Kadidlá
448 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Horák na kadidlo, Kvetinový horák na kadidlo, Kužel na kadidlo, Vežový horák na kadidlo, Mosadzný lotosový horák na kadidlo, Horák na drevené uhlie
15,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – st 14. októbra
Predajca: Zanjo24
177,67 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Horák na kadidlo,Držiak na kadidlo,Miska na kadidlo,Horák na kadidlo z medenej zliatiny,Držiak na kadidlo,Vnútorný horák na kadidlo
16,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – st 14. októbra
Predajca: Zanjo24
146,47 €/1kg

Kadidlový olej esenciálny 5 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,55 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: MadiHealth
2 310,00 €/1l

Kadidlo Incensera na fajčenie, 50 gr z Ománu, kadidlová živica, čisté prírodné kadidlo, kadidlová živica na fajčenie, kostolné kadidlo



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
11,90 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: NMStore
238,00 €/1l

INDICKÉ KADIDLO SANDALOVÉ DREVO (15 ks) 30 g - SATTVA (WELLNESS)
3,83 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MANADA
0,13 €/1kg

Reminiscence Rose Tentation Eau De Parfum Spray 100ml
101,65 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: Dragondo_Europe
1 016,50 €/1l

XL vonné tyčinky s citronelou – balenie po 6 kusoch – 90 kusov – 40 cm – proti komárom – vonné tyčinky s citronelou na vonkajšie použitie – do záhrady, na terasu, balkón a na kempovanie



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,50 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: Benza-nl
58,33 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Kadidlá a oveľa viac
Začať šetriť
Oud Dalua Bukhur 50g Ard Al Zaafaran Weihrauch
24,95 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Ramadan24_de
499,00 €/1kg

Bade'e Al Oud Amethyst 100g Lattafa Kadidlo
29,95 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: Ramadan24_de
299,50 €/1kg

Držiak na vonné tyčinky v tvare listu z hliníka - vrátane jantárových vonných tyčiniek, 25 kusov
7,99 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: Benza-nl
53,27 €/1kg

Holy Smokes – drevené tyčinky Palo Santo | BERK



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,09 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: taleoo
152,25 €/1kg

Masala Kadidlo Dračia krv - 15 G
47,99 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie so 17. – št 22. októbra
Predajca: Abato_Versand
1 866,00 €/1kg

Reminiscence Amber Breath Intense toaletná voda v spreji 100 ml
99,10 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: ELFEZONE
991,00 €/1l

KADIDLO INDICKÉ BIELE ŠALVI (15 ks) 30 g - SATTVA (WELLNESS)
6,98 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,09 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MANADA
0,20 €/1kg

Incensera myrha do kadidla, 500 gr, stromová živica, myrha, živica, kadidlová živica, kadidlo, kúpiť myrhu, živica do kadidla, živice do kadidla



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
33,90 €
plus 6,20 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: NMStore
67,80 €/1l

Kadidlo pre festivaly ročného cyklu - Jarná rovnodennosť-Ostara



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,28 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: taleoo
6,28 €/1kg

Intenzívne vonné kúrenie – pre pokojný spánok, 60 ml | BERK
5,65 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: taleoo
94,17 €/1l

Súprava na opravu kábla zadných dverí ľavá 300mm METZGER pre ALFA ROMEO GIULIETTA
80,33 €
plus 15,00 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MroAuto
5 355,33 €/1kg

Fiore D'oriente Čakrové kadidlo Manipura - sada 3 ks - 20 g
43,99 €
-68%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie so 17. – št 22. októbra
Predajca: Abato_Versand
699,50 €/1kg

Fiore D'oriente Čakrové kadidlo Muladhara - sada 3 ks - 20 g
43,99 €
-68%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie so 17. – št 22. októbra
Predajca: Abato_Versand
699,50 €/1kg

Fiore D’oriente Čakrové kadidlo Swadhistana – sada 3 ks – 20 g
43,99 €
-68%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie so 17. – št 22. októbra
Predajca: Abato_Versand
699,50 €/1kg

Balenie kadidla 3 x 20 vonných tyčiniek Lotus, Sandal, Amber - vrátane o ručne vyrobeného držiaka na vonné tyčinky
11,99 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: Benza-nl
59,95 €/1kg

Darčeková sada kadidiel - 30 vonných tyčiniek a 10 kužeľov vrátane hliníkového držiaka - Fragrance Rose
12,99 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: Benza-nl
46,23 €/1kg

Sada kadidiel: kadidlo na pálenie kadidla, myrhová živica a kadidlové uhlie - ideálne na meditáciu, jogu a duchovné rituály
23,90 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: NMStore
239,00 €/1kg

Kadidlo sada Kadidlo, Myrha, Kadidlo Oman Kadidlo na fajčenie, Kadidlo sada, Kadidlo sada, Kadidlo sada, Kadidlo sada, Kadidlo sada, Kadidlo sada, Kadidlo sada, Kadidlo
27,90 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: NMStore
558,00 €/1l

Incensera kadidlo na fajčenie, 250 gr z Ománu, kadidlová živica, prírodné kadidlo, kadidlová živica na fajčenie, kostolné kadidlo



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
30,90 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: NMStore
123,60 €/1l

Kadidlo Incensera na fajčenie, 100 gr z Ománu, kadidlová živica, čisté prírodné kadidlo, kadidlová živica na fajčenie, kostolné kadidlo



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,90 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: NMStore
189,00 €/1l

Čakrová kadidlová zmes Berk - všetkých 7 čakier v sade HS-97x
10,50 €
plus 9,90 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: artbook-service
210,00 €/1kg

Aromafume Exotický difuzér vonných látok – sada 2 ks – 120 G
42,99 €
-65%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie so 17. – št 22. októbra
Predajca: Abato_Versand
14,99 €/1kg

Räucherstäbchen Satya Musk -- 15 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,99 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie so 17. – št 22. októbra
Predajca: Abato_Versand
103,96 €/1l

Räucherstäbchen Satya Opium -- 15 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,99 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie so 17. – št 22. októbra
Predajca: Abato_Versand
103,96 €/1l

Ajurvédske vonné kužele zo santalového dreva so spätným tokom – 30 g
42,99 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie so 17. – št 22. októbra
Predajca: Abato_Versand
25,99 €/1kg

Palo Santo Sacred Wood Sticks 500 g - 500 G; 10 x 1,5 cm
51,99 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,99 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie so 17. – št 22. októbra
Predajca: Abato_Versand
75,98 €/1l

Vonné šišky Nag Champa - 20 g
44,99 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,49 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie so 17. – št 22. októbra
Predajca: Abato_Versand
1 124,50 €/1kg

Klasické tyčinky kadidla Satya Nag Champa Agarbatti - 15 G



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,40 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
85,60 €/1l

Kadidlo Satya Myrha - 15 g
41,99 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie so 17. – št 22. októbra
Predajca: Abato_Versand
103,96 €/1l

Kadidlo na výročné slávnosti - Beltane



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,28 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: taleoo
6,28 €/1kg

Holy Smokes - Fialové kvety 15g
6,28 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: taleoo
418,67 €/1kg

Holy Smokes - Okvetné lístky pomarančovníka 15g
5,23 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: taleoo
5,23 €/1kg
Doručenie
- Doprava zadarmo
Kategória
- Kadidlá
- Vonné lampy
- Vonné oleje
- Vonné tyčinky
- Držiaky na vonné tyčinky
- Iné kadidlá
- Misky na vonné tyčinky
- Vonné kužele
Hmotnosť
- Pod 0,1 kg
- 0,1 – 0,2 kg
- 0,2 – 1 kg
- Nad 1 kg
Cena
- Pod 10 €
- 10 – 20 €
- 20 – 40 €
- 40 – 70 €
- Nad 70 €
–
- Ponuky
Výrobca
- Reminiscence
- Incensera
- Bahadra
- Benza
- Berk Esoterik
- 11A Nutritheke GmbH
- 375 Media
- arome
- Banjara
- Big Buy Cooking
- Bioherba Reichenbach GmbH OOD
- Bionike
- Bios Medical Services GmbH
- Bitto
- Books XXI
- CATALEYA
- Cocosity
- Farfalla
- Focus
- Gerimport S.L.
- Gistuch
- HECK Kirchenbedarf
- Heilpflanzen
- Hem
- Husar24 Hanna Stefania Brückner
- INNY
- Itimport
- KM-BUKS
- Lattafa
- Linex
- Markenlos
- Merkloos
- Metzger
- Mohani
- Nabeel
- NKlaus
- oCreon
- OEM
- Original Imperium
- Paladin Pharma
- Pascal Morabito
- phoenix
- Phoenix Import
- Sattva Group
- Song of India
- Supplementa GmbH
- Sweet Home
- The concept Factory
- Vijayshree
- Vision Healthcare B.V.
- WeightWorld
- Zentrada, THE CONCEPT FACTORY
Objem
- Pod 0,1 l
- 0,1 – 0,3 l
- Nad 0,3 l
Zákaznícke recenzie
a ďalšie