | Sviečka proti komárom s citrónovou vôňou na vonkajšie použitie
7,28 €
Predajca: LAVONIO

Citronelová sviečka v nádobke - 12 kusov - 6x5 cm Ctronella sviečka (malá / 5 cm)
21,34 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,20 €
Predajca: Special-trends

Zásobníky na plameň Jaspers 10 balení
28,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Citronelová sviečka proti komárom, terakotová nádoba, 14 cm. / 120 gramov
16,73 €
Doprava zdarma
Predajca: FERRAMENTADATEO

Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
67,80 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Sada vankúšov na sedenie z palety 3 ks
Použité
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Intex 64136NP, Madrac, Obdĺžnik, Vnútorný, Vstavaná vzduchová pumpa
59,81 €
Predajca: Sedco

De’Longhi Magnifica EVO, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna
458,13 €
Predajca: egenta-shop

Aga Domáci ventilátor 41 cm Biely
63,50 €
Predajca: Aga24

Podlahový ventilátor AERSON 40cm chrómový veterný stroj 75W stolný ventilátor ventilátor na podstavci
64,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

JW multifunkčný gril "OSLO" 2341
263,91 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

ZMH LED stropné svietidlo Teplá biela stropná lampa 25,5 cm 17 W Moderné čierne geometrické dizajnové svietidlo pre spálňu Obývacia izba Predsieň Vchod Kuchyňa
41,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: ZMH

Súprava mop Profi + vedro Profi s integrovanými kolieskami
51,10 €
Predajca: velmontask

Sieť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým zatváraním Sieť proti hmyzu 90 x 210 cm
12,95 €
Predajca: HaWaKo

Plážový stan 145x100x70cm - tyrkysovo - sivý
17,16 €
Predajca: ProTechShop

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
16,90 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Vrchný matrac zo studenej peny 120x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
94,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Trendyplants - Olivovník - Výška 190-210 cm - Obvod kmeňa 20-30 cm - Odolný - Záhradná rastlina - Veľkosť kvetináča Ø45cm - Olea Lorc
275,94 €
Predajca: Trendyplants
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Favorit Grillkohle 10 kg Holzkohle aus Laubholz Kohle große Körnung lange Glut
3,26 €/1kg
32,60 €
Doprava zdarma
Predajca: MCT_MultiChannelTrade

Sviečka Citronella CB143, repelent, vedro, 80 g, 80x72 mm
1,69 €
Predajca: Proki

Citronelová sviečka v kovovom vedierku v čiernej farbe - 165 g / sada 3 ks - vonná citronelová sviečka
21,34 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,50 €
Predajca: Special-trends

KOTARBAU® Pieskový box s krytom, 120x120 cm. Drevený pieskový box v šedej farbe, s vekom a lavičkami. Obsahuje textíliu do pieskovej skrinky a plachtu na zakrytie
82,39 €
Predajca: KOTARBAU

Xiaomi Redmi Note 10 5G - 5G smartfón - Dual-SIM - RAM 4 GB / 128 GB - 6,5" - 2400 x 1080 pixelov (90 Hz)
399,00 €
Predajca: G-Electronics
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%25% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
25%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetky sľuby boli splnené
Farba Žltá
Medzitým som už niekoľkokrát nakupoval cez Kaufland a nikdy som nebol sklamaný, Vždy s radosťou
Hodnotenie z 29. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný
Farba Žltá
Skvelý produkt
Hodnotenie z 19. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sviečky s vôňou citronely
Farba Žltá
plnia svoj účel na 100 %
Hodnotenie z 9. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Žltá
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kartón 5 kg - 1750 ks Žlté kláštorné sviečky N140 z včelieho vosku
181,61 €
Predajca: Diveevo
36,32 €/1kg

Kartón 5 kg - 750 ks Žlté kláštorné sviečky N60 z včelieho vosku
175,93 €
Predajca: Diveevo
35,19 €/1kg

XXL sada na výrobu sviečok DIY s 1,36 kg vonných olejových knôtov sójový vosk farbivá vyrobte si vlastné sviečky sada na výrobu sviečok vonné sviečky urobte si sami
105,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
77,93 €/1kg

Čierne sviečky z včelieho vosku №80 200 ks - 1 kg



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
53,94 €
Predajca: Diveevo

Vonná sviečka v nádobe sójová sviečka pačuli 550g 110h čas horenia sviečka darček
70,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
129,07 €/1kg

Vonná sviečka káva 2 prútiky 550g - 110h horenia - Organická sviečka zo sójového vosku
70,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
129,07 €/1kg

Sviečka Sójová Dekoratívne Zelený Čaj S Citrónovou Trávou 250 Ml
24,33 €
Predajca: EDANTI
97,32 €/1l

Vonná sviečka eukalyptus mäta 330g, doba horenia 70h, veľké sviečky, 2 ks, dekoratívne, sójový vosk, aromaterapia
62,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
190,88 €/1kg

Luxusná darčeková sada pre ženy - wellness spa zážitok k 30. narodeninám a Vianociam
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
65,21 €/1kg

Citronella sviečka Vonkajšia veľká 2x 15oz sójový vosk Citronella vôňa Záhrada Kempovanie 180h
61,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Vianočná Sviečka V Skle 13 Cm Vianoce Dekorácie Wild White Tea



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,73 €
Predajca: EDANTI

Dekoratívna vianočná sklenená sviečka 10X5 CM farba Mocca
9,64 €
Predajca: EDANTI
64,27 €/1kg

M&SENSE sviečka s vôňou kávy v nádobe 330 g, 70 hodín horenia, prírodný sójový vosk
54,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
166,64 €/1kg

Čierne sviečky z včelieho vosku №40 50 ks



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
29,19 €
Predajca: Diveevo

Vonná sviečka Citronella Ø 19 cm - vonkajšia sviečka proti komárom s vôňou citróna - sklenená nádoba s 3 knôtmi - Zitronen Soleil
29,50 €
Predajca: 1915SHOP

WoodWick - Blooming Orchard Trilogy Ship ( Blooming Orchard ) 453.6g
44,99 €
Predajca: SuperMerchant

Rozprašovač Vody A Parfumu Oranžový
13,99 €
Predajca: homerci

Prírodná aromatická sviečka LEMONGRASS MANDARIN
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Acqua di Parma Buongiorno, Valec, Žltá, 70 h, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
110,09 €
Predajca: PerfumTraders
220,18 €/1kg

100 ks. Diveevo Rituálne sviečky zo 100% včelieho vosku žltej farby - pravoslávne sviečky na výzdobu modlitebného stola na svadbu - netoxické, bez sadzí - nekvapkajú 16,5 cm



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8
24,14 €
Predajca: Diveevo