4,6



Na základe 115 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Adidas - Tenisky - DB3021-HANDBALL-SPEZIAL - Pánske - UK 5102,99 €
Predajca: Kick_House

Ďalšie informácie o reklame
Adidas Obuv Samba Og W, ID0478118,33 €
Predajca: Street-Sport

Ďalšie informácie o reklame
Adidas Obuv Samba Og J, IE367591,26 €
Predajca: Street-Sport

Ďalšie informácie o reklame
Adidas Sneakers HQ6507 in Grey color size 2182,99 €
Predajca: Street-Sport

Adidas Sneakers B75807 in Black color size 38 2/3
69,16 €
Predajca: Street-Sport

adidas HANDBALL SPEZIAL pánske tmavomodré tenisky BD7633
120,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AldoSport

Adidas HQ8707_560, Viacfarebný, Grey Three,Cloud White,Off White
86,73 €
Doprava zdarma
Predajca: V2shop-store

Nike Obuv NIKEDD1399401
146,36 €
Predajca: Kixpoint

Adidas Errores de Talla HQ8708 in Black color size 38
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Obuv Dunk Low Retro, DD1391103
195,00 €
Predajca: KasperCollectables

adidas Samba- white pánska športová obuv v bielej farbe, veľkosť 5,5
215,00 €
Predajca: KasperCollectables

adidas Originals uni v bielej farbe, veľkosť 6,5
215,00 €
Predajca: KasperCollectables

Adidas Obuv Handball Spezial, BD7632
100,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

Nike Obuv Dunk Low Whisper, DD1503118
200,00 €
Predajca: KasperCollectables

Adidas Sneakers ID8797 in White color size 38
63,17 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,92 €
Predajca: Street-Sport

Adidas Gazelle Bold W In Pink Purple For Women - 6 UK - 39 1/3 EU - 7.5 US / Pink Navy
98,50 €
Doprava zdarma
Predajca: SneakerTherapist

Adidas Sneakers IF6562 in Beige color size 38 2/3
96,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Dámske jesenné topánky, tenisky na voľný čas
49,33 €
Predajca: odsellingaaa

Adidas Samba Sneaker rôzne farby, farba:biela, veľkosť topánok:EUR 40.5
215,00 €
Predajca: KasperCollectables

Adidas Obuv Samba OG, B75807
128,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
adidas Samba OG Cloud White/Core Black – Nadčasová klasika na každý deň!
Nechajte sa očariť legendárnou eleganciou adidas Samba OG! V štýlovom farebnom prevedení Cloud White a Core Black sú tieto tenisky nielen kúskom histórie, ale aj perfektným spoločníkom pre váš moderný životný štýl.Hlavné výhody:
- Klasický dizajn: Ikona Samba spája retro šarm s moderným štýlom. Kontrastné farebné akcenty dodávajú štýl a robia z tejto obuvi highlight každého outfitu.
- Najvyšší komfort: Vďaka pohodlnému strihu a klasickému šnurovaniu ponúkajú tenisky Samba OG komfort, ktorý potrebuješ na dlhé dni. Sú ideálne na všetko – od športových aktivít až po neformálne stretnutia s priateľmi.
- Vysoko kvalitné materiály: Kombinácia mäkkého koženého zvršku a odolných syntetických materiálov zaručuje dlhú životnosť a jednoduchú údržbu. Tieto tenisky sú pripravené na každé dobrodružstvo, ktoré zažiješ.
- Všestrannosť: či už k džínsom, šortkám alebo sukni – adidas Samba OG sa perfektne hodia a dodajú tvojmu vzhľadu to niečo extra. Rýchlo zistíš, že sa stanú neodmysliteľnou súčasťou tvojho šatníka.
Záver:
S adidas Samba OG Cloud White/Core Black sa rozhodneš pre topánky, ktoré spájajú pohodlie a štýl. Zaži perfektnú kombináciu tradície a modernosti – kúp si svoj pár a urob z každého kroku vyhlásenie! Buď pripravený dobyť svet v nadčasovej klasike!Tieto tenisky predstavujú klasickú siluetu Samba, aktualizovanú celozrnnou kožou a surovými detailmi, ktoré ikonickému dizajnu dodávajú moderný nádych. Bielo-čierna farebná kombinácia ponúka všestrannosť a nadčasovú príťažlivosť, vďaka čomu sú tieto tenisky ideálne na bežné výlety alebo športové aktivity. Vďaka robustnej konštrukcii a odpruženej medzipodrážke ponúkajú tieto tenisky Adidas Samba OG štýl aj pohodlie na každú príležitosť.
adidas Samba OG White / Black / Grey
- Model: B75806
- Uni-Sneaker
- Farba: biela / čierna / žulová
- Zvršok: Pravá koža
- Vnútorný materiál: Textil
- Podrážka: syntetika
Druh podošvy: Syntetický materiál. Farba: Biela. Hlavná farba: Biela. Materiál sáry: Syntetický materiál. Rad: Originals. Sezóna: Celoročné. Tvar: Poltopánky. Typ užívateľa: pre muža. Výška päty: płaski (do 3 cm). Zapínanie: šnúrky.
Topánky ADIDAS SAMBA OG v bielej farbe sú klasickou voľbou pre milovníkov športového štýlu a pohodlia. Sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a spájajú v sebe eleganciu a funkčnosť. Vďaka ich nadčasovému dizajnu sa dokonale hodia k ležérnym aj formálnejším outfitom. veľkosť topánok : 38 dĺžka stielky 23,5 cm Zvršok topánok bol vytvorený z prírodnej kože, ktorá zaručuje odolnosť a pohodlie. Mäkká podšívka a odpružená podrážka zaručujú pohodlie počas každodenných aktivít. Charakteristické detaily, ako sú klasické 3 prúžky a logo ADIDAS, podčiarkujú športový charakter modelu. Samba OG je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí ocenia módny vzhľad a každodenné pohodlie. Vďaka svojej univerzálnosti budú tieto topánky dokonalým doplnkom každého šatníka. Ideálne na každodenné nosenie, do práce alebo na posedenie s priateľmi, vyberte si ADIDAS SAMBA OG a užite si jedinečný štýl a pohodlie. Predávame outletovú obuv, čo znamená, že môže pochádzať z končiacich kolekcií, nadbytočných zásob alebo z výkladu. Preto je možné, že niektoré z nich môžu mať drobné vizuálne vady, ako napríklad mierne škrabance, zmenu farby alebo iné minimálne nedokonalosti. Zdôrazňujeme však, že nie každý výrobok má vady - mnohé z našich topánok sú v perfektnom stave. Okrem toho by sme vás chceli informovať, že všetky naše topánky majú veľkosť EU/FR V prípade akýchkoľvek pochybností si pozrite tabuľku veľkostí alebo nás kontaktujte.
Tenisky Adidas Samba Classic OG pre mužov majú tieto vlastnosti: Pánske tenisky Adidas Samba Classic OG sa pohodlne nosia a zapadajú do najnovších módnych trendov. Vrchný materiál a časť vnútornej podšívky sú vyrobené z pružnej kože. Na boku nájdete tri klasické pruhy Adidas. Tenisky sú vybavené gumovou podrážkou. Vyberateľná stielka Ortholite poskytuje vynikajúce odpruženie. Vlastnosti: Pánske tenisky Adidas Tri klasické pruhy Adidas na boku Gumová podrážka Vymeniteľná stielka Ortholite Kožený zvršok a časť podšívky Farba: bielo-čierna
Farba výrobcu: Ftwr White/Core Black/Clear Granite Zvršok: Celozrnná koža Stav: Nové a v originálnom balení Adidas Samba OG má odolnú celozrnnú kožu a 3-zónovú gumovú podrážku pre optimálnu trakciu. Medzipodrážka z prírodnej gumy. Optimálna priľnavosť. podrážka z 3-zónovej gumy. Koženo-textilná podšívka. Vysoký komfort pri nosení. Vysokokvalitná a robustná konštrukcia. Pohodlné nosenie vďaka spevnenej päte. Tri klasické pruhy adidas.
adidas Samba OG, farba: Cloud White, Core Black
Hodí sa k tomu

Adidas Obuv Samba OG, B75806
107,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Adidas B75806_550, Čierna, Cloud White,Core Black,Clear Granite
103,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Eltrade

ADIDAS ORIGINALS SAMBA OG Biela
107,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Adidas Obuv Handball Spezial, IF6490
103,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

Adidas Obuv Handball Spezial, IF6490
103,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

Adidas HQ8707_560, Viacfarebný, Grey Three,Cloud White,Off White
86,73 €
Doprava zdarma
Predajca: V2shop-store

Adidas - Tenisky - B75806-SAMBA - Pánske - UK 6.5
107,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Adidas Sneakers HQ6507 in Grey color size 21
82,99 €
Predajca: Street-Sport

adidas HANDBALL SPEZIAL pánske tmavomodré tenisky BD7633
105,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

UGG Obuv Tazz Slipper Chestnut, 1122553CHE
257,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Adidas Errores de Talla HQ8708 in Black color size 38
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

3 kusy LED nočné svetlo do zásuvky nočné svetlo do zásuvky pre detskú izbu, biele a teplé biele
17,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

UGG CLASSIC ULTRA MINI PLATF Hnedá
190,95 €
Predajca: Zianshop

Adidas Obuv Handball Spezial, IF6562
96,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Adidas Sneakers B75807 in Black color size 38 2/3
69,16 €
Predajca: Street-Sport

adidas HANDBALL SPEZIAL pánske tmavomodré tenisky BD7633
105,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

Apple iPhone 14 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 128 GB, 48 MP, iOS 17, Čierna
Generálne opravený
494,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MOBII-X

Poly ratanová sedacia súprava jedálenský stôl obývačka záhradný nábytok záhradná súprava 1x stôl + 2x stoličky + 1x lavica + 2x stoličky - sivá
379,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

axentia stojan na odpadkové koše 235177 plast 120l
14,97 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Aga SPORT EXCLUSIVE Trampolína 305 cm Čierna + ochranná sieť + rebrík
169,40 €
Predajca: Aga24

Apple AirPods Pro A2083 MagSafe, biele,
550,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

TULIP PREMIUM 100 stôl biely - MDF, kovový rám
2 299,00 €
-1 664,48 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
634,52 €
Predajca: KingHome

Olaplex Salon Intro Kit sada pre veľmi poškodené vlasy 3 x 525 ml
72,51 €/1l
255,61 €
Predajca: PerfumTraders

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips Sonicare HX9044/17, 4 kusov, Biela, Mäkké, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Fiqops 3 metre ohýbateľná záclonová koľajnica Flexibilná záclonová koľajnica, spojka záclonovej koľajnice pre záclonové koľajnice s vnútornou koľajnicou
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Vežový šnúra na bielizeň cca 18 m - 3 úrovne, 6 krídel, 24 tyčí, 2 bočné krídla, mobilná, skladacia na vnútorné a vonkajšie použitie, 76 x 64 x 170 cm
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
82% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
82%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
VW Beetle medzi topánkami
Veľkosť topánok 38 2/3
Táto obuv je tu už celé veky a jej kvalita sa takmer nezmenila. Koža je tu naozaj koža a podrážka vydrží a vydrží a vydrží. A ak sa v reklamách na Beetle hovorilo, že beží a beží a beží...., tak o tejto topánke môžete pravdepodobne povedať to isté: vydrží a vydrží a vydrží...
Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásne topánky, rýchle doručenie
Veľkosť topánok 40
Veľmi pekné topánky, doručené bleskovou zásielkou. Veľkosť je o pol čísla menšia. Z hľadiska kvality ich odporúčam a tu som našiel najlepšiu cenu – ďakujem veľmi pekne!
Hodnotenie z 27. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bohužiaľ sú menšie, ako by mali byť.
Veľkosť topánok 42 2/3
Skvelá kvalita, ale topánky sú, bohužiaľ, menšie. Ak to však viete, nie je to problém – stačí si objednať väčšiu veľkosť.
Hodnotenie z 10. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Moderná retro obuv
Veľkosť topánok 42
Topánky boli dodané rýchlo a načas. Kvalita sa zatiaľ zdá byť dobrá.
Hodnotenie z 11. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bleskové dodanie
Veľkosť topánok 42 2/3
Táto položka je fantastická! Bohužiaľ bol v mojej veľkosti všade vypredaný. Tu sa mi podarilo zohnať jeden exemplár! Som šťastný
Hodnotenie z 9. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top!!!!
Veľkosť topánok 39 1/3
Dodané do 24 hod. Skvelá obuv! Mám veľkosť 39, objednal som si topánky vo veľkosti 39 1/3 ... Perfektne sedí!
Hodnotenie z 12. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku.
Veľkosť topánok 45 1/3
Položka podľa opisu, dobre zabalená a primeraná dodacia lehota, s radosťou znova
Hodnotenie z 26. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
V poriadku
Veľkosť topánok 43 1/3
Bolo to dobré, je to dobré, bude to dobré aj zajtra
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Skechers Uno Lite - Lite Work white 37



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
65,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Air Jordan 4 Retro Military Black



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
724,25 €
-118,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
606,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

SKECHERS SHIMMER AWAY Čierna



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(27)Počet hodnotení: 27
67,97 €
Predajca: StreetBrands

Skechers Sneakers 185232WBK in White color size 37
50,42 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,02 €
Predajca: StreetBrands

Jordan 4 Retro White Cement - FV5029-100



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
189,99 €
Predajca: Kick_House

Nike Obuv Air Max Plus, 604133139



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
188,94 €
Predajca: Street-Sport

Nike Obuv Air Max Plus, 604133139



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(29)Počet hodnotení: 29
188,94 €
Predajca: Street-Sport

Nike Obuv Air Max Plus, 604133050



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(125)Počet hodnotení: 125
129,99 €
Predajca: Kick_House

New Balance M1000BBV Tenisky Čierna
180,00 €
Predajca: Street-Sport

Nike Obuv AR3566100



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(160)Počet hodnotení: 160
155,14 €
Predajca: Kick_House

On Sneakers 3MF10071200 in White color size 46



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
168,45 €
Predajca: Street-Sport

Nike Sneakers CW2288-111 in White color size 43



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(367)Počet hodnotení: 367
104,99 €
Predajca: Kick_House

Nike Air Jordan 4 Retro "Cave Stone" FV5029-200, veľkosť: 43



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
309,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

NEW BALANCE U9060 ERC Béžová



2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
295,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

New Balance Obuv 1906u, M1906NJ
141,81 €
Predajca: Street-Sport

Nike Air Force 1 One '07 Low, biela tenisová obuv, veľkosť: EUR 44



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(44)Počet hodnotení: 44
243,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tenisky Nike Air Force 1 One '07 Low, biele, veľkosť: 41 (EUR)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
243,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nike Air Force 1 One '07 Low tenisky biele, veľkosť topánok: EUR 42



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(126)Počet hodnotení: 126
243,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Skechers Slip-ins: Glide-Step Pro white 40



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(26)Počet hodnotení: 26
79,95 €
Predajca: sport-versand24

Nike Shox TL Black Max Orange - EU: 35.5
236,35 €
Predajca: NetworkTechnologies