5,0



Na základe 6 hodnotení
L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživujúci šampón pre posilnenie vlasov Refill 1000 ml
35,90 €
35,90 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Šampóny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml76,00 €/1kg
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml21,33 €/1l
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Shampoo, For Smoothening, 1500 ml365,00 €/1kg
182,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 300 ml72,50 €/1l
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživujúci šampón pre posilnenie vlasov 1500 ml
32,93 €/1l
49,40 €
Predajca: Parfumtoi

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml
22,00 €/1l
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 1000 ml
59,52 €/1l
59,52 €
Predajca: somnia24

L'Oréal Šampón L'Oréal Série Expert Absolut Repair Náplň šampónu 500ml
48,16 €/1l
24,08 €
Predajca: Tersorte

Intenzívne regeneračný šampón L'Oreal Professionnel Absolut Repair, 500ml
53 000,00 €/1kg
31,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Scalp Advanced, Hair Shampoo, Anti-Dandruff, 300 ml
63,37 €/1l
19,01 €
Predajca: NutraBestBG

L´Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color Spectrum Professional Shampoo šampón pre farbené vlasy Refill 500 ml
67,72 €/1l
33,86 €
Predajca: Tersorte

L'Oréal Professionnel Serie Expert Keratin Alpha Sleek šampón 500 ml
78,78 €/1l
39,39 €
Predajca: PerfumTraders

L´Oréal Professionnel Série Expert Silver Shampoo vyživujúci šampón pre šedivé vlasy 300 ml
42,77 €/1kg
17,11 €
Predajca: CosmeChicFr

L'Oréal Šampón L'Oréal Série Expert Vitamino Colour Refill 500ml
75,20 €/1l
37,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

L'Oréal Professionnel Série Expert Liss Unlimited Shampoo Šampón na nepoddajné vlasy 300 ml
77,40 €/1l
23,22 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

System Professional by Wella, Repair, Hair Shampoo, For Nourishing, 250 ml
36,56 €/1l
9,14 €
Predajca: NutraBestBG

L´Oréal Professionnel Série Expert Silver Shampoo vyživujúci šampón pre šedivé vlasy 1500 ml
19,19 €/1kg
34,55 €
Predajca: BRASTYGroup

Selective Professional Risana Restructuring Shampoo vyživujúci šampón na poškodené vlasy 275 ml
38,40 €/1l
10,56 €
Predajca: Tersorte

Selective Professional OnCare Refill Volumizing Shampoo posilňujúci šampón pre objem 275 ml
40,84 €/1l
11,23 €
Predajca: Tersorte

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Šampón na poškodené vlasy 1000 ml
42,32 €/1l
42,32 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Šampón Serie Expert Absolut Repair Molecular opravuje molekulárnu štruktúru vlasov a obnovuje ich pevnosť, pružnosť a poddajnosť. Objavte jeho nezameniteľnú, návykovú vôňu s tónmi bergamotu, fleur de sel a santalového dreva.
Pri poškodení vlasov je narušená molekulárna štruktúra, ktorá sa skladá z peptidov. Väčšina peptidov je však príliš veľká na to, aby sa dala opätovne vstreknúť do vlasového vlákna, takže poškodenie je takmer nezvratné. Pokročilému výskumnému tímu spoločnosti L'Oréal sa po prvýkrát podarilo rozložiť peptidy tak, aby bolo možné vstreknúť ich zložky do vlasového vlákna samostatne. S prípravkom Absolut Repair Molecular pomáha L'Oréal Professionnel napraviť poškodenie a obnoviť pôvodnú silu vlasov. Vlasy získavajú späť svoju pôvodnú pružnosť a pružnosť.
[Inovatívna technológia]
Tento patentovaný šampón s obsahom Peptide Bonder + 5 aminokyselín obnovuje makromolekulárnu štruktúru vlasov.
[Profesionálne zloženie]
Bez sulfátov, ná textúra prípravku sa mení na bohatú penu, ktorá čistí, rozčesáva a poskytuje vysokú úroveň starostlivosti.
[Odporúčané pre všetky poškodené vlasy]
Vhodný pre všetky poškodené, farbené, zosvetlené a prirodzené štruktúry vlasov.
[Použitie]
Naneste Absolut Repair Molecular Shampoo na mokré vlasy. Emulgujte do bohatej peny. Dôkladne opláchnite. Na dosiahnutie najlepších výsledkov použite Absolut Repair Molecular Routine na poškodené vlasy. Po umytí šampónom použite Absolut Repair Molecular Rinse-Out Serum a bezoplachovú masku.
Zloženie
Aqua / Water / Eau, Sodium Cocoyl Isethionate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Glycol Distearate, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycerín, Parfum / Parfum, Decyl Glukozid, Cocamidopropyl Betaine, Ppg-5-Ceteth-20, Coco-Betaine, Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer, Amodimethicone, Citric Acid, Hydroxid sodný, polykvaternium-7, polykvaternium-10, karbomér, benzoan sodný, chlorid sodný, Peg-55 propylénglykol oleát, propylénglykol, arginín, kyselina salicylová, kyselina benzoová, polysorbát 21, tridecet-6, linalool, C12-13 alketh-23, C12-13 alketh-3, glycín, serín, tyrozín, cetrimoniumchlorid, kyselina glutámová, fenoxyetanol (F.I.L. N70026821/1).
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Šampóny značky L´Oréal Professionnel z kolekcie Série Expert boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce slabé vlasy. Tento kadernický zázrak má objem 1000 ml.
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- zložky sústavy ústavy ústupné prvky ústupné zložky ústupné časti ústupné prvky (v kontexte politiky) ústupné zložky (v kontexte politiky) ústupné časti (v kontexte politiky) ústupné prvky (v kontexte chemie) ústupné zložky (v kontexte chemie) ústupné časti (v kontexte chemie) ústupné prvky (v kontexte matematiky) ústupné zložky (v kontexte matematiky) ústupné časti (v kontexte matematiky)
- Výrobca
- L'Oréal
- EAN kód
- 3474637275341
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- zložky sústavy ústavy ústupné prvky ústupné zložky ústupné časti ústupné prvky (v kontexte politiky) ústupné zložky (v kontexte politiky) ústupné časti (v kontexte politiky) ústupné prvky (v kontexte chemie) ústupné zložky (v kontexte chemie) ústupné časti (v kontexte chemie) ústupné prvky (v kontexte matematiky) ústupné zložky (v kontexte matematiky) ústupné časti (v kontexte matematiky)
- Výrobca
- L'Oréal
- EAN kód
- 3474637275341
Hodí sa k tomu

L'Oréal maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Moleculair Mask 500ml
94,44 €/1l
47,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
877,67 €/1l
78,99 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml
76,00 €/1kg
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Rinse-Off Mask 250ml
129,68 €/1l
32,42 €
Predajca: Parfumtoi

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml
22,00 €/1l
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml
83,00 €/1l
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Bi-Phase Oil 90 ml
178,95 €/1kg
34,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
13,50 €
Predajca: TanningParadise

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Bi-Phase Oil 30 ml
914,67 €/1l
27,44 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživujúci šampón pre posilnenie vlasov 500 ml
74,42 €/1kg
40,78 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 1500 ml
32,38 €/1l
48,57 €
Predajca: Denpoli-Venda

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
21,33 €/1l
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resurfacing Agent, 190 ml
89,47 €/1l
17,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Special Blonde pre ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
371,67 €/1l
22,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
0,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživujúci šampón pre posilnenie vlasov 1500 ml
32,93 €/1l
49,40 €
Predajca: Parfumtoi

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživujúci šampón pre posilnenie vlasov 300 ml
75,27 €/1l
22,58 €
Predajca: BRASTYGroup

L'Oréal Šampón L'Oréal Série Expert Absolut Repair Molecular Refill 500ml
67,30 €/1l
33,65 €
Predajca: Tersorte

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 300 ml
72,50 €/1l
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Structure posilňujúci šampón, 500 ml
60,50 €/1l
30,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
178 800,00 €/1kg
17,88 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úplne super
Objem 0,5 l
Mám kučeravé vlasy. Po vypadávaní a lámavosti vlasov vyzerali ako z elektrickej zásuvky. Tento šampón mi pomohol vlasy opäť obnoviť. Nevyzerajú už ako plst a nestojí im na všetky strany. Sú definované a kompaktné. Buďte trpezliví, štruktúra sa určite zmení.
Hodnotenie z 27. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Neuveriteľné
Objem 1 l
Takýto skvelý šampón som hľadala už dlho – úžasne vonia a dodáva mojim vlasom novú silu
Hodnotenie z 21. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
super
Objem 0,5 l
Milujem to Som úplne nadšená
Hodnotenie z 9. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
M5ECU15
Objem 1 l
Ďakujem, veľmi dobrý šampón. Super
Hodnotenie z 19. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý produkt
Objem 0,5 l
Rovnako ako maska, aj šampón je skvelý, mäkké, voňavé, dobre upravené vlasy
Hodnotenie z 14. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,5 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
29,25 €
Predajca: MAGUHAAR
58,50 €/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,47 €
Predajca: Serica
45 488,89 €/1kg

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Intense Moisturizing Cleasing Cream System šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
67,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
44,80 €/1l

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

NISHMAN PRO-HAIR SHAMPOO 01 1250ml šampón na vlasy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,83 €
Predajca: HAIRSALE
9,46 €/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
76,00 €/1kg

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,50 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1kg