4,5



Na základe 8 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Puzdro na mobilný telefón GUESS vhodné pre IPHONE 16 Pro GUHCP16LG4GFPI (PU 4G Classic) ružové31,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Ďalšie informácie o reklame
Puzdro Guess 4G Big Logo Do Iphone 17 Pro Max - Rôzne32,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Ďalšie informácie o reklame
GUESS puzdro pre IPHONE 17 Pro GUHCP17LG4GFPI (PU 4G Classic) ružové32,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Ďalšie informácie o reklame
Puzdro GUESS vhodné pre IPHONE 17 Pro GUBKP17L4GMGBR (PU 4G Metal Logo) hnedé33,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

GUESS puzdro pre IPHONE 17 Pro GUHCP17L4GMGCPI (PU W/ Big 4G Classic Logo) zlato ružové
31,90 €
Predajca: MyCoolcase

Puzdro GUESS vhodné pre IPHONE 17 Pro Max kompatibilné s MagSafe GUHMP17XP4MSEGCW (PU 4G W/ Classic) hnedé
87,26 €
Predajca: Dragtek-com

Guess – Hardcase 4G Classic Logo s popruhom obal na iPhone 17 Pro Max – ružový
34,90 €
Predajca: MyCoolcase

Puzdro Guess 4G Big Logo Do Iphone 17 Pro - Rôzne
32,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

GUESS case for IPHONE 17 Pro Max GUHCP17XG4GFPI (PU 4G Classic) pink
32,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Puzdro Guess IML Flowers Electro Pearl Strap MagSafe pre iPhone 17 Pro Max - biela
36,90 €
Predajca: MyCoolcase

Puzdro GUESS vhodné pre IPHONE 17 Pro kompatibilné s MagSafe GUHMP17LP4MSEGCP (PU 4G W/ Classic) ružové
33,41 €
Predajca: iSpace

Puzdro GUESS vhodné pre IPHONE 17 Pro Max kompatibilné s MagSafe GUHMP17XP4GRMDEP (PU W/ 4G Strass Logo) ružové
57,74 €
Predajca: Dragtek-com

GUESS puzdro pre IPHONE 17 Pro Max GUHCP17X4GMGCGR (PU W/ Big 4G Classic Logo) zlaté čierne
20,99 €
Predajca: NGSStores

Guess – Hardcase 4G Charm Cradle MagSafe obal na iPhone 17 Pro Max – ružový
34,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Puzdro Guess 4G Ring Classic Logo MagSafe na iPhone 17 Pro Max - ružové
29,76 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

GUESS puzdro pre IPHONE 17 GUHCP17S4GMGCGR (PU W/ Big 4G Classic Logo) zlatá čierna
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

GUESS case passend für IPHONE 17 Pro Max GUHCP17XHG4SGCK (Fixed Glitter Big 4G Metal Frame) black
89,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Puzdro GUESS passend für IPHONE 17 GUHCP17S4GMGCBR (PU W/ Big 4G Classic Logo) zlatohnedé
20,45 €
Predajca: NGSStores

Puzdro + 2X ochranné sklo pre iPhone 17 Pro Max s pancierovou fóliou cez celý displej CLEAR
11,88 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Guess 4G Štrasové logo a veľké kovové tlačidlá MagSafe je exkluzívny rad ochranných puzdier, ktorý spája výnimočnú funkčnosť a štýlový, jedinečný dizajn. Táto kolekcia bola navrhnutá pre ľudí, ktorí si cenia nielen bezpečnosť svojho telefónu, ale aj elegantný vzhľad. Je ideálnou voľbou pre všetkých majiteľov zariadení s technológiou MagSafe.
Jedinečný dizajn a výnimočná kvalita
Toto exkluzívne ochranné puzdro od renomovanej značky Guess je spojením elegancie a štýlu na najvyššej úrovni. Puzdro je potiahnuté kvalitnou ekokožou s potlačou legendárneho 4G vzoru. Na spodnej časti puzdra je emblém 4G a logo Guess, ktoré jemne zdôrazňujú prestíž tohto puzdra. Je to dokonalá kombinácia funkčnosti a elegantného dizajnu, ktorá zaručuje, že váš telefón bude nielen dobre chránený, ale stane sa aj módnym doplnkom. Balenie dopĺňa praktický remienok, ktorý vám umožní nosiť telefón na krku alebo na ramene.
Pevná konštrukcia a dokonalé prispôsobenie
Vďaka starostlivo zvoleným rozmerom puzdro účinne tlmí pády a zároveň zachováva plný prístup k portom a tlačidlám. Boky puzdra sú dostatočne pružné, aby umožňovali jednoduchú inštaláciu a demontáž a zároveň chránili rám zariadenia pred nárazmi a poškodením. Jemne vyvýšené okraje účinne chránia obrazovku telefónu pred poškodením, zatiaľ čo vyvýšený rám fotoaparátu chráni šošovky pred rozbitím a poškriabaním.
Nabíjajte svoj telefón bezdrôtovo!
Puzdro je vybavené magnetickým krúžkom kompatibilným s bezdrôtovou nabíjačkou MagSafe, ktorý zabezpečuje rýchle a jednoduché nabíjanie. Zabudované magnety sú dokonale zarovnané s telefónom používateľa a zabezpečujú silné priľnutie k nabíjačke MagSafe.
Puzdro je vyrobené na základe licencie spoločnosti Guess.
Špecifikácie:
Kolekcia: Guess 4G štrasové logo a veľký remienok kovové tlačidlá MagSafe
Typ výrobku: Puzdro na mobilné telefóny s ochranou pred poškodením: Ochranné puzdro: Ochranné puzdro: Ochranné puzdro: Ochranné puzdro
Podpora MagSafe: Áno
Materiál: Imitácia kože / TPU / PC
Puzdro Guess 4G Big 4G Classic Logo pre iPhone 17 Pro Max - ružovo zlaté
Hádaj prípad
logo 4G Big 4G Classic
Elegantné puzdro Guess z kolekcie 4G Big 4G Classic Logo má elegantný, rozpoznateľný dizajn podpisu 4G so zlatým logom GUESS.
Jedinečný dizajn a výnimočná kvalita
Puzdro je vyrobené z kvalitnej ekokože s textúrovaným povrchom, ktorý dopĺňa veľký legendárny symbol 4G a kovové logo Guess. Okrem toho celé puzdro zdobí elegantný, jemný vzor monogramu 4G, ktorý sa opakuje po celom puzdre, čo mu dodáva jedinečný a rozpoznateľný charakter.
Exkluzívny vzhľad dotvárajú aj zlaté detaily v podobe okolia fotoaparátu a bočných tlačidiel. Toto puzdro je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí v móde ocenia nielen exkluzívny vzhľad, ale aj vysokú kvalitu a funkčnosť.
Vďaka výraznej povrchovej úprave pôsobia všetky doplnky z tejto kolekcie mimoriadne elegantne a ne.
Povinná výbava pre tých, ktorí si cenia eleganciu a prestíž!
Robustný dizajn a dokonalé prispôsobenie
Presne padnúce puzdro chráni váš telefón pred poškriabaním a nárazmi.
Konštrukcia puzdra je vyrobená z odolného termopolyuretánu, ktorý zvyšuje odolnosť voči pádom a mechanickému poškodeniu
Zadná strana puzdra je vyrobená z polykarbonátu (PC) a pokrytá vrstvou kvalitnej ekokože, ktorá je nielen odolná, ale aj odolná voči poškodeniu a poškriabaniu, takže zostane dlho esteticky príjemná
Puzdro 4G Big 4G Classic Logo je
- Vysokokvalitný materiál
- Presné uchytenie
- Vysoká úroveň ochrany a funkčnosti
- Originálny výrobok značky Guess
- Jedinečný dizajn a výnimočná kvalita
Puzdro bolo licencii značky Guess.
Technické údaje | |
| Kolekcia | logo 4G Big 4G Classic |
| Typ | Ochranné puzdro |
| Materiál | / TPU / PC |
| Farba | Ružová |
| Kompatibilita | iPhone 17 Pro Max |
Choď na istotu!S originálnym puzdrom Guess iPhone 17 Pro Max bude tvoj telefón vyzerať úžasne, zatiaľ čo bude chránený! Objednaj si teraz puzdro z prémiovej ekologickej kože!
Je čas na zmenu!
Súčasné ochranné puzdro ťa už neuspokojuje? Prišiel si na správne miesto! Špeciálne pre teba sme pripravili puzdro s jedinečnými vzormi, ktoré ťa nadchne!
Neprekonateľný výkon
Brilantná kombinácia TPU a ekologickej kože zaručuje, že originálne puzdro Guess iPhone 17 Pro Max bude mať závideniahodnú odolnosť! Nenechaj si ujsť toto prémiové púzdro!
Vedeli ste, že...
...puzdro na telefón, ktoré si vyberiete, odráža vašu osobnosť? Ak ťa charakterizuje klasický a elegantný štýl, musíš mať puzdro Guess iPhone 17 Pro Max z ekologickej kože!
Presne ako si očakával
Keď sa originálne puzdro Guess objaví v popredí, už vieš, že je bezchybné. Výrezy a detailné prevedenie z tohto puzdra na telefón robia umelecké dielo.
Šťastie spočíva v jednoduchých veciach
Dopraj si potešenie z púzdra z ekologickej kože, ktoré môžeš obdivovať každý deň. Čo by si mohol chcieť viac, než toto originálne puzdro Guess iPhone 17 Pro Max?
Úžasné a odolné?
Áno! Ochranné puzdro ťa nadchne svojím skvostným dizajnom a postará sa o to, aby tvoj telefón zostal nepoškodený. Znie to príliš dobre, aby to bola pravda? Vyskúšaj odolné púzdro proti nárazom a uvidíš rozdiel okamžite!
Vysokokvalitný zadný kryt GuessPolyuretán4G Metal Logo má elegantný, charakteristický vzor 4G doplnený logom GUESS.
Puzdro je vyrobené z ľahkého a odolného polyuretánu (PU) s povrchovou úpravou zPolyuretánkože a poskytuje nielen vynikajúcu ochranu telefónu, ale aj pohodlie počas používania.
Táto povrchová úprava zaručuje pevné uchopenie, čím sa minimalizuje riziko vykĺznutia telefónu z ruky.
Vďaka svojmu presnému tvaru dokonale sedí na telefóne a umožňuje ľahký prístup ku všetkým tlačidlám a portom.
Tento prvotriedny kryt s výrazným logom 4G je skvelou ponukou pre ľudí, ktorí oceňujú nielen exkluzívny, módny vzhľad, ale aj vysokú kvalitu a funkčnosť.
Je to nevyhnutný doplnok pre každého, kto hľadá spojenie elegancie a prestíže.
Hlavné vlastnosti:
- Dominantné kovové logo 4G
- Ľahký a odolný kryt zPolyuretánaPolyuretánkože
- Perfektne padne do ruky a nešmýka sa
- Presne kopíruje tvar telefónu, jednoduchý prístup k tlačidlám a portom
- Chráni telefón pred prachom a škrabancami
- ný doplnok pre váš telefón
- Model
- Apple iPhone 17 Pro Max
- Výrobca
- Vhodné pre výrobcov
- Apple
- Farba
- Ružová
- Hmotnosť
- 0.089 kg
- Materiál
- Plast
- Vzor
- Potlač motívu
- EAN kód
- 3666339521783
- Model
- Apple iPhone 17 Pro Max
- Výrobca
- Vhodné pre výrobcov
- Apple
- Farba
- Ružová
- Hmotnosť
- 0.089 kg
- Materiál
- Plast
- Vzor
- Potlač motívu
- EAN kód
- 3666339521783
Hodí sa k tomu

AVANA iPhone 17 Pro Max ochrana obrazovky z pancierového skla 9H proti špehovaniu 2 kusy
10,99 €
Predajca: AVANA-Shop

GUESS puzdro pre IPHONE 17 Pro Max GUHCP17X4GMGCBR (PU W/ Big 4G Classic Logo) zlatohnedé
58,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

GUESS puzdro pre IPHONE 17 Pro GUHCP17L4GMGCPI (PU W/ Big 4G Classic Logo) zlato ružové
31,90 €
Predajca: MyCoolcase

Puzdro Guess 4G Big Logo Do Iphone 17 Pro Max - Rôzne
32,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

GUESS univerzálny remienok GUUCNP4DGMP (4GPolyuretánStrap Tether Patch Strass Metal Logo) ružový
26,90 €
Predajca: BombaZlava

GUESS case passend für IPHONE 17 Pro Max GUHCP17XHG4SGCK (Fixed Glitter Big 4G Metal Frame) black
89,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
86,69 €
Predajca: Lumarko

Puzdro Guess 4G Big Logo Do Iphone 17 Pro - Rôzne
32,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

GUESS case for IPHONE 17 Pro Max GUHCP17XG4GFPI (PU 4G Classic) pink
32,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Guess – Hardcase 4G Classic Logo s popruhom obal na iPhone 17 Pro Max – ružový
34,90 €
Predajca: MyCoolcase

Puzdro GUESS vhodné pre IPHONE 17 Pro Max kompatibilné s MagSafe GUHMP17XP4MSEGCP (PU 4G W/ Classic) ružové
34,44 €
Predajca: iSpace

Puzdro GUESS vhodné pre IPHONE 17 Pro Max kompatibilné s MagSafe GUHMP17XP4GRMDEP (PU W/ 4G Strass Logo) ružové
57,74 €
Predajca: Dragtek-com

GUESS , Ochranný obal, Apple, Apple iPhone 15 Pro Max, 17 cm (6.7"), Šedá
32,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Ochranné puzdro pre iPhone 17 Pro Max kompatibilné s priehľadným silikónovým puzdrom MagSafe
9,90 €
Predajca: CoolGadget

Pre Apple iPhone 17 Pro Max Ochranné tvrdé sklo na objektív fotoaparátu Kompletná ochrana
5,95 €
Predajca: Wigento

Puzdro + 2X ochranné sklo pre iPhone 17 Pro Max s pancierovou fóliou cez celý displej CLEAR
11,88 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Modrá
1 499,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Puzdro Guess 4G Logo pre iPhone 17 Pro Max
18,95 €
Predajca: NGSStores

Puzdro Guess 4G Triangle Logo Magsafe pre Iphone 17 Pro Max - ružové a zlaté
91,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Puzdro GUESS vhodné pre IPHONE 17 Pro Max kompatibilné s MagSafe GUHMP17XP4MSEGCW (PU 4G W/ Classic) hnedé
87,26 €
Predajca: Dragtek-com

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

GUESS puzdro pre IPHONE 17 Pro GUHCP17L4GMGCBR (PU W/ Big 4G Classic Logo) zlatohnedé
20,66 €
Predajca: NGSStores

GUESS case for IPHONE 17 Pro Max GUHCP17XP4G4SMCK (PU W/ Big 4G Classic Logo) silver black
28,99 €
Predajca: iKable

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
1 492,76 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Vehe_Shop_DE

Obal Guess 4G Small 4G a Classic MagSafe pre iPhone 17 Pro Max - ružová
34,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

AVANA iPhone 17 / iPhone 17 Pro ochrana obrazovky z pancierového skla 9H proti špehovaniu 2 kusy
10,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%13% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
13%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Puzdro na mobilný telefón
Farba Hnedá
Som viac ako spokojný
Hodnotenie z 18. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Puzdro Guess iPhone 17 Pro Max
Farba Hnedá
Všetko perfektné.ďakujem
Hodnotenie z 21. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vyzerá to veľmi pekne
Farba Ružová
Páči sa mi to
Hodnotenie z 15. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Ružová
Hodnotenie z 8. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Ružová
Hodnotenie z 25. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Hnedá
Hodnotenie z 28. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Ružová
Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Hnedá
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vodotesné puzdro na telefón Tech-Protect IPX8 Pro - sivé a čierne



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
63,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Puzdro na mobilný telefón pre Samsung Galaxy S20 kryt flipové puzdro skladacie puzdro ochranný kryt, blackberry
10,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Samsung Galaxy J3 2016 Puzdro Flip Cover Ochranný kryt mobilného telefónu



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(350)Počet hodnotení: 350
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Knižné puzdro Xiaomi Redmi Note 8T Cover Case Flip Cover Ochrana mobilného telefónu



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(222)Počet hodnotení: 222
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Xiaomi Redmi 10 (2022) Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Ochranné puzdro



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(222)Počet hodnotení: 222
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Samsung Galaxy A9 2018 Case Flip Cover Ochranný kryt mobilného telefónu



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(350)Počet hodnotení: 350
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Knižkové puzdro pre Nokia X20 / X10 Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Ochranný kryt Puzdro



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(103)Počet hodnotení: 103
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Huawei Y6p Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Ochranný kryt Shell



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(98)Počet hodnotení: 98
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Huawei Nova 9 / Honor 50 Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Ochranný kryt



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(94)Počet hodnotení: 94
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro na knihy Huawei Mate 10 Pro Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Ochranný kryt Shell



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(98)Počet hodnotení: 98
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Motorola Moto G30 / G20 / G10 Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Ochranný kryt Puzdro s puzdrom



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Huawei P30 Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Protective Cover Shell



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Huawei P30 Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Protective Cover Shell



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Samsung Galaxy S22 Case Flip Cover Ochranný kryt mobilného telefónu



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Samsung Galaxy A56 5G Case Flip Cover Ochranný kryt mobilného telefónu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Samsung Galaxy A56 5G Case Flip Cover Ochranný kryt mobilného telefónu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Huawei P20 Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Protective Cover Shell



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Honor 8A Case Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Protective Cover Case Shell



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(94)Počet hodnotení: 94
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Samsung Silicone Case Green, Ochranný obal, Samsung, Galaxy S24 Ultra, 17,3 cm (6.8"), Žltá



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
30,07 €
Predajca: Electrotrend

Puzdro typu kniha pre mobilný telefón Realme 7i Flip Cover



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(58)Počet hodnotení: 58
8,99 €
Predajca: CoolGadget