Tuhý konštrukčný tyl 50x180 cm Krinolína 30 g/m² - Trávovo zelená Nr 46
2,00 €
plus 4,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Metrový textil a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Tkanina Bavlna Krep 110 g/m² - biely Nr 1
21,00 €/1kg
3,00 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,31 €
Predajca: OrientFashion

Tkanina Softshell 330 g/m² - čierna Nr 12
10,52 €/1kg
6,00 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,47 €
Predajca: OrientFashion

Priadza JUMBO - 100g / 147 m - zelená
59,90 €/1kg
5,99 €
Predajca: VISO

Látka Marchiano, látka na šaty, trávovo zelená 50 x 150 cm
13,91 €/1kg
3,20 €
Predajca: OrientFashion

Yoryo šifón so stuhou, lososový 50x125 cm
4,75 €/1m²
2,99 €
Predajca: OrientFashion

Voálová tkanina 1,45 x 20 m zelená
35,07 €/1kg
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

Tkanina Marchiano, látka na šaty, zelená 50 x 150 cm
7,98 €/1m
3,99 €
Predajca: OrientFashion

Gombík – priemer 14 mm – zelený
3 780,00 €/1kg
3,78 €
Predajca: VISO

Marchiano Látka, Látka na šaty, fľaškovo zelená 50 x 150 cm
7,98 €/1m
3,99 €
Predajca: OrientFashion

Satén so Elastanom fľaškovo zelená 50 x 150 cm
3,99 €/1m²
2,99 €
Predajca: OrientFashion

Potlačený šifón, vzor 9, svetlozelený 50 x 150 cm
5,00 €/1m²
3,75 €
Predajca: OrientFashion

Šifon s potlačou, vzor 4, svetlomodrá 50 x 150 cm
5,00 €/1m²
3,75 €
Predajca: OrientFashion

Šifon s potlačou, vzor 12, červený 50 x 150 cm
5,00 €/1m²
3,75 €
Predajca: OrientFashion

Priadza JUMBO MAXI - 100g / 65 m - Natur
6,32 €
Predajca: VISO

Tkanina Stretch PANAMA 160 g/m² - krém Nr 2
1,19 €
Predajca: OrientFashion

Priadza GLORIA - 50 g / 305 m - červená
0,02 €/1m
5,61 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,45 €
Predajca: VISO

Omgoods - Tyllová tkanina na svadby a vlastné dekorácie, 30 x 92 metrov, zelená
0,39 €/1m
35,95 €
Doprava zdarma
Predajca: SilkyStar

Hladký šifón, voálová tkanina, fľaškovo zelená, 50 x 150 cm
4,98 €/1m
2,49 €
Predajca: OrientFashion

Strečová tkanina žltý polyester
22,99 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

PAREO – veľkosť S/M – 140 x 75 cm – ružová
23,73 €/1m²
24,92 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ŠTRUKTÚRA, KTORÁ DÁVA TVAR
Tuhý tyl je ľahká, polopriehľadná tkanina s výrazne vystuženou štruktúrou. Vďaka pružnosti a stabilite dokonale drží tvar a vytvára objem a efektné formy.
TECHNICKÉ ÚDAJE
- Gramáž: 30 g/m²
- Šírka: 180 cm (±5%)
- Zloženie: 100% polyester
- Štruktúra: priedušná, vzdušná sieťovina
- Pružnosť: žiadna
- Pôvod: Čína · Odosielame z: Poľska (EU)
POUŽITIE
- Oblečenie: tanečné a javiskové kostýmy, tvarujúce prvky, cosplay
- Domov: obrusy a behúne, tuhé dekorácie
- DIY: vence, girlandy, fascinátory
AKO – PREDAJ NA METRE
1 kus = 0,5 metra. Látku posielame v JEDNOM celku – pre dlhší kus zvýšte množstvo:
- 1 ks = 0,5 m · 2 ks = 1 m · 10 ks = 5 m (v jednom kuse)
ÚDRŽBA
Prať max. 30°C · nebieliť · nesušiť v sušičke · žehliť na nízku teplotu.
Poznámka: farby sa môžu mierne líšiť podľa nastavenia monitora.
FARBY:
nr 1 – Biela
nr 2 – Ecru
nr 3 – Svetlobéžová
nr 4 – Béžová
nr 8 – Svetlosivá
nr 12 – Čierna
nr 14 – Tyrkysová
nr 17 – Nevädzovo modrá
nr 20 – Cukríkovo ružová
nr 25 – Žltá
nr 29 – Červená
nr 38 – Fialová
nr 44 – Papája
nr 46 – Trávovo zelená
nr 49 – Neónovo zelená
nr 50 – Neónovo ružová
nr 51 – Neónovo oranžová
nr 53 – Púdrovo ružová
nr 57 – Staroružová
nr 78 – Intenzívna fuxiová
- Šírka
- 1.8 m
- Výrobca
- Orient Fashion
- EAN kód
- 5904083122923
- Číslo od výrobcu
- Tiul sztywny nr 46
- Šírka
- 1.8 m
- Výrobca
- Orient Fashion
- EAN kód
- 5904083122923
- Číslo od výrobcu
- Tiul sztywny nr 46
Hodí sa k tomu

Voálová látka biela premium - 320 cm vysoká | záclonová látka na metre polopriehľadná hladká s olovenou páskou na záclony a dekoračné šály
30,41 €/1kg
4,62 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,41 €
Predajca: PanczoDecor

OUTDOOR DEKOSTOFFE OXFORD - Drevený motív na stenu
13,90 €/1m
13,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TEKER

Lyccová tkanina na meter | 35 000 cyklov oteru | Šetrná k zvieratám a odolná voči poškriabaniu | 1 meter x 1,40 m široká čalúniaca tkanina na nábytok, obliečky na vankúše a ďalšie projekty typu "urob si sám" | 360 g/m² | Dostupné v rôznych farbách
12,49 €/1kg
9,99 €
Predajca: animal-design

Tkanina Softshell 330 g/m² - čierna Nr 12
10,52 €/1kg
6,00 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,47 €
Predajca: OrientFashion

Bavlnená látka elastická čierna 50 x 150 cm
5,32 €/1m²
3,99 €
Predajca: OrientFashion

Imitácia kože v modrej farbe ako bežecká látka v metráži, čalúnnická látka "mnoho farieb" v koženom vzhľade na šitie a čalúnenie šírka 145 cm
6,89 €/1m²
9,99 €
Predajca: Bestlivings

Hrubá sivá plsť 10 mm – 160 x 50 cm – odolná polyesterová plsť pre remeslá, izoláciu a zvukovú izoláciu, materiál na ručné práce, Bertoni
10,70 €/1kg
16,05 €
Predajca: ArcoDesign

Hladký šifón, voálová tkanina, fľaškovo zelená, 50 x 150 cm
4,98 €/1m
2,49 €
Predajca: OrientFashion

Easy Count AIDA Zweigart na metre, 18 ct. Aida 3507, farba 1219, látka na krížovú výšivku, šírka 110 cm, cena za 0,5 m dĺžky
356,94 €/1kg
17,49 €
Predajca: marussia

Tkanina Oxford s vodoodolnou PVC vrstvou - čierna, šírka 160 cm | Vonkajšie metre na altánky, závesy, kryty, balkóny, záhrady, odolné voči poveternostným vplyvom
2,59 €/1m²
4,15 €
Predajca: PanczoDecor

Tkanina Oxford s vodoodolnou PVC vrstvou - Ecru, šírka 160 cm | Vonkajšia tkanina v metráži na altánky, závesy, poťahy, balkóny, záhrady, odolná voči poveternostným vplyvom
21,84 €/1kg
4,15 €
Predajca: PanczoDecor

Tkanina Oxford s vodoodolnou PVC vrstvou - svetlosivá, šírka 160 cm | metrová vonkajšia tkanina na altánky, závesy, poťahy, balkóny, záhrady, odolná voči poveternostným vplyvom
21,84 €/1kg
4,15 €
Predajca: PanczoDecor

Hladká biela sieťovina na záclony, metráž, šírka 300 cm – biely polyesterový materiál na záclony, 10 metrov
184,00 €/1kg
23,92 €
Predajca: PanczoDecor

Tkanina Oxford s vodoodolnou PVC vrstvou - grafitová, šírka 160 cm | Vonkajšia tkanina na metre pre altánky, závesy, poťahy, balkóny, záhrady, odolná voči poveternostným vplyvom
21,84 €/1kg
4,15 €
Predajca: PanczoDecor

Tkanina Oxford s vodoodolnou PVC vrstvou - hnedá, šírka 160 cm | Vonkajšia metráž pre altánky, závesy, kryty, balkóny, záhrady, odolná voči poveternostným vplyvom
2,59 €/1m²
4,15 €
Predajca: PanczoDecor

Vonkajší DEKOSTOFFE OXFORD - africký motív | DX18000
13,90 €/1m
13,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TEKER

Záclonovina biela 300 cm vysoká - na meter 60 g/m², 100% polyester, bambusová štruktúra (Titiem) so záťažovou páskou - elegantná a ľahko udržiavateľná pre obývacie izby
4,37 €/1m
4,58 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,37 €
Predajca: PanczoDecor

Vonkajšia dekorácia OXFORD - Motiv Gras
66,19 €/1kg
13,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TEKER

Tkanina Oxford s vodoodolnou PVC vrstvou - kávovo hnedá, šírka 160 cm | metráž vonkajšej tkaniny na altánky, závesy, poťahy, balkóny, záhrady, odolná voči poveternostným vplyvom
21,84 €/1kg
4,15 €
Predajca: PanczoDecor

Vonkajšie DEKOSTOFFE OXFORD - Motív zelených olivových vetvičiek
13,90 €/1m
13,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: TEKER

Tkanina Softshell 330 g/m² - tmavá olivová Nr 42
10,52 €/1kg
6,00 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,47 €
Predajca: OrientFashion

Tkanina Oxford s vodoodolnou PVC vrstvou - trávovo zelená, šírka 160 cm | vonkajšie metre na altánky, závesy, kryty, balkón, záhrada, odolné voči poveternostným vplyvom
21,84 €/1kg
4,15 €
Predajca: PanczoDecor

Tkanina Oxford s vodoodolnou PVC vrstvou - béžová, šírka 160 cm | Vonkajšia tkanina v metráži na altánky, závesy, poťahy, balkóny, záhrady, odolná voči poveternostným vplyvom
2,59 €/1m²
4,15 €
Predajca: PanczoDecor

Tkanina Oxford s vodoodolnou PVC vrstvou - limetková, šírka 160 cm | Vonkajšia tkanina na metre na altánky, závesy, poťahy, balkóny, záhrady, odolná voči poveternostným vplyvom
21,84 €/1kg
4,15 €
Predajca: PanczoDecor

Tkanina Oxford s vodoodolnou PVC vrstvou - fľaškovo zelená, šírka 160 cm | metrová vonkajšia tkanina na altánky, závesy, poťahy, balkóny, záhrady, odolná voči poveternostným vplyvom
21,84 €/1kg
4,15 €
Predajca: PanczoDecor

Tkaný hladký taft, taftová tkanina, levanduľová, 50 x 140 cm
3,56 €/1m²
2,49 €
Predajca: OrientFashion

Hladký šifón, voálová tkanina, morská zelená, 50 x 150 cm
3,32 €/1m²
2,49 €
Predajca: OrientFashion

Bavlnená látka Ramie, ružová, 50 x 150 cm
24,14 €/1kg
3,50 €
Predajca: OrientFashion

Lyccová tkanina na meter | 35 000 cyklov oteru | Šetrná k zvieratám a odolná voči poškriabaniu | 1 meter x 1,40 m široká čalúniaca tkanina na nábytok, obliečky na vankúše a ďalšie projekty typu "urob si sám" | 360 g/m² | Dostupné v rôznych farbách
12,49 €/1kg
9,99 €
Predajca: animal-design
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Ultrazvukový merací prístroj hrúbky povlaku materiálu
138,99 €
Predajca: SuperMerchant
17,37 €/1kg

Vibrometer, meradlo vibrácií, analyzátor vibrácií
153,99 €
Predajca: SuperMerchant
229,84 €/1kg

Hrubá sivá plsť 10 mm – 160 x 50 cm – odolná polyesterová plsť pre remeslá, izoláciu a zvukovú izoláciu, materiál na ručné práce, Bertoni



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,05 €
Predajca: ArcoDesign
10,70 €/1kg

Bavlna na šnúry Smoothie Bändchengarn 250 g – 80 % recyklovanej bavlny, cca 90 metrov, ideálna na tašky, košíky a macramé. Farba: 125 Soft Honey
5,90 €
Predajca: HobbyYARN
23,60 €/1kg

Pletená šnúra Smoothie, 250 g – 80 % recyklovanej bavlny, cca 90 metrov, ideálna na tašky, košíky a macramé, farba 123 Misty Sand
5,90 €
Predajca: HobbyYARN

Látka na šitie Velvet Yard Tovar 0,5 M - šijacie textílie Dekoračné textílie Látky na šitie Čalúnnická látka Uni Grey s tehlovou štruktúrou
2,99 €
Predajca: Amazinggirl
3,74 €/1m²