5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Jack Daniel's MASTER DISTILLER Series No. 6 Limited Edition 43 % 1,00 liter253,23 €/1l
296,07 €
-42,84 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
253,23 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Rémy Martin VSOP 40% 0,7l (kartón)119,83 €/1l
92,26 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,88 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Meukow Cognac XO 40 % obj238 100,01 €/1l
166,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Metaxa 7 Stars 40 % 0,70 litra120,09 €/1l
98,28 €
-14,22 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,06 €
Predajca: AllYouNeed

Metaxa 7 hviezdičiek 40%
13,59 €/1l
28,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Metaxa Grande Fine Brandy Grécke brandy v bielej karafe (1 x 0,7 l)
140,84 €/1l
98,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Metaxa 5 hviezdičiek, 38 %, 0,70 litra
55,54 €/1l
38,88 €
Predajca: italia-genuss

Asbach Uralt brandy z Rüdesheimu pri Rýne | 36 % obj. | 0,7 l
56,11 €/1l
39,28 €
Predajca: AllYouNeed

Chantré 0,7 L
21,73 €/1l
15,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Osborne Veterano Spiritus Classic Spiritus de Jerez 700 ml
34,80 €/1l
24,36 €
Predajca: AllYouNeed

Asbach Uralt 0,7l, alk. 36 obj. %
59,29 €/1l
41,50 €
Predajca: AllYouNeed

Mariacron 36% vol. 0,7 L
21,21 €/1l
14,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Remy Martin VSOP Cognac, jemné šampanské, liehovina, alkohol, 40%, 0,7 l
94,19 €/1l
65,93 €
Predajca: Ambiente-3000

Open Food 4012429001144, 700 ml, 159 kcal
15,41 €/1l
10,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Metaxa 5 Stars Greek Orange 38 % obj. alkoholu, 0,7 l
49 442,86 €/1l
34,61 €
Predajca: PitnemiodyPL

Chantre Cuvee Rouge 700ml
21,31 €/1l
14,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dujardin Imperial 36%
22,44 €/1l
15,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Courvosier Vs
127,69 €/1l
89,38 €
Predajca: PitnemiodyPL

Chantré 0,35 L
26,74 €/1l
9,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Metaxa Private RESERVE, 40 %, objem 0,70 litra.
185,66 €/1l
129,96 €
Doprava zdarma
Predajca: italia-genuss
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Metaxa 5 hviezdičiek 0,7 litra z krajiny pôvodu Grécko
% alkoholu: 38Krajina: GréckoRegión : b.d.Vek : neuvedenéTyp: neuvedenéVýrobca/značka: Metaxa 12 hviezdičiekFarba : nezistenáChuť : neuvedenéOdkaz na: siričitanyFarbivo : neuvedenéPo otvorení skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste.
Svojou objednávkou potvrdzujete, že ste plnoletí.
Okrem Metaxy 12 Stars čaká na vaše objavenie, objednanie a ochutnanie mnoho ďalších destilátov, ako sú rum, whisky, gin, tequila a ďalšie. Prezrite si teraz, objavte skvelé ponuky a ihneď nakupujte.
Ďalšie informácie o produktoch môžete získať telefonicky tu prostredníctvom našej stránky MeinSpirituosenversand alebo priamo od výrobcu.
Spyros Metaxa vytvoril tento jedinečný špeciálny destilát v roku 1888. Počet hviezdičiek označuje počet rokov zrenia.
Zažite jedinečnú chuť samoských muškátových vín, vyzretých vínnych destilátov a stredomorských rastlín pre intenzívnu jemnosť.
Vôňa: pomarančový kvet, okvetné lístky ruží a marhuľa
Chuť: jemná s kvetinovými tónmi a náznakmi vanilky
Záver: Vyvážený s kvetinovým záverom
Metaxa 5 Sterne 38 % - grécky destilát - Výrobca/dovozca: Eggers und Franke Holding GmbH Konsul-Smidt-Str. 8 J, D-28217 Bremen 1er Pack
Kvetinová, jemná, všestranná. Má farbu pripomínajúcu žiarivý jantár. Vo vôni cítiť arómy pomarančového kvetu, okvetných lístkov ruží a marhúľ. Chuť je jemná a miešajú sa v nej kvetinové tóny spolu s vanilkou a jemným závanom bielych hrozienok. Záver je vyvážený a kvetinový.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 0.7 l
- Zloženie
- Keine Angabe erforderlich
- Alergény
- ŽiadneOxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 1230 g
- Obsah alkoholu
- 38 % vol.
- Potravinársky podnik
- Diversa Spezialitäten GmbH, Hubert Underberg Allee, 147495 Rheinberg
- Obchodný názov
- Grécky duch
- Výrobca
- Metaxa
- Pôvod
- Grécko
- Číslo od výrobcu
- 18393
- EAN kód
- 5202795120054
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 0.7 l
- Zloženie
- Keine Angabe erforderlich
- Alergény
- ŽiadneOxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 1230 g
- Obsah alkoholu
- 38 % vol.
- Potravinársky podnik
- Diversa Spezialitäten GmbH, Hubert Underberg Allee, 147495 Rheinberg
- Obchodný názov
- Grécky duch
- Výrobca
- Metaxa
- Pôvod
- Grécko
- Číslo od výrobcu
- 18393
- EAN kód
- 5202795120054
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Mariacron 36% vol. 0,7 L
21,21 €/1l
14,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chantré 0,7 L
21,73 €/1l
15,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Metaxa 7 hviezdičiek 40%
13,59 €/1l
28,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extrémne jasná LED baterka Zoombar P90 dobíjateľná USB pre kempovanie núdzová turistika 5 svetelných režimov 500 lumenov vodotesná čierna Retoo
14,59 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Vídeňské párky 180 g | ÖKOLAND
22,97 €/1kg
8,73 €
Predajca: taleoo

Pánska peňaženka RFID Protection Pánska kožená peňaženka s retiazkou dvojitým skladaním Pánska peňaženka s priehradkou na mince Peňaženka na zips 16 slotov na karty Peňaženka (káva)
28,74 €
Predajca: odsellingaaa

Royal Oporto Tawny Porto Portugalsko | 19 % obj. | 0,75 l
22,57 €/1l
16,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chantre 36% 1000ml
17,48 €/1l
17,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Johnnie Walker Red Label Blended Scotch Whisky | 40 % obj. | 0,7 l
42,24 €/1l
29,57 €
Predajca: PitnemiodyPL

Lupa na čítanie Veľká lupa A4 Lupa 3X Zväčšenie LED svetlo Osvetlená lupa Stojan na čítanie kníh Seniori Šperkársky stojan Lupa Novinová lupa Veľká lupa Retoo
12,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
23,30 €
Predajca: somnia24

Aperol Aperitivo z Talianska ovocný horký bylinný likér 700ml
24,37 €/1l
17,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ramazotti Amaro jemný taliansky polohořký bylinný likér 700ml
32,46 €/1l
22,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hennessy Cognac VS Very Special | 40 % obj. | 0,7 l
100,90 €/1l
70,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Jameson Triple Distilled Irish Whiskey 40% obj. 0,7l
35,77 €/1l
27,54 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,04 €
Predajca: AllYouNeed

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Dunlop Tašky 417400
25,29 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

3 kusy LED nočných svietidiel so stmievateľnou teplou bielou zásuvkou s detektorom pohybu a súmrakovým senzorom pre schody, spálňu, chodbu
29,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: lapamax

Jack Daniel's Single Barrel Select Tennessee Whiskey | 45 % obj. | 0,7 l
81,83 €/1l
57,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Canon PG-545/CL-546, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Viacnásobné balenie
57,44 €
Predajca: Whooki

Cointreau 40% 350ml
52,74 €/1l
18,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bosch TSM6A017C, Čepeľový mlynček, 75 g, Krém, Plast, 180 W, 220 - 240 V
23,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Spin Master Paw Patrol Adventný kozmetický kalendár pre deti
32,48 €
Predajca: Easytoys

Johnnie Walker Black Label Blended Scotch Whisky 12 rokov 700ml
86,17 €/1l
70,52 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,32 €
Predajca: AllYouNeed

Martini Rosso Vermut lahodne sladký aperitív s obsahom vína 750ml
14,47 €/1l
10,85 €
Predajca: AllYouNeed

20M 200 LED rozprávkové svetlá teplá biela 8 svetelných režimov vodotesná strana záhrada vnútorná dekorácia vianočné svetlá
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,7 l
Hodnotenie z 10. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,7 l
Hodnotenie z 14. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,7 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Jack Daniel's MASTER DISTILLER Series No. 6 Limited Edition 43 % 1,00 liter
296,07 €
-42,84 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
253,23 €
Predajca: AllYouNeed
253,23 €/1l

Metaxa GRANDE FINE Collector's Edition Keramická fľaša 40 % 0,70 l.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
194,11 €
Predajca: AllYouNeed
277,30 €/1l

Rémy Martin VSOP 40% 0,7l (kartón)
92,26 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,88 €
Predajca: AllYouNeed
119,83 €/1l

Meukow Cognac XO 40 % obj
166,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
238 100,01 €/1l

Metaxa 7 Stars 40 % 0,70 litra
98,28 €
-14,22 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,06 €
Predajca: AllYouNeed
120,09 €/1l

Metaxa Grande Fine Brandy Grécke brandy v bielej karafe (1 x 0,7 l)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
98,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
140,84 €/1l

Metaxa 7 hviezdičiek 40%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
28,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,59 €/1l

Asbach Uralt brandy z Rüdesheimu pri Rýne | 36 % obj. | 0,7 l



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
39,28 €
Predajca: AllYouNeed
56,11 €/1l

Open Food 4012429001144, 700 ml, 159 kcal



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,41 €/1l

Mariacron 36% vol. 0,7 L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
14,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,21 €/1l

Chantré 0,35 L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,74 €/1l

Chantre Cuvee Rouge 700ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
14,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,31 €/1l

Osborne Veterano Spiritus Classic Spiritus de Jerez 700 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,36 €
Predajca: AllYouNeed
34,80 €/1l

Chantré 0,7 L



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,73 €/1l

Chantre 36% 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
17,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,48 €/1l

Wilthener Gold Crown 10% 250ml
2,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,76 €/1l

Dujardin Imperial 36%
15,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,44 €/1l

Springer Urvater 28% Vol.



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,36 €/1l

Metaxa 5 hviezdičiek 38 %



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
22,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
32,76 €/1l