5,0



Na základe 5 hodnotení
Počet kusov:
24- 5Zobraziť dostupné možnosti
- 6Zobraziť dostupné možnosti
- 8Zobraziť dostupné možnosti
- 10Zobraziť dostupné možnosti
- 24
- 48Zobraziť dostupné možnosti
Výška:
18 cm- 15 cmZobraziť dostupné možnosti
- 18 cm
Podobné produkty

KNOX - Sada 2 vonných kužeľov veľkosti M - Ostalgie Sandel
6,99 €
Predajca: Dekoteam_24

KNOX - Sada 3 vonných kužeľov veľkosti M - kokos
9,45 €
Predajca: Dekoteam_24

KNOX - Vonné kužele veľkosti M - čokoláda
4,49 €
Predajca: Dekoteam_24

KNOX - Vonné kužele veľkosti M - škorica
4,49 €
Predajca: Dekoteam_24

KNOX - Sada 2 vonných kužeľov veľkosti M - kokos
6,99 €
Predajca: Dekoteam_24

KNOX - Vonný kužeľ veľkosti M - fialový
4,49 €
Predajca: Dekoteam_24

KNOX - Sada 2 vonných kužeľov veľkosti M - Opium
7,95 €
Predajca: Dekoteam_24

KNOX - Sada 10 vonných kužeľov veľkosti M - kadidlo myrha
22,95 €
Predajca: Dekoteam_24

KNOX - Sada 3 vonných kužeľov veľkosti M - marcipán
9,45 €
Predajca: Dekoteam_24

KNOX - Vonný kužeľ veľkosti M - Vianočná vôňa
89,80 €/1kg
4,49 €
Predajca: Dekoteam_24

KNOX - Sada 5 vonných kužeľov veľkosti M - Feuerzangenbowle
12,95 €
Predajca: Dekoteam_24

KNOX - Sada 5 vonných kužeľov veľkosti M - vianočná vôňa
2,98 €
Predajca: Rudolphs-Schatzkiste

Vonné sviečky KNOX 24 vonných kužeľov škorica
4,45 €
Predajca: Dekoteam_24

Vonné sviečky KNOX 24 vonných kužeľov oranžová
3,25 €
Predajca: Rudolphs-Schatzkiste

Crottendorfer - Kadidlo vo veľkosti M - Flower&Fruits - Cocos
8,95 €
Predajca: Dekoteam_24

Crottendorfer - Vonný kužeľ veľkosti M - Santali - Patchouli
3,19 €
Predajca: Rudolphs-Schatzkiste

3 balenia škoricových vonných kužeľov Crottendorfer po 24 kužeľoch
9,95 €
Predajca: Dekoteam_24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Dostanete 1 balenie vonných kužeľov "Cocos" od tradičnej značky KNOX z Krušných hôr.
- Balenie obsahuje 24 vonných kužeľov veľkosti M.
- Vďaka tomu sú ideálne pre fajčiare, ktoré sú vysoké aspoň 18 cm, alebo pre očarujúce fajčiarne KNOX.
- Majú neobmedzenú trvanlivosť, musia sa skladovať na suchom mieste a vždy sa musia zapaľovať na ohňovzdornom povrchu pod dohľadom.
- Výška
- 18 cm
- Výrobca
- Počet kusov
- 24
- Druh vône
- Kokosové orechy
- EAN kód
- 4250905156708
- Číslo od výrobcu
- 69013180
- Výška
- 18 cm
- Výrobca
- Počet kusov
- 24
- Druh vône
- Kokosové orechy
- EAN kód
- 4250905156708
- Číslo od výrobcu
- 69013180
Hodí sa k tomu

Acqua Di Parma Signatures of the Sun Oud Diffusor 180ml
342,28 €/1l
61,61 €
Predajca: PerfumTraders

Darčeková kazeta so 6 vonnými sviečkami - Luxusná darčeková sada sviečok pre relaxáciu a atmosféru - Sada ušľachtilých čiernych vonných sviečok - Sada sviečok - Čierna
29,50 €
Predajca: 1915SHOP

5 ks sada Knox originál Krušnohorské vonné sviečky - 24 kužeľov v balení
11,45 €
Predajca: Dekoteam_24

Crottendorfer Originálne vonné sviečky 5x 24 kusov (vianočné kadidlo)
15,51 €
Predajca: BrickTakeoverShop

Prírodná závesná vonná špirála - Sada 2 ks s celkovým počtom 6 špirál - Citronela proti komárom
10,64 €
Predajca: Special-trends

Kadidlové sviečky kadidlo červené 6s
1,95 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Store-Germany

Kadidlo Bucker 24 sviečok NOVINKA
3,62 €
Predajca: Rudolphs-Schatzkiste

Fajčiaca figúrka hasiča s fajkou s prúdom farebná výška 8cm NOVINKA
36,24 €
Predajca: Rudolphs-Schatzkiste

Acqua Di Parma Diffusor Grazie 180ml
352,67 €/1l
63,48 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua Di Parma Signatures of the Sun Dubový difuzér 180 ml
502,06 €/1l
90,37 €
Predajca: somnia24

CROTTENDORFER 1001 Räucherkerze "Weihnachtlicher Weihrauch"24 Kerzen
4,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,88 €
Predajca: M_plus_L

Acqua Di Parma La Casa Sul Lago Diffusor 180ml
293,06 €/1l
52,75 €
Predajca: VISO

Crottendorfer vonné sviečky 24 kusov Krušné hory Vianočná vôňa
4,89 €
Predajca: M_plus_L

Original Crottendorfer - Sada 10 vonných kužeľov - Kadidlo
22,56 €
Predajca: BrickTakeoverShop

Crottendorfer 1013 Originálne vonné sviečky škorica jablko 24 kusov, veľkosť M
4,86 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: M_plus_L

Crottendorfer - Kadidlo - balenie 24 kusov
4,99 €
Predajca: Dekoteam_24

Vonné sviečky KNOX 24 vonných kužeľov jedľa
4,99 €
Predajca: M_plus_L
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
knox
Počet kusov 48
veľmi dobrý
Hodnotenie z 28. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 24
Hodnotenie z 28. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 5
Hodnotenie z 4. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 5
Hodnotenie z 2. apríla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 5
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Včelí vosk, ušné sviečky, 16 kusov, s bezpečnostným filtrom a ochrannými doskami
47,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
369,15 €/1kg

Sada 32 sviečok do uší, 8 vonných variant, vrátane 16 ochranných diskov a 32 vatových tyčiniek
51,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
5 199,00 €/1kg

Prírodné ušné sviečky z včelieho vosku, 16 kusov, vrátane 8 ochranných diskov, s vôňou bergamotu
51,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
399,92 €/1kg

Vianočná gl��ing krištáľová guľa Anglická sklenená stolová ozdoba EVE detský darček snehuliak malý
32,99 €
Predajca: Zanjo24
305,46 €/1kg