4,6



Na základe 115 hodnotení
Podobné produkty

Adidas Obuv Samba OG, B75807
109,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Eltrade

Adidas Samba Sneaker rôzne farby, farba:biela, veľkosť topánok:EUR 40.5
215,00 €
Predajca: KasperCollectables

Adidas Obuv Samba Og J, IE3675
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Adidas tenisky SAMBA VEGAN
215,00 €
Predajca: KasperCollectables

Adidas Sneakers BA8378 in White color size 30
102,13 €
-22,13 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AldoSport

adidas Samba- white pánska športová obuv v bielej farbe, veľkosť 5,5
215,00 €
Predajca: KasperCollectables

Adidas Obuv Falcon W, EE5104
96,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Adidas Samba OG J Topánky, BB6976
215,00 €
Predajca: KasperCollectables

adidas Originals uni v bielej farbe, veľkosť 6,5
215,00 €
Predajca: KasperCollectables

Nike Obuv Air Max 97, 921826101
275,00 €
-60,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
215,00 €
Predajca: KasperCollectables

Adidas Stan Smith, Samec, Dospelý, Módne tenisky, Námorná, Biela, Jednofarebné, Guma
205,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Obuv Tanjun GS, 818381011
74,79 €
Predajca: Apollo_store

Adidas - Tenisky - DB3021-HANDBALL-SPEZIAL - Pánske - UK 6.5
105,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

Adidas - Tenisky - DB3021-HANDBALL-SPEZIAL - Pánske - UK 10
110,05 €
-4,30 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
105,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

Adidas Obuv Samba, IE0877
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Adidas - Tenisky - JI2060-GAZELLE - Pánske - UK 8.5
114,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Eltrade

Adidas Obuv Samba OG, B75806
122,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Tenisky Adidas EG4959 pre Pánske
118,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Sportbrands_

Adidas Obuv Samba, JP5481
133,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

adidas Humanrace Samba ID9065 Uni
108,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Originals
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pánska obuv adidas Samba OG Cloud White - Classic leather trainers (B75806)
Tenisky adidas Samba OG Cloud White (číslo modelu: B75806) sú nadčasovou klasikou medzi pánskymi teniskami. Sú inšpirované pôvodnými halovými teniskami a spájajú retro dizajn s moderným pohodlím. Tieto kožené tenisky sú ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá štýlovú, všestrannú a kvalitnú obuv.
Vysokokvalitné materiály a klasický dizajn
Tenisky adidas Samba OG sú vyrobené z vysokokvalitného koženého zvršku pre odolný a elegantný vzhľad. Semišové prekrytia v oblasti prstov dodávajú obuvi dodatočnú ochranu a elegantný nádych. Klasické farebné prevedenie Cloud White s ikonickými 3 prúžkami v bielej farbe vytvára nadčasový vzhľad, ktorý sa dá dokonale kombinovať s rôznymi outfitmi.
Pohodlie a funkčnosť
- Zvršok: Vysokokvalitná koža so semišovými prekrytiami pre dodatočnú ochranu a odolnosť
- Podšívka: Mäkký syntetický materiál pre pohodlný pocit.
- Podrážka: Robustná gumová podrážka so vzorom behúňa v tvare rybej kosti pre optimálnu priľnavosť na rôznych povrchoch.
- Strih: Pravidelný strih s klasickým šnurovaním na prispôsobenie.
- značka adidas: Vyrazené logo Trefoil na jazyku a päte pre autentický vzhľad adidas.
Všestrannosť na každodenné nosenie a voľný čas
Tenisky adidas Samba OG sú nielen povinnou výbavou pre milovníkov tenisiek, ale aj ideálnym spoločníkom na každodenné nosenie. Vďaka klasickému dizajnu sa hodia k športovým aj ležérnym outfitom. Či už v meste, v kancelárii alebo vo voľnom čase - tieto biele kožené tenisky ponúkajú maximálne pohodlie a štýl.
Prečo práve adidas Samba OG Cloud White?
- Legendárny dizajn s nadčasovou estetikou.
- Vysokokvalitné materiály pre odolnosť a pohodlie.
- Dokonalá kombinácia retro a streetwearového štýlu.
- Univerzálnosť - ideálne na každodenné nosenie a voľnočasové aktivity.
Vyskúšajte jedinečné pohodlie a nezameniteľný dizajn tenisiek adidas Samba OG Cloud White (B75806 ) - tenisiek, ktoré inšpirujú už desaťročia a aj dnes robia skutočný dojem.
Pohlavie:Muži
Typ modelu:Tenisky
Zvršok:koža
Stielka:textilný materiál
Vnútorný:textilný materiál
Podrážka:guma
Podrobnosti:Okrúhla špička
Tieto tenisky predstavujú klasickú siluetu Samba, aktualizovanú celozrnnou kožou a surovými detailmi, ktoré ikonickému dizajnu dodávajú moderný nádych. Bielo-čierna farebná kombinácia ponúka všestrannosť a nadčasovú príťažlivosť, vďaka čomu sú tieto tenisky ideálne na bežné výlety alebo športové aktivity. Vďaka robustnej konštrukcii a odpruženej medzipodrážke ponúkajú tieto tenisky Adidas Samba OG štýl aj pohodlie na každú príležitosť.
Adidas Samba OG M B75806 lifestylová obuv
Vlastnosti:
- Obuv má šnurovací zvršok z kože a syntetického materiálu.
- Známe tri pruhy Adidas kontrastujú s bielym zvrškom.
- Nadčasový štýl. Obuv určená na každodenné nosenie.
Materiál: 100% bavlna, 100% Elastan, 100% Elastan, 100% Elastan, 100% Elastan:
- materiál: prírodná koža
Farba:
- farba: biela
- Pravidelný strih
- Šnúrky
- Zvršok z celozrnnej kože so semišovými a zlatými fóliovými detailmi
- Podšívka zo syntetickej kože; podrážka z prírodnej gumy
- Medzipodrážka z prírodnej gumy
- Materiál: 100 % koža
Z futbalovej obuvi sa stal obľúbený streetwear. Vďaka čistej siluete nízkeho topu, zvršku z mäkkej kože so semišovými prekrytiami a podrážke z prírodnej gumy je Samba skutočným evergreenom a jednoducho sa hodí kamkoľvek a kedykoľvek.
adidas Samba OG White / Black / Grey
- Model: B75806
- Uni-Sneaker
- Farba: biela / čierna / žulová
- Zvršok: Pravá koža
- Vnútorný materiál: Textil
- Podrážka: syntetika
Druh podošvy: Syntetický materiál. Farba: Biela. Hlavná farba: Biela. Materiál sáry: Syntetický materiál. Rad: Originals. Sezóna: Celoročné. Tvar: Poltopánky. Typ užívateľa: pre muža. Výška päty: płaski (do 3 cm). Zapínanie: šnúrky.
Lining Bavlna Fabric. Outside Genuine Leather. Construction Type: Glued.
Tenisky Adidas Samba Classic OG pre mužov majú tieto vlastnosti: Pánske tenisky Adidas Samba Classic OG sa pohodlne nosia a zapadajú do najnovších módnych trendov. Vrchný materiál a časť vnútornej podšívky sú vyrobené z pružnej kože. Na boku nájdete tri klasické pruhy Adidas. Tenisky sú vybavené gumovou podrážkou. Vyberateľná stielka Ortholite poskytuje vynikajúce odpruženie. Vlastnosti: Pánske tenisky Adidas Tri klasické pruhy Adidas na boku Gumová podrážka Vymeniteľná stielka Ortholite Kožený zvršok a časť podšívky Farba: bielo-čierna
Farba výrobcu: Ftwr White/Core Black/Clear Granite Zvršok: Celozrnná koža Stav: Nové a v originálnom balení Adidas Samba OG má odolnú celozrnnú kožu a 3-zónovú gumovú podrážku pre optimálnu trakciu. Medzipodrážka z prírodnej gumy. Optimálna priľnavosť. podrážka z 3-zónovej gumy. Koženo-textilná podšívka. Vysoký komfort pri nosení. Vysokokvalitná a robustná konštrukcia. Pohodlné nosenie vďaka spevnenej päte. Tri klasické pruhy adidas.
adidas Samba OG, farba: Cloud White, Core Black
produkt
Hodí sa k tomu

Adidas - Tenisky - B75806-SAMBA - Pánske - UK 8
107,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Športová taška na topánky Fitness tréningová taška Športová tréningová taška Cestovná taška
6,99 €
Predajca: Trend-Laden_5

ADIDAS ORIGINALS SAMBA OG Biela
107,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Adidas Obuv Samba OG, B75806
105,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Držiak mobilného telefónu do auta Držiak do ventilácie a prísavky 3 v 1 Univerzálny držiak mobilného telefónu do auta Držiak smartfónu
33,35 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,40 €
Predajca: odsellingaaa

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Adidas - Tenisky - B75806-SAMBA - Pánske - UK 9
107,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Adidas - Tenisky - B75806-SAMBA - Pánske - UK 9.5
113,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BDS

Adidas - Tenisky - B75806-SAMBA - Pánske - UK 6.5
107,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Postel s čalúneným čelom a záhlavím, rozmery 120x200 cm, s 2 zásuvkami na spodnej časti a latovým roštom, farba: sivá. Dvojlôžko, čalúnená posteľ, rám postele
329,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Adidas Obuv Samba Og J, IE3675
95,27 €
Predajca: Street-Sport

Remington HC450, Čierna, Nerezová oceľ, Kov, Plast, Nerezová oceľ, Batérie, 30 min, Zabudovaná batéria
46,24 €
Predajca: egenta-shop

Batohy pre psov stredne veľké tašky pre psov taška pre psa nastaviteľná prepravná taška batoh na turistiku, cestovanie, kempovanie, podpora do 12 kg sivá
29,55 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

ZMH stropné svetlo LED 3 plamene stropné reflektory vintage stropné svietidlo E27 čierne zlaté 3 škvrny priemyselné stropné škvrny pre jedáleň kuchyňu chodbu
35,14 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,19 €
Predajca: ZMH

Nike Sneakers CW2288-111 in White color size 45
99,99 €
Predajca: Kick_House

Nike Obuv Air Force 1 07, CW2288111
121,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

Adidas B75806_550, Čierna, Cloud White,Core Black,Clear Granite
67,42 €
Predajca: Street-Sport

Rám dverí Pull Up Bar 100 cm Pull Up Safe Door Rack s ochranou proti pádu Bars Fall Protection do 350 kg Stretch Bar Fitness Pull Up Bar Retoo
13,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Nike Obuv Air Max Plus, 604133139
239,00 €
-46,39 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
192,61 €
Predajca: Street-Sport

Adidas Trička DFB, JN2074000, Veľkosť: 170
121,86 €
-20,09 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
101,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Biela, Analógový/digitálny, Tlačidlo domov, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá
401,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Adidas Obuv Samba OG, B75806
83,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Eltrade

Adidas - Tenisky - B75806-SAMBA - Pánske - UK 10
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

ADIDAS ORIGINALS SAMBA OG Biela
107,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
82% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
82%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
VW Beetle medzi topánkami
Veľkosť topánok 38 2/3
Táto obuv je tu už celé veky a jej kvalita sa takmer nezmenila. Koža je tu naozaj koža a podrážka vydrží a vydrží a vydrží. A ak sa v reklamách na Beetle hovorilo, že beží a beží a beží...., tak o tejto topánke môžete pravdepodobne povedať to isté: vydrží a vydrží a vydrží...
Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásne topánky, rýchle doručenie
Veľkosť topánok 40
Veľmi pekné topánky, doručené bleskovou zásielkou. Veľkosť je o pol čísla menšia. Z hľadiska kvality ich odporúčam a tu som našiel najlepšiu cenu – ďakujem veľmi pekne!
Hodnotenie z 27. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bohužiaľ sú menšie, ako by mali byť.
Veľkosť topánok 42 2/3
Skvelá kvalita, ale topánky sú, bohužiaľ, menšie. Ak to však viete, nie je to problém – stačí si objednať väčšiu veľkosť.
Hodnotenie z 10. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Moderná retro obuv
Veľkosť topánok 42
Topánky boli dodané rýchlo a načas. Kvalita sa zatiaľ zdá byť dobrá.
Hodnotenie z 11. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bleskové dodanie
Veľkosť topánok 42 2/3
Táto položka je fantastická! Bohužiaľ bol v mojej veľkosti všade vypredaný. Tu sa mi podarilo zohnať jeden exemplár! Som šťastný
Hodnotenie z 9. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top!!!!
Veľkosť topánok 39 1/3
Dodané do 24 hod. Skvelá obuv! Mám veľkosť 39, objednal som si topánky vo veľkosti 39 1/3 ... Perfektne sedí!
Hodnotenie z 12. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku.
Veľkosť topánok 45 1/3
Položka podľa opisu, dobre zabalená a primeraná dodacia lehota, s radosťou znova
Hodnotenie z 26. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
V poriadku
Veľkosť topánok 43 1/3
Bolo to dobré, je to dobré, bude to dobré aj zajtra
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Skechers Uno Lite - Lite Work white 37



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
64,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Skechers Sneakers 185232WBK in White color size 37
50,42 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,02 €
Predajca: StreetBrands

SKECHERS SHIMMER AWAY Čierna



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(27)Počet hodnotení: 27
67,97 €
Predajca: StreetBrands

Air Jordan 4 Retro "Fear" FQ8138-002, veľkosť: 42



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
229,00 €
Predajca: Kick_House

Jordan 4 Retro White Cement - FV5029-100



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
189,99 €
Predajca: Kick_House

Nike Obuv Air Max Plus, 604133139



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(29)Počet hodnotení: 29
192,61 €
Predajca: Street-Sport

Nike Obuv Air Max Plus, 604133139



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(29)Počet hodnotení: 29
225,00 €
-32,39 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
192,61 €
Predajca: Street-Sport

Nike Obuv Air Max Plus, 604133139



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
192,61 €
Predajca: Street-Sport

On Obuv Cloud 6, 3MF10070692



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
192,33 €
Predajca: Street-Sport

Nike Obuv AR3566100



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(161)Počet hodnotení: 161
159,99 €
Predajca: Kick_House

Bežecká obuv On Running 3MF1006 pre Pánske



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(8)Počet hodnotení: 8
175,70 €
Predajca: Street-Sport

On Sneakers 3MF10071200 in White color size 46



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
168,45 €
Predajca: Street-Sport

Nike Sneakers CW2288-111 in White color size 43



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(372)Počet hodnotení: 372
104,99 €
Predajca: Kick_House

Skechers Slip-ins: Glide-Step Pro white 40



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(26)Počet hodnotení: 26
79,95 €
Predajca: sport-versand24

Nike Obuv Air Max Ltd 3, 687977020



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(66)Počet hodnotení: 66
134,58 €
Predajca: Street-Sport

Dámska Športová Obuv Nike M2k Tekno



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
119,83 €
Predajca: Kixpoint

Skechers Obuv Summits-diamond Drea, 150123LAV



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
89,41 €
Predajca: Street-Sport

Skechers Errores de Foto A7673 in BLUE color size 38



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
89,41 €
Predajca: Street-Sport

Fila Obuv Disruptor, 10103021FG



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
81,23 €
Predajca: Street-Sport