5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kvetinový aróma difuzér - pomarančový kvet Neroli s jazmínom - NEROLI JASMINE1 380,00 €/1l
69,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Zmes esenciálnych olejov kardamóm s ružou - CARDAMOM ROSE1 750,00 €/1l
35,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Esenciálny olej levanduľa - LAVENDER1 700,00 €/1l
34,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Aromatické vrecúško YLANG LAVENDER360,00 €/1l
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Tahara Vanilla - parfémovaný olej, 12 ml
1 185,00 €/1l
14,22 €
Predajca: somnia24

Organická citrónová verbena 10%, 5 ml
1 410,00 €/1l
7,05 €
Predajca: taleoo

Buddhaduft 5 ml | BALDINI od spoločnosti TAOASIS
1 886,00 €/1l
9,43 €
Predajca: taleoo

Florascent Patchouly - Aromaterapeutický sprej
1 050,00 €/1l
15,75 €
Predajca: MyParfumerie

Bulfresh - parfém Rose 8 ml
493,75 €/1l
3,95 €
Predajca: RosesOils

Levanduľový izbový sprej 50 ml
186,40 €/1l
9,32 €
Predajca: AbisZ-Markt

Yodeyma Berlue Parfumovaná voda pre ženy 15ml
548,67 €/1l
8,23 €
Predajca: swee

Organický myrhový olej 5 ml
323,75 €/1kg
12,95 €
Predajca: AbisZ-Markt

Farfalla AMLFLB, 5 ml, Bergamot, Jazmín, Neroli, Ylang-ylang
3 146,00 €/1l
15,73 €
Predajca: taleoo

BIO bergamot 5ml
1 252,00 €/1l
6,26 €
Predajca: taleoo

Bio Aroma – limetka, Demeter, 5 ml | BALDINI BY TAOASIS
1 126,00 €/1l
5,63 €
Predajca: taleoo

Vonné tyčinky NEROLI JASMINE
280,00 €/1l
14,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Osvěžovače spray Brise Johnson - Citrus / vůně citrusových květů
30,70 €/1l
9,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Esenciálny olej Labdanum Venoc 10 ml
3 827,00 €/1l
38,27 €
Predajca: Emerosa

Organická levanduľová šalvia, 5 ml
1 568,00 €/1l
7,84 €
Predajca: taleoo

Organická citrónová tráva, 5 ml
1 030,00 €/1l
5,15 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
YODEYMA Mint Ocean je aromatická citrusová vôňa pre mužov, ktorá spája modernú sviežosť, stredomorskú eleganciu a športovú čistotu. Vrchná nota z mäty a citróna vytvára živý, čistý úvod. Tento žiarivý úvod pripomína chladný morský vzduch, slnečné pobrežné krajiny a čerstvé bylinky.
Srdce vône sa ďalej rozvíja s aromatickými zložkami, ako je rozmarín, levanduľa, jazmín a čierne ríbezle. Táto kombinácia dodáva vôni štruktúru, rafinovanosť a športový charakter. Základ s pižmom a citrónovou verbenou zaisťuje krémový, jemný, ale zároveň čistý záver.
Výhody
- Aromatická citrusová pánska vôňa s jasnou sviežosťou
- Mäta a citrón pre dynamický začiatok
- Aromatické bylinky pre modernú hĺbku
- Pižmo pre jemnú, mužnú teplo
- Ideálny na každodenné nosenie, leto, šport a voľný čas
Kompozícia vône – sviežosť, energia a aromatická elegancia
Hlavná nota z mäty tvorí jasný, povzbudzujúci úvod a dodáva okamžitú sviežosť. Dopĺňa ju šťavnatý citrón, ktorý dodáva vôni žiarivosť a vitálny, jasný charakter. V ďalšom priebehu sa rozvinie aromatická hĺbka bazalky a tymiánu, ktorá kompozíciu uzemňuje a dodáva jej korenistú, stredomorskú teplo.
Srdcová nota kombinuje rozmarín, levanduľu, čierne ríbezle a náznak jazmínu, čím vôňa pôsobí komplexnejšie, rafinovanejšie a ušľachtilejšie. Táto kombinácia vytvára modernú, aromaticko-zelenú signatúru, ktorá dodáva Mint Ocean mimoriadnu kvalitu. Základ tvorí jemná zmes pižma a citrónovej verbeny, ktorá vôňu zjemňuje, dodáva jej krémovosť a dlhotrvajúcu výdrž. Vďaka tomu má Mint Ocean svoju charakteristickú, jemne zelenú a pritom jasnú vôňu.
- Vrchná nota: mäta, citrón, bazalka, tymián
- Srdcová nota: levanduľa, rozmarín, ríbezle, jazmín
- Základná nota: citrónová verbena, pižmo
Táto kombinácia vytvára harmonický trojzvuk citrusovej sviežosti, aromatického hĺbky a krémovo-zeleného tepla.
Športový charakter s elegantnou hĺbkou
Mint Ocean spája športovú sviežosť s aromatickou teplotou. Energetický mätovo-citrusový úvod sa v priebehu dňa mení na jemne aromatickú, mužnú eleganciu. Vôňa zostáva čistá a moderná, bez toho, aby bola príliš výrazná – dokonalá rovnováha ľahkosti a hĺbky. Štruktúra vône pripomína čistý ranný vzduch, pocit čerstvo otvoreného okna alebo stredomorskú krajinu bezprostredne po teplom letnom daždi. Silná, motivujúca, živá – vôňa, ktorá symbolizuje pohyb a slobodu.
Použitie
Mint Ocean nastriekajte z vzdialenosti približne 15–20 cm na krk alebo zápästia a neroztierajte. Pre intenzívnejší účinok použite na oblečenie.
Výsledok
Svieža, čistá a moderná pánska vôňa, ktorá zostáva cítiť po celý deň a vyžaruje športovú eleganciu.
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 210 g
- Model
- Mint Ocean
- Výrobca
- YODEYMA Parfums S.L.
- Objem
- 0.1 l
- EAN kód
- 8436615706983
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 210 g
- Model
- Mint Ocean
- Výrobca
- YODEYMA Parfums S.L.
- Objem
- 0.1 l
- EAN kód
- 8436615706983
Varovanie
Výstražné upozornenia
H223 Horľavý aerosól.Hodí sa k tomu

YODEYMA Mint Ocean Eau de Parfum 50 ml - Svieža citrusová pánska vôňa
415,40 €/1l
20,77 €
Predajca: swee

Pánske parfumy Yodeyma Blue Sand 100 ml
319,00 €/1l
31,90 €
Predajca: swee

Yodeyma Amira toaletná voda 50 ml
415,40 €/1l
20,77 €
Predajca: swee

Yodeyma - Iris-W-100ml - Parfumy - ženy
291,50 €/1l
29,15 €
Predajca: swee

Yodeyma Platinum pánska parfumovaná voda 100 ml
364,50 €/1l
36,45 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

YODEYMA Parfum Amira – orientálna parfémová voda pre ženy (100 ml)
339,90 €/1l
33,99 €
Predajca: swee

Yodeyma Boreal parfumovaná voda pre ženy 100ml
350,90 €/1l
35,09 €
Predajca: swee

Dámske parfumy Yodeyma Tayda 100 ml
339,90 €/1l
33,99 €
Predajca: swee

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
2 261,25 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany

Versace - Eros Energy EDP 100ml
673,60 €/1l
67,36 €
Predajca: BRASTYGroup

10m VLIES WALLPAPER rolka rastliny listy zelená monstera tropy príroda XXL
8,47 €/1m²
44,90 €
Predajca: Muralo

Dsquared2 Green Wood Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
343,70 €/1l
34,37 €
Predajca: PerfumTraders

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Dámske parfumy EDP Yodeyma Lis 100 ml
360,70 €/1l
36,07 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Barový Stôl, Priemyselný Kuchynský Stôl, Jedálenský Stôl S Pevným Kovovým Rámom, Na Koktaily, Bar, Pivnica, Reštaurácia
569,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Lumarko

Parfumovaná voda Yodeyma Root pre mužov 50 ml
441,40 €/1l
22,07 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Yodeyma Luxor voda parfumovaná pre ženy 50 ml
441,40 €/1l
22,07 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Huawei WATCH Ultimate, 3,94 cm (1.55"), AMOLED, 32 GB, GPS, 76 g
949,26 €
Predajca: egenta-shop

Yodeyma Valia parfémovaná voda 50 ml
415,40 €/1l
20,77 €
Predajca: swee

Yodeyma Insinué Parfumovaná voda pre ženy 15ml
548,67 €/1l
8,23 €
Predajca: swee

Yodeyma Blue Sand parfumovaná voda pre mužov 50ml
415,40 €/1l
20,77 €
Predajca: swee

French Avenue Magnetiq Aromatix čistý parfém unisex 100 ml
478,00 €/1l
47,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yodeyma Linet Parfumovaná voda pre ženy 100ml
300,30 €/1l
30,03 €
Predajca: swee

XMaster akumulátorový vyžínač 600 W s batériou 2x 1500 mAh 21 V, elektrický vyžínač, krovinorez, teleskopická rukoväť a prídavná rukoväť, sada s množs
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: XMaster

2L Home&Garden udiareň XL s okienkom na sledovanie, udiareň s kompletným príslušenstvom
89,99 €
Predajca: 2LHome

ultra teplá zimná prikrývka 155 x 220 cm, zimná prikrývka, vhodná pre alergikov, prateľná, sleepling
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sleepling
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekná vôňa
Veľmi pekná vôňa.
Hodnotenie z 7. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Éterický olej THYMIAN OIL 1 liter



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
86,29 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
86,29 €/1l

Zmes esenciálnych olejov kadidlo, gáfrová limetka, tangerínka, santalové drevo - FRANKINCENSE KAFFIR LIME
37,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 850,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov cejlónsky čaj a Ylang Ylang - CEYLON TEA & YLANG
36,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 800,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov cejlónsky čaj a mäta - CEYLON TEA & MINT
36,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 800,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov citrónová tráva - PEACE
36,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 800,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov na podporu spánku SLEEP
35,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 750,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov kardamóm s ružou - CARDAMOM ROSE
35,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 750,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov cejlónsky jazmín - CEYLON JASMINE
35,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 750,00 €/1l

Esenciálny olej NEROLI
34,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 700,00 €/1l

Esenciálny olej levanduľa - LAVENDER
34,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 700,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov FOREST TRAIL
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 550,00 €/1l

Rozmarínový olej 1 kg 1 l 1000 ml – 100 % prírodná esencia
96,99 €
Predajca: SuperMerchant
96,99 €/1l

Esenciálny olej EUCALYPTUS
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 450,00 €/1l

Esenciálny olej YLANG YLANG
28,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 400,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov PRECIOUS WOOD
28,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 400,00 €/1l

Esenciálny olej TEA TREE
27,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 350,00 €/1l

ČISTÝ CHEMICKÝ éterický olej PFEFFERMINZÖL 0,5 L



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
49,27 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
98,54 €/1l

Esenciálny olej pomaranč - ORANGE
23,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 150,00 €/1l

Esenciálny olej cédrové drevo - CEDARWOOD
22,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 100,00 €/1l

Esenciálny olej mäta - PEPPERMINT
22,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 100,00 €/1l