5,0



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Jack Daniel's MASTER DISTILLER Series No. 6 Limited Edition 43 % 1,00 liter253,23 €/1l
296,07 €
-42,84 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
253,23 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Rémy Martin VSOP 40% 0,7l (kartón)119,83 €/1l
92,26 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,88 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Metaxa 7 Stars 40 % 0,70 litra120,09 €/1l
98,28 €
-14,22 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,06 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Meukow Cognac XO 40 % obj238 100,01 €/1l
166,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Metaxa 5 hviezdičiek 38 %
32,76 €/1l
22,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Metaxa Grande Fine Brandy Grécke brandy v bielej karafe (1 x 0,7 l)
140,84 €/1l
98,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Asbach Uralt brandy z Rüdesheimu pri Rýne | 36 % obj. | 0,7 l
56,11 €/1l
39,28 €
Predajca: AllYouNeed

Osborne Veterano Spiritus Classic Spiritus de Jerez 700 ml
34,80 €/1l
24,36 €
Predajca: AllYouNeed

Asbach Uralt 0,7l, alk. 36 obj. %
59,29 €/1l
41,50 €
Predajca: AllYouNeed

Martell VS Single Distillery, 0,7 L, koňak, Francúzsko, 40%
108,80 €/1l
76,16 €
Predajca: PitnemiodyPL

Metaxa Private RESERVE, 40 %, objem 0,70 litra.
185,66 €/1l
129,96 €
Doprava zdarma
Predajca: italia-genuss

Remy Martin VSOP Cognac, jemné šampanské, liehovina, alkohol, 40%, 0,7 l
94,19 €/1l
65,93 €
Predajca: Ambiente-3000

Chantré 0,7 L
21,73 €/1l
15,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Courvosier Vs
128,59 €/1l
90,01 €
Predajca: PitnemiodyPL

Open Food 4012429001144, 700 ml, 159 kcal
15,41 €/1l
10,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mariacron 36% vol. 0,7 L
21,21 €/1l
14,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chantre Cuvee Rouge 700ml
21,31 €/1l
14,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Metaxa 5 hviezdičiek, 38 %, 0,70 litra
55,54 €/1l
38,88 €
Predajca: italia-genuss

Metaxa 5 Stars Greek Orange 38 % obj. alkoholu, 0,7 l
49 442,86 €/1l
34,61 €
Predajca: PitnemiodyPL

Dujardin Imperial 36%
22,44 €/1l
15,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Metaxa 7 Stars je vynikajúci grécky destilát, ktorý je známy svojou výnimočnou kvalitou a jedinečnou chuťou už od roku 1888. Tento legendárny destilát kombinuje vyzreté vínne destiláty so sladkým muškátovým vínom z ostrovov v Egejskom mori a najlepšími stredomorskými rastlinami. Starostlivý proces zrenia v sudoch z dubového dreva Limousin zabezpečuje hladkú štruktúru a komplexnú chuť, vďaka ktorým je Metaxa svetoznámou špecialitou.
Metaxa 7 Stars zreje najmenej 7 rokov v sudoch z limousinského duba, čím získava svoju charakteristickú sýtu, zlatožltú farbu a božsky jemnú chuť. Vďaka tomuto starostlivému zreniu sa v ňom harmonicky miešajú ovocné, sladké a korenisté chute. S obsahom alkoholu 40 % obj. a objemom 0,7 litra je Metaxa 7 Stars ideálnou voľbou pre znalcov, ktorí hľadajú destilát, ktorý zažiari v čistom stave aj v kokteiloch. Toto grécke majstrovské dielo je ideálne na špeciálne príležitosti alebo ako sofistikovaný darček.
Farba: tmavý jantár so zlatými odleskami.
Vôňa: Elegantná, teplá, ovocná, muškátový oriešok, zrelé broskyne, tóny sušených sliviek, rohovníka, bylinného medu.
Chuť: harmonická, teplá, príjemne korenistá, tóny medu, tmavých sultánok.
Záver: Dlhý, zamatový, tmavé sultánky.
Metaxa 7 Stars je vynikajúcim doplnkom k horkej čokoláde alebo vyzretému syru, ako je Manchego. Svoje chute dokonale rozvinie aj s orieškami alebo pikantným dezertom. Je vynikajúcim spoločníkom na čistý pôžitok alebo na prípravu koktailov, ako je Greek sour alebo Metaxa highball.
Dom Metaxa nemá majstra liehovarníka ani majstra miešača. Namiesto toho má Metaxa Master Konstantinos Raptis. Je len piatym majstrom od založenia spoločnosti Metaxa. Konstantinos Raptis potrebuje vášeň aj inšpiráciu. Tak ako on spája ingrediencie pre METAXU, Metaxa Master spája staré s novým. Jeho úlohou je zachovať tradíciu a štýl značky METAXA a zároveň vytvoriť nové výrobky, ako napríklad METAXA 12 STARS alebo METAXA Angels' Treasure. Konstantinos Raptis najprv vyberá muškátové vína zo Samosu. Vyberá ich na základe ich aromatickej koncentrácie a intenzity. Potom vyberá jemné vínne destiláty na základe ich charakteru a elegancie. Muškátové vína a destiláty zrejú oddelene v dubových sudoch, kým sa nerozhodne, že sú pripravené na miešanie. Buket stredomorských bylín dodáva záverečnú bodku.
Spyros Metaxa vytvoril tento jedinečný špeciálny destilát v roku 1888. Počet hviezdičiek označuje počet rokov zrenia.
Zažite jedinečnú chuť samoských muškátových vín, vyzretých vínnych destilátov a stredomorských rastlín pre intenzívnu jemnosť.
Vôňa: zrelé broskyne, slivky a sušené kvety
Chuť: okrúhla s plným telom. Sladké zrelé ovocie a karamel
Záver: Dlhotrvajúci a veľkorysý, s ovocným záverom
Metaxa z Grécka s obsahom alkoholu 40.
Popis: .
Viac informácií o značke Metaxa 7* 0,7l z kategórie brandy získate prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonicky počas otváracích hodín. Váš predajca liehovín.
Metaxa 7 Stern 40% - grécky destilát - Výrobca: Eggers & Franke GmbH Konsul-Smidt-Straße 8 J, 28217 Bremen - 1er Pack
Ovocná, veľkorysá, zaoblená. Má nádhernú jantárovú farbu s medenými odleskami. Vo vôni cítiť arómy zrelých broskýň, sušených sliviek a suchých kvetov. Chuť je zaoblená a plná – oplýva tónmi sladkého zrelého ovocia a karamelu. Záver je dlhý a komplexný, s ovocným zakončením.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 2.1 l
- Zloženie
- Žiadne zložky, ktoré podliehajú vyhláseniu.
- Alergény
- ŽiadneOxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 1500 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinársky podnik
- Eggers & Franke GmbHKonsul-Smidt-Straße 8 J, 28217 Bremen
- Obchodný názov
- Grécky duch
- Výrobca
- Metaxa
- Pôvod
- Grécko
- Číslo od výrobcu
- 18396
- EAN kód
- 52027951300225202795130053
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 2.1 l
- Zloženie
- Žiadne zložky, ktoré podliehajú vyhláseniu.
- Alergény
- ŽiadneOxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 1500 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinársky podnik
- Eggers & Franke GmbHKonsul-Smidt-Straße 8 J, 28217 Bremen
- Obchodný názov
- Grécky duch
- Výrobca
- Metaxa
- Pôvod
- Grécko
- Číslo od výrobcu
- 18396
- EAN kód
- 52027951300225202795130053
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Vecchia Romagna Etichetta Nera Brandy 38% obj. 0,7l
36,53 €/1l
25,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Metaxa 5 hviezdičiek 38 %
32,76 €/1l
22,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
30,93 €/1l
21,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ramazotti Amaro jemný taliansky polohořký bylinný likér 700ml
32,46 €/1l
22,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Asbach Uralt brandy z Rüdesheimu pri Rýne | 36 % obj. | 0,7 l
56,11 €/1l
39,28 €
Predajca: AllYouNeed

Hennessy Cognac VS Very Special | 40 % obj. | 0,7 l
100,90 €/1l
70,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Johnnie Walker Red Label Blended Scotch Whisky | 40 % obj. | 0,7 l
42,24 €/1l
29,57 €
Predajca: PitnemiodyPL

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g
20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
8,17 €
Predajca: Tradior

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
21,69 €/1l
15,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
47,36 €/1l
33,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Metaxa 7-Sterne Amphora 40 % obj. 0,7 l
101,11 €/1l
70,78 €
Predajca: AllYouNeed

Ron Barceló Imperial Dominicano Aged Rum v darčekovom balení Dominikánska republika | 38 % obj. | 0,7 l
61,07 €/1l
42,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Single Barrel Select Tennessee Whiskey | 45 % obj. | 0,7 l
81,83 €/1l
57,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
29,90 €
Predajca: Enstore

Rotwild Dornfelder sladké korenisté červené víno Rheinhessen 750ml
6,77 €/1l
5,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chivas Regal Regal 12, 0,7 L, Blended, 12 rok / roky, 40%
88,11 €/1l
61,68 €
Predajca: PitnemiodyPL

Metaxa Grande Fine Brandy Grécke brandy v bielej karafe (1 x 0,7 l)
140,84 €/1l
98,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Záclona s univerzálnou stuhou (300 x 145 cm, vzor: Felicitas) – záclona z voile s jacquardovým vzorom, priehľadná s efektom čipky, prepúšťajúca svetlo, nenáročná na údržbu
9,62 €/1m
13,95 €
Predajca: Bestlivings

Metaxa Brandy Originálny grécky destilát 12 Sterne Weinbrand 700ml, 40% obj.
68,34 €/1l
54,67 €
Predajca: AllYouNeed

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
32,97 €/1l
23,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Don Papa Baroko Rum tmavý jemná ovocná chuť 40 obj.
77,30 €/1l
54,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Johnnie Walker Blue Label, 0,7 L, Škótsko, 40%
284,74 €/1l
213,84 €
-14,52 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
199,32 €
Predajca: AllYouNeed

Sheridan's Coffee Layered Liqueur Original 0,5 l
52,86 €/1l
27,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,43 €
Predajca: PitnemiodyPL

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásna fľaša ako darček mega
Fľaša prišla s dvoma mini fľašami svetlými a tmavými plus sladkým tvarovaným sklom, ktoré sa príjemcovi naozaj páčilo
Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lahodná gréčtina
Skvelý nápoj pre milovníkov brandy. Chutí neporovnateľne dobre. Výborný aj s figami.
Hodnotenie z 29. marca 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku.
Všetko v poriadku. Rýchle dodanie.
Hodnotenie z 25. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Jack Daniel's MASTER DISTILLER Series No. 6 Limited Edition 43 % 1,00 liter
296,07 €
-42,84 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
253,23 €
Predajca: AllYouNeed
253,23 €/1l

Metaxa GRANDE FINE Collector's Edition Keramická fľaša 40 % 0,70 l.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
194,11 €
Predajca: AllYouNeed
277,30 €/1l

Rémy Martin VSOP 40% 0,7l (kartón)
92,26 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,88 €
Predajca: AllYouNeed
119,83 €/1l

Meukow Cognac XO 40 % obj
166,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
238 100,01 €/1l

Metaxa 7 Stars 40 % 0,70 litra
98,28 €
-14,22 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,06 €
Predajca: AllYouNeed
120,09 €/1l

Metaxa Grande Fine Brandy Grécke brandy v bielej karafe (1 x 0,7 l)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
98,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
140,84 €/1l

Metaxa 7 hviezdičiek 40%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
28,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,59 €/1l

Asbach Uralt brandy z Rüdesheimu pri Rýne | 36 % obj. | 0,7 l



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
39,28 €
Predajca: AllYouNeed
56,11 €/1l

Mariacron 36% vol. 0,7 L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
14,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,21 €/1l

Osborne Veterano Spiritus Classic Spiritus de Jerez 700 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,36 €
Predajca: AllYouNeed
34,80 €/1l

Chantre Cuvee Rouge 700ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
14,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,31 €/1l

Chantré 0,7 L



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,73 €/1l

Chantre 36% 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
17,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,48 €/1l

Open Food 4012429001144, 700 ml, 159 kcal



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,41 €/1l

Chantré 0,35 L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,74 €/1l

Springer Urvater 28% Vol.



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,36 €/1l

Metaxa 5 hviezdičiek 38 %



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
22,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
32,76 €/1l

Dujardin Imperial 36%
15,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,44 €/1l

Wilthener Gold Crown 10% 250ml
2,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,76 €/1l