4,7



Na základe 22 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Adidas Obuv Samba Og W, ID0478118,33 €
Predajca: Street-Sport

Ďalšie informácie o reklame
Adidas Obuv Samba Og J, IE367691,26 €
Predajca: Street-Sport

Ďalšie informácie o reklame
Dámske jesenné topánky, tenisky na voľný čas49,33 €
Predajca: odsellingaaa

Ďalšie informácie o reklame
Adidas Sneakers ID8797 in White color size 3863,17 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,92 €
Predajca: Street-Sport

Adidas Obuv Samba OG, B75806
83,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Eltrade

Adidas Obuv Samba Og J, IE3675
103,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Adidas Samba OG tenisky pre deti
107,43 €
-6,86 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
100,57 €
Predajca: Street-Sport

Converse Errores de Talla M9160C in Black color size 36.5
65,06 €
Doprava zdarma
Predajca: StreetBrands

Adidas JI1349_580, Čierna, Cloud White,Core Black,Gold Metallic
120,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AldoSport

Adidas IG1024_560, Viacfarebný, White,Green,Gum 5
152,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

Adidas Obuv Samba, JP5481
133,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Adidas ID1481_580, Viacfarebný, Brown,Putty Grey,Gold Metallic
110,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Eltrade

Adidas Obuv Samba Og W, ID0478
112,48 €
-4,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
108,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

Adidas Obuv Samba OG, B75807
112,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Eltrade

Adidas Obuv Samba OG, JP5282
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Adidas Obuv Samba Og, JR0890
176,00 €
-59,48 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

Adidas Obuv Samba Og W, ID0478
183,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

Adidas Obuv Samba OG, JR0892
135,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

Adidas Obuv Samba Og, IF3813
153,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tenisky Adidas Samba Og J pre mladých spájajú štýl a pohodlie ikonickým spôsobom, dokonale navrhnuté pre mladých ľudí, ktorí ocenia funkčnosť aj klasickú estetiku. Tieto tenisky, vyrobené z prvotriednej kože, sú stelesnením odolnosti a sofistikovanosti a zaručujú dlhodobé používanie pri zachovaní elegantného vzhľadu.
Vonkajšia časť tenisiek sa vyznačuje výraznou kombináciou bielych a čiernych akcentov, čo vytvára nadčasový vzhľad, ktorý bez problémov zapadne do každého šatníka. Boky zdobia charakteristické tri pruhy značky Adidas, ktoré poskytujú rozpoznateľný a štýlový detail, ktorý je spojený s dedičstvom značky. Jemný, ale kontrastný zlatý nápis "SAMBA" dodáva dizajnu punc jedinečnosti.
Pohodlie bolo uprednostnené vďaka vnútrajšku, ktorý je plyšový a zároveň podporný, takže tieto tenisky sú ideálne na celodenné nosenie. Podrážka je vyrobená z robustného materiálu s jedinečným vzorom dezénu, ktorý poskytuje vynikajúcu priľnavosť a stabilitu na rôznych povrchoch. Vďaka tomu sú nielen módne, ale aj ideálne na aktívne trávenie voľného času.
Tieto tenisky Adidas Samba Og J sú špeciálne navrhnuté pre trh s mládežou a zohľadňujú dynamický životný štýl mladých ľudí. Či už ide o bežné výlety alebo športové aktivity, tieto tenisky sľubujú spoľahlivosť aj štýl a sú fantastickou voľbou pre mladého a energického nositeľa.
Druh podošvy: Guma. Farba: Biela, Čierna, Hnedá. Hlavná farba: Biela. Materiál sáry: Prírodná koža. Rad: Originals. Sezóna: Celoročné. Tvar: Poltopánky. Typ užívateľa: pre bábätko. Výška päty: płaski (do 3 cm). Zapínanie: šnúrky.
Objavte náš vysoko, ktorý zaujme vynikajúcim spracovaním a sofistikovaným dizajnom. Je ideálny na každodenné používanie a spĺňa najvyššie štandardy pohodlia a kvality. Vďaka robustným materiálom je tento výrobok mimoriadne trvanlivý a odolný, takže vám bude verne slúžiť dlhý čas. Moderný vzhľad sa dá rôzne kombinovať a je vhodný na každodenné nosenie aj na špeciálne príležitosti.
produkt
Hodí sa k tomu

Adidas Obuv Samba Og J, IE3675
85,24 €
Predajca: Street-Sport

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Adidas Obuv Samba Og J, IE3675
86,69 €
Predajca: Street-Sport

Nintendo 10002207 Nintendo Switch Neon-Rot / Neon-Blau (neues Modell 2019)
366,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Barbie Fashionistas HJT10, Modelka, Samec, 3 rok / roky, Chlapec / dievča, 305 mm, 0 g
80,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Adidas Obuv Samba Og J, IE3675
91,26 €
Predajca: Street-Sport

Merax Čalúnená posteľ 140x200 cm Dvojlôžková posteľ, rám postele s lamelovým roštom a čalúneným čelom, sivá
206,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

VIESTA® powerbanka 10 000 mAh Čierna rýchle nabíjanie 22,5 W PD 20W bezdrôtové 15W USB-C vstup výstup USB-A Lightning magnetická
25,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella

Converse Errores de Talla M9160C in Black color size 36.5
65,06 €
Doprava zdarma
Predajca: StreetBrands

Gimi Glory Sušiak Na Bielizeň 18 M 167722
25,67 €
Predajca: Di-Life

Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
34,50 €
Predajca: Bagalio

ADIDAS ORIGINALS SAMBA OG Biela
107,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 140 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
74,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Sušiak na prádlo, veža, 172 cm, s kolieskami, skladací sušiak, 3 úrovne, 32 metrov sušiacej plochy, stojací sušiak do 40 kg, úsporný dizajn, stojan na oblečenie, Retoo
14,94 €/1m
25,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Apple iPhone 14 Pro, 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 17, Čierna
Generálne opravený
490,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MOBII-X

Ortopedický matrac zo studenej peny so 7 zónami | 140x200 H2 a H3 - optimálny zážitok zo spánku vďaka vynikajúcemu rozloženiu tlaku
134,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Matrac 7-zónový pružinový matrac DIAMOND 140x200 23cm Obojstranný matrac
167,90 €
Doprava zdarma
Predajca: IZER

Sony Playstation 5 Slim, PlayStation 5, Čierna, Biela, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
1 009,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Adidas Obuv Samba Og J, IE3675
111,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Adidas Obuv Samba OG, B75806
83,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Eltrade

Adidas Obuv Samba OG, B75806
107,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Adidas Obuv Samba Og J, IE3675
103,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Adidas B75806_550, Čierna, Cloud White,Core Black,Clear Granite
103,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Eltrade

Adidas - Tenisky - B75806-SAMBA - Pánske - UK 6.5
107,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Adidas Obuv Handball Spezial, IF6490
103,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

Adidas - Tenisky - B75806-SAMBA - Pánske - UK 9.5
113,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BDS
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Veľkosť topánok 38
Bleskové dodanie a super produkt, samby boli všade drahšie. Veľká vďaka
Hodnotenie z 26. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obuv Beugeme
Veľkosť topánok 38 2/3
Topánky mi veľmi dobre sedia a sú veľmi pohodlné
Hodnotenie z 22. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Adidas Samba
Veľkosť topánok 38 2/3
Ako vždy - skvelé. Od Adidasu sa nič iné neočakáva
Hodnotenie z 24. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tenisky
Veľkosť topánok 38
Super !
Hodnotenie z 30. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi veľmi zlé
Veľkosť topánok 38
Nie som spokojný
Hodnotenie z 28. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Veľkosť topánok 38 2/3
Hodnotenie z 6. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Veľkosť topánok 37 1/3
Hodnotenie z 5. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Veľkosť topánok 38 2/3
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Skechers Uno Lite - Lite Work white 37



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
65,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Air Jordan 4 Retro Military Black



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
724,25 €
-118,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
606,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

SKECHERS SHIMMER AWAY Čierna



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(27)Počet hodnotení: 27
67,97 €
Predajca: StreetBrands

Skechers Sneakers 185232WBK in White color size 37
50,42 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,02 €
Predajca: StreetBrands

Jordan 4 Retro White Cement - FV5029-100



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
189,99 €
Predajca: Kick_House

Nike Obuv Air Max Plus, 604133139



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
188,94 €
Predajca: Street-Sport

Nike Obuv Air Max Plus, 604133139



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(29)Počet hodnotení: 29
188,94 €
Predajca: Street-Sport

Nike Obuv Air Max Plus, 604133050



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(125)Počet hodnotení: 125
129,99 €
Predajca: Kick_House

New Balance M1000BBV Tenisky Čierna
180,00 €
Predajca: Street-Sport

Nike Obuv AR3566100



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(160)Počet hodnotení: 160
155,14 €
Predajca: Kick_House

On Sneakers 3MF10071200 in White color size 46



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
168,45 €
Predajca: Street-Sport

Nike Sneakers CW2288-111 in White color size 43



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(367)Počet hodnotení: 367
104,99 €
Predajca: Kick_House

NEW BALANCE U9060 ERC Béžová



2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
295,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

New Balance Obuv 1906u, M1906NJ
141,81 €
Predajca: Street-Sport

Nike Air Force 1 One '07 Low, biela tenisová obuv, veľkosť: EUR 44



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(44)Počet hodnotení: 44
243,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tenisky Nike Air Force 1 One '07 Low, biele, veľkosť: 41 (EUR)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
243,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nike Air Force 1 One '07 Low tenisky biele, veľkosť topánok: EUR 42



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(126)Počet hodnotení: 126
243,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Skechers Slip-ins: Glide-Step Pro white 40



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(26)Počet hodnotení: 26
79,95 €
Predajca: sport-versand24

Nike Shox TL Black Max Orange - EU: 35.5
236,35 €
Predajca: NetworkTechnologies